Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 22.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 KUBIS ROMAN M M40 Bydgoszcz Run Pasja
2 BIELIŃSKI MIKOŁAJ M M20 Bydgoszcz
3 NADOLNA AURELIA K K30 BYDGOSZCZ Weekendowy biegacz
4 ŚLEFARSKI JACEK M M30 Bydgoszcz TriFriends
5 WUJEK MAGDALENA K K30 Bydgoszcz
6 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 Solec Kujawski MIELCAR TEAM
7 KONKEL BARTOSZ M M30 Bydgoszcz
8 JACOBI MACIEJ M M20 Bydgoszcz
9 JANYSKA KRZYSZTOF M M30 Białe Błota
10 MENDEL MAGDALENA K K20 Bydgoszcz TriSpace
11 DĘBSKI ADRIAN M M30 Bydgoszcz
12 WINKLEWSKI KRZYSZTOF M M40 Solec Kujawski
13 MENDEL KAROLINA K K20 Bydgoszcz
14 KRYSZTOFIAK ROBERT M M40 Brzoza
15 BRZOZOWSKI JAROSŁAW M M50 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
16 KEMPCZYŃSKA-KALINOWSKA MARTA K K30 Bydgoszcz
17 BAUMAN KRYSTIAN M M30 Tur Drużyna Szpiku
18 OSIŃSKA DOMINIKA K K30 Toruń
19 KNEPKA PIOTR M M20 świecie
20 KAPELIŃSKI STANISŁAW M M40 Bydgoszcz RODOS Team
21 CISZEWSKA EMILIA K K30 Bydgoszcz
22 GROCHOWSKI JAKUB M M30 Witosław JW 1515
23 VON BEUSSER MATEUSZ M M20 Osielsko Luźno Ręka
24 SZATTEN DAWID M M30 Bydgoszcz
25 WITKOWSKA KAMILA K K20 Chełmża
26 RYBKA ALDONA K K40 Zielonka ŻÓŁTOKRÓLEWSCY #B3K
27 PRZYBYLSKA KAROLINA K K20 Poznań Zmęczeni Na Starcie
28 TRUDNOWSKI JANUSZ M M60 Bydgoszcz RUN PASJA
29 PERA MAREK M M30 Bydgoszcz
30 PŁACZKOWSKA JUSTYNA K K20 BYDGOSZCZ Weekendowy biegacz
31 KREŃSKI TOMASZ M M30 bydgoszcz TEAMOCHAL
32 KAMINSKI GRZEGORZ M M30 Wiecbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
33 KARSKI PRZEMYSŁAW M M30 Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM
34 DĘBSKI ARKADIUSZ M M50 BYDGOSZCZ
35 NOWOTNA BARBARA K K40 Bydgoszcz
36 HUTEK ANDRZEJ M M30 Bydgoszcz
37 HUTEK AGATA K K30 Bydgoszcz
38 SIERANT MARIAN M M50 Bydgoszcz Żółtokrólewscy
39 BICZKOWSKA MAGDALENA K K30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
40 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA K K20 Stablewice CS Group Runners Team
41 KOLMAJER RAFAŁ M M30 Bydgoszcz Rowertour
42 MARZYJANEK JAKUB M M20 Inowrocław Pro 366
43 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA K K30 Piechcin #slimakibarcin / RODOS Team
44 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz Cortez Triathlon Team
45 BEDNAREK MARTA K K30 Wtelno Czarne Stopy
46 WOŹNIAK ANNA K K30 Bydgoszcz Run-Pasja
47 KUCHARSKI ŁUKASZ M M20 Zamość k/Bydgoszczy
48 BILON-MOLENDA ALICJA K K30 BYDGOSZCZ CrossFit Bydgoszcz No. 1 Gym
49 KUFTA EWELINA K K30 Bydgoszcz
50 KOZAKIEWICZ MARCIN M M40 Nakło
51 PAPROCKA MAŁGORZATA K K40 Bydgoszcz
52 ZIÓŁKOWSKA JOANNA K K20 Chełmno
53 DANIELEWSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz ROBOTNIK TOPORZYSKO
54 MENDEL PATRYK M M20 Bydgoszcz TIOevolution.pl
55 LASKA ARTUR M M30 Bydgoszcz BiegaSie
56 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M20 Bydgoszcz
57 OBRĘBSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz BiegaSie
58 DANIELEWSKI MARIUSZ M M30 Zławieś Wielka Drużyna Szpiku
59 NIESPOREK EWA K K50 Toruń bbl
60 NIEWIADOMY JUSTYNA K K30 Bydgoszcz Wasza Windykacja
61 WARCZAK JAKUB M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
62 BYCZKOWSKI ZENON M M50 Murowaniec Indywidualnie
63 KALINOWSKA KAROLINA K K30 Bydgoszcz
64 GŻYL MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team
65 PÓŁGĘSEK RAFAŁ M M40 Solec Kujawski soleccy biegacze
66 MAKOWSKI SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz Cortez Triathlon Team
67 STĘPIEŃ MONIKA K K30 Bydgoszcz
68 SZYCHOWSKI JAROSŁAW M M20 WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz
69 BRZOZOWSKI MARIUSZ M M50 Bydgoszcz
70 LUZAK MIROSŁAW M M50 Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ
71 MALCZEWSKA MIRKA K K50 Bydgoszcz
72 ZADKA FILIP M M20 Szubin
73 NAWROCKI RAFAŁ M M40 Bydgoszcz
74 BONALSKA MAGDALENA K K30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
75 LIBERA SABINA K K40 Bydgoszcz
76 JARZYŃSKI MACIEJ M M20 Bydgoszcz Bydgoski Dzik Biegowy
77 RACZYŃSKI KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
78 SIUDA SEBASTIAN M M40 Bydgoszcz
79 BARNIGIEL AGNIESZKA K K40 Solec Kujawski
80 STANKIEWICZ DARIUSZ M M40 Maksymilianowo Ból to ściema
81 MINDYKOWSKA ANNA K K40 Bydgoszcz RUN BDG
82 KLONOWSKI SŁAWOMIR M M40 Niemcz
83 WEGNER ROMAN M M50 Niemcz
84 WONIAKOWSKI CZESŁAW M M50 bydgoszcz Parkrun Bydgoszcz
85 KUCHCZYŃSKI ADAM M M40 Bydgoszcz Ból To Ściema
86 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
87 OWCZARZAK DARIA K K20 Bydgoszcz
88 MRUK TOMASZ M M40 Bydgoszcz Czarne Stopy
89 PAWŁOWSKI RADOSŁAW M M40 Zielonka JFTC SU
90 KAWAŁKOWSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz BKS BYDGOSZCZ
91 ZAGOZDZON WIOLETA K K30 Solec kujawski Soleccy biegacze
92 GOCKOWIAK WIKTOR M M20 BYDGOSZCZ
93 PRZYBYSZ TERESA K K30 Bydgoszcz
94 RATAJ MACIEJ M M40 Łochowo
95 LASKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz
96 PRIEWE PAWEŁ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
97 RATAJ ZUZANNA K K30 Poznań KOBIETYBIEGAJA.PL / Polonia Bydgoszcz SLA
98 KOWALSKI JACEK M M30 Bydgoszcz
99 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M M50 Toruń SPC
100 DERING HANIA K K30 Osielsko Bydgoskie Żółwie
101 QUAAS LUKASZ M M30 Bydgoszcz Na Treningu Życiem
102 KRASIŃSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
103 SZULC WOJCIECH M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
104 BYRTEK GRZEGORZ M M40 Bydgoszcz CAŁY CZAS DO PRZODU
105 GADOMSKA MARIA K K60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
106 MUCYK MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz
107 KRYSIŃSKA KAMILA K K30 Bydgoszcz
108 OŻGA AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz
109 RATAJCZAK MICHAŁ M M30 Bydgoszcz Tasty&Healthy
110 KACZOROWSKA AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz Tasty&Healthy
111 HARACEWIAT CEZARY M M50 Bydgoszcz Chupacabras
112 POPOWSKA BARBARA K K60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
113 POPOWSKI ZBIGNIEW M M60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
114 WAWRZYNIAK ANDRZEJ M M50 bydgoszcz 22. ODN
115 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ M M20 Bydgoszcz Atos Bydgoszcz
116 JAGODZIŃSKI MATEUSZ M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
117 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz
118 RONKIEWICZ DOROTA K K40 Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
119 RONKIEWICZ BARTOSZ M M30 Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
120 RADOWSKI CEZARY M M40 Bydgoszcz
121 ANDRUSZKIEWICZ EWA K K50 Nowy Dwór
122 ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA K K30 Ciele ZS 19 Team
123 STĘPSKI MAREK M M40 Bydgoszcz
124 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz Lange Tri Coach
125 JAKŚ GRZEGORZ M M30 Inowrocław Alpimade Team
126 ŻURAWSKI MICHAŁ M M40 Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia
127 ANDRZEJEWSKI DARIUSZ M M30 Bydgoszcz ZS 19 Team
128 GRALIK KACPER M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
129 SZENK MARTA K K30 Bydgoszcz
130 POZNAŃSKI SZYMON M M20 Bydgoszcz EduTeam
131 STADNIK TOMASZ M M30 Toruń CSAiU Toruń
132 POCZEWSKI PIOTR M M40 Złotów ANKO sport
133 POCZEWSKI JAN M M20 Złotów ANKO sport
134 POBIEDZIŃSKA MARTA K K20 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają
135 SZALA MONIKA K K30 BYDGOSZCZ ICH DWOJE
136 WESOŁOWSKI DARIUSZ M M40 Bydgoszcz
137 BRĄGIEL JAKUB M M30 Bydgoszcz Vege Runners
138 BRĄGIEL ANNA K K30 Bydgoszcz Vege Runners
139 BIENIEK KINGA K K20 Mogilno
140 MAŁECKA IZABELA K K30 Bydgoszcz
141 MAŁECKI JAKUB M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
142 JUCHACZ MICHAŁ M M30 Inowrocław Dziki z Balczewa
143 BEJGIER EDMUND M M40 Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko
144 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH M M30 Bydgodzcz AŚ Bydgoszcz
145 WIŚNIEWSKI DAWID M M20 Lipniczki EduTeam
146 POBIEDZIŃSKI ROBERT M M20 Bydgoszcz PB SLA
147 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
148 DANIELEWSKI MARCIN M M30 Kruszwica
149 RATAJ KRZYSZTOF M M30 Poznań Polonia Bydgoszcz SLA
150 BALCERZAK DOROTA K K40 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
151 CZYŚCIECKI ADRIAN M M20 Zamość/Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
152 KEMPA ARKADIUSZ M M40 BYDGOSZCZ RUN Bydgoszcz
153 ŚWIĘCICKI ANDRZEJ M M40 Bydgoszcz Bydgoszcz
154 GLASNER RAFAŁ M M40 Bydgoszcz Weekendowy Biegacz
155 DRZEWIECKI RAFAŁ M M40 Niemcz Run4Fun
156 ROSLA MAGDALENA K K30 bydgoszcz magellan
157 CIACHERA IRENEUSZ M M40 Bydgoszcz indywidualnie
158 LIBERA DAWID M M30 Bydgoszcz FIDES-TRAVEL
159 GRZENIA JACEK M M40 Niemcz
160 PIEKARSKI MAREK M M40 Bydgoszcz Restauracja KURKUMA Zielone Arkady
161 TUCZYŃSKI SYLWESTER M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
162 ŁAŃCUCKA AGNIESZKA K K40 Bydgoszcz
163 BRZEZINSKA-HAFFKE SYLWIA K K40 Cekcyn
164 WITCZAK DARIUSZ M M40 KRAPLEWICE
165 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
166 RAKOWSKA NATALIA K K20 Bydgoszcz
167 ROŚ SŁAWEK M M20 Nowa Wieś Wielk Armia Chrystusa
168 KRAJDA PIOTR M M40 Łochowice ZABIEGANI ŁOCHOWICE, BBL BYDGOSZCZ
169 WOJTYSIAK DOROTA K K30 Bydgoszcz
170 FEDERKIEWICZ RYSZARD M M60 Bydgoszcz
171 PERLIK GRZEGORZ M M60 Bydgoszcz
172 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
173 OLEKSY ILONA K K30 Bydgoszcz
174 CIACHERA MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
175 STANEK MAREK M M40 Bydgoszcz
176 STELMACH PATRYCJA K K20 Bydgoszcz TEAMOCHAL
177 SKUBISZEWSKI DAMIAN M M20 Bydgoszcz Armia Chrystusa
178 WRÓBLEWSKA DAGMARA K K30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
179 POLAŃCZYK PAULINA K K20 Aleksandrów Kujawski KacperIZuzia
180 RASSALSKA-KAUSA JOLA K K30 Bydgoszcz Yogi Biega
181 PIETRYKOWSKI KUBA M M20 Aleksandrów Kujawski
182 KUJAWA PIOTR M M40 Bydgoszcz
183 KARASZEWSKI MARCIN M M30 Btdgoszcz
184 STANKIEWICZ BŁAŻEJ M M40 Bydgoszcz LKS Ostromecko
185 ORNATOWSKI MARCIN M M30 Kruszyn Krajeński GORDON RUN
186 STRÓŻYK GRAŻYNA K K20 Bydgoszcz
187 GORDON ROMAN M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ
188 NOWAKOWSKA SYLWIA K K30 Bydgoszcz brak
189 ŁUKOMSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz Szwederowo
190 SIELECKI ARKADIUSZ M M20 Bydgoszcz LTT Lipusz
191 SZADKOWSKA ANNA K K50 Inowrocław BBL Inowrocław
192 TRETKOWSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz
193 GIERACH KRZYSZTOF M M60 NIEMCZ TRISPACE/TREK
194 TRUSKAWA ROBERT M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
195 FILOSEK PAWEŁ M M20 Bydgoszcz
196 WIŚNIEWSKA EWA K K40 Mrocza
197 WNĘK NATALIA K K20 Gródek Special Space Team
198 TOMASZEWSKA DOROTA K K20 Bydgoszcz
199 JANIKOWSKA AWA K K20 Bydgoszcz Czarne Stopy
200 SZMATUŁA ELŻBIETA K K20 Strzelno
201 MOKOS TOMASZ M M30 Inowrocław BBL Inowrocław
202 KLÓSKA JAREK M M30 Niemcz MAM TĘ MOC
203 DEJA NATALIA K K30 Osielsko klub królika
204 ŁUCZAK PIOTR M M30 Bydgoszcz Atos
205 HOC MAREK M M30 Bydgoszcz Lege artis
206 GWITT BARTOSZ M M30 Bydgoszcz
207 KANIOWSKI PAWEL M M20 Sitno TKKF WODNIK WIECBORK
208 MOTOCZYŃSKA MARIA K K30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
209 SZYMAŃSKI KRYSTIAN M M20 Złotów ANKO sport
210 PROKOPOWICZ AGNIESZKA K K30 KRUSZYN KRAJEŃSKI
211 HARASIMCZYK WERONIKA K K20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
212 NIEDBALSKI GRZEGORZ M M50 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
213 WRZESIŃSKA MAŁGORZATA K K30 ŻNIN zakochanawbieganiu.pl
214 NAGORZYSKI ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Biegam Wspieram Motywuję
215 SMIETANA NATALIA K K20 dobrcz
216 PTASZNIK MICHAŁ M M30 Grudziądz Harpagan Runners
217 HAIZE TOMEK M M30 Bydgoszcz ARRK
218 GĄSIOROWSKI ROBERT M M40 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
219 KOŻUCHOWSKA KATARZYNA K K40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
220 ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 Toruń
221 WIECZOREK ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
222 MOROSZCZAK DOMINIKA K K30 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
223 RUBACH LUKASZ M M30 Bydgoszcz
224 ROBACZEWSKA KINGA K K30 Dobrcz
225 WINIECKA BEATA K K40 bydgoszcz
226 KADOW RYSZARD M M40 Bydgoszcz TRISPACE
227 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL/UpsBydgoszcz
228 WOJCIECHOWSKA WERONIKA K K20 Pakość
229 KĘSKRAWIEC BARTOSZ M M30 Tryszczyn
230 MAJEWSKI ROBERT M M30 Bydgoszcz Run Pasja
231 GIEŁDON PAWEŁ M M30 Bydgoszcz
232 MINTA ADAM M M30 Bydgoszcz
233 MAŚLANKA MACIEJ M M20 Bydgoszcz GRAFORM
234 REZMER AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
235 SZCZYGIEŁ MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
236 STRYCZYŃSKI MAREK M M20 Bydgoszcz
237 KRAHL RADEK M M30 Bydgoszcz
238 JELEŃ AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz keeeper
239 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
240 ŻYCHOWSKA ZUZANNA K K30 SZUBIN WIEŚ
241 NĘDZA ŁUKASZ M M20 Wąbrzeźno
242 BOROWSKI RADOSŁAW M M20 Sępólno Krajeńskie MLKS Krajna Sępólno
243 MAJEWSKA MONIKA K K30 Lucim
244 MAJER MAGDA K K20 Bydgoszcz
245 GRZYBOWSKA MAGDALENA K K30 Grudziądz
246 JAHNKE MAJA K K20 Bydgoszcz
247 GRZYBOWSKI DANIEL M M30 Grudziądz
248 NOWAK HUBERT M M20 Bydgoszcz
249 SZMELTER MICHAŁ M M40 Bydgoszcz
250 NUNZEK AGNIESZKA K K40 Bydgoszcz Żółtokrólewscy
251 WAWRZYNIAK SZYMON M M20 Bydgoszcz -
252 LUZAK MAGDALENA K K20 Bydgoszcz
253 WELCHOWSKI RAFAŁ M M30 inowrocław
254 ŻARCZYŃSKA DOROTA K K20 Bydgoszcz
255 DĄBROWSKI ADAM M M30 Poznań
256 MOROSZCZAK BOGUMIŁ M M40 Bydgoszcz UKS Błękitny Delfin
257 KRUSZYNSKI MARIUSZ M M40 bydgoszcz DRUŻYNA SZPIKU
258 BIAŁOWĄS DARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ
259 KRASIŃSKI PIOTR M M40 Bydgoszcz
260 MALICKI ŁUKASZ M M30 Zielonka Klinika Triathlonu Bydgoszcz
261 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ M M20 Żnin SOKÓŁ GĄSAWA / PRT
262 DANIELEK ADAM M M30 Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić!
263 NADRATOWSKI MACIEJ M M40 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
264 KRAJEWSKI JAROSŁAW M M30 Toruń
265 PALUSZAK KATARZYNA K K30 Inowrocław BBL Inowrocław
266 PALUSZAK ŁUKASZ M M30 Inowrocław BBL Inowrocław
267 WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI M M60 Inowrocław BBL Inowrocław
268 ZAJĄCZKOWSKA ANNA K K30 Bydgoszcz Wujek Porada
269 DEJA DANIEL M M30 CHOJNICE
270 STEFANOWICZ WOJTEK M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
271 BAŁYS KRZYSZTOF M M20 Bydgoszcz
272 DZIEMIANOWICZ WOJCIECH M M30 Bydgoszcz
273 LEWICKI MACIEJ M M40 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na start!
274 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz ARTCOP
275 KUKLIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
276 DYMEK SŁAWOMIR M M30 BYDGOSZCZ
277 RADOWSKA HELENA K K50 Bydgoszcz
278 JENDRYKA MAREK M M50 Bydgoszcz KB ŁAPKA
279 WŁODARCZYK WOJCIECH M M50 Bydgoszcz Czarne Stopy
280 PRZERACKA VIOLETTA K K40 Bydgoszcz Bydgoszcz
281 PRZERACKI MIROSŁAW M M40 Bydgoszcz Szoszoni
282 MARCINIAK JUSTYNA K K30 Bydgoszcz
283 CHUDZICKI PIOTR M M50 Bydgoszcz TEAMOCHAL
284 ANGLART ROMAN M M50 Bydgoszcz
285 MALATYŃSKA BARBARA K K40 Przyłęki
286 SZPAKIEWICZ PIOTR M M20 Toruń BBL Toruń
287 WEŁNIŃSKI JAROSŁAW M M40 Osówiec TEAMOCHAL
288 WEŁNIŃSKA MAŁGORZATA K K40 Osówiec
289 KAMIŃSKA AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz San Escobar Triathlon Team
290 FRYDRYCHOWSKI PIOTR M M20 Kleczew Różowe Misie
291 WOSZCZYK AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz
292 KOSACKA ANETA K K30 Ciechocinek
293 DERENDA MIREK M M30 Inowroclaw
294 KUBIAK MAŁGORZATA K K50 Inowrocław Inowrocław Biega
295 KAPELA RADOSŁAW M M30 Toruń
296 JÓZEFIAK MAGDALENA K K50 Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI
297 JÓZEFIAK ALICJA K K20 Osielsko Vege Runners
298 KUBIK MONIKA K K30 Bydgoszcz
299 MIKUŁA TOMASZ M M30 Szubin GORDON RUN
300 MARAŚKIEWICZ AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz
301 KARPACZ JAREK M M20 witosław
302 GOLON MARLENA K K40 sicienko Run Pasja
303 KOŁAKOWSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz
304 GROBELNY SZYMON M M20 Bydgoszcz
305 BUDNY ALEKSANDER M M20 Niemcz
306 TWARDOWSKI WOJCIECH M M40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
307 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz Brzeziński Run Club
308 SENGER MICHAŁ M M30 Gąsawa Pałuki Running Team
309 ZYWERT NATALIA K K30 Bydgoszcz
310 BIELAWSKI ROLAND M M40 bydgoszcz
311 KARDACH MAGDALENA K K30 Bydgoszcz WATAHA - łączy nas bieganie
312 MAŁECKI TOMASZ M M30 Złotniki Kujawskie
313 DUDEK DAWID M M30 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz sekcja LA
314 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M M40 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
315 KOCHAŃSKA JOANNA K K30 Sicienko
316 KUBIAK ANNA K K30 Bydgoszcz
317 MARACH PIOTR M M40 Toruń AKPB Marmel Toruń
318 NITKA ŁUKASZ M M30 Potulice
319 MARACH ANNA K K40 Toruń AKPB MARMEL TORUŃ
320 KACICKI PIOTR M M30 Bydgoszcz Kacicki Team
321 WILAMOWSKA JUSTYNA K K20 Bydgoszcz
322 TRUSZCZYŃSKA PATRYCJA K K20 Grudziądz
323 WARCZAK KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
324 SULSKA MARTA K K30 Bydgoszcz
325 DADZIBÓG MARIUSZ M M20 Świnki everydayrunningteam
326 WOŹNIAKOWSKA AGATA K K30 Bydgoszcz wtlenie.pl
327 TADROWSKI TOMASZ M M40 Inowrocław
328 SOWIŃSKA JUSTYNA K K40 Łochowice Spójnia Białe Błota
329 KOZACZYK JOANNA K K30 Inowrocław BBL Inowrocław
330 ZARECKI PIOTR M M30 Żnin Pałuki Running Team
331 OCHAL PAWEL M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
332 BINASZEWSKI ADAM M M30 Toruń
333 SOWIŃSKI PIOTR M M40 Łochowice Spójnia Białe Błota
334 STASIAK ROBERT M M30 Wąbrzeźno
335 SZYSZKA MARIUSZ M M30 Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna / Spójnia Białe Błota
336 SZYSZKA ANGELIKA K K20 Bydgoszcz
337 BRZOZOWSKI PIOTR M M20 Brzoza
338 KUBANEK LUKASZ M M30 Niemcz
339 LIBERA MAKSYMILIAN M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
340 JAGIEŁO RADEK M M30 Inowrocław
341 JAGIEŁO SYLWIA K K30 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
342 SZYSZKA RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
343 PALIŃSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
344 WÓJTOWICZ RYSZARD M M20 Solec Kujawski WóJTOWICZ TEAM
345 CHLEBOSZ SYLWIA K K30 Solec Kujawski
346 DOBROWOLSKI BARTŁOMIEJ M M30 Bydgoszcz Sklep Biegacza Running Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AFELT LUIZA K K20 Bydgoszcz
ANNA KOTOWSKA-KOWALSKA K K30 Ślesin Gorzeń Run
BEDNAREK GRZEGORZ M M20 Wtelno
BEDRA ROBERT M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy
BIERNAT LUCYNA K K40 Dąbrowa Chełmińska Face Nordic Walking Team
BŁASIAK MAGDALENA K K30 bydgoszcz
BONKOWSKI PIOTR M M20 Nakło nad Notecią
BUKOWSKA ANNA K K20 Bydgoszcz fizjo-mar
CHRÓŚCIŃSKA JUSTYNA K K20 Bydgoszcz Gordon Run
CIEPŁOWSKI ROBERT M M30 Bydgoszcz
CIEPŁUCH ZOFIA K K30 Bydgoszcz
CZECZOT GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
CZUCZEJKO JOLANTA K K40 Bydgoszcz
CZYŻYCKA BEATA K K40 Bydgoszcz
DANELSKA ANNA K K20 Zielonka Weekendowy Biegacz
DĘBSKI JAN M M60 SUCHARZEWO6 Sołtys
DOMAGALSKA MAJA K K20 Bydgoszcz
DRAPIEWSKI PRZEMYSLAW M M40 bydgoszcz Run Bydgoszcz
EISERT EDYTA K K30 Dobrcz
FURMANEK MAŁGORZATA K K40 Znin
GACKOWSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
GIERACH MARCIN M M30 Niemcz TRISPACE/TREK/G-TEAM
GÓRA KRYSTIAN M M30 Bydgoszcz XYZ
GÓRKA BEATA K K30 Bydgoszcz
GRABARSKA AGATA K K20 bydgoszcz
GRACZYK PRZEMYSŁAW M M20 Bydgoszcz
GRAJEWSKI MATEUSZ M M30 Świecie Run4Fun
GULIŃSKI GRZEGORZ M M30 Toruń
JĘDRZEJEWSKA JOANNA K K20 Bydgoszcz
KAMPER MAŁGORZATA K K40 Bydgoszcz
KAPERA MONIKA K K20 Piła Stachowscy.eu
KARWECKA ELA K K60 Bydgoszcz
KASZOWICZ MAREK M M40 BYDGOSZCZ RWT w BYDGOSZCZY
KLIMKIEWICZ PAULINA K K30 Bydgoszcz
KNOPEK MAŁGORZATA K K30 Wrocław
KOLASIŃSKA JOANNA K K30 Bydgoszcz #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY
KONKEL AGATA K K30 Bydgoszcz
KOSECKA JUSTYNA K K30 Bydgoszcz www.ortimed.net
KOŚCIAŃSKA BOGUSŁAWA K K30 Strzelce Górne Run4Fun
KOWALIKOWSKI TADEUSZ M M50 Bydgoszcz nie
KULCZYŃSKA JOANNA K K50 Bydgoszcz
KUNDE TOMASZ M M20 Lipniki BYDGOSZCZ TRIATHLON
KWIATKOWSKI DAMIAN M M20 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
LACH JOANNA K K20 Bydgoszcz
LATOS PIOTR M M30 Bydgoszcz
LISOWSKI MICHAŁ M M30 bydgoszcz
LIWOCH GRZEGORZ M M40 Osielsko
ŁĄCZNY JAROSŁAW M M30 Bydgoszcz
ŁĘGOWSKI ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
ŁUCZAK PAWEŁ M M40 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
ŁUGIEWICZ MAREK M M50 BYDGOSZCZ
MAĆKOWSKI KACPER M M20 Bydgoszcz
MALINOWSKI WALDEMAR M M40 Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia
MARKOWSKA IZABELA K K30 INOWROCŁAW
MATUSZAK DOROTA K K30 Bydgoszcz
MEDZIŃSKI MARIUSZ M M30 Bydgoszcz FC Fordon
MOLIŃSKI JAKUB M M20 Bydgoszcz TRIP Bydgoszcz
MORITZ RAFAŁ M M40 Barcin Ślimaki Barcin
MROZIŃSKA HONORATA K K50 BYDGOSZCZ
MUCHA MARCIN M M30 Pawłówek Batrunners
NALEWALSKA JUSTYNA K K20 Bydgoszcz Serce Tybetu, Wkurw_team
NOSKO OLGA K K30 Chojnice
NYBAK BEATA K K30 Bydgoszcz
OLEJNIK RAFAŁ M M20 Żnin Pałuki Running Team
POLACKA JADWIGA K K40 Osielsko Biegaj z Dębami
POLEWSKI DAMIAN M M30 Bydgoszcz
PRZYBYLSKI BARTEK M M20 Bydgoszcz
RUTKIEWICZ DAREK M M30 Bydgoszcz rutek
SCHULZ MILENA K K30 Bydgoszcz
SMAGAGOWSKA ANNA K K20 Bydgoszcz
SOBCZAK KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
STANIEK MARCIN M M30 solec kujawski Biegacze mogą DŁUŻEJ ;)
STROMCZYŃSKI WIESŁAW M M50 bydgoszcz Tuptuś Borówno
SZCZEPANAIK CEZARY M M40 BYDGOSZCZ
SZOPIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
SZULC MAGDALENA K K30 Bydgoszcz
ŚWIATLAK PIOTR M M20 Bydgoszcz ATOS / Wings for Life
ŚWIERCZYŃSKI MARCIN M M30 Osielsko Athleticomed.pl Bydgoszcz
TORCHALSKI KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz
TRZCIŃSKI EUGENIUSZ M M50 Bydgoszcz Bydgoszcz
TYSZKA RENATA K K30 Bydgoszcz
UMERSKI PAWEŁ M M20 Bydgoszcz Weekendowy Biegacz
WENDA DAWID M M20 Bydgoszcz Szkoła Jazdy TOMAS
WENDA MATEUSZ M M20 Bydgoszcz Szkoła jazdy Tomas
WIĘCASZEK MACIEJ M M40 Bydgoszcz Pro-Pain The Truth Hurts
WIŚNIEWSKA KARINA K K20 Bydgoszcz
WITUCKA MALWINA K K20 Bydgoszcz voip24sklep.pl sport
WOJCIECHOWSKA EMILIA K K40 Bydgoszcz
WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW M M40 Bydgoszcz
WOJCIEKIEWICZ TOMASZ M M60 Bydgoszcz
WOŁOSZYN KAZIMIERZ M M50 Bydgoszcz ROWEROWA BRZOZA -BRZOZA BIEGA
ZBORAŁA DAWID M M20 Bydgoszcz ZborałaTeam
ZIELIŃSKI KAROL M M30 Toruń Support Runners
ZIELIŃSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz Osova Fitness Club
ZUPA WOJCIECH M M50 Bydgoszcz SISU-OWB team
ŻMUDZIŃSKA MAGDA K K30 Bydgoszcz