Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 26.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 OGRODNIK TOMASZ M M20 Poznań Karlik Team
2 BUDNIK ERYK M M20 Rabowice
3 OBST ANNA K K20 Dąbrówka OwocBiega TEAM
4 FRĄCKOWIAK ADAM M M30 Poznań HERNIK TEAM
5 KIEN ANNA K K30 Poznań
6 BUDNIK BŁAŻEJ M M30 Dębogóra
7 SZUMSKA ANNA K K30 Plewiska Mamy-Biegamy
8 GESIOREK JOLANTA K K50 POZNAŃ
9 WYLEGAŁA KAMILA K K30 Czarnków Virtual Runner Club, Night Runners, runnersclub.pl, Piątkowo
10 WAGA AGATA K K30 Dąbrówka TRI for FUN
11 WRÓBLEWSKI PAWEŁ M M40 Poznań Charty Chartowo
12 WALCZAK ROBERT M M30 Poznań parkrun Poznań
13 KUJAWA-ŚLIWIŃSKA KAROLINA K K30 Stęszew
14 PRABUCKI HUBERT M M20 Czempiń
15 JANISZEWSKI KAROL M M30 plewiska Jeżyce Biegają
16 SOBAŃSKA PAULINA K K30 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
17 OPPELN-BRONIKOWSKI MATEUSZ M M20 Rokietnica By Być w Formie
18 KRUKAR DOROTA K K20 Poznań
19 JANISZEWSKA ANETA K K20 poznań
20 JUSIK BARTOSZ M M20 Luboń -
21 CIESIELCZYK IZABELA K K30 Poznan
22 SZUMSKI ZBIGNIEW M M30 Plewiska
23 HUCZEK SEBASTIAN M M30 Poznań
24 WOJCIECHOWSKA WERONIKA K K30 Poznań
25 NADOLIŃSKA MONIKA K K30 Poznań
26 BUCHER TOMASZ M M40 Poznań ABS Poznań
27 WOJCIECHOWSKI WACŁAW M M20 Poznan
28 WOJCIECHOWSKA SVETLANA K K20 Poznań TeamGunOff
29 OLDENBURG TIM M M30 Czapury Team Zoot Europe
30 SOBOCIŃSKA ANIA K K30 Poznań
31 KOŹMIŃSKI SEBASTIAN M M20 Poznań
32 KLAUZA MAGDALENA K K40 Poznań Wolne Ślimaki
33 TABACZKA PIOTR M M40 Tarnowo Podgórne TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
34 FURMAŃCZYK MAREK M M30 Poznań
35 SZAŁATA ADRIAN M M20 Krotoszyn WITKOWSKI TEAM
36 BARON PRZEMYSŁAW M M30 Kicin Constravia
37 SOBIECH KAROL M M30 Pobiedziska NIGHT RUNNERS
38 SZUBARGA TOMASZ M M20 Rokietnica OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega
39 JANIK JUSTYNA K K20 Koziegłowy BYLE DO PRZODU
40 POLACZYK KASIA K K30 Steszew
41 SOBIECH NATALIA K K20 Pobiedziska Night Runners
42 TABAKA AGNIESZKA K K30 Poznań
43 ADAMOWSKA MAŁGORZATA K K40 Chodzież
44 KUJAWA PAWEŁ M M60 Poznań
45 CZAJKOWSKA-ŚWIĘTEK AGNIESZKA K K30 Poznań
46 ZIĘBA MACIEJ M M30 Poznań OREGANO PROJECT
47 KARASIEWICZ PRZEMYSŁAW M M40 Poznań NIGHT RUNNERS
48 KUBICKA JOANNA K K30 Stęszew
49 MATUSZEK MARIA K K60 Kiekrz KTR
50 GAWARECKI TOMASZ M M30 Rabowice
51 LICZNIERSKI MAREK M M30 Plewiska OwocBiega TEAM/TRIATHLONISTA.COM
52 MŁYNIKOWSKI MAREK M M40 Swarzędz
53 MŁYNIKOWSKA KATARZYNA K K30 Swarzędz
54 KLAUZA PATRYK M M20 Poznan Wolne Ślimaki
55 KURAŚ KRZYSZTOF M M20 Poznań
56 SZPUREK ANNA K K30 Buk Bukowski Klub Biegacza
57 BRANDYK KAROLINA K K20 Swarzędz
58 ŻÓŁTEK KAROLINA K K20 Gdańsk
59 WOJTALAK WERONIKA K K20 Buk Bukowski Klub Biegacza
60 SIERADZKA JOANNA K K30 Poznań Hicron Runners
61 KIWERTZ ANNA K K30 Poznań Run Vegan TEAM
62 GRUSZKA ANNA K K40 Plewiska
63 WOJTYSIAK JOANNA K K20 Swarzędz Night Runners
64 TIERLING ADAM M M20 Poznań Night Runners
65 BARAŁKIEWICZ - SOKAL KAROLINA K K40 Poznań
66 GUMIENNY KAMIL M M20 Poznan Night Runners
67 ŻELICHOWSKA MAGDA K K30 Poznań
68 BEDNARSKI JÓZEF M M60 Poznań Night Runners
69 STACHOWIAK ŁUKASZ M M30 Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team
70 ZANDECKA MONIKA K K20 poznań
71 PRZYBYSZ PIOTR M M30 Poznań CZOPY
72 WIŚNIEWSKI MAREK M M40 Poznań GOLDEN RETRIVER WOŚP W POZNANIU-WWW.GOLDENWOSP.PL
73 LISIEWICZ PIOTR M M30 Poznań CZOPY
74 CHOJNIAK WIESŁAW M M40 Poznań
75 MENSFELD ANNA K K30 Poznań Concordia Runners Team
76 STRYKOWSKA ANNA K K30 Poznań Speed Szuracz
77 STRYKOWSKI MICHAŁ M M40 Poznań Speed Szuracz
78 BRAUN TOMASZ M M40 Strykowo Night Runners
79 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA IWONA K K40 Poznań
80 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI PAWEŁ M M40 Poznań
81 KONIK AGNIESZKA K K20 Poznań Vege Runners
82 GLINKOWSKA ELŻBIETA K K40 Poznań
83 MADAJ-WARGUŁA MAGDALENA K K30 Bogdanowo
84 CZAPLICKI MAREK M M30 Poznań -
85 PIGŁOWSKI TOMASZ M M30 Poznań CZOPY
86 PAUSZEK DAWID M M30 Budzyń BTS Budzyń
87 PAUSZEK ALICJA K K30 Wągrowiec BTS Budzyń
88 KLAK JOANNA K K30 Poznań
89 WAWRZYNIAK-WACKO ZOFIA K K30 Poznań kobietybiegaja.pl / Zoffee Kawiarnia
90 ZGOŁA PRZEMYSŁAW M M40 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
91 JAGODZIŃSKA MICHALINA K K20 Stęszew
92 BOBROWSKA ANNA K K30 Poznań Night Runners / Team KGB
93 CZAPLICKA MAGDALENA K K20 Poznań Piątkowo na Biegowo
94 SZCZESZEK MICHAŁ M M30 Rokietnica
95 PASIERBSKI OSKAR M M20 Plewiska
96 BAJER MICHAŁ M M30 Poznań Night Runners
97 STRUZIK PIOTR M K30 Baranowo Bevo Team
98 WITKOWIAK MATEUSZ M M30 Lusówko
99 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M M30 Poznań Night Runners
100 POKOTYCKI DENIS M M20 Poznań Otomo STP
101 ŁANOSZKA MATEUSZ M M20 Lusówko
102 OLEJNICKI MIKOŁAJ M M20 Szamotuły MUD GOATS
103 NAPIERAŁA MARCIN M M30 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo
104 MICHALSKA RENATA K K40 Poznań
105 MATYSIAK SEBASTIAN M M30 Wolsztyn Byle doczłapać do mety
106 POĆ MAGDALENA K K30 Poznań Dirty Sparrows
107 HERNES MACIEJ M M30 Poznań
108 KIELAN PAWEŁ M M30 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn
109 NOWAK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Virtual Runner Club
110 JAKŚ JULIA K K30 Poznań
111 KRAJEWSKA MARTA K K30 Poznań TKD Szakal Jeżyce Runners
112 KAŃDUŁA KLAUDIA K K30 Poznan Lion Group / Nest Team
113 KRAJEWSKI WOJCIECH M M30 Poznań TKD Szakal Jeżyce Runners
114 STRZELEWICZ MARLENA K K30 Chludowo
115 KAŃDUŁA GRZEGORZ M M30 Poznań Nest Team
116 TRZASKOWSKA MAGDA K K40 Poznań monsterowo
117 JEDWABNA KINGA K K30 Luboń
118 WALIGÓRSKA SYLWIA K K40 poznań
119 JABŁOŃSKI TOMASZ M M40 Plewiska Good Project
120 SZCZODRZYŃSKA KATARZYNA K K30 Poznań AchTeDzieciaki.pl
121 WUJEK TOMASZ M M30 Poznań
122 SZCZODRZYŃSKI PIOTR M M40 Poznań AchTeDzieciaki.pl
123 SKIKIEWICZ ARKADIUSZ M M30 Poznań Miłosław Biega
124 ZABOROWSKI MACIEJ M M40 Jarocin RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
125 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M40 Poznań gRUNwald team Poznań
126 PIECHOCKI MARCIN M M40 Poznań
127 MĘŻYŃSKI DARIUSZ M M30 Gniezno Night Runners Gniezno
128 KUKLA-KOWALSKA ALICJA K K30 LUSÓWKO TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
129 JĘDRASZCZAK MAREK M M50 Poznań
130 STRZELECKI PAWEŁ M M20 Poznań Posłańcy Asgardu
131 STRZELECKA PAULINA K K20 Poznań
132 OCHOCKI BARTOSZ M M30 Rokietnica ROKIETNICA BIEGA
133 SKIKIEWICZ MONIKA K K30 Poznań Miłosław Biega
134 KĘDZIORA TOMASZ M M30 Promno Pobiedziska Running Team
135 OSSOWSKA ALICJA K K20 Poznań
136 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA K K40 Poznań
137 FELLENBERG TOMASZ M M30 Poznań mojebieganie.pl
138 TARŁOWSKI HUBERT M M30 Palędzie
139 MŁOTKOWSKI WALDEMAR M M50 Poznań
140 SOBIERAJ BEATA K K30 Poznań
141 LEPOROWSKA ANETTA K K30 Poznan
142 GAŁECKA MALWINA K K20 Kostrzyn
143 JANUĆ WOJCIECH M M20 Puszczykowo Arka Leśna
144 FRANKIEWICZ KATARZYNA K K20 Komorniki Stajnia Kotowo
145 JANIK EWELINA K K30 Poznań
146 SZCZODRZYŃSKI JERZY M M60 Poznań AchTeDzieciaki.pl
147 WASZAK DARIA K K20 Poznań Kamil Leśniak Fanpage Team
148 WIECZORKOWSKI WŁADYSŁAW M M60 Poznań
149 WIECZORKOWSKA EWA K K50 Poznań
150 DZIAMSKA JOANNA K K20 Poznań
151 KOSNO WERONIKA K K20 Poznań Night Runners
152 WUJEK GRAŻYNA K K30 Poznań MAMAKARMI I BIEGA:)
153 KACZMAREK NATASZA K K30 Poznań
154 LINKOWSKI MICHAŁ M M30 Suchy Las Maratończyk Poznań
155 RATAJ KRZYSZTOF M M30 Poznań Polonia Bydgoszcz SLA
156 SKUPIN AGATA K K20 Poznań kobietybiegaja.pl
157 PAWLAK TOMASZ M M20 Rychwał OIRP Wrocław
158 SZARLIK PRZEMYSŁAW M M40 Dopiewiec KS Tęcza
159 GADZIŃSKI SŁAWOMIR M M20 Luboń
160 WUJEK MAGDALENA K K30 Czeladź
161 WALENCZAK MAGDA K K30 Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team
162 POLCYN AGATA K K20 Śmieszkowo
163 SZPAKOWSKA DOMINIKA K K30 Poznań Hangar
164 KUKIOŁCZYŃSKA LIDIA K K30 Poznań
165 ANTKOWIAK JOANNA K K30 Leszno Kobiety Biegają
166 DANIELAK DOROTA K K30 Poznań
167 KRZYMIŃSKA MARIA K K50 Leszno Babcie Biegają
168 CIEŚLIŃSKA EWA K K30 Poznań Kobiety Biegają
169 ORLICKI MICHAŁ M M30 Poznań RAMIRENT
170 SIENKOWSKA MARZENA K K30 Poznan
171 WISNIEWSKA ANNA K K30 Steszew
172 NOWACZYK MICHAŁ M M30 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
173 MILLER MICHAŁ M M30 Poznań Wiewiór Team
174 OSTANT PAULINA K K30 Stęszew
175 LUBER MARCIN M M40 Kaźmierz
176 RUSZCZAK ANNA K K40 Poznań
177 SPOZ MAGDALENA K K40 Poznań Nest Team
178 MAJCHRZYCKI WOJCIECH M M30 Poznań PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
179 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M M30 Skórzewo PRESS-SERVICE Monitoring Mediów / Kuźnia triathlonu
180 KACZMAREK IZABELA K K30 Poznań
181 LEBUDA HANNA K K20 Poznań
182 PAWŁOWSKI MAREK M M50 Poznań KP
183 PACZKOWSKI WITOLD M M40 Poznań Biegam bo lubie
184 JANKOWSKI PIOTR M M30 Poznań
185 JANKOWSKA BEATA K K30 Poznań
186 JANKOWSKI TOMASZ M M30 Złotniki Lisy Witalisy
187 HLOŻEK JOANNA K K30 Skoki Hart Skoki
188 BAJER ANNA K K30 Tarnowo Podgórne Biegacze YouFit
189 RADZIKOWSKI DARIUSZ M M30 Poznań No Excuses
190 HENSCHKE JACEK M M30 Skórzewo Skórzewo biega
191 PATELKA SŁAWOMIR M M40 Suchy Las
192 KOWALIK TOMASZ M M20 Poznań Trio z Matejki
193 BANACH MARZENA K K20 Poznań
194 ROZMIAREK MARCIN M M30 Poznań ROZMIARY
195 ROZMIAREK ELIZA K K30 Poznań ROZMIARY
196 KOSICKI DARIUSZ M M50 Rokietnica ROXKIJE
197 SKORUPKA AGATA K K30 Leszno
198 OLEJNICZAK SŁAWKA K K30 Poznań Ciastki.pz
199 RAU JUSTYNA K K30 Poznań Ciastki.pz
200 RATAJCZAK RAJMUND M M50 Poznań
201 BUDNY PRZEMYSŁAW M M40 Siekierki Wielkie PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
202 GEISLER MAREK M M50 Poznań Ogniochron
203 SYGULSKI JACEK M M30 Przeźmierowo Jeżyce Biegają
204 RZESZOTKA SONIA K K30 Poznań
205 PLEWIŃSKA-BUDNY EMILIA K K30 Siekierki Wielkie
206 FLAK MAGDALENA K K30 Swarzędz
207 FLAK SEBASTIAN M M30 Swarzędz
208 DELIKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Poznań
209 DERDA ANITA K K30 Stęszew Team Aktywny Stęszew
210 BARANIAK JAROSŁAW M M30 Poznań zaWODNIcy ECOWATER
211 SZMIDT PRZEMYSŁAW M M30 Poznań
212 MALICKI MATEUSZ M M30 Poznań Night Runners
213 SZELĄG SEBASTIAN M M20 Rokietnica Czarne Serca
214 BUDKIEWICZ ADRIAN M M30 Poznań Night Runners Poznań
215 ZAWISZA MONIKA K K20 Poznań Night Runners
216 PRZYBYLSKA KINGA K K40 Poznań
217 GRODZICKA ELŻBIETA K K40 Poznań
218 JAWORSKA AGNIESZKA K K20 Poznań
219 KOLECKI JAKUB M M30 Błażejewko Kibole w Biegu
220 FRĘŚKO MIROSŁAW M M40 Poznań
221 JAWORSKI RAFAŁ M M30 Poznań Gepardy Poznań
222 FRĘŚKO KARINA K K40 Poznań
223 SKWARSKI DAREK M M30 Poznań brak
224 WIŚNIEWSKA MARTA K K30 Poznań
225 KOWALSKI MICHAŁ M M30 Poznań KIBOLE W BIEGU
226 TANAŚ MAREK M M40 Osiniec
227 SZAMBORSKI MATEUSZ M M30 Poznań
228 KASPERCZAK ŁUKASZ M M20 Poznań QUAY POZNAŃ
229 TOMASZEWSKA-SMUS HANNA K K40 Poznań
230 STUERMER JOANNA K K20 Poznań Tri Chicas
231 BAŁABAN ARTUR M M20 Poznań Ludex
232 DRYMEL AGATA K K30 Śrem
233 KOSICKA BEATA K K40 Rokietnica
234 GEPPERT JAKUB M M30 Poznań Drużyna Szpiku
235 JĘDRZEJCZAK ARTUR M M30 Poznań Kibole w biegu
236 KOSZAL JAREK M M50 Poznań
237 WIŚNIEWSKA ANNA K K30 Poznań Azyl Biegacza Sklep z Pasją
238 MRUGALSKA IWONA K K30 Poznań
239 MRUGALSKI DARIUSZ M M30 Poznań
240 TANAS ANNA K K30 Osiniec
241 SOBCZAK JACEK M M20 Września
242 WINKLER MIROSŁAWA K K30 Poznań Hernik Team
243 ROSIŃSKA AGNIESZKA K K30 Poznań Świerczewo Run
244 PAWLAK DARIA K K20 Poznań
245 JAJEŚNICA KAROLINA K K40 Poznań
246 LENIEC MICHAŁ M M30 Poznań Ślęzak Team
247 KASPRZAK ŁUKASZ M M30 Gniezno NIGHT RUNNERS GNIEZNO
248 KASPRZAK KAROLINA K K30 Gniezno NIGHT RUNNERS GNIEZNO
249 SKOWROŃSKA KATARZYNA K K50 Dopiewiec
250 WLAŹ DARIUSZ M M50 Paczkowo ParkRun Poznań
251 SKOWROŃSKA MAŁGORZATA K K20 Dąbrówka
252 ROMANÓW DAMIAN M M20 Poznań blogobieganiu.com
253 KNIAT JOANNA K K20 ZŁOTNIKI blogobieganiu.com
254 HAJDUK KASIA K K30 Poznań
255 DROBNY BARTOSZ M M30 Łódź Morena Czołowa
256 BRUDŁO KRZYSZTOF M M20 Grodzisk Wielkopolski Radaway Run Crew
257 SZAŁ ŁUKASZ M M20 Kostrzyn Walka Kostrzyn
258 DYLEWSKI ANDRZEJ M M50 Poznań
259 MARIN IRIGARAY ALBERTO M M20 Poznań ALMA SPANISH ONLINE
260 KRUK DARIA K K40 Poznań
261 MARCINIAK MICHAŁ M M20 Poznań CARLSBERG
262 STANOCH HANNA K K30 Poznań
263 BARYCZA KRZYSZTOF M M20 Poznań NIGHT RUNNERS
264 KONIECZNA JOANNA K K30 Poznań Świerczewo Run
265 RYBAK RAFAŁ M M30 Koziegłowy
266 RYBAK KAMILA K K30 Poznań
267 KOSTECKA MAŁGORZATA K K30 Swarzędz Night Runners
268 WALEROWICZ DURSKA MARTA K K20 Pleszew
269 BEDNAREK ELŻBIETA K K40 Zielonagóra Forest Runners
270 ROSZAK KRYSIA K K30 poznań runlimited
271 STEFAŃSKA AGNIESZKA K K40 Murowana Goślina Ciastki.pz
272 ROSZAK DANIEL M M30 Komorniki Radaway Run Crew
273 SERWA MARIUSZ M M40 Poznań Strzeszyn/ECOlibre
274 GUZIKOWSKI RADOSŁAW M M40 Poznań Night Runners
275 WESOŁOWSKA WERONIKA K K30 Środa Śląska
276 ZAGÓRSKI TOMASZ M M30 POZNAŃ autozagorski.pl
277 CIEŚLAK SEBASTIAN M M20 Śrem NIGHT RUNNERS
278 GZIEL KEVIN M M20 Poznań parkrun Poznań
279 CHOJNACKI ARKADIUSZ M M20 Bydgoszcz
280 ANTCZAK MARCIN M M30 Szczytniki Świat BiegaczaFehlau Run Team
281 TABACZYNSKA JOANNA K K30 Słupca
282 MAŁKIEWICZ MICHAŁ M M30 Poznań
283 BRZESKWINIEWICZ MARCIN M M30 Poznań
284 MAJDAK MAŁGORZATA K K30 Tarnowo Podgórne
285 ANDRZEJEWSKA ALICJA K K50 Poznań
286 SKIRECKA JUSTYNA K K40 Poznań
287 GRZYWACZ AGNIESZKA K K20 Gowarzewo
288 WALKOWIAK JOANNA K K20 Kostrzyn Walka Kostrzyn
289 PIETZ MIKOŁAJ M M30 poznań parkrun Poznań
290 ABRAMCZYK JULIA K K40 Poznań
291 NOWAKOWSKI WOJCIECH M M30 Poznań Night Runners
292 TRUŚ MARTA K K20 Poznań Ashtangi
293 KRUSZCZYŃSKI PIOTR M M40 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu
294 DANIUK KATARZYNA K K40 Poznań
295 GAWARECKA MAGDALENA K K30 Swarzędz
296 WITTULA-PREJS MAGDA K K30 Przeźmierowo
297 ZIELIŃSKI SŁAWOMIR M M30 Dopiewiec
298 KUBIAK JACEK M M20 Poznań
299 TROSZCZYŃSKI JAROSŁAW M M40 Oborniki Wielkopolskie Bracia Troszczyńscy
300 KORNAT ALEKSANDRA K K20 Poznań
301 LEWICKI WŁODZIMIERZ M M50 Poznan
302 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
303 KĘDZIA MILENA K K20 Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team
304 DRABER PIOTR M M20 Poznań Biegacze Celebryci
305 KASPROWICZ MARTA K K20 Poznań
306 TALAR PATRYCJA K K30 Pobiedziska Danflor Team
307 KALINOWSKA MARTA K K20 Poznań
308 BANACH ALEKSANDRA K K20 Poznań
309 RADOJEWSKA MONIKA K K30 Przezmierowo
310 BEDNAREK ARKADIUSZ M M30 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina
311 WAWRZYNIAK MAŁGORZATA K K30 Poznań parkrun Poznań
312 MELCER WOJCIECH M M20 Pszczew Night Runners
313 SENDRA AGNIESZKA K K20 POZNAŃ NIGHT RUNNERS
314 KLEDZIK MARCIN M M40 Poznań
315 SKRZYPACZAK EWA K K30 Poznan
316 WIERZBIŃSKA AGNIESZKA K K30 Swarzędz
317 MELLER ŁUKASZ M M30 Poznań INTER#WAŁY
318 MARCINIAK - HENC ANETA K K40 Poznań Night Runners
319 CZUBIŃSKA MAŁGORZATA K K30 Poznań
320 GÓRNA KAROLINA K K20 Inowrocław BBL Inowrocław
321 MALINOWSKI MATEUSZ M M40 Poznań
322 MAŁACZYNSKI MIKOŁAJ M M30 Poznań
323 MAŁACZYŃSKA MAGDA K K30 Poznań
324 KOTKOWIAK MICHAŁ M M30 Poznań Politechnika Poznańska
325 MODZELEWSKI PIOTR M M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEG LWA / CITY TRAIL Team
326 MODZELEWSKA KAROLINA K K30 TARNOWO PODGÓRNE BIEG LWA
327 MAZUREK JOANNA K K20 Poznań Kobiety Biegają
328 ARGASIŃSKI MATEUSZ M M30 Dopiewiec Drużyna Zbója
329 PECZYŃSKI DARIUSZ M M30 Luboń Drużyna Zbója
330 BAJACZYK FILIP M M30 Poznań
331 MARCINEK TOMASZ M M30 Poznań Drużyna Zbója
332 CIEMNIAK RAFAŁ M M50 Poznań niezrzeszona
333 JURSZA DAMIAN M M30 Poznań
334 SŁAPA MARCELINA K K20 Żywiec
335 TOMASZEWICZ MATEUSZ M M20 Ujście Night Runners
336 MAJEWSKI MACIEJ M M50 POZNAŃ ŁAZARZ
337 MAMYS ROBERT M M40 Poznań gRUNwald team
338 GARCZYK GRZEGORZ M M20 Kostrzyn Walka Kostrzyn
339 GALEWSKI MARCIN M M20 Kostrzyn Walka Kostrzyn
340 WALCZAK ANNA K K40 Poznań osoba indywidualna
341 JANKOWSKI DARIUSZ M M20 Poznań XYZ/Hernik Team
342 STARKOWSKI PIOTR M M20 Poznań
343 PECZYŃSKA JOANNA K K20 Lubon
344 GODZISZ DOMINIKA K K20 Poznań Mongolscy przemytnicy rabarbaru
345 MATELSKA KAROLINA K K30 poznań
346 TADROWSKI TOMASZ M M40 Inowrocław
347 ĆWIEK MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz Damy
348 ŚWIDERSKA JOANNA K K20 BORUSZYN KB UE Poznań
349 WALCZAK KRZYSZTOF M M30 Poznań Night Runners
350 IWAŃSKI ADAM M M20 Kostrzyn Walka Kostrzyn
351 JANICKA DOBROCHNA K K30 POZNAŃ KOBIETY BIEGAJĄ
352 TOMCZYK EDWARD M M60 Poznań bpk - niezrzeszony
353 ŚWIĄTEK DOROTA K K30 Poznań
354 NOWAKOWSKI BŁAŻEJ M M30 Poznań
355 KOCIOŁEK PIOTR M M40 Poznań Yobboo.pl
356 BRODECKI MACIEJ M M20 Poznań
357 LIPIŃSKA PAULINA K K20 Golęczewo
358 DĄBROWICZ JAKUB M M30 Komorniki
359 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M M30 Poznań Biegam, żeby móc pić dobre piwo!
360 PALMOWSKA MAGDALENA K K20 Poznań
361 JARZĘBOWICZ MATEUSZ M M30 Trzebnica Athletics Team Prusice
362 JANASIK KAROLINA K K30 Poanań
363 THOMAS ANNA K K20 MoSINA Thomas team
364 THOMAS JAKUB M M20 MoSINA
365 ROSIAK DARIUSZ M M20 Poznań #zawszepozłoto
366 MISTERSKA KATARZYNA K K40 Lusówko Hernik Team
367 BAJER MIKOŁAJ M M30 Poznań Tarnowo Podgórne Biega
368 SAMOLIK MARCIN M M40 Skórzewo
369 MAKOWSKI JANUSZ M M60 Poznań Night Runners
370 SZYDŁOWSKI MAREK M M30 Poznań CBN
371 GŁYDA MACIEJ M M50 Poznań Drużyna Szpiku
372 STAŚKOWIAK AGNIESZKA K K40 Rokietnica
373 SKRZYPCZAK AGNIESZKA K K40 Poznań
374 KĘSY MARCIN M M30 Poznań Mitrzowski Trening / PRO366
375 ŚMIAŁEK KASIA K K20 Poznań SNOW.DOG ADVENTURE
376 SETECKI DARIUSZ M M30 Ostrów Wielkopolski
377 PALMOWSKI JAN M M20 Poznań
378 BANASZAK KLAUDIA K K30 Poznań
379 WIŚNIEWSKI GRZEGORZ M M20 Poznań
380 KRASICKI MATEUSZ M M20 Poznań
381 SZCZEPANIAK MAGDALENA K K20 Przezmierowo
382 TOMIAK DOMINIK M M30 Komorniki
383 KOZICZ LESZEK M M40 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
384 STELMACH ALEKSANDRA K K30 Poznań Night Runners
385 KAWECKI SŁAWOMIR M M30 Komorniki Motiv Home Team
386 PRZYBYLAK STANISŁAW M M60 POZNAŃ MSICS -POZNAŃ
387 OLSZEWSKI JACEK M M30 mosina Chemadex
388 JANKOWSKA MICHALINA K K20 Września PHILIPS SPORT TEAM LODZ
389 OLSZEWSKI TOMASZ M M30 Mosina Fafenkugel
390 OWCZARZAK TOMASZ M M20 Witkowo
391 WAWRZYNIAK JAKUB M M30 Poznań Wybiegać Marzenia Team
392 OLEJNIK IZABELA K K40 Plewiska
393 SKOCZYLAS ANITA K K40 Poznań MURAY Running Team
394 KUBAŚ JUSTYNA K K20 Dopiewo DRUŻYNA SZPIKU
395 MOLEWSKI KONRAD M M30 Poznań
396 GALANTY JAROSŁAW M M30 Poznań
397 CHODOROWSKI MARCIN M M30 Poznań
398 PRZYBYLSKI SZYMON M M30 Poznań
399 JAROSZ TOMASZ M M40 Poznań YAROSH team
400 GÓRECKA-WINKLER PAULINA K K30 Dąbrówka
401 LIPIŃSKI MICHAŁ M M30 Poznan
402 STASZAK-JAKUSZEWSKA JUSTYNA K K30 Poznań kobietybiegaja.pl
403 MARCINIAK WOJCIECH M M30 Plewiska
404 ZBOROWSKI PAWEŁ M M40 Plewiska
405 PŁATEK JOANNA K K40 Poznań
406 PACYŃSKA JOANNA K K20 Włoszakowice
407 JANKOWSKI TOMASZ M M40 Konarzewo
408 MŚCIWUJEWSKA ADRIANNA K K20 Białystok MANUFAKTURA MIESZKAŃ
409 MICHALAK ANNA K K40 UJŚCIE
410 LUDEK TOMASZ M M30 Przeźmierowo Dash Digital Cash
411 SKUBISZAK ANDRZEJ M M50 Poznań BRODEX TEAM SWARZĘDZ
412 ZIEMBIŃSKI GRZEGORZ M M30 Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ
413 KOCHAN PATRYCJA K K30 Poznań Speed Szuracz
414 OZGA KATARZYNA K K30 Poznan "Kobiety biegają"
415 PACZKOWSKA JOANNA K K30 Gniezno Night Runners Gniezno
416 MAREK LUIZA K K30 Poznań
417 WALKOWIAK JOANNA K K30 Poznań
418 SZULC RAFAŁ M M40 Poznań
419 SOBAŃSKI KONRAD M M30 Poznań KB UE Poznań
420 GRAJA KATARZYNA K K40 Poznań
421 TERETYKA DOROTA K K40 Poznań
422 ANDRZEJEWSKA MARTA K K20 Boszkowo-letnisko Kołownik Włoszakowice
423 JAWORSKA ANNA K K30 Poznań
424 BUCHOWIECKA MARZENA K K30 Poznań
425 ZARECKI PIOTR M M30 Żnin Pałuki Running Team
426 GŁOWSKI DARIUSZ M M30 Złotniki Motiv Home Team/ Night Runners
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BANASZAK GRZEGRZ M M30 Kostrzyn Walka Kostrzyn
BARTKOWIAK MICHAŁ M M20 Poznan City trail team
BĄCZKOWSKI RYSZARD M M40 Poznań Night Runners
BIADAŁA-GLAPKA PAULINA K K30 Poznań Makaron Team
BIAŁA EWELINA K K20 Jeziora wielkie
BOCIAN MAGDALENA K K40 Sady
CIEMNIAK MARZENA K K40 Poznań niezrzeszona
DAJERLING JOANNA K K20 Poznań Naramowice Biegają
DAJERLING MONIKA K K40 Poznań Maratończyk Poznań
DANIELCZAK JOANNA K K30 Poznań
DITBRENER NATALIA K K30 Gniezno Night Runers Gniezno
DZIĘCIELSKA AGNIESZKA K K40 Poznań
FAJFER JACEK M M50 Gruszczyn
FITT MATEUSZ M M20 Granowo Hernik Team
GAPSKI PIOTR M M30 Rogalin Loft fitnes Mosina
GOLENIEWSKI MATEUSZ M M20 Toruń CITY TRAIL TEAM
GOLON MARLENA K K40 sicienko Run Pasja
GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
GRZEGORSKA ANIA K K30 Zielątkowo Pani Od Angielskiego Professional Language Instructors
IGNASZAK MAGDALENA K K30 Poznan
JOKAJTY JOANNA K K20 Poznań
KNYCHAŁA KATARZYNA K K30 Poznań
KOCHAŃSKA JOANNA K K30 Sicienko
KOLAŃSKI BARTOSZ M M40 Poznań
KOROŃSKI TADEUSZ M M40 Poznań parkrun Poznań
KOŚCIUSZKO AGNIESZKA K K20 Kościan
KOTKOWSKA KAROLINA K K40 POZNAŃ Drużyna Szpiku
KOTKOWSKI MICHAŁ M M20 Poznań SSR START
KOTKOWSKI PIOTR M M40 POZNAŃ Drużyna Szpiku
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M20 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KUBIAK KINGA K K20 Poznań Mamy-Biegamy
ŁAGOWSKA DOROTA K K30 Poznań Night Runners
ŁOPĄG KRZYSZTOF M M30 Wiry Grupa OLX Team
ŁUGOWSKI PIOTR M M50 Poznań WSZYSTKO O BIEGANIU.PL
ŁUKASIEWICZ MICHAŁ M M20 Poznań OIRP Poznań
MACINKIEWICZ ROMA K K20 Poznań gRUNwald team Poznań
MAJEWSKI BARTEK M M40 Mrowino Rokietnica biega
MAJEWSKI DANIEL M M30 CZAPURY HD CLASSIC CAR DESIGN
MAŃKOWSKA AGNIESZKA K K40 Poznań niezszerzona
MAŃKOWSKI JACEK M M40 Poznań Kyokushin Karate
MAŃKOWSKI KACPER M M20 Poznań
MATYSKIEWICZ WOJTEK M M20 Promnice
MELLER BŁAŻEJ M M30 Poznań KS HADES Tech-Race
MIKOŁAJCZAK MARTYNA K K20 Stary Lubosz Tgv running team
MOCEK MAREK M M20 Granowo Danflor Team
NYCKOWSKI BARTOSZ M M40 Poznań
OLEJNIK RAFAŁ M M20 Żnin Pałuki Running Team
ONEILL EWA K K30 Poznan
OSZMAŁEK AGATA K K30 Poznań snufkinbiega.wordpress.com
PIECHOWIAK PATRYCJA K K40 pamiatkowo wuef club
ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 Toruń
ROMANOWSKI MICHAŁ M M30 Poznan
RYBACKI MARCIN M M30 Poznań
RZĄSA PATRYCJA K K20 Poznań
SAŁANOWSKA MONIKA K K30 poznań RKS Leonin
SIEJAK PIOTR M M30 MOSINA gRUNwald team Poznan
SKORUPSKI ŁUKASZ M M40 Poznań
SKRZYPCZAK ASIA K K30 Poznan
SOSIŃSKI BARTEK M M40 Suchy Las
STACHOWSKI ŁUKASZ M M30 Rokietnica Rokietnica Biega
STANCZAK JANUSZ M M50 POZNAN KB KOSYNIER WRZESNIA
STRÓŻYK DAMIAN M M40 Poznań
ŚLIWIŃSKI DARIUSZ M M20 Żnin SOKÓŁ GĄSAWA / PRT
ŚLUSAREK GRZEGORZ M M30 Gołuski pokonacsiebie.pl
ŚWIĄTEK PAULINA K K20 Poznań Night Runners
ŚWIDERSKA ANNA K K30 Suchy Las Stowarzyszenie "SPORT NA PLUS"
WALKOWIAK-MARKIEWICZ KATARZYNA K K40 Poznań
WIECHCIŃSKA ANGELIKA K K30 Poznań
WIETECKI ŁUKASZ M M30 Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ
WILKOWSKI PIOTR M M40 Poznań
ZAIDLER ADRIAN M M20 Grodzisk wlkp DANFLOR TEAM
ZIEMKOWSKA PAULINA K K20 Poznań Naramowice Biegają