Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 28.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 ORMANIEC ELZBIETA K K20 Pszczyna
2 PERLAK MAGDALENA K K20 Katowice
3 MOŻDŻEŃ ADAM M M30 Katowice x
4 KRZESIAK MICHAŁ M M30 Katowice 3SOFT S.A.
5 KUC AGATA K K30 Nowe Chechło GoMama Go!
6 BORUTA MARCIN M M40 Czeladź #czeladzbiega
7 OSTROWSKA MONIKA K K30 Katowice
8 GEMZA ANNA K K30 Katowice NIGHT RUNNERS
9 SKRZYPCZAK MIROSŁAW M M40 Katowice NIGHT RUNNERS
10 KOZIARZ MARTA K K30 Katowice
11 KUCZBORSKI JAROSŁAW M M40 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
12 BOROWY ANIA K K30 Katowice Nie
13 NOGA ŁUKASZ M M30 Sosnowiec Zdzieraj Kapcie
14 MORITZ KATARZYNA K K40 Katowice
15 WOŁUJEWICZ PAWEŁ M M20 Mysłowice
16 KĘSIK MAGDALENA K K30 Katowice
17 JANKO KAROLINA K K20 Chorzów Uks Karlik Chorzów
18 JANKO KAMIL M M20 Chorzów
19 DUDEK PAWEŁ M M30 Katowice Mordercze Ptaki
20 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 Katowice
21 ŻÓŁTKIEWICZ NATALIA K K20 Poznań KB Maniac Poznań
22 PANEK AGATA K K30 Zawiercie GrupaJura.PL
23 SUKIENIK KATARZYNA K K30 Radzionków
24 OMYŁA ANNA K K20 Siemianowice
25 MICELSKI JACEK M M40 CHORZÓW Amator
26 RYMARCZYK PIOTR M M40 Jaworzno NIGHT RUNNERS
27 ŁYSKANOWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa
28 MAJEWSKI ARTUR M M40 Warszawa Accenture
29 LESZCZYŃSKI PIOTR M M30 Sosnowiec ABC Data
30 KUCIŃSKI BENJAMIN M M30 Katowice CoJaBiegne TEAM
31 NOWAK ANDRZEJ M M30 Sosnowiec Nowak-Team
32 WARSO KAMIL M M30 Sosnowiec ABC Data S.A.
33 GOGOLIN JERZY M M60 Zabrze
34 WAWOCZNY MONIKA K K20 Katowice Galen Team
35 SALIK MARTA K K20 katowice
36 SALIK ANNA K K20 katowice
37 KOSELA DOROTA K K20 Piekary Śląskie
38 MYSŁEK PAWEŁ M M20 Czeladź #czeladzbiega
39 KOŚCIELNIAK JÓZEF M M50 Łaziska Górne
40 BINIECKI PAWEŁ M M20 Siemianowice Śląskie MK Team
41 KARCZ PIOTR M M30 Sosnowiec
42 GIEL WOJCIECH M M20 Katowice Californication Team
43 SCHMIDT MARIUSZ M M40 SOSNOWIEC POWER SILESIA
44 KOŚCIELNIAK MILENA K K20 Mikołów
45 KOTNIS BOGUSŁAW M M40 Sosnowiec RFC ACTIVE TEAM
46 BIERNAT MATEUSZ M M20 Katowice
47 PLICH ANDRZEJ M M30 Mysłowice Namberłan No.1
48 KALUZNY MARCIN M M40 Katowice
49 PARCHENIAK JACEK M M40 Katowice
50 JÓZEF TOMASZ M M30 Dąbrowa Górnicza ADS MASNA
51 MARCOL MATEUSZ M M20 Rybnik OTK Rzeźnik
52 KAWECKA ANNA K K30 Gołcza
53 KOWALSKI TOMASZ M M30 Gliwice
54 TCHÓRZ KAROLINA K K20 Katowice
55 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
56 AUGUSTYŃSKI SYLWESTER M M30 Kraków Lacho Team
57 SWOBODA JAROSŁAW M M30 Knurów NIGHT RUNNERS
58 LIPKA KRZYSZTOF M M20 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
59 WYRZGOŁ RAFAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza
60 PIGUŁA DARIA K K30 Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team
61 PIECZABA PATRYK M M30 Sosnowiec DzikWorkout
62 ROGOWICZ PIOTR M M50 Dąbrowa Górnicza Truchtacz Mysłowice
63 DZIEWIOR ANNA K K40 sosnowiec
64 HADZIK TOMASZ M M20 Kochanowice Dzik Ligota
65 RUS MICHAŁ M M30 Ruda Śląska
66 ŚLIWA GRZEGORZ M M40 Chorzów
67 MACIEJEWSKI ARKADIUSZ M M40 Sosnowiec
68 MACIEJEWSKA MONIKA K K40 Sosnowiec Healthybody Żelazny&Żelazny
69 ŚWIDER MARIUSZ M M30 Sosnowiec #CZELADZBIEGA
70 ZOBEK EDWARD M M60 Sosnowiec
71 BUREK MAGDALENA K K30 Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
72 PARSZEWSKA ALEKSANDRA K K20 bytom btm runners
73 BŁOŃSKA-POLAK EWA K K30 Tarnowskie Góry BTM Runners
74 OLEJAK JOANNA K K20 Katowice
75 CHOROBA-TWARDOSZ HENRYKA K K20 Katowice
76 GOLBA KASIA K K20 Mielec Inżynieria Biegania
77 SOLARZ MARIOLA K K30 Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM
78 PIWOWARSKI PAWEŁ M M30 Katowice Night Runners Śląsk
79 DZIUBDZIELA MARCIN M M30 Katowice
80 CYBULSKA JAGODA K K30 Tychy
81 DUDZIK ZENON M M50 katowice niezrzeszony
82 DZIUBDZIELA JAROSŁAW M M50 Katowice Galen team
83 KUŚ DAWID M M20 Katowice Polska Grupa Górnicza
84 GORAUS KAMIL M M30 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
85 JARMUŁ WOJCIECH M M20 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
86 CIEŚLA SZYMON M M20 Jaworzno
87 GAIM JACEK M M40 Katowice Golden Goal Katowice
88 WIŚNIEWSKA-PIĄTY KATARZYNA K K30 Pilica
89 REGUŁA ROBERT M M30 Katowice
90 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ M M30 Siemianowice parkrun Katowice
91 OLEKSY KRZYSZTOF M M40 Katowice ADS Masna
92 ŻERO SEBASTIAN M M30 Będzin
93 ŻERO DAGMARA K K30 Będzin
94 SKIBA KATARZYNA K K30 Sosnowiec
95 KULIŃSKI MACIEJ M M40 Zawiercie
96 RAŁ-KULIŃSKA DOROTA K K40 Zawiercie
97 JĘDRULOK AGNIESZKA K K20 Chorzów
98 KOSSOWSKA KAROLINA K K20 Bytom
99 PIETREK DARIUSZ M M30 Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA
100 MARKIEWICZ JUSTYNA K K30 Katowice
101 WYLON MAGDALENA K K30 Bielsko-Biała
102 RYSZKA MAŁGORZATA K K30 Rybnik INCOGNITO RUNNERS
103 PETRYNA BARTOSZ M M30 Rybnik INCOGNITO RUNNERS
104 SZCZYPKA ALICJA K K20 Bielsko-Biała Euforia
105 DZIUBEK-MATUSIK KATARZYNA K K30 Siemianowice Śląskie brak
106 POTOCZNY MIROSŁAW M M40 JAWORZNO Trail Runners Jaworzno
107 MISZCZAK ANNA K K40 Imielin
108 SOBIERAJ EWA K K20 Czeladź
109 BONK JOLANTA K K30 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
110 GĄSIOR MARTA K K20 Sadowie
111 KUBICA DARIUSZ M M40 Mysłowice
112 GLINSKA ALEKSANDRA K K30 katowice ADS Masna Krytyczna
113 ZWOLAK TOMASZ M M30 Zabrze Zabrzańscy Biegacze
114 KOĆFIN JUSTYNA K K30 Katowice
115 MOKRY AGNIESZKA K K20 Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I
116 DELEWSKA DOROTA K K40 Zabrze night runners
117 CEŚ MARIUSZ M M40 Będzin
118 OLEJNIK RAFAŁ M M40 Chorzów Wataha Team
119 PAJĄK ROCH M M30 Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC
120 NOWAK ŁUKASZ M M30 Czeladź #czeladzbiega
121 BĄK LUKASZ M M20 Jaworzno
122 GĄSIOR ANETTA K K40 Sadowie
123 BALSAM MATEUSZ M M20 Czeladź #czeladzbiega
124 SIPIERA TOMASZ M M40 Kraków - Giebułtów
125 AUGUSTYN ALEKSANDRA K K30 Bytom Aktywny Rozbark
126 KMERA TOMASZ M M30 Sosnowiec Saint-Gobain-SQUAD
127 ZAJĄC IWONA K K30 Bytom Aktywny Rozbark
128 KOCZY MARTYNA K K20 Wodzisław Śląski
129 KRAWCZYK ALEKSANDRA K K30 Piekary Śląskie
130 NITA PATRYCJA K K20 Chorzow
131 PSTRUCHA BARBARA K K20 Jaworzno
132 JURECZKO JOANNA K K20 Bytom Miechowicka grupa biegowa
133 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW M M20 Bytom miechowicka grupa biegowa
134 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Chorzów
135 PIĄTEK MAGDALENA K K20 Ożarowice
136 BOGUS ŁUKASZ M M30 Bieruń
137 ĆWIKLIŃSKI JAKUB M M30 Sosnowiec
138 KASPEREK TOMASZ M M50 Bytom Aktywny Rozbark
139 WINKLER MAREK M M30 Katowice ADS Masna
140 BANAŚ MATEUSZ M M30 Katowice Never Too Late
141 STEFAŃSKA JUSTYNA K K20 Katowice
142 PINKAWA OLGIERD M M40 Katowice
143 WITKOWSKA ANNA K K30 Zielonki Orka To Taka Panda
144 CZECH AGNIESZKA K K40 Tarnowskie góry YeYeShop
145 PIOTROWSKI MACIEJ M M20 Będzin Saint-Gobain Squad
146 PIOTROWSKA MAGDALENA K K20 Dąbrowa Górnicza
147 ROGALSKA URSZULA K K30 Jaworzno
148 SZEREMETA GRZEGORZ M M40 Radzionków Cidry lotajom
149 PINKAWA AGNIESZKA K K30 Katowice Giszowiec Biega Razem
150 STARY DAMIAN M M40 Ruda Śląska ADS MASNA
151 DZIERŻANOWSKA BLANKA K K20 Zabrze NIGHT RUNNERS
152 MAŁKOWSKI TOMASZ M M30 Zabrze NIGHT RUNNERS
153 PIETYRA PIOTR M M20 Katowice
154 CZOIK TOMASZ M M20 Ruda Śląska
155 DYRCZ ANNA K K40 Knurów
156 MLECZKO MARIAN M M50 Zabrze Aktywne Zabrze
157 BUJAK MAREK M M30 Czeladź #czeladzbiega
158 SZELUGA JERZY M M40 Zabrze
159 SZNAPKA EUGENIUSZ M M60 Świętochłowice 3 kawały o...na YouTube
160 JUSZCZAK GRZEGORZ M M30 Tychy
161 SZNAPKA HALINA K K50 Świętochłowice 3 kawały o...na YouTube
162 ŻMUDA ROKSANA K K20 Jaworzno
163 PINKAWA GRZEGORZ M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
164 USTJANICZ-FOLCIK JOWITA K K30 siemianowice śląskie Pedzący Suwlak
165 FOLCIK MICHAŁ M M40 siemianowice śłąskie Pędzący Suwlak
166 SITEK MARCIN M M30 Bytom Aktywny Rozbark
167 KAPICA RAFAŁ M M40 Katowice Parkrun Katowice
168 MAZUREK PIOTR M M30 jaworzno
169 WINKLER AGNIESZKA K K30 Katowice Night Runner Śląsk
170 KOLONKO ROKSANA K K20 Międzyrzecze
171 BOJDOŁ MARCIN M M40 Katowice ADS Masna Krytyczna
172 BARDOSZ RENATA K K40 Zabrze Night runners
173 ŁAZARCZYK DARIUSZ M M30 Katowice
174 SŁOMIANY ŁUKASZ M M30 Katowice PIANA Z PYSKA
175 ZAMOJSKI BARTOSZ M M40 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
176 ZAMOJSKA IWONA K K30 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
177 SZCZEPAŃSKI RAFAŁ M M40 Bytom Opel Active Team
178 NENKO BARBARA K K30 Ruda Slaska
179 WASZCZUK TOMASZ M M30 SZCZECIN Waszczuk Team
180 DROZD MARCIN M M30 Dąbrowa Górnicza
181 JAROSZ MARTA K K30 WŁOSIENICA
182 BZDYK KATARZYNA K K30 Katowice Never Too Late
183 BZDYK IWONA K K20 Katowice Parkrun Katowice
184 HUCHRO TOMASZ M M20 Mysłowice Szybcy i wściekli
185 PARZNIOWSKI TOMASZ M M20 Piekary Śląskie
186 MARSZAŁEK ŁUKASZ M M20 Szczyrk
187 WIATR KRYSTIAN M M30 Tychy SportRun Team
188 KUC KAMILA K K20 Tychy Mamy ruszamy
189 SIEWIERSKI ADAM M M30 Frydek
190 NIEMCZYK MAGDALENA K K20 Bielsko - Biała Ultra Beskid Sport
191 GAUDYN ANDRZEJ M M30 Siemianowice Slaskie Szybcy i wściekli
192 BULAK WITOLD M M30 Chorzów parkrun Katowice
193 WOŹNIAK ALEKSANDRA K K20 Chorzów sklepbiegacza.pl
194 SZYJA DARIUSZ M M40 Siemianowice Śląskie ADS MASNA KRYTYCZNA
195 WASIOŁKA ADAM M M40 Katowice
196 WOJTYCZKA TOMASZ M M30 Jaworzno
197 BROL PIOTR M M30 siemianowice Endurance Team
198 MOĆKOWSKI ADAM M M40 Chełmek
199 JARCZYK KAMIL M M20 Siemianowice Śląskie
200 BROL DOMINIKA K K30 siemianowice śląskie endurance team
201 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów
202 MAKOWSKA LUCY K K30 Ruda Śląska SBRT
203 RESTECKA MONIKA K K20 Ruda Śląska SBRT
204 STAJER TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
205 ŻEBROWSKA MATYLDA K K40 Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza NO.1
206 WOJTAŁA MAGDALENA K K30 Bytom
207 ROSIŃSKI ARTUR M M20 Ruda Śląska parkrun Katowice
208 KAŁUŻA BASIA K K30 Bielsko-Biała Sklep Biegowy Bielsko-Biała
209 MICHALIK MARCIN M M30 Katowice MICHALIKI
210 MOLEDA JOLA K K30 Zabrze
211 WOLNY MIROSŁAW M M40 Katowice
212 KAŁKA MARCIN M M40 Mikołów
213 AUGUSTYN ANNA K K30 Katowice ADS Masna
214 BIAŁEK MARIUSZ M M30 Katowice ENDURANCE TEAM
215 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza Maj Music
216 LASKA RAFAŁ M M40 Katowice Giszowiec biega razem
217 KOZIARZ ARTUR M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
218 SANETRA MATEUSZ M M20 Rybarzowice BB Runners
219 PAJĄCZEK DOMINIKA K K30 Tychy
220 KWIECIAK JAROSŁAW M M60 Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Pogoria Biega
221 JANDZIOŁ MARCIN M M30 Bytom
222 GOLASOWSKI MATEUSZ M M20 Kaczyce Sklep Biegowy Bielsko-Biała
223 SKALMIERSKA NATALIA K K20 Katowice Aktywny Rozbark
224 KROSNY SEBASTIAN M M30 Mikołów Leśna Szarańcza Team z STS Biegaton Mikołów
225 PIECZARA KRZYSZTOF M M30 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
226 GÓRSKI MARIUSZ M M30 Tychy
227 HOROWSKI TOMASZ M M40 Tychy RUNHOGS Tychy
228 SNOCHOWSKA GABRIELA K K20 Katowice SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
229 WIECZOREK DAMIAN M M40 Katowice NIGHT RUNNERS
230 KURZ MAREK M M40 Katowice
231 OLSCHIMKE KATARZYNA K K30 Katowice Night Runners Śląsk
232 EMESSAOUDEN FLORENTYNA K K40 Katowice
233 WIERNEK TOMEK M M40 Katowice Gym4U
234 BEBEROK SZYMON M M30 Katowice ProfiAutoTeam
235 JÓZEF MAREK M M30 Katowice
236 GROCKI MIROSŁAW M M20 Chorzów HAZOKI
237 SUŚLIK SOBIESŁAW M M40 Mysłowice
238 JANKOWSKI ŁUKASZ M M30 Katowice Training- Connecting People
239 SOLIK AGNIESZKA K K30 Siemianowice KS Kandahar
240 TEIJEIRO DANIEL M M30 Katowice KS Kandahar
241 BRZOZOWICZ JAKUB M M30 Świętochłowice TS AKS Chorzów
242 ZIELIŃSKA MALWINA K K20 Katowice
243 DRĄG MATEUSZ M M20 Tychy KS Chromik Mysłowice
244 SZUSTER-KURZ EWA K K40 Katowice
245 PASEK BERNADETTA K K20 Wojkowice
246 SZEWCZYK MAREK M M50 Piekary Śląskie
247 BRZOZOWICZ JERZY M M30 Chorzów
248 WALECZEK KRZYSZTOF M M40 Łąka -
249 GANCARCZYK KLAUDIA K K20 Sosnowiec
250 MENDECKA-ZEJDLER MICHALINA K K20 Łaziska Górne 1 Second team /MOSiR Łaziska Górne
251 OLEKSIAK ADRIAN M M20 Sosnowiec
252 FRANKE MIROSŁAW M M50 Mikołów STS Biegaton Mikołów
253 ĆWIKŁA KINGA K K20 Sosnowiec
254 KOTYZA DAMIAN M M20 Wojkowice
255 FRANKE TOMASZ M M20 Mikołów STS Biegaton Mikołów
256 STACHURSKA ANNA K K20 Katowice parkrun Katowice
257 SULARZ AGNIESZKA K K30 Siewierz
258 BARON EUGENIUSZ M M50 Gostyń USNB
259 SŁOMIANY RYSZARD M M50 Dąbrowa Górnicza
260 BARON ANIELA K K50 Gostyń
261 ZIOŁA SEBASTIAN M M30 Tychy Nexteer
262 CZOPEK AGNIESZKA K K30 Jaworzno #nightrunnersjaworzno
263 STACIWA SŁAWOMIR M M40 Katowice ING Tech Poland
264 MALEJKA KATARZYNA K K40 Katowice ADS Masna
265 GARSTKA MARTA K K20 Mysłowice MK team
266 DOMAŃSKI JAROSŁAW M M30 Siemianowice Śląskie
267 KUREK BEATA K K30 Siemianowice Śląskie
268 KOWALÓWKA EWA K K30 Bielsko-Biała
269 VALZ BRENTA DIEGO M M30 Bielsko-Biała
270 MATUSZCZYK TOBIASZ M M20 Sosnowiec Parkrun Katowice
271 HAŁADYN DAWID M M30 Bytom H&H RUSZTOWANIA
272 OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA K K40 Katowice NIGHT RUNNERS ŚLĄSK
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BĘDKOWSKI PAWEŁ M M20 Czeladź #czeladzbiega
BĘTKOWSKI PIOTR M M20 Warszawa CITY TRAIL Team
BŁAUT-TURCZYK KATARZYNA K K30 Katowice
BOBLA WALENTY M M30 Bieruń 1 Second team
BOGUS KAROLINA K K30 Katowice
BORCZ TOMASZ M M40 SOSNOWIEC Zagłębie Dąbrowskie
BRAŃKA MATEUSZ M M20 Katowice
BRZÓZKA NORBERT M M40 Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega
CZAJKOWSKA AGNIESZKA K K30 Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA
CZAJKOWSKI AREK M M40 Katowice ADS Masna Krytyczna
CZARNECKI WOJCIECH M M20 Czeladź #czeladzbiega
CZOPEK JULIA K K20 Jaworzno
DZIDOWSKI ALEKSANDER M M30 Zawiercie
FICEK KRZYSZTOF M M30 Katowice szukam ;)
GAWLIK ANNA K K20 Zabrze
GOLYS DAWID M M20 Knurow MOSiR Łaziska Górne
GONIWIECHA RAFAŁ M M30 Katowice ENDURANCE Team
GRYCZ ADRIANNA K K20 Wieszczęta
GUMULAK ANIA K K30 Bytom Cidry Lotajom
HELINSKI IWONA K K20 Wood Dale
HOŁA PAWEŁ M M30 Bytom BTM RUNNERS
IWANIUK PAWEŁ M M30 Katowice
IZDEBSKA DOMINIKA K K20 Olkusz ITMBW KRAKÓW
JAGIEŁA ADAM M M40 Rogoźnik KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
JANIK JANUSZ M M30 Gliwice Night Runners
JANUS PAWEŁ M M30 Sosnowiec W POGONI ZA DUCHEM
JAROSZ KATARZYNA K K30 Katowice
JASIŃSKI MARCIN M M30 Ruda Śląska
KACZMARSKI KRYSTIAN M M30 Siemianowice
KASICA-BAŃKOWSKA KATARZYNA K K30 Mikołów Terapis
KASIEWICZ PAWEŁ M M30 Dąbrowa Górnicza
KLIMAS KAMIL M M30 Katowice
KLONOWSKI MARCIN M M20 Sztum LKS Zantyr Sztum
KOLONKO ROKSANA K K20 Międzyrzecze Speed team Brzeszcze
KONIECZKO TOMASZ M M30 Dobieszowice
KOPEĆ ANTONI M M20 Częstochowa KS STRADOM
KRUPA-SZCZĘSNY IZABELA K K40 Czeladź #czeladzbiega
KUBACZKA ADAM M M20 Katowice Night Runners Śląsk
LASKOWSKA ANNA K K30 Gliwice Kata Guruma Gliwice
LASKOWSKI SEBASTIAN M M30 GLIWICE KATA GURUMA GLIWICE
MACHLOWSKI RYSZARD M M50 KRAKÓW KKB DYSTANS
MALINOWSKI MATEUSZ M M30 Mysłowice
MARCZAK PAULINA K K20 Katowice
MARTINEZ GARCIA YUNUEN K K30 Katowice
MISZCZAK DAMIAN M M40 Imielin Imielin-Biega /Taem Papry 20
MYNARSKA LIGIA K K40 Bielsko-Biała
MYSZOR GRZEGORZ M M20 Wyry
NALEWAJKO JOANNA K K30 Katowice Parkrun Katowice
NOWACZYK ARKADIUSZ M M40 Chorzów KB Józefinka Katowice
PACIOREK PRZEMYSŁAW M M20 Jaworze
PANDER TOMASZ M M40 Bytom
PASEK DAMIAN M M30 Bytom TEAM PASEK
PAWEŁCZYK KAROLINA K K20 Katowice
PAWLICA BARTOSZ M M30 Radzionków Cidry Lotajom
PISKORZ AGNIESZKA K K30 Sosnowiec
PREJS BEATA MARTA K K30 Siemianowice Sl. Night Runners -Superbohaterowie
PYREK MAREK M M30 Laryszów TOROS DE ESPANA
RAKOCZY MICHAŁ M M20 Mikołów
RAMOS FILIPE M M40 Katowice
RATAJCZAK SABINA K K40 Mysłowice
RODAK PAWEŁ M M20 Gliwice
ROSADA ZDZISŁAW M M50 Gliwice
RUDNER JUSTYNA K K30 Mikołów
SEWERYN JACEK M M30 Mysłowice
SIEWIERSKA PATRYCJA K K30 Frydek
SKIBA KATARZYNA K K30 Swietochlowice
SOBÓR KRZYSZTOF M M40 Dąbrowa Górnicza ViaCon Polska
SOKÓŁ SYLWIA K K30 Sędziszów
SPRYCHA SŁAWOMIR M M30 Czeladź #czeladzbiega
STARZYK JOANNA K K40 Katowice TS Sokół Śląsk
SULIGA WIOLETTA K K30 Sosnowiec
SYNOWIEC JOANNA K K30 Krzeszowice KASYNO
SZINDLER PATRYK M M20 Gliwice
SZPILOWSKA PAULINA K K20 Pyskowice
SZTABLA LILIANA K K40 Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek
SZUBERT MATEUSZ M M20 Poręba Wielka
SZYMALA DOROTA K K30 Katowice
TERECH TOMASZ M M40 Radzionkow TourSport Running Team
THAMM MARIUSZ M M40 KATOWICE
TYMIEC PRZEMYSŁAW M M30 Katowice
URBANEK KATARZYNA K K30 Mikołów
WARSKI PATRYK M M30 Katowice
WŁODARCZYK PATRYCJA K K30 Jaworzno JKLA Jawor
WYLEŻAŁEK IREK M M40 Kalety O co Biega w Kaletach
ZIOŁO PAWEŁ M M30 Pszczyna Night Runners Śląsk