Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 28.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
3 MOŻDŻEŃ ADAM M M30 Katowice x
4 KRZESIAK MICHAŁ M M30 Katowice 3SOFT S.A.
6 BORUTA MARCIN M M40 Czeladź #czeladzbiega
9 SKRZYPCZAK MIROSŁAW M M40 Katowice NIGHT RUNNERS
11 KUCZBORSKI JAROSŁAW M M40 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
13 NOGA ŁUKASZ M M30 Sosnowiec Zdzieraj Kapcie
15 WOŁUJEWICZ PAWEŁ M M20 Mysłowice
18 JANKO KAMIL M M20 Chorzów
19 DUDEK PAWEŁ M M30 Katowice Mordercze Ptaki
20 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 Katowice
25 MICELSKI JACEK M M40 CHORZÓW Amator
26 RYMARCZYK PIOTR M M40 Jaworzno NIGHT RUNNERS
27 ŁYSKANOWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa
28 MAJEWSKI ARTUR M M40 Warszawa Accenture
29 LESZCZYŃSKI PIOTR M M30 Sosnowiec ABC Data
30 KUCIŃSKI BENJAMIN M M30 Katowice CoJaBiegne TEAM
31 NOWAK ANDRZEJ M M30 Sosnowiec Nowak-Team
32 WARSO KAMIL M M30 Sosnowiec ABC Data S.A.
33 GOGOLIN JERZY M M60 Zabrze
38 MYSŁEK PAWEŁ M M20 Czeladź #czeladzbiega
39 KOŚCIELNIAK JÓZEF M M50 Łaziska Górne
40 BINIECKI PAWEŁ M M20 Siemianowice Śląskie MK Team
41 KARCZ PIOTR M M30 Sosnowiec
42 GIEL WOJCIECH M M20 Katowice Californication Team
43 SCHMIDT MARIUSZ M M40 SOSNOWIEC POWER SILESIA
45 KOTNIS BOGUSŁAW M M40 Sosnowiec RFC ACTIVE TEAM
46 BIERNAT MATEUSZ M M20 Katowice
47 PLICH ANDRZEJ M M30 Mysłowice Namberłan No.1
48 KALUZNY MARCIN M M40 Katowice
49 PARCHENIAK JACEK M M40 Katowice
50 JÓZEF TOMASZ M M30 Dąbrowa Górnicza ADS MASNA
51 MARCOL MATEUSZ M M20 Rybnik OTK Rzeźnik
53 KOWALSKI TOMASZ M M30 Gliwice
55 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
56 AUGUSTYŃSKI SYLWESTER M M30 Kraków Lacho Team
57 SWOBODA JAROSŁAW M M30 Knurów NIGHT RUNNERS
58 LIPKA KRZYSZTOF M M20 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
59 WYRZGOŁ RAFAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza
61 PIECZABA PATRYK M M30 Sosnowiec DzikWorkout
62 ROGOWICZ PIOTR M M50 Dąbrowa Górnicza Truchtacz Mysłowice
64 HADZIK TOMASZ M M20 Kochanowice Dzik Ligota
65 RUS MICHAŁ M M30 Ruda Śląska
66 ŚLIWA GRZEGORZ M M40 Chorzów
67 MACIEJEWSKI ARKADIUSZ M M40 Sosnowiec
69 ŚWIDER MARIUSZ M M30 Sosnowiec #CZELADZBIEGA
70 ZOBEK EDWARD M M60 Sosnowiec
78 PIWOWARSKI PAWEŁ M M30 Katowice Night Runners Śląsk
79 DZIUBDZIELA MARCIN M M30 Katowice
81 DUDZIK ZENON M M50 katowice niezrzeszony
82 DZIUBDZIELA JAROSŁAW M M50 Katowice Galen team
83 KUŚ DAWID M M20 Katowice Polska Grupa Górnicza
84 GORAUS KAMIL M M30 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
85 JARMUŁ WOJCIECH M M20 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
86 CIEŚLA SZYMON M M20 Jaworzno
87 GAIM JACEK M M40 Sosnowiec
89 REGUŁA ROBERT M M30 Katowice
90 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ M M30 Siemianowice parkrun Katowice
91 OLEKSY KRZYSZTOF M M40 Katowice ADS Masna
92 ŻERO SEBASTIAN M M30 Będzin
95 KULIŃSKI MACIEJ M M40 Zawiercie
99 PIETREK DARIUSZ M M30 Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA
103 PETRYNA BARTOSZ M M30 Rybnik INCOGNITO RUNNERS
106 POTOCZNY MIROSŁAW M M40 JAWORZNO Trail Runners Jaworzno
111 KUBICA DARIUSZ M M40 Mysłowice
113 ZWOLAK TOMASZ M M30 Zabrze Zabrzańscy Biegacze
117 CEŚ MARIUSZ M M40 Będzin
118 OLEJNIK RAFAŁ M M40 Chorzów Wataha Team
119 PAJĄK ROCH M M30 Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC
120 NOWAK ŁUKASZ M M30 Czeladź #czeladzbiega
121 BĄK LUKASZ M M20 Jaworzno
123 BALSAM MATEUSZ M M20 Czeladź #czeladzbiega
124 SIPIERA TOMASZ M M40 Kraków - Giebułtów
126 KMERA TOMASZ M M30 Sosnowiec Saint-Gobain-SQUAD
133 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW M M20 Bytom miechowicka grupa biegowa
134 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Chorzów
136 BOGUS ŁUKASZ M M30 Bieruń
137 ĆWIKLIŃSKI JAKUB M M30 Sosnowiec
138 KASPEREK TOMASZ M M50 Bytom Aktywny Rozbark
139 WINKLER MAREK M M30 Katowice ADS Masna
140 BANAŚ MATEUSZ M M30 Katowice Never Too Late
142 PINKAWA OLGIERD M M40 Katowice
145 PIOTROWSKI MACIEJ M M20 Będzin Saint-Gobain Squad
148 SZEREMETA GRZEGORZ M M40 Radzionków Cidry lotajom
150 STARY DAMIAN M M40 Ruda Śląska ADS MASNA
152 MAŁKOWSKI TOMASZ M M30 Zabrze NIGHT RUNNERS
153 PIETYRA PIOTR M M20 Katowice
154 CZOIK TOMASZ M M20 Ruda Śląska
156 MLECZKO MARIAN M M50 Zabrze Aktywne Zabrze
157 BUJAK MAREK M M30 Czeladź #czeladzbiega
158 SZELUGA JERZY M M40 Zabrze
159 SZNAPKA EUGENIUSZ M M60 Świętochłowice 3 kawały o...na YouTube
160 JUSZCZAK GRZEGORZ M M30 Tychy
163 PINKAWA GRZEGORZ M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
165 FOLCIK MICHAŁ M M40 siemianowice śłąskie Pędzący Suwlak
166 SITEK MARCIN M M30 Bytom Aktywny Rozbark
167 KAPICA RAFAŁ M M40 Katowice Parkrun Katowice
168 MAZUREK PIOTR M M30 jaworzno
171 BOJDOŁ MARCIN M M40 Katowice ADS Masna Krytyczna
173 ŁAZARCZYK DARIUSZ M M30 Katowice
174 SŁOMIANY ŁUKASZ M M30 Katowice PIANA Z PYSKA
175 ZAMOJSKI BARTOSZ M M40 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
177 SZCZEPAŃSKI RAFAŁ M M40 Bytom Opel Active Team
179 WASZCZUK TOMASZ M M30 SZCZECIN AMBITNI Biegacze
180 DROZD MARCIN M M30 Dąbrowa Górnicza
184 HUCHRO TOMASZ M M20 Mysłowice Szybcy i wściekli
185 PARZNIOWSKI TOMASZ M M20 Piekary Śląskie
186 MARSZAŁEK ŁUKASZ M M20 Szczyrk
187 WIATR KRYSTIAN M M30 Tychy SportRun Team
189 SIEWIERSKI ADAM M M30 Frydek
191 GAUDYN ANDRZEJ M M30 Siemianowice Slaskie Szybcy i wściekli
192 BULAK WITOLD M M30 Chorzów parkrun Katowice
194 SZYJA DARIUSZ M M40 Siemianowice Śląskie ADS MASNA KRYTYCZNA
195 WASIOŁKA ADAM M M40 Katowice
196 WOJTYCZKA TOMASZ M M30 Jaworzno
197 BROL PIOTR M M30 siemianowice Endurance Team
198 MOĆKOWSKI ADAM M M40 Chełmek
199 JARCZYK KAMIL M M20 Siemianowice Śląskie
201 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów
204 STAJER TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
207 ROSIŃSKI ARTUR M M20 Ruda Śląska parkrun Katowice
209 MICHALIK MARCIN M M30 Katowice MICHALIKI
211 WOLNY MIROSŁAW M M40 Katowice
212 KAŁKA MARCIN M M40 Mikołów
214 BIAŁEK MARIUSZ M M30 Katowice ENDURANCE TEAM
215 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza Maj Music
216 LASKA RAFAŁ M M40 Katowice Giszowiec biega razem
217 KOZIARZ ARTUR M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
218 SANETRA MATEUSZ M M20 Rybarzowice BB Runners
220 KWIECIAK JAROSŁAW M M60 Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Pogoria Biega
221 JANDZIOŁ MARCIN M M30 Bytom
222 GOLASOWSKI MATEUSZ M M20 Kaczyce Sklep Biegowy Bielsko-Biała
224 KROSNY SEBASTIAN M M30 Mikołów Leśna Szarańcza Team z STS Biegaton Mikołów
225 PIECZARA KRZYSZTOF M M30 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
226 GÓRSKI MARIUSZ M M30 Tychy
227 HOROWSKI TOMASZ M M40 Tychy RUNHOGS Tychy
229 WIECZOREK DAMIAN M M40 Katowice NIGHT RUNNERS
230 KURZ MAREK M M40 Katowice
233 WIERNEK TOMEK M M40 Katowice Gym4U
234 BEBEROK SZYMON M M30 Katowice ProfiAutoTeam
235 JÓZEF MAREK M M30 Katowice
236 GROCKI MIROSŁAW M M20 Chorzów HAZOKI
237 SUŚLIK SOBIESŁAW M M40 Mysłowice
238 JANKOWSKI ŁUKASZ M M30 Katowice Training- Connecting People
240 TEIJEIRO DANIEL M M30 Katowice KS Kandahar
241 BRZOZOWICZ JAKUB M M30 Świętochłowice TS AKS Chorzów
243 DRĄG MATEUSZ M M20 Tychy KS Chromik Mysłowice
246 SZEWCZYK MAREK M M50 Piekary Śląskie
247 BRZOZOWICZ JERZY M M30 Chorzów
248 WALECZEK KRZYSZTOF M M40 Łąka -
251 OLEKSIAK ADRIAN M M20 Sosnowiec
252 FRANKE MIROSŁAW M M50 Mikołów STS Biegaton Mikołów
254 KOTYZA DAMIAN M M20 Wojkowice
255 FRANKE TOMASZ M M20 Mikołów STS Biegaton Mikołów
258 BARON EUGENIUSZ M M50 Gostyń USNB
259 SŁOMIANY RYSZARD M M50 Dąbrowa Górnicza
261 ZIOŁA SEBASTIAN M M30 Tychy Nexteer
263 STACIWA SŁAWOMIR M M40 Katowice ING Tech Poland
266 DOMAŃSKI JAROSŁAW M M30 Siemianowice Śląskie
269 VALZ BRENTA DIEGO M M30 Bielsko-Biała
270 MATUSZCZYK TOBIASZ M M20 Sosnowiec Parkrun Katowice
271 HAŁADYN DAWID M M30 Bytom H&H RUSZTOWANIA
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BĘDKOWSKI PAWEŁ M M20 Czeladź #czeladzbiega
BĘTKOWSKI PIOTR M M20 Warszawa CITY TRAIL Team
BOBLA WALENTY M M30 Bieruń 1 Second team
BORCZ TOMASZ M M40 SOSNOWIEC Zagłębie Dąbrowskie
BRAŃKA MATEUSZ M M20 Katowice
BRZÓZKA NORBERT M M40 Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega
CZAJKOWSKI AREK M M40 Katowice ADS Masna Krytyczna
CZARNECKI WOJCIECH M M20 Czeladź #czeladzbiega
DZIDOWSKI ALEKSANDER M M30 Zawiercie
FICEK KRZYSZTOF M M30 Katowice szukam ;)
GOLYS DAWID M M20 Knurow MOSiR Łaziska Górne
GONIWIECHA RAFAŁ M M30 Katowice ENDURANCE Team
HOŁA PAWEŁ M M30 Bytom BTM RUNNERS
IWANIUK PAWEŁ M M30 Katowice
JAGIEŁA ADAM M M40 Rogoźnik KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
JANIK JANUSZ M M30 Gliwice Night Runners
JANUS PAWEŁ M M30 Sosnowiec W POGONI ZA DUCHEM
JASIŃSKI MARCIN M M30 Ruda Śląska
KACZMARSKI KRYSTIAN M M30 Siemianowice
KASIEWICZ PAWEŁ M M30 Dąbrowa Górnicza
KLIMAS KAMIL M M30 Katowice
KLONOWSKI MARCIN M M20 Sztum LKS Zantyr Sztum
KONIECZKO TOMASZ M M30 Dobieszowice
KOPEĆ ANTONI M M20 Częstochowa KS STRADOM
KUBACZKA ADAM M M20 Katowice Night Runners Śląsk
LASKOWSKI SEBASTIAN M M30 GLIWICE KATA GURUMA GLIWICE
MACHLOWSKI RYSZARD M M50 KRAKÓW KKB DYSTANS
MALINOWSKI MATEUSZ M M30 Mysłowice
MISZCZAK DAMIAN M M40 Imielin Imielin-Biega /Taem Papry 20
MYSZOR GRZEGORZ M M20 Wyry
NOWACZYK ARKADIUSZ M M40 Chorzów KB Józefinka Katowice
PACIOREK PRZEMYSŁAW M M20 Jaworze
PANDER TOMASZ M M40 Bytom
PASEK DAMIAN M M30 Bytom TEAM PASEK
PAWLICA BARTOSZ M M30 Radzionków Cidry Lotajom
PYREK MAREK M M30 Laryszów TOROS DE ESPANA
RAKOCZY MICHAŁ M M20 Mikołów
RAMOS FILIPE M M40 Katowice
RODAK PAWEŁ M M20 Gliwice
ROSADA ZDZISŁAW M M50 Gliwice
SEWERYN JACEK M M30 Mysłowice Turbo Żółwie
SOBÓR KRZYSZTOF M M40 Dąbrowa Górnicza ViaCon Polska
SPRYCHA SŁAWOMIR M M30 Czeladź #czeladzbiega
SZINDLER PATRYK M M20 Gliwice
SZUBERT MATEUSZ M M20 Poręba Wielka
TERECH TOMASZ M M40 Radzionkow TourSport Running Team
THAMM MARIUSZ M M40 KATOWICE
TYMIEC PRZEMYSŁAW M M30 Katowice
WARSKI PATRYK M M30 Katowice
WYLEŻAŁEK IREK M M40 Kalety O co Biega w Kaletach
ZIOŁO PAWEŁ M M30 Pszczyna Night Runners Śląsk