Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 28.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 ORMANIEC ELZBIETA K K20 Pszczyna
2 PERLAK MAGDALENA K K20 Katowice
5 KUC AGATA K K30 Nowe Chechło GoMama Go!
7 OSTROWSKA MONIKA K K30 Katowice
8 GEMZA ANNA K K30 Katowice NIGHT RUNNERS
10 KOZIARZ MARTA K K30 Katowice
12 BOROWY ANIA K K30 Katowice Nie
14 MORITZ KATARZYNA K K40 Katowice
16 KĘSIK MAGDALENA K K30 Katowice
17 JANKO KAROLINA K K20 Chorzów Uks Karlik Chorzów
21 ŻÓŁTKIEWICZ NATALIA K K20 Poznań KB Maniac Poznań
22 PANEK AGATA K K30 Zawiercie GrupaJura.PL
23 SUKIENIK KATARZYNA K K30 Radzionków
24 OMYŁA ANNA K K20 Siemianowice
34 WAWOCZNY MONIKA K K20 Bieruń Galen Team
35 SALIK MARTA K K20 katowice
36 SALIK ANNA K K20 katowice
37 KOSELA DOROTA K K20 Piekary Śląskie
44 KOŚCIELNIAK MILENA K K20 Mikołów
52 KAWECKA ANNA K K30 Gołcza
54 TCHÓRZ KAROLINA K K20 Katowice
60 PIGUŁA DARIA K K30 Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team
63 DZIEWIOR ANNA K K40 sosnowiec
68 MACIEJEWSKA MONIKA K K40 Sosnowiec Healthybody Żelazny&Żelazny
71 BUREK MAGDALENA K K30 Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
72 PARSZEWSKA ALEKSANDRA K K20 bytom btm runners
73 BŁOŃSKA-POLAK EWA K K30 Tarnowskie Góry BTM Runners
74 OLEJAK JOANNA K K20 Katowice
75 CHOROBA-TWARDOSZ HENRYKA K K20 Katowice
76 GOLBA KASIA K K20 Mielec Inżynieria Biegania
77 SOLARZ MARIOLA K K30 Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM
80 CYBULSKA JAGODA K K30 Tychy
88 WIŚNIEWSKA-PIĄTY KATARZYNA K K30 Pilica
93 ŻERO DAGMARA K K30 Będzin
94 SKIBA KATARZYNA K K30 Sosnowiec
96 RAŁ-KULIŃSKA DOROTA K K40 Zawiercie
97 JĘDRULOK AGNIESZKA K K20 Chorzów
98 KOSSOWSKA KAROLINA K K20 Bytom
100 MARKIEWICZ JUSTYNA K K30 Katowice
101 WYLON MAGDALENA K K30 Bielsko-Biała
102 RYSZKA MAŁGORZATA K K30 Rybnik INCOGNITO RUNNERS
104 SZCZYPKA ALICJA K K20 Bielsko-Biała Euforia
105 DZIUBEK-MATUSIK KATARZYNA K K30 Siemianowice Śląskie brak
107 MISZCZAK ANNA K K40 Imielin
108 SOBIERAJ EWA K K20 Czeladź
109 BONK JOLANTA K K30 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
110 GĄSIOR MARTA K K20 Sadowie
112 GLINSKA ALEKSANDRA K K30 katowice ADS Masna Krytyczna
114 KOĆFIN JUSTYNA K K30 Katowice
115 MOKRY AGNIESZKA K K20 Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I
116 DELEWSKA DOROTA K K40 Zabrze night runners
122 GĄSIOR ANETTA K K40 Sadowie
125 AUGUSTYN ALEKSANDRA K K30 Bytom Aktywny Rozbark
127 ZAJĄC IWONA K K30 Bytom Aktywny Rozbark
128 KOCZY MARTYNA K K20 Wodzisław Śląski
129 KRAWCZYK ALEKSANDRA K K30 Piekary Śląskie
130 NITA PATRYCJA K K20 Chorzow
131 PSTRUCHA BARBARA K K20 Jaworzno
132 JURECZKO JOANNA K K20 Bytom Miechowicka grupa biegowa
135 PIĄTEK MAGDALENA K K20 Ożarowice
141 STEFAŃSKA JUSTYNA K K20 Katowice
143 WITKOWSKA ANNA K K30 Zielonki Orka To Taka Panda
144 CZECH AGNIESZKA K K40 Tarnowskie góry YeYeShop
146 PIOTROWSKA MAGDALENA K K20 Dąbrowa Górnicza
147 ROGALSKA URSZULA K K30 Jaworzno
149 PINKAWA AGNIESZKA K K30 Katowice Giszowiec Biega Razem
151 DZIERŻANOWSKA BLANKA K K20 Zabrze NIGHT RUNNERS
155 DYRCZ ANNA K K40 Knurów
161 SZNAPKA HALINA K K50 Świętochłowice 3 kawały o...na YouTube
162 ŻMUDA ROKSANA K K20 Jaworzno
164 USTJANICZ-FOLCIK JOWITA K K30 siemianowice śląskie Pedzący Suwlak
169 WINKLER AGNIESZKA K K30 Katowice Night Runner Śląsk
170 KOLONKO ROKSANA K K20 Międzyrzecze
172 BARDOSZ RENATA K K40 Zabrze Night runners
176 ZAMOJSKA IWONA K K30 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
178 NENKO BARBARA K K30 Ruda Slaska
181 JAROSZ MARTA K K30 WŁOSIENICA
182 BZDYK KATARZYNA K K30 Katowice Never Too Late
183 BZDYK IWONA K K20 Katowice Parkrun Katowice
188 KUC KAMILA K K20 Tychy Mamy ruszamy
190 NIEMCZYK MAGDALENA K K20 Bielsko - Biała Ultra Beskid Sport
193 WOŹNIAK ALEKSANDRA K K20 Chorzów sklepbiegacza.pl
200 BROL DOMINIKA K K30 siemianowice śląskie endurance team
202 MAKOWSKA LUCY K K30 Ruda Śląska SBRT
203 RESTECKA MONIKA K K20 Ruda Śląska SBRT
205 ŻEBROWSKA MATYLDA K K40 Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza NO.1
206 WOJTAŁA MAGDALENA K K30 Bytom
208 KAŁUŻA BASIA K K30 Bielsko-Biała Sklep Biegowy Bielsko-Biała
210 MOLEDA JOLA K K30 Zabrze
213 AUGUSTYN ANNA K K30 Katowice ADS Masna
219 PAJĄCZEK DOMINIKA K K30 Tychy
223 SKALMIERSKA NATALIA K K20 Katowice Aktywny Rozbark
228 SNOCHOWSKA GABRIELA K K20 Katowice SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
231 OLSCHIMKE KATARZYNA K K30 Katowice Night Runners Śląsk
232 EMESSAOUDEN FLORENTYNA K K40 Katowice
239 SOLIK AGNIESZKA K K30 Siemianowice KS Kandahar
242 ZIELIŃSKA MALWINA K K20 Świętochłowice Za linią mety team
244 SZUSTER-KURZ EWA K K40 Katowice
245 PASEK BERNADETTA K K20 Wojkowice
249 GANCARCZYK KLAUDIA K K20 Sosnowiec
250 MENDECKA-ZEJDLER MICHALINA K K20 Łaziska Górne 1 Second team /MOSiR Łaziska Górne
253 ĆWIKŁA KINGA K K20 Sosnowiec
256 STACHURSKA ANNA K K20 Katowice parkrun Katowice
257 SULARZ AGNIESZKA K K30 Siewierz
260 BARON ANIELA K K50 Gostyń
262 CZOPEK AGNIESZKA K K30 Jaworzno #nightrunnersjaworzno
264 MALEJKA KATARZYNA K K40 Katowice ADS Masna
265 GARSTKA MARTA K K20 Mysłowice MK team
267 KUREK BEATA K K30 Siemianowice Śląskie
268 KOWALÓWKA EWA K K30 Bielsko-Biała
272 OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA K K40 Katowice NIGHT RUNNERS ŚLĄSK
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BŁAUT-TURCZYK KATARZYNA K K30 Katowice
BOGUS KAROLINA K K30 Katowice
CZAJKOWSKA AGNIESZKA K K30 Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA
CZOPEK JULIA K K20 Jaworzno
GAWLIK ANNA K K20 Zabrze
GRYCZ ADRIANNA K K20 Wieszczęta
GUMULAK ANIA K K30 Bytom Cidry Lotajom
HELINSKI IWONA K K20 Wood Dale
IZDEBSKA DOMINIKA K K20 Olkusz ITMBW KRAKÓW
JAROSZ KATARZYNA K K30 Katowice
KASICA-BAŃKOWSKA KATARZYNA K K30 Mikołów Terapis
KOLONKO ROKSANA K K20 Międzyrzecze Speed team Brzeszcze
KRUPA-SZCZĘSNY IZABELA K K40 Czeladź #czeladzbiega
LASKOWSKA ANNA K K30 Gliwice Kata Guruma Gliwice
MARCZAK PAULINA K K20 Katowice
MARTINEZ GARCIA YUNUEN K K30 Katowice
MYNARSKA LIGIA K K40 Bielsko-Biała
NALEWAJKO JOANNA K K30 Katowice Parkrun Katowice
PAWEŁCZYK KAROLINA K K20 Katowice
PISKORZ AGNIESZKA K K30 Sosnowiec
PREJS BEATA MARTA K K30 Siemianowice Sl. Night Runners -Superbohaterowie
RATAJCZAK SABINA K K40 Mysłowice
RUDNER JUSTYNA K K30 Mikołów
SIEWIERSKA PATRYCJA K K30 Frydek
SKIBA KATARZYNA K K30 Swietochlowice
SOKÓŁ SYLWIA K K30 Sędziszów
STARZYK JOANNA K K40 Katowice TS Sokół Śląsk
SULIGA WIOLETTA K K30 Sosnowiec
SYNOWIEC JOANNA K K30 Krzeszowice KASYNO
SZPILOWSKA PAULINA K K20 Pyskowice
SZTABLA LILIANA K K40 Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek
SZYMALA DOROTA K K30 Katowice
URBANEK KATARZYNA K K30 Mikołów
WŁODARCZYK PATRYCJA K K30 Jaworzno JKLA Jawor