Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Łódź

  • 29.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 MATUSZEWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa BW Runnig TEAM
2 SZADKOWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa
3 SZREJTER KRZYSZTOF M M40 Łódź
4 PIĄTKOWSKA EWELINA K K20 Łódź
5 SZMERKA MARIUSZ M M40 Łódź Orange Polska
6 TRZEWIKOWSKA PAULINA K K30 Łódź
7 DUDKIEWICZ SYLWESTER M M30 Łódź
8 KOWALCZYK BARTOSZ M M20 Łódź
9 ŁANDWIJT MARCIN M M40 Konstantynów Łódzki EVErRUN
10 KACZMAREK SYLWIA K K30 Poznań BIEGowo
11 ZALEWSKA ANNA K K20 Łódź
12 MAJSIK-JATCZAK KATARZYNA K K30 Łódź
13 JATCZAK ROBERT M M30 Łódź
14 BUDNER ROBERT M M40 Łódź EVErRUN
15 CIEŚLA DAWID M M30 Rąbień AGB Torfy
16 HARĘŻLAK KRZYSZTOF M M40 Łódź KS Ultra Team Łódź / AGB Torfy
17 HARĘŻLAK DOROTA K K30 Łódź 4 ŁAPY PSA Z ORANGE
18 STACHURA MARIUSZ M M40 Koluszki
19 KIERZEK EWA K K30 Łódź #takijestplan
20 KIERZEK ARTUR M M30 Łódź #happyrunners
21 DOMIZA ŁUKASZ M M30 Łódź Retkinia Run
22 KOZIEŁ JACEK M M50 Łódź
23 BIEGAŁA KATARZYNA K K20 Rzgów
24 POŁAWSKI MICHAŁ M M30 Łódź Drużyna Blondyna
25 EDYK ANNA K K50 TOMASZÓW MAZ Antek Team
26 BRZESKA-PASTUSZAK MARZENA K K50 Łódź
27 KRUK PIOTR M M30 Łódź Łódź Kocha Sport
28 FRASZCZYŃSKI NORBERT M M30 Łódź
29 GALANT AGNIESZKA K K30 Łódź
30 ŚWIERCZYŃSKI RADOSŁAW M M20 Łódź Biegiem po Piwo
31 KRASOŃ EDYTA K K20 Gorzkowice
32 TYBURA KRZYSZTOF M M30 Łódź
33 JAROSZ DOROTA K K40 Łódź
34 KLATE ŁUKASZ M M30 łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT
35 DEREWENDA AGNIESZKA K K30 Łódź
36 MIŚKIEWICZ MAŁGORZATA K K20 Łódź SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
37 NOWICKI MARCIN M M20 Łódź SBRT MOC ENERGIA ENDORFINA
38 JASTRZĄBEK AGNIESZKA K K30 Lodz EVErRUN
39 WYTYKOWSKA JOANNA K K30 Łódź Rysie
40 KUCHTA MONIKA K K30 Łódź Biegnięte Laski
41 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
42 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ M M40 Łódź
43 PERKOWSKI WIKTOR M M20 Łódź Nordea Runners
44 BOROWSKI RAFAŁ M M30 Warszawa 12tri.pl / Parkrun URSYNÓW
45 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ M M30 Warszawa Ja0306 Biega. Ku realizacji Celów
46 KŁYS ROBERT M M40 Łódż
47 PAŁUBA FILIP M M20 Łódź
48 ŁĘGOCKI MARCIN M M20 Żakowice Pietrzyk Running Team
49 KACZMAREK MALGORZATA K K40 lodz
50 TOMCZYK ARKADIUSZ M M20 Łódź
51 BERNACIAK PAWEŁ M M40 Łódź Paramedica
52 CIEŚLAK PIOTR M M40 Łódź
53 DOMERADZKI KRZYSZTOF M M20 Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW
54 MŁYNARSKA PAULINA K K20 Łódź
55 KACPRZAK SŁAWEK M M40 Justynów PIETRZYK RUNING TEAM/LZS Justynów
56 HADRYSIAK ADAM M M30 Łódź NAPIERACZE
57 SZYMALA TOMASZ M M30 ŁÓDŹ
58 WRÓBLEWSKA IZABELA K K40 Sanie mBank
59 NAWROCKI KAMIL M M20 Więcbork/Łódź Endure Team
60 JAROS MICHAŁ M M30 Łódź TomTom Runners
61 ŁUKASZEWSKI MACIEJ M M30 Łódź
62 PIZON PAWEŁ M M30 Bełchatów
63 SKOWROŃSKA MAJA K K20 Łódź Craftware Running Team
64 JUDINA SWIETŁANA K K20 Łódź Deloitte Digital
65 WIERZCHOŃ MICHAŁ M M40 Łódź
66 PASZKIEWICZ-KĘSIAK ANITA K K60 Łódź Forever Young Łódź
67 ZYLBERT PIOTR M M30 Radomsko Biegacze w Radomsku
68 DOBRZYŃSKI JACEK M M20 Łódź
69 MUCHA MARCIN M M40 Łódź Portal Danych.pl
70 PAWŁOWSKA-HADRYSIAK EMILIA K K30 Łódź
71 JAGUSIAK MACIEJ M M30 PABIANICE Jagoda Running Team
72 WIECZOREK EWELINA K K20 Łódź
73 KLINIEWSKI TOMASZ M M20 Łódź
74 JASZCZAK MATEUSZ M M20 Ozorków KS Grucha
75 KUJAWSKI ARKADIUSZ M M40 łódż RYSIOTEAM
76 WOZNIAK EMIL M M20 Łódź
77 JEZIERSKI PATRYK M M30 lodz łódź kocha sport
78 UBYCH MARCIN M M30 Łódź SKLEP BIEGACZA ŁÓDŹ - RAJSPORT ACTIVE
79 KOŁACIŃSKI DAMIAN M M20 Łódź
80 OLEJNICZAK PAULINA K K20 łódź
81 BŁAŻAŁEK ANNA K K30 lodz Super TEAM
82 KAMIŃSKI SEBASTIAN M M20 Zduńska Wola RajSport Active
83 BŁOCH BEATA K K40 ŁÓDŹ
84 LISIECKI ARKADIUSZ M M30 Łódź SRTG Łódź
85 SZCZEPANIAK MICHAŁ M M40 Rąbień RAZEM TRENUJEMY SPORT
86 DROBNY BARTOSZ M M30 Łódź Morena Czołowa
87 TOMCZAK KAMIL M M20 Łódź Decathlon Pasaż Łódzki
88 SOBCZAK ROBERT M M30 ŁÓDŹ Jestem Borderline
89 MAJ DARIUSZ M M50 Łódź
90 PARADOWSKI BARTOSZ M M20 Janikowo
91 JAGODA EMILA K K20 Bielawy Tempio Piątkowski Klub Sportowy
92 PALIŃSKA AGNIESZKA K K20 Kamieńsk
93 BĄKOWICZ KAMIL M M30 Kamieńsk Aktywni Kamieńsk
94 ŚNIEŻYŃSKI SŁAWOMIR M M30 Łódź Klub Biegacza Accenture
95 KRAWCZYK ŁUKASZ M M20 Gdańsk
96 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF M M50 ŁÓDŹ ITAKA STUDIO FILM
97 OŻÓG ADRIAN M M30 Łódz
98 KURZĘCKA JOANNA K K30 Łódź
99 JAROS ADAM M M40 Łódź DRAGOSFERA
100 GRZELEWSKA JUSTYNA K K20 Konstantynów Łódzki COKO WERK
101 ROSIAK PIOTR M M40 Łódź RYSIOTEAM / Asseco Active Team
102 WÓJCIK ROBERT M M40 Zgierz RAZEM TRENUJEMY SPORT
103 SADOWSKI ARTUR M M40 Łódź
104 KOWALCZYKOWSKI MICHAŁ M M40 ŁÓDŻ RYSIOTEAM
105 WÓJTOWSKI MARCIN M M40 Łódź
106 WOJDOWSKA MAGDALENA K K20 Marki
107 POTĘPSKI RAFAŁ M M40 Łódź
108 KRUSZYŃSKA KATARZYNA K K30 Łódź Nordea NOC Runners
109 KRUSZYŃSKI MACIEJ M M30 Łódź
110 GRODECKI PRZEMYSŁAW M M40 Łódź SNS FOODS TRI
111 WOŹNA MAGDALENA K K30 Brójce Mocni w Duchu - Zabiegani
112 KOZŁOWSKI PAWEŁ M M40 Łódź ARGAL Łódź
113 UBYCH MARIUSZ M M20 ŁÓDŹ Lodz Running Team
114 SZCZEPANIAK MARCEL M M20 ŁÓDŹ Nordea NOC Runners
115 KRYCH AGATA K K20 Brudzew
116 MATUSIAK ANNA K K50 Łódź
117 MATUSIAK ARKADIUSZ M M40 Łódź
118 KOSIOR MICHAŁ M M20 Łódź Sklep Biegacza Łódź
119 RIKSZAJD DAMIAN M M20 Rzgów MAGELLAN S.A
120 MAZURKIEWICZ BEATA K K30 Łódź
121 BIAŁECKI ZBYSZEK M M40 Łódź Łódź Running Team
122 SZEWCZYK JAROSŁAW M M20 Góra Św. Małgorzaty
123 GRABOWSKI SEBASTIAN M M40 Łódź SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
124 KINDELA MICHAŁ M M30 Łódź
125 WAWRZENIAK ROBERT M M40 Łódź rossbiegani
126 WAWRZENIAK ALEKSANDRA K K40 Łódź
127 SUSKA KATARZYNA K K30 Łódź ŁRT
128 SUSKI MACIEK M M50 Łódż łódz unning team
129 DIONIZY KAMIL M M20 Łódź Sportowe Świry
130 WIĘCKOWSKI MARCIN M M30 Łódź MORENA CZOŁOWA
131 KOCHANOWSKI BARTŁOMIEJ M M30 Łódź
132 WASIAK WIESŁAW M M50 Łódź
133 TORZEWICZ ANNA K K30 Łódź RETKINIA RUN
134 SZCZEPANIAK DANIEL M M30 Łódź
135 PASTWIŃSKA JUSTYNA K K20 Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM
136 KLIMCZAK ALICJA K K50 Łask
137 GOŹDZIK PIOTR M M20 Zgierz Razem Trenujemy Sport
138 FIRAZA ŁUKASZ M M30 Łódź Napieracze
139 PNIOWSKI KRZYSZTOF M M20 Łódź
140 CIEŚLAK JUSTYNA K K20 Buczek
141 CHYLIŃSKA AGNIESZKA MARIOLA K K20 Łódź Sklep Biegacza Łódź
142 TOPCZEWSKI MACIEJ M M30 Łódź
143 SZCZEPANIAK ANGELIKA K K30 Rąbień Razem Trenujemy Sport
144 KSIĄSZCZYK PAULINA K K30 Łódź
145 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF M M30 Łódź ReebokRunCrew LDZ
146 KIELT JOANNA K K30 Łodz
147 RADOMSKA KAROLINA K K20 Łódź
148 MILTON MONIKA K K30 Łódź Biega z nami Lewandowski
149 POKORSKI OLEK M M30 ŁÓDŹ Bajera trener
150 SZCZEPAŃSKI MARCIN M M40 Łódź EVErRUN
151 MISIAK KATARZYNA K K30 Łódź
152 NOWAKOWSKI SEBASTIAN M M30 ŁÓDŹ RYSIE
153 KRAWCZYK MICHAŁ M M30 Konstantynów Łódzki RYSIE
154 KLUF ZDZISŁAW M M50 Bełchatów amator
155 KAMIŃSKA IZABELA K K20 ŁÓDŹ
156 PRASOL SZCZEPAN M M30 Łódź -
157 KRAUZE-PYRGIEL KAMILA K K30 Łódź TRUCHT.COM
158 MOKROS ZUZANNA K K20 Pabianice TRUCHT.COM/RKS ŁÓDŹ
159 SZYMBORSKI PIOTR M M30 Łódź
160 WESOŁOWSKA PAULINA K K30 Łódź
161 BAŻANT TOMASZ M M30 Łódź
162 BAŻANT MAŁGORZATA K K20 Łódź
163 HAJZER EWA K K30 Łódź RYSIE/EVERRUN
164 BĄK BARTŁOMIEJ M M20 Łódź
165 ŁĘGOWIK ANNA K K20 Łódź
166 MIELCZAREK ILONA K K30 Łódź Rysie
167 KRUK PATRYCJA K K30 Łódź Łódź Kocha Sport
168 WIECHA MARIUSZ M M40 Łódź
169 WIECHA MAŁGORZATA K K40 Łódź
170 OGRODOWCZYK DARIA K K20 Łódź DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI
171 PAWŁOWSKI PIOTR M M30 Stróża
172 KACZMAREK AGNIESZKA K K20 Konstantynów Łódzki
173 REDZYNIA JANUSZ M M60 Łódz RYSIOTEAM
174 GALOCH ROBERT M M40 Aleksandrów Łódzki Sobotnia Grupa Biegowa LZG
175 BARANOWSKI BOGUMIŁ M M50 Łódź parkrun Łódź
176 OSYDA SYLWIA K K30 Łódź
177 OSYDA MACIEJ M M30 Łódź SII RUNNING TEAM
178 PERONSKI MARIUSZ M M30 LESZNO
179 SOCIK ANIA K K30 Łódź
180 GŁĄB SZYMON M M30 Łódź RYSIOTEAM
181 PAWĘTA ELENA K K30 Pabianice Biega z nami Lewandowski
182 SREBRZYNKSA KASIA K K30 Łódź
183 KRÓL ADAM M M20 Łódź Decathlon Pasaż Łódzki
184 ZAGDAŃSKA MAŁGORZATA K K30 Łódź
185 MELSON MACIEK M M20 łódź
186 MELSON MARIA K K20 Łódź
187 GUMIELA MARIUSZ M M40 LUBLIN GUMIRUNNER
188 GUMIELA AGATA K K40 lublin
189 KAŁUŻNY RAFAŁ M M30 Łódź Retkinia Run
190 KRAUZE ANGELIKA K K20 Łódź RYSIOTEAM
191 OKOŃSKA MARIA K K30 Łódź
192 LESIEŃ ADAM M M40 Łódź
193 SIELECKA GABRIELA K K30 Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM
194 OŻAREK PATRYK M M20 Kamieńsk
195 KWIECIEŃ - LIPIŃSKA KAMILA K K40 Łódź Ambitne Tygrysice
196 LEWANDOWSKI JERZY M M30 Poznań Biega z nami Lewandowski
197 MARUSZEWSKA MARTA K K30 Łódź Biega z nami Lewandowski
198 MARCINKIEWICZ AGNIESZKA K K20 Łódź fb.com/RodzinkaNaMedal
199 GAWROŃSKI KAMIL M M20 Zelów
200 KAMIŃSKI PIOTR M M30 Inowrocław
201 MATUSIAK KAROLINA K K20 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
202 JONKO RAFAŁ M M30 Łódź
203 SZUBIELSKI PIOTR M M30 ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT
204 JAWORSKI KRZYSZTOF M M30 Łódź RYSIE
205 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ M M40 Katowice ZIEMOWIT TEAM
206 PIETRUSZEWSKA EWA K K20 Łódź Nordea Runners
207 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW M M40 ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport
208 BYKOWSKA AGNIESZKA K K30 Ujazd
209 PANCER MARIUSZ M M30 Łódź
210 SABANDA WITOLD M M40 Łódź RYSIOTEAM
211 GRZYB KONRAD M M20 Łódź RYSIOTEAM/Morena Czołowa
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BEDNAREK JAKUB M M30 Rzgów re-klamka.pl
BLODA KAROLINA K K20 Łódź
CHUDZIK KAROLINA K K20 Łódź
CIEKAŃSKI PRZEMYSŁAW M M20 Pabianice
CIEŚLIK JACEK M M40 Łódź FLEX ŁÓDŹ
DĄBROWIECKI ADAM M M20 Łódź
DŁUGOSZ BARTŁOMIEJ M M20 Pabianice Fabrykanci Rugby Club Pabianice
FABIJAŃSKI DARIUSZ M M40 Łódź IDF INVENTEAM
FIK KATARZYNA K K30 Łódź
GAMON JAKUB M M20 KONSTANTYNÓW ŁÓDZ KOCHA SPORT
GNIADZIK MICHAŁ M M30 Łódź
GODUSŁAWSKI MACIEJ M M20 Łódź
GROBELNA OLGA K K20 Piotrków Trybunalski
GRODECKA DOROTA K K30 Łódź DRUŻYNA CYBORGA
HAŁACZKIEWICZ RAFAŁ M M20 Łódź BSH Łódź Running Team
IMIŃSKI CEZARY M M40 Zgierz
JACEL TOMASZ M M20 Zgierz Deloitte Digital
JANISZEWSKI SYLWERIUSZ M M40 łódź
JAROS PIOTR M M30 Łódź
JEZIORSKA KATARZYNA K K40 łÓDŹ
KACZMARCZYK DANIEL M M30 Łódź
KOŁUDA ALEKSANDRA K K30 Łódź
KORCZYŃSKI STANISŁAW M M60 Koluszki Pietrzyk Runing Team
KOWALCZYK PRZEMEK M M20 Lódź
KOWALONEK DAWID M M40 Łódź feniXrun
KOWALSKI WŁODZIMIERZ M M60 ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM
KRÓLAK ALEKSANDRA K K40 Łódź
KUBICKI PRZEMYSŁAW M M30 łódż 1978
KUNIKOWSKI TOMASZ M M20 Placencja AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
KUSAK AGNIESZKA K K30 Łódź
MACHELSKI KRZYSZTOF M M30 Wrocław
MAJEK MARTA K K30 Łódź
MAJEK PIOTR M M30 Łódź
OSIŃSKA ELŻBIETA K K50 Łódź
OSIŃSKI STANISŁAW M M50 Łódź
OSMULSKI TOMASZ M M30 Łódź trucht.com
PAWLAK MATEUSZ M M20 Tomaszów Maz
PIETRZAK TOMASZ M M20 Słodkow LKS Maraton Turek
PIETRZYK KRZYSZTOF M M30 KOLUSZKI PIETRZYK RUNNING TEAM
SKROBEK KAMILA K K30 Łódź
SOBECKI BARTŁOMIEJ M M30 Gałków Mały ines husky team
SREBRZYNSKA KASIA K K30 Łódź
STALIŃSKA MONIKA K K40 lodz
STEMPNIK ANDRZEJ M M40 Łódź
SUCHOWICZ MSTEUSZ M M20 Łódź SpiroFIT
SUSKI JÓZEF M M30 Łódz AGB TORFY
TOMCZYK MAŁGORZATA K K30 Łódź #happyrunners
WASIAK TOMASZ M M30 lodz RAZEM TRENUJEMY SPORT
WEBER ANDRZEJ KAMIL M M20 Łódź
WŁODARCZYK PATRYCJA K K30 Jaworzno JKLA Jawor
WNUK ELIZA K K20 Łódź
WOJEWÓDZKI MARCIN M M20 Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM
WRÓBEL MARCIN M M30 Łódź RUN FORREST RUN
WRÓBEL NATALIA K K20 Łódź mBank
ZAWGORODNIA JULIA K K20 Łódź Łódź Kocha Sport
ZDUNEK GRZEGORZ M M20 Łódź Trucht.com/Nordea Runners
ZGODA MARCIN M M30 pabianice