Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 20.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 NITKIEWICZ BARTOSZ M M30 Olsztyn dziq Team
2 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN
3 LEŚNY ANDRZEJ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
4 ZIENTEK ARTUR M M30 Olsztyn
5 BRONAKOWSKI ANDRZEJ M M30 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl
6 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 Olsztyn Drużyna Wilka
7 KŁOS JAN M M50 Olsztyn URWIS BIEGA
9 PUCZEL PIOTR M M30 Olsztyn TeamPedro
10 WALINOWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
11 WOJCIECHOWSKI PIOTR M M20 Olsztyn Drużyna Wilka
12 LISOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Dywity CTMiR Spaszewski
13 ŚMIESZNY MARCIN M M30 Olsztyn Najmowicz Triathlon
15 KOTLARZ KAROL M M20 Ostrołęka
16 ZAJĄC BARTOSZ M M20 Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA
17 HERMANN TOMASZ M M30 Olsztyn Są wolniejsi
18 SZPAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Jaroty
20 BIERNACKI DARIUSZ M M40 Olsztyn
21 KOWALSKI JACEK M M30 Olsztyn
23 DROHOMIRECKI MARCIN M M40 Olsztyn szwagier poczekaj !!!
24 BANACH ANDRZEJ M M20 Olsztyn Są Wolniejsi
25 ORŁOWSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
27 SZULC WOJCIECH M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
28 KULESZA BOGUSŁAW M M50 Olsztyn AKM Olsztyn
30 ASZKIEŁOWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
31 PILSKI ANDRZEJ M M60 Frombork Barefoot Runners Society UK
33 GUZ KRZYSZTOF M M30 Olsztyn
37 LISEWSKI KRZYSZTOF M M50 Olsztyn
39 KWIATKOWSKI JAKUB M M20 Bartąg
40 MAJEWSKI MAREK M M50 Olsztyn Skazani na sukces
41 KUPIBIDA PAWEŁ M M30 Olsztyn
43 TANAJEWSKI DARIUSZ M M20 Olsztyn Spartanie Dzieciom
44 FOLGA ARTUR M M40 Iława IŁAWA BIEGA
45 DUDA TOMASZ M M20 Olsztyn
49 ŁAZICKI TOMASZ M M20 OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team
50 SZCZEPANIAK PIOTR M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
51 RUTKOWSKI PIOTR M M20 Olsztyn Bastion Polskich Fanów Star Wars
52 BORKOWSKI BARTOSZ M M20 Dywity Ostpreussen
54 GĘBALA LESZEK M M60 Olsztyn SS Drużyna Wilka
56 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
57 ZIEJA ANDRZEJ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
58 SZEWCZYK RAFAŁ M M40 Olsztyn SKS
59 BORKOWSKI JACEK M M30 Olsztyn
61 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 Olsztyn Team Jana
63 PIETRZAK MARCIN M M30 Ostroda Ostroda
65 ŻUKOWSKI DANIEL M M30 Jonkowo
66 KUŚMIERZ SYLWESTER M M30 Marki Byledobiec Anin
67 KOWALSKI KAROL M M20 Dobrocin Team Kopeć
68 NEUMANN ARTUR M M30 Olsztyn AKM Olsztyn
69 KURMIN PAWEŁ M M20 Olsztyn Team Kopeć
70 KOWALCZYK ANDRZEJ M M50 Olsztyn Pszczółkowski Team
72 ODOLIŃSKI JACEK M M40 Ostróda Pszczółkowski Team
74 TANAJEWSKI ADAM M M50 Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS
75 TRUSKAWA ROBERT M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
76 BURCHART DAWID M M20 Miłomłyn Brzozowski Team
77 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
79 PODLEWSKI TOMASZ M M30 olsztyn Fitness Club Sylwetka
80 SOKALSKI BOGDAN M M60 OLSZTYN
81 KARBOWSKI JACEK M M40 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
83 PRUSACZYK KAROL M M20 Olsztyn
84 CIESIELSKI MARIUSZ M M50 Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
87 KAMIŃSKI ANDRZEJ M M40 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
88 TKACZ JACEK M M30 Olsztyn Team Kopeć
89 SZPENDOWSKI MAREK M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
90 TUREK RAFAŁ M M40 Olsztyn
92 CIOŁKOWSKI MAREK M M50 Olsztyn W-MKLA Masters Olsztyn
93 FERSZT PIOTR M M30 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
95 RĘKAWIECKI ROBERT M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
96 STASZEWSKI MARIUSZ M M30 Olsztyn
97 KOŁAKOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
98 DUBICKI PIOTR M M30 Rozgity
100 RYNKO PAWEŁ M M30 Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-)
101 RUTKOWSKI PAWEŁ M M50 Olsztyn
102 WITKOWSKI MARIUSZ M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
105 KWIECIEŃ MACIEJ M M30 Korzkiew
106 BRZOZOWSKI FRANCISZEK M M20 Miłomłyn Brzozowski Team
108 ZDUNEK SŁAWOMIR M M50 Olsztyn
110 GLEBA MARIUSZ M M20 Olsztyn Free Runners
111 MICHALSKI BARTOSZ M M30 Wójtowo Mont Blanc Team
112 KALINOWSKI TOMASZ M M30 Olsztyn
113 KLUCZKOWSKI PIOTR M M40 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
115 NADULSKI JACEK M M30 Olsztyn Team Kopeć
117 CIEĆKO ADAM M M40 Olsztyn
119 KOSTYRA ŁUKASZ M M30 Jaroty Mont Blanc Team
120 STAWECKI KONRAD M M40 Jaroty Photoactive/Team Kopeć
121 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Olsztyn
123 OTTA MARCIN M M40 Gietrzwałd Drużyna Wilka
124 BOGUCKI ANDRZEJ M M20 Dywity
125 DŁUGOSZ MAREK M M50 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
128 DANILUK STANISŁAW M M50 Olsztyn AKM OLSZTYN
130 WĄSIK HUBERT M M30 Płońsk olsztyn
131 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M30 Olsztyn Club Correr
132 CIUPIŃSKI JERZY M M60 Olsztyn AKM Olsztyn
133 SIKORSKI ŁUKASZ M M20 Olsztyn
134 MACULEWICZ MAREK M M40 Nidzica URWIS BIEGA
135 KĘDZIORA MACIEJ M M30 Ostróda TriKenDo
136 RUDSZEWSKI DANIEL M M30 Jonkowo
137 WDOWIAK WOJCIECH M M40 Olsztyn
138 KIEWISZ ADAM M M30 Olsztyn Są Wolniejsi
139 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 OLSZTYN Pszczółkowski Team
140 CZAPLICKI PIOTR M M30 Olsztyn Team Kopeć
142 DĘBOWSKI MARCIN M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
143 WIECH ROMAN M M40 Klebark Wielki
146 SIWIŃSKI JERZY M M50 Olsztyn Drużyna Wilka
148 ZAPADKA STANISŁAW M M60 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
149 ROGOWSKI ZBIGNIEW M M20 Bisztynek Dziki
151 JAŻDŻEWSKI ADAM M M30 Iława Trajkersi
153 GOLON DARIUSZ M M40 Olsztyn Dzikusy
154 FIEODOROW TOMASZ M M30 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
155 JABŁONKA KRYSTIAN M M30 OLSZTYN URWIS BIEGA
157 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 Olsztyn
159 WŁODARSKI DANIEL M M30 Ostróda
160 HULECKI DAWID M M20 Iława WSD HOSIANUM
161 FETLIŃSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
162 RYBA TOMEK M M40 POznań
163 WARCABA WALDEMAR M M40 Ostróda onemanclub
168 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M30 Warszawa Mamy ruszamy
169 JEZIORSKI MATEUSZ M M20 Łukta
170 BRUSIŁO BARTOSZ M M30 Warszawa Mamy ruszamy
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BORUCKI DARIUSZ M M50 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap
BURAKOWSKI DANIEL M M30 Olsztyn
CIECKO MICHAL M M30 Olsztyn Vikings
DEMBOWSKI MARIUSZ M M30 Lidzbark
DOLAT ANDRZEJ M M30 Olsztyn B.A.J.M.Sport
DROŻDŻ MARIUSZ M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
JUREWICZ DARIUSZ M M40 Gołdap GołdapTrail
KAPAŁA IRENEUSZ M M40 Olsztyn KTeam
KLIMCZUK MARIUSZ M M30 Dywity
KOSTRZEWA JAROSŁAW M M40 Barczewo
KOŚCIESZA ROBERT M M40 Olsztyn TRI NEGU
LENARD DANIEL M M20 Olsztyn ostr Run
ŁABUDA SŁAWOMIR M M40 Braniewo 16 batalion dowodzenia Elbląg
ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M M40 OLSZTYN PRZEM-GRI
MALICH DARIUSZ M M40 Olsztyn AKM Olsztyn
OSTROWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Jeziorany AKB Lidzbark Warmiński
PAŃKOWSKI MACIEJ M M30 Olsztyn
PAWLICKI BARTOSZ M M20 OLSZTYN
RASZEWSKI MARCIN M M40 Elbląg BBL Olsztyn
ROJEK ANDRZEJ M M40 Olsztyn
RUTKOWSKI MARCIN M M20 Olsztyn
SAMULEWICZ MARCIN M M30 olsztyn
SZLASZYŃSKI PRZEMEK M M30 Gołdap GołdapTrail
SZOK ADAM M M40 Olsztyn SKAZANI NA SUKCES
WEJKNIS ADAM M M30 OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
WOLFF MARCIN M M40 Olsztyn M-runners
ZABIELSKI PAWEŁ M M20 Łęgajny