Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 20.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
8 PĘDZIWIATR JOANNA K K30 Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
14 GUZ KINGA K K30 Poznań
19 SZYMANOWSKA DOMINIKA K K20 Olsztyn
22 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA K K30 Gietrzwałd #zaliniametyteam
26 KUFEL MAGDALENA K K20 Świekatowo Urwis
29 KULESZA MAŁGORZATA K K50 Olsztyn AKM Olsztyn
32 GIERZ DOROTA K K50 Olsztyn AKM
34 MOROZ KATARZYNA K K30 Olsztyn
35 KOŚCIESZA IZABELA K K40 Olsztyn
36 GĄSIOREK JOANNA K K20 Jonkowo Jonkowo Biega
38 SIEŃKO MAŁGORZATA K K30 Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn
42 CZYRKO LUIZA K K30 Olsztyn Team Kopeć
46 PIĘDZIA IZABELA K K40 Olsztyn LEŚNI BIEGACZE
47 PANKOWSKA KATARZYNA K K30 Iława Kriss Coaching
48 SZYMANOWICZ JOANNA K K30 Gietrzwałd Lecimy Tutej
53 BORKOWSKA KAROLINA K K30 Bartoszyce Zając z Bartoszyc
55 SZUBA MARTYNA K K20 Poznań Sklep Biegacza Running Team
60 ZIEJA KASIA K K30 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES
62 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA K K40 Olsztyn Skazani na sukces
64 SZCZESNA KATARZYNA K K30 Pułtusk
71 ODOLIŃSKA AGNIESZKA K K40 Ostróda Pszczółkowski Team
73 KUCZYŃSKA KINGA K K30 Mrągowo
78 PODLEWSKA ANNA K K30 OLSZTYN Fitness Club Sylwetka
82 DLUGOSZ PAULA K K20 Mragowo Klub Biegacza Mrągowo
85 WALEROWICZ DURSKA MARTA K K20 Pleszew
86 JANOWSKA ANNA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
91 TUREK AGNIESZKA K K30 Olsztyn Sąd Rejonowy w Olsztynie
94 OSTROMECKA ANNA K K20 Olsztyn URWIS BIEGA
99 KIEZIK ANNA K K30 Olsztyn Ultra Way Team
103 SUDZIŃSKA MARIOLA K K40 Olsztyn
104 MICHAŁEK JUSTYNA K K30 Tczew
107 ZINKIEWICZ EWELINA K K40 Olsztyn
109 JUDYCKA SYLWIA K K30 Olsztyn
114 ŻYJEWSKA ANETA K K30 Olsztyn KAZA team/Pszczółkowski Team
116 KRAUSHAR MONIKA K K40 Giedajty DOMON
118 SAKOWSKA MAGDALENA K K30 Dywit
122 FARON KASIA K K30 Olsztyn
126 DŁUGOSZ LIDIA K K50 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
127 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
129 KĘDZIA MILENA K K20 Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team
141 WŁODARSKA LIWIA K K30 Maradki Klub Biegacz Mrągowo
144 WIECH EWA K K40 Klebark Wielki
145 SZYMAŃSKA EDYTA K K20 Olsztyn Drużyna Wilka
147 GOSZCZYCKA PAULINA K K20 Baboszewo olsztyn
150 KOZŁOWSKA JOANNA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych
152 DŁUGOSZ KASIA K K20 Dywity
156 LISOWSKA ALEKSANDRA K K20 Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM
158 NIEWDZIĘCZNA BARBARA K K40 Olsztyn Są Wolniejsi
164 GAWRYŚ KATARZYNA K K30 Olsztyn
165 JACKIEWICZ MONIKA K K20 Szczecin
166 SULEJ-DĄBROWSKA ALEKSANDRA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
167 BRUSIŁO ILONA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
171 BURANDT MAGDALENA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
APANOWICZ ANGELIKA K K40 Warszawa ekobiegi
DEMBIŃSKA ANNA K K20 Radzymin
DROZDOWSKA EMILIA K K40 Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ
JASZCZUK JOANNA K K30 Olsztyn
LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA K K30 Olsztyn URWIS BIEGA
MIECZKOWSKA MAŁGORZATA K K30 Olsztyn
PANKOWSKA JUSTYNA K K40 Olsztyn
PAŃKOWSKA MARTYNA K K20 Olsztyn
PAWŁOWSKA DOROTA K K30 KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik
PĘCAK MAGDALENA K K30 OLSZTYN
ROGOZIŃSKA MONIKA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
ROJEK ANNA K K40 Olsztyn
STANKIEWICZ SYLWIA K K30 Olsztyn
TROJANOWSKA MIRELLA K K20 Kleosin Olsztyn Kocham
WARDA MARTYNA K K20 Wójtowo Nokia Kraków
WARMIŃSKA-HINZ LIWIA K K30 Olsztyn
WŁODARCZYK PATRYCJA K K30 Jaworzno JKLA Jawor
WOŻNIAK RENATA K K40 0lsztyn