Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 20.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 NITKIEWICZ BARTOSZ M M30 Olsztyn dziq Team
3 LEŚNY ANDRZEJ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
4 ZIENTEK ARTUR M M30 Olsztyn
5 BRONAKOWSKI ANDRZEJ M M30 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl
9 PUCZEL PIOTR M M30 Olsztyn TeamPedro
10 WALINOWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
13 ŚMIESZNY MARCIN M M30 Olsztyn Najmowicz Triathlon
17 HERMANN TOMASZ M M30 Olsztyn Są wolniejsi
18 SZPAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Jaroty
21 KOWALSKI JACEK M M30 Olsztyn
25 ORŁOWSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
30 ASZKIEŁOWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
33 GUZ KRZYSZTOF M M30 Olsztyn
41 KUPIBIDA PAWEŁ M M30 Olsztyn
56 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
57 ZIEJA ANDRZEJ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
59 BORKOWSKI JACEK M M30 Olsztyn
63 PIETRZAK MARCIN M M30 Ostroda Ostroda
65 ŻUKOWSKI DANIEL M M30 Jonkowo
66 KUŚMIERZ SYLWESTER M M30 Marki Byledobiec Anin
68 NEUMANN ARTUR M M30 Olsztyn AKM Olsztyn
77 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
79 PODLEWSKI TOMASZ M M30 olsztyn Fitness Club Sylwetka
88 TKACZ JACEK M M30 Olsztyn Team Kopeć
89 SZPENDOWSKI MAREK M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
93 FERSZT PIOTR M M30 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
96 STASZEWSKI MARIUSZ M M30 Olsztyn
97 KOŁAKOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
98 DUBICKI PIOTR M M30 Rozgity
100 RYNKO PAWEŁ M M30 Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-)
105 KWIECIEŃ MACIEJ M M30 Korzkiew
111 MICHALSKI BARTOSZ M M30 Wójtowo Mont Blanc Team
112 KALINOWSKI TOMASZ M M30 Olsztyn
115 NADULSKI JACEK M M30 Olsztyn Team Kopeć
119 KOSTYRA ŁUKASZ M M30 Jaroty Mont Blanc Team
130 WĄSIK HUBERT M M30 Płońsk olsztyn
131 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M30 Olsztyn Club Correr
135 KĘDZIORA MACIEJ M M30 Ostróda TriKenDo
136 RUDSZEWSKI DANIEL M M30 Jonkowo
138 KIEWISZ ADAM M M30 Olsztyn Są Wolniejsi
139 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 OLSZTYN Pszczółkowski Team
140 CZAPLICKI PIOTR M M30 Olsztyn Team Kopeć
151 JAŻDŻEWSKI ADAM M M30 Iława Trajkersi
154 FIEODOROW TOMASZ M M30 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
155 JABŁONKA KRYSTIAN M M30 OLSZTYN URWIS BIEGA
159 WŁODARSKI DANIEL M M30 Ostróda
161 FETLIŃSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
168 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M30 Warszawa Mamy ruszamy
170 BRUSIŁO BARTOSZ M M30 Warszawa Mamy ruszamy
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BURAKOWSKI DANIEL M M30 Olsztyn
CIECKO MICHAL M M30 Olsztyn Vikings
DEMBOWSKI MARIUSZ M M30 Lidzbark
DOLAT ANDRZEJ M M30 Olsztyn B.A.J.M.Sport
KLIMCZUK MARIUSZ M M30 Dywity
OSTROWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Jeziorany AKB Lidzbark Warmiński
PAŃKOWSKI MACIEJ M M30 Olsztyn
SAMULEWICZ MARCIN M M30 olsztyn
SZLASZYŃSKI PRZEMEK M M30 Gołdap GołdapTrail
WEJKNIS ADAM M M30 OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com