Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 21.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 KONKEL ANETA K K40 Gdańsk Biegaj z głową / Running Dogs Team
2 ROBLES JOSE CARLOS M M20 GDANSK Refinitiv
3 BOROWSKI RAFAŁ M M30 Warszawa 12tri.pl / Parkrun URSYNÓW
4 TRZASKOWSKA ANNA MARIA K K40 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
5 SERTEL ULA K K30 Gdańsk LOTOS Running Team/ Biegaj z głową
6 KRZYSTEK MAGDALENA K K30 Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM
7 LUDWIKOWSKA ANNA K K20 Gdynia
8 BLEW WOJCIECH M M50 Gdańsk LOTOS Running Team
9 BRONK KATARZYNA K K20 Rumia
10 WIERZIŃSKI PIOTR M M40 Kartuzy
11 WIERZIŃSKI KAMIL M M20 Kartuzy
12 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M M40 Gdańsk Dream Tri Team
13 STUPAK MAŁGORZATA K K30 Gdynia
14 BOBA DARIA K K20 Polanka Wielka
15 DAWID KAROLINA K K30 Tychy TEAM PAPRY 20
16 DAWID MICHAŁ M M30 Tychy TEAM PAPRY 20
17 DRAGAN KAROL M M40 Gdynia
18 DRAGAN DOROTA K K30 Gdynia
19 PIONK RAFAŁ M M30 Miszewo Kujawscy Runners
20 ŚWIERZYŃSKI DOMINIK M M30 Gdańsk parówydżoany
21 CYPRUSEWICZ JOANNA K K30 Gdańsk
22 ZALEWSKI MARCIN M M30 Gdańsk Parówy hmm hmm hmm
23 POŁEĆ IZABELA K K30 Gdynia parówydżoany
24 SKIBA ŁUKASZ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
25 WERESZCZYŃSKA ANNA K K20 Gdynia
26 MAJEWSKI PAWEŁ M M30 Gdynia
27 KOPEĆ IGOR M M40 Sopot Dziadek
28 DUDA- MIŁCZAK KAROLINA K K30 Gdańsk
29 MIŁCZAK MACIEJ M M30 Gdańsk
30 DZIEKAN ADAM M M60 Gdańsk
31 PORZYCZ AGNIESZKA K K30 Gdynia UKS Siódemka Rumia
32 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K60 Gdańsk Biegaj z głową
33 PLEWIŃSKI RAFAŁ M M30 Gdynia Kujatt Runners Team
34 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M30 Gdańsk
35 NAGÓRSKI PRZEMYSŁAW M M30 Gdynia UKS Siódemka Rumia
36 LIDZBARSKI MARCIN M M30 Chwaszczyno Ela&MarcinTeam
37 GACKOWSKI BOGDAN M M60 Gdańsk
38 KŁOSOWSKI KAROL M M30 Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS
39 ROSOŁOWSKA JOANNA K K30 Grójec
40 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA K K30 Gdynia
41 SZYMANOWSKA AGNIESZKA K K20 Sopot LKS ZANTYR Sztum
42 SZULC WOJCIECH M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
43 SZYMAŃSKA ANNA K K30 Gdańsk
44 PIETRZAK PIOTR M M40 Gdańsk
45 LIP RAFAŁ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
46 GUTOWSKI MICHAŁ M M30 Gdynia
47 GRZESZCZAK ADAM M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
48 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K K40 Gdynia biegamyrazem.pl
49 MAKSYMIUK PIOTR M M30 Gdańsk
50 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA K K30 Swarożyn/Gdynia K K
51 KRZYSZTOFIAK MAREK M M50 Steblewo Grupa Trójmiasto
52 JĘDRZEJAK MAGDALENA K K30 Gdynia SĄ WOLNIEJSI
53 DRANKA EWELINA K K30 Gdynia
54 NIEZGODA DAMIAN M M20 Kobysewo
55 DAMIĘCKA JOANNA K K20 Gdynia Nie grzej się
56 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K30 Gdańsk Gemini Polska Team
57 KRENCA ANNA K K20 Gdańsk
58 KUTNICKA EMILIA K K40 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
59 KUBIK MARCIN M M20 Gdańsk
60 MAKOWSKI PAWEŁ M M30 Gdańsk Awet Gdańsk, Bike U UP
61 GRABIAS ALEKSANDRA K K20 GDAŃSK
62 SZYMAŃSKI ARTUR M M40 Gdańsk LOTOS Running Team
63 PASCHKE ROMAN M M30 Gdynia ShipCup
64 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ M M20 Gdańsk SGS POLSKA
65 MALISZEWSKI ADRIAN M M30 Gdynia Mamy To
66 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
67 PODOLSKI MAREK M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
68 LULIS ZBIGNIEW M M50 GDAŃSK O-SOWA BIEGA
69 BŁAWAT MILENA K K30 Somonino
70 SOWIŃSKA OLGA K K30 Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS
71 ROBASZKIEWICZ TOMASZ M M30 Rumia
72 STOPA KRZYSZTOF M M40 Swarożyn K&K
73 PIETRZAK MARCIN M M30 Ostroda Ostroda
74 WARYLEWSKA KRYSTYNA K K20 Chwaszczyno
75 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA K K30 Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM
76 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M M30 Gdańsk pmnavigator.pl
77 DZIUBAK MICHAŁ M M20 Gdańsk
78 GAWRYLCZYK PAWEL M M30 Wejherowo
79 BOROWIK PIOTR M M50 Częstochowa
80 BOROWIK RENATA K K50 Częstochowa
81 KOTRYCH JAROSŁAW M M20 yaroloops
82 TRUSKAWA ROBERT M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
83 TRACZYK KONRAD M M20 Gdynia
84 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M M30 Gdynia Intel Runners / biegamyrazem.pl
85 LAHTI KRISTA K K30 Gdynia
86 KAS DOROTA K K40 Gdynia LOTOS Running Team
87 ŻYNDUL MICHAŁ M M20 Pozezdrze fantastik fajf
88 KOWALAK KATARZYNA K K30 Kartuzy
89 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K K30 Gdańsk Fighting Runners
90 FORMELA JAKUB M M30 Gdansk
91 JANCZYK MARTA K K30 GDYNIA
92 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław
93 SEMMERLING PRZEMYSLAW M M30 Gdynia Gorskie pedziwiatry
94 HALADUS DOMINIK M M30 Czestochowa Zycie Czestochowy Team
95 MŁODZIKOWSKA DANUTA K K40 Gdynia
96 KOWALSKI JANUSZ M M40 Pogwizdów Cieszynioki
97 KOWALSKA KINGA K K40 Pogwizdów Cieszynioki
98 DIAS MAGDALENA K K20 Gdynia GKS PROJECT
99 HINZ ANNA K K30 RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE
100 PRASEK LUCYNA K K60 Gdynia
101 ŻYGENDA KRZYSZTOF M M20 Gdynia GKS Żukowo
102 JÓŹWIAK PIOTR M M30 Gdańsk IHS Markit
103 WITOWSKA ANNA K K20 Gdynia CrossCore
104 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M30 Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry
105 ZIELIŃSKI JACEK M M40 Reda biegamyrazem.pl
106 SMALEC BARTOSZ M M30 Kwidzyn RKS HUWDU
107 WIATROWSKA ANETA K K30 Dębno Akcja Motywacja
108 KAS ALEKSANDRA K K20 Gdynia II LO Sopot
109 GRZENKOWICZ JACEK M M50 Gdynia WYMIATACZE
110 SIKORA ROGER M M30 Gdynia Kujawscy Runners
111 SIKORA IWONA K K30 Gdynia Kujawscy Runners
112 NAPOLSKI BARTOSZ M M30 Gdańsk 1985
113 OWCZAREK KATARZYNA K K30 Kosakowo
114 ZYCH MAGDALENA K K20 Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
115 ZYCH ANNA K K40 Lublin Sklep Biegacza Lublin TEAM/LSB
116 ZYCH ZBIGNIEW M M40 Lublin Triathlon Lublin TEAM
117 ZIEMBA GRZEGORZ M M30 RZESZÓW fajnie jest
118 BUJNOWSKI PAWEL M M30 Warszawa LOTOS Running Team
119 GASZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Ocypel
120 SKOWROŃSKI DAWID M M20 Gdańsk
121 TUWALSKA ELZBIETA K K30 Gdańsk Fighting Runners
122 NOWAKOWSKI ROBERT M M40 Lubawa
123 BORÓWKA RYSZARD M M40 Gdynia
124 NOWAKOWSKA ANETA K K40 Lubawa
125 NOWAKOWSKI ALEKSANDER M M20 Lubawa XDDD
126 ADAMCZUK PAWEŁ M M20 Gdańsk KWT
127 ZDUNEK MICHAŁ M M30 Warszawa EuroSoft Team
128 BARTUSIK SANDRA K K20 Straszyn
129 ZUBRZYCKI KAROL M M20 Straszyn Running Dogs Team
130 CHUCHAŁA DANIEL M M30 Gdańsk BarcelTeam
131 REMLINGER MICHAŁ M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
132 SŁAWIŃSKI DAMIAN M M20 Gdynia Zorza Gdynia
133 JEDYNAK PAWEŁ M M20 Gdańsk AZS UG
134 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M M60 GDAŃSK Akademia Biegania
135 KESLINKE ŁUKASZ M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
136 STANKIEWICZ IWONA K K40 Rekowo Górne
137 FILA MICHAŁ M M20 Lublin
138 ŻUREK GRZEGORZ M M20 Rumia UKS Siódemka Rumia
139 WRÓBLEWSKA DOROTA K K40 Gdańsk BBL
140 MISZEWSKI ROMUALD M M60 Rumia Asconi Polska_w INO
141 LISOWSKA ALEKSANDRA K K20 Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM
142 TOŁOCZKO MAGDALENA K K30 Sopot
143 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M M40 Nowa Wieś Rzeczna TRI Starogard Gdański
144 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Rumia UKS Siódemka Rumia
145 ZASOŃSKA AGNIESZKA K K20 Gdańsk JEPPESEN
146 LINDA ROMAN M M60 Gdynia Parkrun Gdynia
147 SZEFER KAROLINA K K20 Ocypel
148 SZEFER MATEUSZ M M20 ocypel
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANDRAKA NATALIA K K20 Kartuzy
BLASZKE BEATA K K40 Gliwice Night Runners Gliwice
BRYŁKA KATARZYNA K K30 Gdańsk
BUJAK ALEKSANDRA K K20 Bolszewo AZS UG
CECHMANN ANDRZEJ M M50 Gdańsk
CIESIELSKI WITOLD M M40 Gdańsk
DĄBSKA ANIA K K30 Gdańsk
ERDMANN PIOTR M M30 Gdańsk
FIBICH DOROTA K K30 Kościerzyna Ekipa Zryw
FINKA KRYSTIAN M M20 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
GINDA MAGDALENA K K30 Kosakowo
GŁĘBOCKI RADEK M M40 Gdańsk Padł na Ryj Team
GOŹDZIEWICZ LESZEK M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
GÓRKOWSKA ELŻBIETA K K30 Rumia Bojano Biega
GRAJEK MATEUSZ M M20 Ostrów Wielkopolski NIEZALEŻNI.PL-AKB OSTRÓW WLKP.
JAMIELNIAK MARTA K K30 Kolbudy
KARWACKA IZABELA K K40 Gdańsk
KIFNER KASIA K K40 Gdansk LOTOS Running Team
KOŁECKI MAREK M M40 Gdańsk
KOŁODZIEJSKI MARCIN M M20 GOŚCICINO 42.195 WEJHEROWO
KONOPKA ANNA K K30 Gdańsk Kaszubska Poniewierka
KORPALSKI TOMASZ M M30 Gdańsk OKAS Gdynia
KOSTUCH EWELINA K K20 Gościcino
KOZŁOWSKA EMILIA K K30 Gdańsk
KRÓL ARKADIUSZ M M30 Gdańsk I-Sport Team
KUTZMANN ARTUR M M30 Gdańsk Blue Media Team
KUŹNIAR WOJCIECH M M30 Rumia #projekt1000up/UltraWay Team
LASZCZYK NADJA K K30 Reda RUNEDA
LIS KARINA K K30 Wroclaw
MELZER SYLWIA K K40 Reda simba judo Reda
MICHLEWICZ ARTUR M M20 Świecie BigYellowFoot Adventure Team
MIERZEJEWSKI RAFAŁ M M30 Pruszcz Gdański RunForFun Trójmiasto
NEUFELD MARCIN M M30 Gdynia Intel Runners / run-passion.pl team
OLSZEWSKI KAROL M M30 Pogorze Parówy hmm hmm hmm
PIECHOWIAK ALEKSANDRA K K20 Gdansk SPORTEVO
ROCZYŃSKI MICHAŁ M M30 Tczew
ROGOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk Oprychy Team
ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 Toruń
ROLBIECKI MICHAŁ M M30 Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team
ROMANOWSKA BEATA K K50 Rumia Run Vegan Team
RYBACZEK MARTA K K30 Wejherowo MajaTeam
RYBACZEK RAFAŁ M M30 Gościcino Runeda
RYDZYŃSKI KAROL M M20 Gdynia
SIEROCIN AGATA K K30 Gdynia
SKOWROŃSKI ADRIAN M M30 Grudziądz Morsy z Grudziądza
SOBIECH KAROL M M30 Pobiedziska NIGHT RUNNERS
SZPYRA EDWARD M M60 Gdynia Parkrun Gdynia
SZWEDA MIROSŁAWA K K30 Toruń TKKF Kolejarz Bydgoszcz
WIECZOREK DAMIAN M M40 Katowice NIGHT RUNNERS
WIKTORZAK MARIUSZ M M30 Gdańsk lekkoatlecinamedal
WIRKUS PIOTR M M30 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
WNUK DAMIAN M M20 Wielki Klincz
WOJNAROWSKA WERONIKA K K30 Gdynia
ŻMUDA ALEKSANDRA K K20 gdynia BigYellowFoot Adventure Team