Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 21.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
2 ROBLES JOSE CARLOS M M20 GDANSK Refinitiv
3 BOROWSKI RAFAŁ M M30 Warszawa 12tri.pl / Parkrun URSYNÓW
8 BLEW WOJCIECH M M50 Gdańsk
10 WIERZIŃSKI PIOTR M M40 Kartuzy
11 WIERZIŃSKI KAMIL M M20 Kartuzy
12 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M M40 Gdańsk Dream Tri Team
16 DAWID MICHAŁ M M30 Tychy TEAM PAPRY 20
17 DRAGAN KAROL M M40 Gdynia
19 PIONK RAFAŁ M M30 Miszewo Kujawscy Runners
20 ŚWIERZYŃSKI DOMINIK M M30 Gdańsk parówydżoany
22 ZALEWSKI MARCIN M M30 Gdańsk Parówy hmm hmm hmm
24 SKIBA ŁUKASZ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
26 MAJEWSKI PAWEŁ M M30 Gdynia
27 KOPEĆ IGOR M M40 Sopot Dziadek
29 MIŁCZAK MACIEJ M M30 Gdańsk
30 DZIEKAN ADAM M M60 Gdańsk
33 PLEWIŃSKI RAFAŁ M M30 Gdynia Kujatt Runners Team
34 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M30 Gdańsk
35 NAGÓRSKI PRZEMYSŁAW M M30 Gdynia UKS Siódemka Rumia
36 LIDZBARSKI MARCIN M M30 Chwaszczyno Ela&MarcinTeam
37 GACKOWSKI BOGDAN M M60 Gdańsk
38 KŁOSOWSKI KAROL M M30 Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS
42 SZULC WOJCIECH M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
44 PIETRZAK PIOTR M M40 Gdańsk
45 LIP RAFAŁ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
46 GUTOWSKI MICHAŁ M M30 Gdynia
47 GRZESZCZAK ADAM M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
49 MAKSYMIUK PIOTR M M30 Gdańsk
51 KRZYSZTOFIAK MAREK M M50 Steblewo Grupa Trójmiasto
54 NIEZGODA DAMIAN M M20 Kobysewo
59 KUBIK MARCIN M M20 Gdańsk
60 MAKOWSKI PAWEŁ M M30 Gdańsk Awet Gdańsk, Bogdziewicz.com
62 SZYMAŃSKI ARTUR M M40 Gdańsk LOTOS Running Team
63 PASCHKE ROMAN M M30 Gdynia ShipCup
64 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ M M20 Gdańsk SGS POLSKA
65 MALISZEWSKI ADRIAN M M30 Gdynia Mamy To
66 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
67 PODOLSKI MAREK M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
68 LULIS ZBIGNIEW M M50 GDAŃSK O-SOWA BIEGA
71 ROBASZKIEWICZ TOMASZ M M30 Rumia
72 STOPA KRZYSZTOF M M40 Swarożyn K&K
73 PIETRZAK MARCIN M M30 Ostroda Ostroda
76 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M M30 Gdańsk pmnavigator.pl
77 DZIUBAK MICHAŁ M M20 Gdańsk
78 GAWRYLCZYK PAWEL M M30 Wejherowo
79 BOROWIK PIOTR M M50 Częstochowa
81 KOTRYCH JAROSŁAW M M20 yaroloops
82 TRUSKAWA ROBERT M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
83 TRACZYK KONRAD M M20 Gdynia
84 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M M30 Gdynia Intel Runners / biegamyrazem.pl
87 ŻYNDUL MICHAŁ M M20 Pozezdrze fantastik fajf
90 FORMELA JAKUB M M30 Gdansk
92 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław
93 SEMMERLING PRZEMYSLAW M M30 Gdynia Gorskie pedziwiatry
94 HALADUS DOMINIK M M30 Czestochowa Zycie Czestochowy Team
96 KOWALSKI JANUSZ M M40 Pogwizdów Cieszynioki
101 ŻYGENDA KRZYSZTOF M M20 Gdynia Jazda z kurami
102 JÓŹWIAK PIOTR M M30 Gdańsk IHS Markit
104 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M30 Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry
105 ZIELIŃSKI JACEK M M40 Reda biegamyrazem.pl
106 SMALEC BARTOSZ M M30 Kwidzyn RKS HUWDU
109 GRZENKOWICZ JACEK M M50 Gdynia WYMIATACZE
110 SIKORA ROGER M M30 Gdynia Kujawscy Runners
112 NAPOLSKI BARTOSZ M M30 Gdańsk 1985
116 ZYCH ZBIGNIEW M M40 Lublin Triathlon Lublin TEAM
117 ZIEMBA GRZEGORZ M M30 RZESZÓW fajnie jest
118 BUJNOWSKI PAWEL M M30 Warszawa LOTOS Running Team
119 GASZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Ocypel
120 SKOWROŃSKI DAWID M M20 Gdańsk
122 NOWAKOWSKI ROBERT M M40 Lubawa
123 BORÓWKA RYSZARD M M40 Gdynia
125 NOWAKOWSKI ALEKSANDER M M20 Lubawa XDDD
126 ADAMCZUK PAWEŁ M M20 Gdańsk KWT
127 ZDUNEK MICHAŁ M M30 Warszawa EuroSoft Team
129 ZUBRZYCKI KAROL M M20 Straszyn Running Dogs Team
130 CHUCHAŁA DANIEL M M30 Gdańsk BarcelTeam
131 REMLINGER MICHAŁ M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
132 SŁAWIŃSKI DAMIAN M M20 Gdynia Zorza Gdynia
133 JEDYNAK PAWEŁ M M20 Gdańsk AZS UG
134 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M M60 GDAŃSK Akademia Biegania
135 KESLINKE ŁUKASZ M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
137 FILA MICHAŁ M M20 Lublin
138 ŻUREK GRZEGORZ M M20 Rumia UKS Siódemka Rumia
140 MISZEWSKI ROMUALD M M60 Rumia Asconi Polska_w INO
143 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M M40 Nowa Wieś Rzeczna TRI Starogard Gdański
144 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Rumia UKS Siódemka Rumia
146 LINDA ROMAN M M60 Gdynia Parkrun Gdynia
148 SZEFER MATEUSZ M M20 ocypel
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
CECHMANN ANDRZEJ M M50 Gdańsk
CIESIELSKI WITOLD M M40 Gdańsk
ERDMANN PIOTR M M30 Gdańsk
FINKA KRYSTIAN M M20 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
GŁĘBOCKI RADEK M M40 Gdańsk Padł na Ryj Team
GOŹDZIEWICZ LESZEK M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
GRAJEK MATEUSZ M M20 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki
KOŁECKI MAREK M M40 Gdańsk
KOŁODZIEJSKI MARCIN M M20 GOŚCICINO 42.195 WEJHEROWO
KORPALSKI TOMASZ M M30 Gdańsk OKAS Gdynia
KRÓL ARKADIUSZ M M30 Gdańsk I-Sport Team
KUTZMANN ARTUR M M30 Gdańsk Blue Media Team
KUŹNIAR WOJCIECH M M30 Rumia Projekt1000UP
MICHLEWICZ ARTUR M M20 Świecie BigYellowFoot Adventure Team
MIERZEJEWSKI RAFAŁ M M30 Pruszcz Gdański RunForFun Trójmiasto
NEUFELD MARCIN M M30 Gdynia Intel Runners / run-passion.pl team
OLSZEWSKI KAROL M M30 Pogorze Parówy hmm hmm hmm
ROCZYŃSKI MICHAŁ M M30 Tczew
ROGOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk Oprychy Team
ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 Toruń
ROLBIECKI MICHAŁ M M30 Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team
RYBACZEK RAFAŁ M M30 Gościcino Runeda
RYDZYŃSKI KAROL M M20 Gdynia
SKOWROŃSKI ADRIAN M M30 Grudziądz Morsy z Grudziądza
SOBIECH KAROL M M30 Pobiedziska NIGHT RUNNERS
SZPYRA EDWARD M M60 Gdynia Parkrun Gdynia
WIECZOREK DAMIAN M M40 Katowice NIGHT RUNNERS
WIKTORZAK MARIUSZ M M30 Gdańsk lekkoatlecinamedal
WIRKUS PIOTR M M30 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
WNUK DAMIAN M M20 Wielki Klincz