Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 21.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 KONKEL ANETA K K40 Gdańsk Biegaj z głową / Running Dogs Team
4 TRZASKOWSKA ANNA MARIA K K40 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
5 SERTEL ULA K K30 Gdańsk LOTOS Running Team/ Biegaj z głową
6 KRZYSTEK MAGDALENA K K30 Pruszcz Gdański LOTOS RUNNING TEAM
7 LUDWIKOWSKA ANNA K K20 Gdynia
9 BRONK KATARZYNA K K20 Rumia
13 STUPAK MAŁGORZATA K K30 Gdynia
14 BOBA DARIA K K20 Polanka Wielka
15 DAWID KAROLINA K K30 Tychy TEAM PAPRY 20
18 DRAGAN DOROTA K K30 Gdynia
21 CYPRUSEWICZ JOANNA K K30 Gdańsk
23 POŁEĆ IZABELA K K30 Gdynia parówydżoany
25 WERESZCZYŃSKA ANNA K K20 Gdynia
28 DUDA- MIŁCZAK KAROLINA K K30 Gdańsk
31 PORZYCZ AGNIESZKA K K30 Gdynia UKS Siódemka Rumia
32 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K60 Gdańsk Biegaj z głową
39 ROSOŁOWSKA JOANNA K K30 Grójec
40 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA K K30 Gdynia
41 SZYMANOWSKA AGNIESZKA K K20 Sopot LKS ZANTYR Sztum
43 SZYMAŃSKA ANNA K K30 Gdańsk
48 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K K40 Gdynia biegamyrazem.pl
50 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA K K30 Swarożyn/Gdynia K K
52 JĘDRZEJAK MAGDALENA K K30 Gdynia SĄ WOLNIEJSI
53 DRANKA EWELINA K K30 Gdynia
55 DAMIĘCKA JOANNA K K20 Gdynia Nie grzej się
56 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K30 Gdańsk Gemini Polska Team
57 KRENCA ANNA K K20 Gdańsk
58 KUTNICKA EMILIA K K40 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn
61 GRABIAS ALEKSANDRA K K20 GDAŃSK
69 BŁAWAT MILENA K K30 Somonino
70 SOWIŃSKA OLGA K K30 Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS
74 WARYLEWSKA KRYSTYNA K K20 Chwaszczyno
75 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA K K30 Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM
80 BOROWIK RENATA K K50 Częstochowa
85 LAHTI KRISTA K K30 Gdynia
86 KAS DOROTA K K40 Gdynia LOTOS Running Team
88 KOWALAK KATARZYNA K K30 Kartuzy
89 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K K30 Gdańsk Fighting Runners
91 JANCZYK MARTA K K30 GDYNIA
95 MŁODZIKOWSKA DANUTA K K40 Gdynia
97 KOWALSKA KINGA K K40 Pogwizdów Cieszynioki
98 DIAS MAGDALENA K K20 Gdynia GKS PROJECT
99 HINZ ANNA K K30 RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE
100 PRASEK LUCYNA K K60 Gdynia
103 WITOWSKA ANNA K K20 Gdynia CrossCore
107 WIATROWSKA ANETA K K30 Dębno Akcja Motywacja
108 KAS ALEKSANDRA K K20 Gdynia II LO Sopot
111 SIKORA IWONA K K30 Gdynia Kujawscy Runners
113 OWCZAREK KATARZYNA K K30 Kosakowo
114 ZYCH MAGDALENA K K20 Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
115 ZYCH ANNA K K40 Lublin Sklep Biegacza Lublin TEAM/LSB
121 TUWALSKA ELZBIETA K K30 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
124 NOWAKOWSKA ANETA K K40 Lubawa
128 BARTUSIK SANDRA K K20 Straszyn
136 STANKIEWICZ IWONA K K40 Rekowo Górne
139 WRÓBLEWSKA DOROTA K K40 Gdańsk BBL
141 LISOWSKA ALEKSANDRA K K20 Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM
142 TOŁOCZKO MAGDALENA K K30 Sopot
145 ZASOŃSKA AGNIESZKA K K20 Gdańsk JEPPESEN
147 SZEFER KAROLINA K K20 Ocypel
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANDRAKA NATALIA K K20 Kartuzy
BLASZKE BEATA K K40 Gliwice Night Runners Gliwice
BRYŁKA KATARZYNA K K30 Gdańsk
BUJAK ALEKSANDRA K K20 Bolszewo AZS UG
DĄBSKA ANIA K K30 Gdańsk
FIBICH DOROTA K K30 Kościerzyna Ekipa Zryw
GINDA MAGDALENA K K30 Kosakowo
GÓRKOWSKA ELŻBIETA K K30 Rumia Bojano Biega
JAMIELNIAK MARTA K K30 Kolbudy
KARWACKA IZABELA K K40 Gdańsk
KIFNER KASIA K K40 Gdansk LOTOS Running Team
KONOPKA ANNA K K30 Gdańsk Kaszubska Poniewierka
KOSTUCH EWELINA K K20 Gościcino
KOZŁOWSKA EMILIA K K30 Gdańsk
LASZCZYK NADJA K K30 Reda RUNEDA
LIS KARINA K K30 Wroclaw
MELZER SYLWIA K K40 Reda simba judo Reda
PIECHOWIAK ALEKSANDRA K K20 Gdansk SPORTEVO
ROMANOWSKA BEATA K K50 Rumia Run Vegan Team
RYBACZEK MARTA K K30 Wejherowo MajaTeam
SIEROCIN AGATA K K30 Gdynia
SZWEDA MIROSŁAWA K K30 Toruń TKKF Kolejarz Bydgoszcz
WOJNAROWSKA WERONIKA K K30 Gdynia
ŻMUDA ALEKSANDRA K K20 gdynia BigYellowFoot Adventure Team