Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 22.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
4 ŚLEFARSKI JACEK M M30 Bydgoszcz TriFriends
6 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 Solec Kujawski MIELCAR TEAM
7 KONKEL BARTOSZ M M30 Bydgoszcz
9 JANYSKA KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
11 DĘBSKI ADRIAN M M30 Bydgoszcz
17 BAUMAN KRYSTIAN M M30 Tur Drużyna Szpiku
22 GROCHOWSKI JAKUB M M30 Witosław JW 1515
24 SZATTEN DAWID M M30 Bydgoszcz
29 PERA MAREK M M30 Bydgoszcz
31 KREŃSKI TOMASZ M M30 bydgoszcz TEAMOCHAL
32 KAMINSKI GRZEGORZ M M30 Wiecbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
33 KARSKI PRZEMYSŁAW M M30 Bydgoszcz SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM
36 HUTEK ANDRZEJ M M30 Bydgoszcz
41 KOLMAJER RAFAŁ M M30 Bydgoszcz wTLENIE
44 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy
53 DANIELEWSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz ROBOTNIK TOPORZYSKO
55 LASKA ARTUR M M30 Bydgoszcz BiegaSie
57 OBRĘBSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
58 DANIELEWSKI MARIUSZ M M30 Zławieś Wielka Drużyna Szpiku
61 WARCZAK JAKUB M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
64 GŻYL MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team
86 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
90 KAWAŁKOWSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz BKS BYDGOSZCZ
95 LASKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz
96 PRIEWE PAWEŁ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
98 KOWALSKI JACEK M M30 Bydgoszcz
101 QUAAS LUKASZ M M30 Bydgoszcz Na Treningu Życiem
109 RATAJCZAK MICHAŁ M M30 Bydgoszcz Tasty&Healthy
119 RONKIEWICZ BARTOSZ M M30 Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ
124 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz Lange Tri Coach
125 JAKŚ GRZEGORZ M M30 Inowrocław Alpimade Team
127 ANDRZEJEWSKI DARIUSZ M M30 Bydgoszcz ZS 19 Team
131 STADNIK TOMASZ M M30 Toruń CSAiU Toruń
137 BRĄGIEL JAKUB M M30 Bydgoszcz Vege Runners
141 MAŁECKI JAKUB M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
142 JUCHACZ MICHAŁ M M30 Inowrocław Dziki z Balczewa
144 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH M M30 Bydgodzcz AŚ Bydgoszcz
147 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
148 DANIELEWSKI MARCIN M M30 Kruszwica
149 RATAJ KRZYSZTOF M M30 Poznań Polonia Bydgoszcz SLA
158 LIBERA DAWID M M30 Bydgoszcz FIDES-TRAVEL
165 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
172 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
183 KARASZEWSKI MARCIN M M30 Btdgoszcz
185 ORNATOWSKI MARCIN M M30 Kruszyn Krajeński GORDON RUN
189 ŁUKOMSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz Szwederowo
192 TRETKOWSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz
201 MOKOS TOMASZ M M30 Inowrocław BBL Inowrocław
202 KLÓSKA JAREK M M30 Niemcz MAM TĘ MOC
204 ŁUCZAK PIOTR M M30 Bydgoszcz Atos
205 HOC MAREK M M30 Bydgoszcz Lege artis
206 GWITT BARTOSZ M M30 Bydgoszcz
214 NAGORZYSKI ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Mudfoxes
216 PTASZNIK MICHAŁ M M30 Grudziądz Harpagan Runners
217 HAIZE TOMEK M M30 Bydgoszcz ARRK
223 RUBACH LUKASZ M M30 Bydgoszcz
227 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL/UpsBydgoszcz
229 KĘSKRAWIEC BARTOSZ M M30 Tryszczyn
230 MAJEWSKI ROBERT M M30 Bydgoszcz Run Pasja
231 GIEŁDON PAWEŁ M M30 Bydgoszcz
232 MINTA ADAM M M30 Bydgoszcz
235 SZCZYGIEŁ MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
237 KRAHL RADEK M M30 Bydgoszcz
247 GRZYBOWSKI DANIEL M M30 Grudziądz
253 WELCHOWSKI RAFAŁ M M30 inowrocław
255 DĄBROWSKI ADAM M M30 Poznań
260 MALICKI ŁUKASZ M M30 Zielonka Klinika Triathlonu Bydgoszcz
262 DANIELEK ADAM M M30 Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić!
264 KRAJEWSKI JAROSŁAW M M30 Toruń
266 PALUSZAK ŁUKASZ M M30 Inowrocław BBL Inowrocław
269 DEJA DANIEL M M30 CHOJNICE
270 STEFANOWICZ WOJTEK M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
272 DZIEMIANOWICZ WOJCIECH M M30 Bydgoszcz
275 KUKLIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
276 DYMEK SŁAWOMIR M M30 BYDGOSZCZ
293 DERENDA MIREK M M30 Inowroclaw
295 KAPELA RADOSŁAW M M30 Toruń
299 MIKUŁA TOMASZ M M30 Szubin GORDON RUN
308 SENGER MICHAŁ M M30 Gąsawa Pałuki Running Team
312 MAŁECKI TOMASZ M M30 Złotniki Kujawskie
313 DUDEK DAWID M M30 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz sekcja LA
318 NITKA ŁUKASZ M M30 Potulice
320 KACICKI PIOTR M M30 Bydgoszcz Kacicki Team
330 ZARECKI PIOTR M M30 Żnin Pałuki Running Team
331 OCHAL PAWEL M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
332 BINASZEWSKI ADAM M M30 Toruń
334 STASIAK ROBERT M M30 Wąbrzeźno
335 SZYSZKA MARIUSZ M M30 Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna / Spójnia Białe Błota
338 KUBANEK LUKASZ M M30 Niemcz TEAMOCHAL
340 JAGIEŁO RADEK M M30 Inowrocław
342 SZYSZKA RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
343 PALIŃSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
346 DOBROWOLSKI BARTŁOMIEJ M M30 Bydgoszcz Sklep Biegacza Running Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BEDRA ROBERT M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy
CIEPŁOWSKI ROBERT M M30 Bydgoszcz
CZECZOT GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
GACKOWSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
GIERACH MARCIN M M30 Niemcz TRISPACE/TREK/G-TEAM
GÓRA KRYSTIAN M M30 Bydgoszcz XYZ
GRAJEWSKI MATEUSZ M M30 Świecie Run4Fun
GULIŃSKI GRZEGORZ M M30 Toruń K2 Running Team
LATOS PIOTR M M30 Bydgoszcz
LISOWSKI MICHAŁ M M30 bydgoszcz
ŁĄCZNY JAROSŁAW M M30 Bydgoszcz
ŁĘGOWSKI ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
MEDZIŃSKI MARIUSZ M M30 Bydgoszcz FC Fordon
MUCHA MARCIN M M30 Pawłówek Batrunners
POLEWSKI DAMIAN M M30 Bydgoszcz
RUTKIEWICZ DAREK M M30 Bydgoszcz rutek
SOBCZAK KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
STANIEK MARCIN M M30 solec kujawski Biegacze mogą DŁUŻEJ ;)
SZOPIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
ŚWIERCZYŃSKI MARCIN M M30 Osielsko Athleticomed.pl Bydgoszcz
ZIELIŃSKI KAROL M M30 Toruń Support Runners
ZIELIŃSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz Osova Fitness Club