Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 20.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 NITKIEWICZ BARTOSZ M M30 Olsztyn dziq Team
2 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN
3 LEŚNY ANDRZEJ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
4 ZIENTEK ARTUR M M30 Olsztyn
5 BRONAKOWSKI ANDRZEJ M M30 Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl
6 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 Olsztyn Drużyna Wilka
7 KŁOS JAN M M50 Olsztyn URWIS BIEGA
8 PĘDZIWIATR JOANNA K K30 Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
9 PUCZEL PIOTR M M30 Olsztyn TeamPedro
10 WALINOWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
11 WOJCIECHOWSKI PIOTR M M20 Olsztyn Drużyna Wilka
12 LISOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Dywity CTMiR Spaszewski
13 ŚMIESZNY MARCIN M M30 Olsztyn Najmowicz Triathlon
14 GUZ KINGA K K30 Poznań
15 KOTLARZ KAROL M M20 Ostrołęka
16 ZAJĄC BARTOSZ M M20 Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA
17 HERMANN TOMASZ M M30 Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn
18 SZPAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Jaroty
19 SZYMANOWSKA DOMINIKA K K20 Olsztyn
20 BIERNACKI DARIUSZ M M40 Olsztyn
21 KOWALSKI JACEK M M30 Olsztyn
22 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA K K30 Gietrzwałd #zaliniametyteam
23 DROHOMIRECKI MARCIN M M40 Olsztyn szwagier poczekaj !!!
24 BANACH ANDRZEJ M M20 Olsztyn Są Wolniejsi
25 ORŁOWSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
26 KUFEL MAGDALENA K K20 Świekatowo Urwis
27 SZULC WOJCIECH M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
28 KULESZA BOGUSŁAW M M50 Olsztyn AKM Olsztyn
29 KULESZA MAŁGORZATA K K50 Olsztyn AKM Olsztyn
30 ASZKIEŁOWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
31 PILSKI ANDRZEJ M M60 Frombork Barefoot Runners Society UK
32 GIERZ DOROTA K K50 Olsztyn AKM
33 GUZ KRZYSZTOF M M30 Olsztyn
34 MOROZ KATARZYNA K K30 Olsztyn
35 KOŚCIESZA IZABELA K K40 Olsztyn
36 GĄSIOREK JOANNA K K20 Jonkowo Jonkowo Biega
37 LISEWSKI KRZYSZTOF M M50 Olsztyn
38 SIEŃKO MAŁGORZATA K K30 Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn
39 KWIATKOWSKI JAKUB M M20 Bartąg
40 MAJEWSKI MAREK M M50 Olsztyn Skazani na sukces
41 KUPIBIDA PAWEŁ M M30 Olsztyn
42 CZYRKO LUIZA K K30 Olsztyn Team Kopeć
43 TANAJEWSKI DARIUSZ M M20 Olsztyn Spartanie Dzieciom
44 FOLGA ARTUR M M40 Iława IŁAWA BIEGA
45 DUDA TOMASZ M M20 Olsztyn
46 PIĘDZIA IZABELA K K40 Olsztyn LEŚNI BIEGACZE
47 PANKOWSKA KATARZYNA K K30 Iława Kriss Coaching
48 SZYMANOWICZ JOANNA K K30 Gietrzwałd Lecimy Tutej
49 ŁAZICKI TOMASZ M M20 OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team
50 SZCZEPANIAK PIOTR M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
51 RUTKOWSKI PIOTR M M20 Olsztyn Bastion Polskich Fanów Star Wars
52 BORKOWSKI BARTOSZ M M20 Dywity Ostpreussen
53 BORKOWSKA KAROLINA K K30 Bartoszyce Zając z Bartoszyc
54 GĘBALA LESZEK M M60 Olsztyn SS Drużyna Wilka
55 SZUBA MARTYNA K K20 Halinów Adidas Runners Warsaw
56 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
57 ZIEJA ANDRZEJ M M30 Olsztyn SKAZANI NA SUKCES
58 SZEWCZYK RAFAŁ M M40 Olsztyn SKS
59 BORKOWSKI JACEK M M30 Olsztyn
60 ZIEJA KASIA K K30 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES
61 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 Olsztyn Team Jana
62 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA K K40 Olsztyn Skazani na sukces
63 PIETRZAK MARCIN M M30 Ostroda Ostroda
64 SZCZESNA KATARZYNA K K30 Pułtusk
65 ŻUKOWSKI DANIEL M M30 Jonkowo
66 KUŚMIERZ SYLWESTER M M30 Marki Byledobiec Anin
67 KOWALSKI KAROL M M20 Dobrocin Team Kopeć
68 NEUMANN ARTUR M M30 Olsztyn AKM Olsztyn
69 KURMIN PAWEŁ M M20 Olsztyn Team Kopeć
70 KOWALCZYK ANDRZEJ M M50 Olsztyn Pszczółkowski Team
71 ODOLIŃSKA AGNIESZKA K K40 Ostróda Pszczółkowski Team
72 ODOLIŃSKI JACEK M M40 Ostróda Pszczółkowski Team
73 KUCZYŃSKA KINGA K K30 Mrągowo
74 TANAJEWSKI ADAM M M50 Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS
75 TRUSKAWA ROBERT M M20 Gdynia Hardkorps Gdynia
76 BURCHART DAWID M M20 Miłomłyn Brzozowski Team
77 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
78 PODLEWSKA ANNA K K30 OLSZTYN Fitness Club Sylwetka
79 PODLEWSKI TOMASZ M M30 olsztyn Fitness Club Sylwetka
80 SOKALSKI BOGDAN M M60 OLSZTYN
81 KARBOWSKI JACEK M M40 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
82 DLUGOSZ PAULA K K20 Mragowo Klub Biegacza Mrągowo
83 PRUSACZYK KAROL M M20 Olsztyn
84 CIESIELSKI MARIUSZ M M50 Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
85 WALEROWICZ DURSKA MARTA K K20 Pleszew
86 JANOWSKA ANNA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
87 KAMIŃSKI ANDRZEJ M M40 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
88 TKACZ JACEK M M30 Olsztyn Team Kopeć
89 SZPENDOWSKI MAREK M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
90 TUREK RAFAŁ M M40 Olsztyn
91 TUREK AGNIESZKA K K30 Olsztyn Sąd Rejonowy w Olsztynie
92 CIOŁKOWSKI MAREK M M50 Olsztyn W-MKLA Masters Olsztyn
93 FERSZT PIOTR M M30 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
94 OSTROMECKA ANNA K K20 Olsztyn URWIS BIEGA
95 RĘKAWIECKI ROBERT M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
96 STASZEWSKI MARIUSZ M M30 Olsztyn
97 KOŁAKOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
98 DUBICKI PIOTR M M30 Rozgity
99 KIEZIK ANNA K K30 Olsztyn Skazani na sukces
100 RYNKO PAWEŁ M M30 Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ
101 RUTKOWSKI PAWEŁ M M50 Olsztyn
102 WITKOWSKI MARIUSZ M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
103 SUDZIŃSKA MARIOLA K K40 Olsztyn
104 MICHAŁEK JUSTYNA K K30 Tczew
105 KWIECIEŃ MACIEJ M M30 Korzkiew
106 BRZOZOWSKI FRANCISZEK M M20 Miłomłyn Brzozowski Team
107 ZINKIEWICZ EWELINA K K40 Olsztyn
108 ZDUNEK SŁAWOMIR M M50 Olsztyn
109 JUDYCKA SYLWIA K K30 Olsztyn
110 GLEBA MARIUSZ M M20 Olsztyn Free Runners
111 MICHALSKI BARTOSZ M M30 Wójtowo Mont Blanc Team
112 KALINOWSKI TOMASZ M M30 Olsztyn
113 KLUCZKOWSKI PIOTR M M40 Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN
114 ŻYJEWSKA ANETA K K30 Olsztyn KAZA team/Pszczółkowski Team
115 NADULSKI JACEK M M30 Olsztyn Team Kopeć
116 KRAUSHAR MONIKA K K40 Giedajty DOMON
117 CIEĆKO ADAM M M40 Olsztyn
118 SAKOWSKA MAGDALENA K K30 Dywit
119 KOSTYRA ŁUKASZ M M30 Jaroty Mont Blanc Team
120 STAWECKI KONRAD M M40 Jaroty Photoactive/Team Kopeć
121 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Olsztyn
122 FARON KASIA K K30 Olsztyn
123 OTTA MARCIN M M40 Gietrzwałd Drużyna Wilka
124 BOGUCKI ANDRZEJ M M20 Dywity
125 DŁUGOSZ MAREK M M50 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO
126 DŁUGOSZ LIDIA K K50 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
127 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
128 DANILUK STANISŁAW M M50 Olsztyn AKM OLSZTYN
129 KĘDZIA MILENA K K20 Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team
130 WĄSIK HUBERT M M30 Płońsk olsztyn
131 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M30 Olsztyn Club Correr
132 CIUPIŃSKI JERZY M M60 Olsztyn Olpak
133 SIKORSKI ŁUKASZ M M20 Olsztyn
134 MACULEWICZ MAREK M M40 Nidzica URWIS BIEGA
135 KĘDZIORA MACIEJ M M30 Ostróda TriKenDo
136 RUDSZEWSKI DANIEL M M30 Jonkowo
137 WDOWIAK WOJCIECH M M40 Olsztyn
138 KIEWISZ ADAM M M30 Olsztyn Są Wolniejsi
139 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ
140 CZAPLICKI PIOTR M M30 Olsztyn Team Kopeć
141 WŁODARSKA LIWIA K K30 Maradki Klub Biegacz Mrągowo
142 DĘBOWSKI MARCIN M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
143 WIECH ROMAN M M40 Klebark Wielki
144 WIECH EWA K K40 Klebark Wielki
145 SZYMAŃSKA EDYTA K K20 Olsztyn Drużyna Wilka
146 SIWIŃSKI JERZY M M50 Olsztyn Drużyna Wilka
147 GOSZCZYCKA PAULINA K K20 Baboszewo olsztyn
148 ZAPADKA STANISŁAW M M60 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
149 ROGOWSKI ZBIGNIEW M M20 Bisztynek Pelikany
150 KOZŁOWSKA JOANNA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych
151 JAŻDŻEWSKI ADAM M M30 Iława Trajkersi
152 DŁUGOSZ KASIA K K20 Dywity
153 GOLON DARIUSZ M M40 Olsztyn Dzikusy
154 FIEODOROW TOMASZ M M30 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
155 JABŁONKA KRYSTIAN M M30 OLSZTYN URWIS BIEGA
156 LISOWSKA ALEKSANDRA K K20 Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM
157 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 Olsztyn forBET Runners
158 NIEWDZIĘCZNA BARBARA K K40 Olsztyn Są Wolniejsi
159 WŁODARSKI DANIEL M M30 Ostróda
160 HULECKI DAWID M M20 Iława WSD HOSIANUM
161 FETLIŃSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
162 RYBA TOMEK M M40 POznań
163 WARCABA WALDEMAR M M40 Ostróda onemanclub
164 GAWRYŚ KATARZYNA K K30 Olsztyn
165 JACKIEWICZ MONIKA K K20 Szczecin
166 SULEJ-DĄBROWSKA ALEKSANDRA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
167 BRUSIŁO ILONA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
168 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M30 Warszawa Mamy ruszamy
169 JEZIORSKI MATEUSZ M M20 Łukta
170 BRUSIŁO BARTOSZ M M30 Warszawa Mamy ruszamy
171 BURANDT MAGDALENA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
APANOWICZ ANGELIKA K K40 Warszawa ekobiegi
BORUCKI DARIUSZ M M50 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap
BURAKOWSKI DANIEL M M30 Olsztyn
CIECKO MICHAL M M30 Olsztyn Vikings
DEMBIŃSKA ANNA K K20 Radzymin
DEMBOWSKI MARIUSZ M M30 Lidzbark H+H Polska
DOLAT ANDRZEJ M M30 Olsztyn B.A.J.M.Sport
DROZDOWSKA EMILIA K K40 Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ
DROŻDŻ MARIUSZ M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
JASZCZUK JOANNA K K30 Olsztyn
JUREWICZ DARIUSZ M M40 Gołdap GołdapTrail
KAPAŁA IRENEUSZ M M40 Olsztyn KTeam
KLIMCZUK MARIUSZ M M30 Olsztyn
KOSTRZEWA JAROSŁAW M M40 Barczewo
KOŚCIESZA ROBERT M M40 Olsztyn TRI NEGU
LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA K K30 Olsztyn URWIS BIEGA
LENARD DANIEL M M20 Olsztyn ostr Run
ŁABUDA SŁAWOMIR M M40 Braniewo 16 batalion dowodzenia Elbląg
ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M M40 OLSZTYN PRZEM-GRI
MALICH DARIUSZ M M40 Olsztyn AKM Olsztyn
MIECZKOWSKA MAŁGORZATA K K30 Olsztyn
OSTROWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Jeziorany AKB Lidzbark Warmiński
PANKOWSKA JUSTYNA K K40 Olsztyn
PAŃKOWSKA MARTYNA K K20 Olsztyn
PAŃKOWSKI MACIEJ M M30 Olsztyn
PAWLICKI BARTOSZ M M20 OLSZTYN
PAWŁOWSKA DOROTA K K30 KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik
PĘCAK MAGDALENA K K30 OLSZTYN
RASZEWSKI MARCIN M M40 Elbląg BBL Olsztyn
ROGOZIŃSKA MONIKA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
ROJEK ANDRZEJ M M40 Olsztyn
ROJEK ANNA K K40 Olsztyn
RUTKOWSKI MARCIN M M20 Olsztyn
SAMULEWICZ MARCIN M M30 olsztyn
STANKIEWICZ SYLWIA K K30 Olsztyn
SZLASZYŃSKI PRZEMEK M M30 Gołdap GołdapTrail
SZOK ADAM M M40 Olsztyn SKAZANI NA SUKCES
TROJANOWSKA MIRELLA K K20 Kleosin Olsztyn Kocham
WARDA MARTYNA K K20 Wójtowo Nokia Kraków
WARMIŃSKA-HINZ LIWIA K K30 Olsztyn
WEJKNIS ADAM M M30 OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
WŁODARCZYK PATRYCJA K K30 Jaworzno JKLA Jawor
WOLFF MARCIN M M40 Olsztyn M-runners
WOŻNIAK RENATA K K40 0lsztyn
ZABIELSKI PAWEŁ M M20 Łęgajny