Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 25.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 WÓJCIAK MARCIN M M20 Szczecin Dietetyk Marcin Wójciak
2 GLEBKOWICZ AGNIESZKA K K30 Szczecin Przebiegłe Jenoty
3 DUSZA ANNA K K40 SZCZECIN SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
4 CICHOCKI JAKUB M M30 Szczecin Drużyna Szpiku
5 IWASZKIEWICZ MAGDALENA K K20 Szczecin PUSZCZYK BUKOWY
6 MAŚLANKA KLAUDIA K K20 Drawsko Pomorskie Wieczorne Bieganie w Szczecinie
7 MATYJASZCZYK MAŁGORZATA K K50 Rurzyca Rozbiegany Goleniów
8 BIELSKI SEBASTIAN M M20 Nowogard Team Iskierka/Za Linią Mety
9 ŻYGIEŁO MONIKA K K40 choszczno choszczno biega
10 STĘPNIK ROBERT M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
11 TARGOSIŃSKA WIOLA K K40 Police
12 ŁOGWINOW KRYSTYNA K K40 Szczecin
13 SZYSZKA KONRAD M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
14 GORSZKA DAMIAN M M20 SZCZECIN Wieczorne Bieganie w Szczecinie
15 SZULC GRZEGORZ M M30 Szczecin
16 RYNKOWSKA ANNA K K30 Szczecin
17 ZERZUT JAROSŁAW M M40 Szczecin Farty Puszczy
18 SZULC KATARZYNA K K30 Police RUN SZULCZYKI RUN!!!
19 STACHOWSKI ANDRZEJ M M40 Szczecin Monia Gym
20 ZEMBIK GRZEGORZ M M40 Gryfino KB HERMES GRYFINO
21 DURAJ MARIA K K30 Banie Duraj team
22 DURAJ BARTOSZ M M30 Banie Banie
23 PIECZEK ALEKSANDRA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
24 ROMAŃSKI WOJCIECH M M30 Szczecin
25 STUDNIAREK SYLWIA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
26 HAŁAS RENATA K K40 Międzywodzie DPT RUN Team Szczecin
27 RYMER WOJCIECH M M40 Pucice własny jednoosobowy
28 SZUDERA KAMILA K K30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
29 KACIUPA AGNIESZKA K K40 Szczecin Wierzbicki Running Project
30 MACIASZCZYK MAGDA K K40 Maszewo
31 DERLETA IWONA K K50 Szczecin derMMed
32 DERLETA RYSZARD M M50 Szczecin Dermmed
33 DERLETA MATEUSZ M M20 Szczecin derMMed
34 GLAZA ALEKSANDRA K K30 Szczecin
35 DROBCZYŃSKI BARTOSZ M M30 Szczecin Puszczyk Bukowy
36 PATRAK ANNA K K30 Stargard Zachodniopomorski Klub Oyama
37 RUTKIEWICZ MAREK M M50 Niedżwiedż Morsy Miedwianie
38 PEDA LESZEK M M60 Police Wieczorne Bieganie Szczecin
39 SZALEWICZ MAŁGORZATA K K50 Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ
40 MASEWICZ GRZEGORZ M M30 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna Gorzów Wlkp.
41 KWIT JAN M M50 Szczecin Animex
42 GAŁAMAGA RADOSŁAW M M30 Police LoveLasy
43 GAŁAMAGA SYLWIA K K30 Police LoveLasy
44 ANDRZEJCZAK MICHAŁ M M30 Stargard
45 IWAŃCZYK ADA K K20 Szczecin Puszczyk Bukowy
46 SZCZUKIEWICZ ANETA K K20 Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie
47 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M M60 Szczecin Maratończyk Team Szczecin
48 JAŚKIEWICZ KATARZYNA ALEKSANDRA K K40 Szczecin
49 SĄDEL KRZYSZTOF M M40 Szczecin
50 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA K K40 Szczecin :)
51 ŁUŻYŃSKA KATARZYNA K K30 Szczecin
52 ŁUŻYŃSKI TOMASZ M M40 Szczecin TT Szczecin
53 WYPYCH MACIEJ M M30 Wołczkowo K-Runners / Przebiegłe Jenoty
54 LICHACZEWSKI KONRAD M M40 Szczecin
55 MACKIEWICZ MAGDALENA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
56 MACKIEWICZ ARTUR M M40 Szczecin Długobieganie
57 ADAMOWICZ DANIEL M M30 Szczecin KB PIONIER SZCZECIN
58 JANUS GRZEGORZ M M30 Szczecin
59 BIEŁOWIEC ADRIANNA K K30 Szczecin Puszczyk Bukowy
60 ŻYWICKI JANUSZ M M40 Szczecin KB Pionier Szczecin
61 GRACZYK TERESA K K50 Szczecin Puszczyk Bukowy
62 JUSZCZYK KRZYSZTOF M M40 Szczecin Puszczyk Bukowy
63 WOLAŃSKI ROBERT M M50 Szczecin
64 WRÓBLEWSKI GRZEGORZ M M40 szczecin
65 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M M30 Dobra Panda
66 PARADOWSKA EWELINA K K30 Nowogard Za - Biegane Babeczki. Nowogard
67 CICHOCKA MARTA K K20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
68 PEDA KAMILA K K30 Police
69 PIECHOCKI JACEK M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
70 WIADEREK BEATA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
71 PELC MAREK M M30 Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana
72 TARNOWSKA-PELC MARTA K K30 Szczecin
73 WIADEREK KRZYSZTOF M M40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
74 ELERT MARIUSZ M M20 Szczecin Lecę na rekord
75 KRUGLIŃSKI TOMASZ M M40 PRZECŁAW DBK_SZCZECIN_TEAM
76 SELIGA PIOTR M M30 Mirosławiec
77 URBAN JOANNA K K40 SZCZECIN Puszczyk Bukowy
78 KUŁAKOWSKI MARCIN M M20 Szczecin Kongsberg K-Runners
79 PIETKIEWICZ ANITA K K20 Szczecin
80 STELMASZYK EWA K K50 Warzymice Kobiece bieganie
81 ZIMNY TOMASZ M M60 Szczecin
82 WALKIEWICZ-ZDULSKA SYLWIA K K30 Szczecin
83 NOWICKA WIOLETA K K30 Gryfino Monia Gym
84 KUPCZYŃSKI MAREK M M40 Barlinek BARTEK TEAM
85 SIECZKOWSKI MICHAŁ M M30 Szczecin KB Pionier Szczecin
86 KOSIŃSKI MATEUSZ M M20 Szczecin Drużyna Szpiku
87 SOROKA EWA K K60 Szczecin Iron Insane
88 GANCARCZYK JACEK M M40 Warzymice
89 KUBICKA KAROLINA K K20 Nowogard
90 JASINSKI ARKADIUSZ M M30 szczecin
91 RADOŻYCKI RADOSŁAW M M40 Szczecin Brak
92 ŁANGOWSKI MATEUSZ M M40 CHROOŚCIK Team Gorzów
93 PAIZERT KRZYSZTOF M M40 Szczecin IRON INSANE
94 MAJEWSKI JAKUB M M30 Szczecin
95 PLESNER KRZYSZTOF M M30 STARGARD CITY TRAIL TEAM
96 GRZEGORCZYK JAROSŁAW M M30 Wołczkowo Dobry Team ECOPOL
97 GRZEGORCZYK MAJA K K30 Wołczkowo Dobry Team ECOPOL
98 ZIELIŃSKA KAROLINA K K30 Szczecin KK Wind Solutions Polska
99 MAJEWSKA JUSTYNA K K30 Police by żyło się lżej
100 ŚLUBOWSKI DARIUSZ M M40 Szczecin
101 CIEMIECKI BARTOSZ M M40 Wrocław
102 SIEROCKI PIOTR M M40 Goleniów KBA "Ja Się Nie Ścigam"
103 KMIECIK TOMASZ M M40 Szczecin
104 KIEŁBASIEWICZ DAWID M M20 SZCZECIN Decathlon Prawobrzeże
105 BIENIEK SŁAWOMIR M M50 Szczecin BRAK
106 SOROKA JAROSŁAW M M30 Szczecin IRON INSANE
107 WELCZ PAULINA K K20 Szczecin Iron Insane
108 ŻAK DOMINIKA K K30 Szczecin Puszczyk Bukowy
109 JAROSZEWICZ GRZEGORZ M M40 Police roletki.home.pl
110 WIŚNIEWSKA KATARZYNA K K40 Szczecin
111 CZAJKOWSKI TOMASZ M M20 DRAWNO Wieczorne bieganie w szczecinie
112 DROBNY BARTOSZ M M30 Łódź Morena Czołowa
113 KUBIK GRZEGORZ M M30 Szczecin ZS CrossFit Szczecin
114 BOŁUŃDŹ MACIEJ M M20 Szczecin brak
115 BERNER ALEKSANDRA K K30 Szczecin
116 KŁYSZEJKO PAWEŁ M M40 Szczecin Puszczyk Bukowy
117 BIELAŃSKI MIREK M M50 Stargard Paczoczikejkos
118 KUBIAK ŁUKASZ M M20 Szczecin
119 ŻURAWSKI MICHAŁ M M30 Szczecin www.totalshine.pl
120 MODZELEWSKA EWA K K30 Szczecin
121 STOKOWSKA-SKŁADANEK DAGMARA K K30 Łódź familyrepublic.pl
122 ŻYWICKI MARCIN M M20 Wołczkowo
123 ŻURAWSKA WIOLETTA K K40 Szczecin GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
124 DZIETCZYK KAMIL M M30 Choszczno AKTYWNE CHOSZCZNO
125 TELATYŃSKA SYLWIA K K30 Choszczno AKTYWNE CHOSZCZNO
126 STROJNA DOROTA K K40 Szczecin Puszczyk Bukowy
127 SOBOLEWSKI ROBERT M M40 szczecin Robsonboxing
128 STAŃCZYK SŁAWOMIR M M20 Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
129 HAWRYLAK MARCIN M M40 Szczecin Bieg Korczaka
130 KACZOR JOANNA K K30 Szczecin
131 MARKOWSKI FILIP M M20 Szczecin Strength and Honor
132 BOMBA PRZEMYSLAW M M30 SZCZECIN FIZJOBIEGACZE SZCZECIN
133 WIŚNIEWICZ PAWEŁ M M20 Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana
134 SZEWCZYK MAGDALENA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
135 MAJZEL MICHAL M M30 Szczecin
136 PLUTA GRZEGORZ M M50 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO
137 ZAROBIAK KATARZYNA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
138 ZAROBIAK PIOTR M M30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
139 KUSIOWSKI SŁAWOMIR M M40 Przylep
140 ADAMCZUK FELIKS M M40 Szczecin Szczecin
141 WASILEWSKI ANDRZEJ M M30 Szczecin Wilki z Ciechocinka
142 RYBICKI JANUSZ M M60 Police POLICE
143 JACKIEWICZ MONIKA K K20 Szczecin
144 OLEJARZ ARTUR M M20 Zielona Góra 12 Batalion Dowodzenia Szczecin
145 BĘDKOWSKI PIOTR M M20 Wełtyń
146 KIELBRATOWSKA KALINA K K30 Szczecin
147 GIEC ANNA K K40 szczecin Puszczyk Bukowy
148 SIERANT JOANNA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie
149 KUCHTA PIOTR M M20 Szczecin KB Pionier Szczecin
150 ADAMCZYK EMANUELA K K20 Poznań #teambiegiwlkp
151 ROJEWSKI MATEUSZ M M20 Szczecin
152 BOGACKA MAŁGORZATA K K30 Police
153 INGLOT MARCIN M M20 Chwarstnica Jedi Training Academy
154 PIENDYK MARIUSZ M M30 Szczecin
155 STRZELEC TOMASZ M M40 Gryfino KB Hermes Gryfino
156 WERESZCZYŃSKI TOMASZ M M40 Przecław 12 BZ
157 KUSIEWICZ AGNIESZKA K K30 Szczecin
158 BZDAK MARIUSZ M M30 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
159 WOJSA PAWEŁ M M20 Czarne
160 MAGIERSKA HONORATA K K30 Gryfino Drużyna Szpiku/Wieczorne bieganie w Gryfinie
161 JANOWSKI FILIP M M20 Szczecin
162 PODPORSKA IZABELA K K40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
163 SEBASTIAN OSETEK M M20 Gryfino KB HERMES GRYFINO
164 OPASKA MARCIN M M30 Szczecin K-Runners / Przebiegłe Jenoty
165 OTOKA KASIA K K30 Szczecin FANI FORMY
166 PRZYBYSZ MARCIN M M30 Szczecin
167 TOKARZ JOANNA K K30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
168 ORSZULAK PATRYCJA K K30 Szczecin
169 SZYMCZYK PAULINA QQ K K30 Banie Team Nie Mów Do Mnie Teraz
170 STEFANICKI MAREK M M50 Świnoujście ULTTRAMP
171 ZAKENS ANNA K K30 Świnoujście
172 KASPEROWICZ DARIUSZ M M40 SZCZECIN InCom Polska Sp. z o.o.
173 SOWA AGNIESZKA K K20 Szczecin Drużyna Szpiku
174 WOJNACH ANDRZEJ M M40 Szczecin SZCZECIN
175 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M30 szczecin SZCZECIN-BDW
176 SMOTER PRZEMYSŁAW M M30 Szczecin
177 JANIAK JOANNA K K20 Szczecin
178 JASTRZĘBSKI LESZEK M M40 Szczecin PUSZCZYK BUKOWY
179 KUCZEWSKA HANNA K K20 Katowice
180 WIŚNIEWSKI MARIAN M M60 Szczecin
181 KWIATKOWSKA EMILIA K K30 Szczecin Puszczyk Bukowy
182 DOBREK WOJCIECH M M50 szczecin Wieczorne bieganie
183 PALUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 Szczecin
184 PALUSZYŃSKA MAŁGORZATA K K40 Szczecin
185 CIESIELSKA AGNIESZKA K K40 świnoujście Włóczykije
186 AUGUSTYN SLAWOMIR M M30 Szczecin
187 CHOMONT ROBERT M M30 Krępsko
188 MARMURA TOMASZ M M30 Grzędzice Stargard.Ja się na ścigam
189 ROZWAŁKA-PAIZERT RENATA K K40 Szczecin Iron Insane
190 STRONIKOWSKI KAMIL M M30 Szczecin
191 GŁAZEK JULIA K K20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
192 RACINOWSKA SYLWIA K K20 Gryfino SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE
193 GŁAZEK SEWERYN M M30 szczecin wieczorne bieganie w szczecinie
194 GONCIARZ RADOSŁAW M M30 Szczecin Interdom24.pl
195 ROZMUS TOMASZ M M30 Szczecin
196 MIŃCZUK ALICJA K K20 Szczecin Olimpic Szczecin
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF M M20 Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam
BONTER KRUSZKA MONIKA K K30 Szczecin GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
BULASIŃSKI KAROL M M20 Police
DUDA-RELIGA EWELINA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
FILIPOWSKI DARIUSZ M M40 Szczecin Fehlau Run Team and Friends / Fehlau Run Team
GRĘDZIŃSKI ARTUR M M30 Szczecin Gryfus I Ciśnij Team
GRZELAK RYSZARD M M30 gryfino KB HERMES GRYFINO
HOŁUB KAMIL M M30 Trzebiatów MLUKS Trzebiatów
HURNOWICZ JOANNA K K20 Police
JAKUBOWSKI JAN M M60 Szczecin Grupa Szczecin - Bukowo
JARNO WOJCIECH M M20 Krajenka Aktywna Krajenka
JUREWICZ KRZYSZTOF M M30 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
JURKIEWICZ WIOLETTA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
KAŹMIERSKI PAWEŁ M M20 Szczecin
KOŁAT JAROSŁAW M M40 Szczecin STC Stargard
KOTT MARIUSZ M M20 Police
KRANZMANN ZELEPIEN ANNA K K40 Przeclaw
KRUSZKA MARIUSZ MARCIN M M30 Szczecin GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
KWAŚNIEWSKA AGNIESZKA K K20 Szczecin
LITWINIAK-GRĘDZIŃSKA MAŁGORZATA K K40 Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team
OGRODOWICZ JACEK M M50 Szczecin ale ... o co biega ?
ORŁOWSKI JACEK M M40 Szczecin PUSZCZYK BUKOWY
OSOJCA MAŁGORZATA K K20 Szczecin Puszczyk Bukowy
OSOJCA MATEUSZ M M20 Szczecin Kongsberg K-Runners / Puszczyk Bukowy
PUŚCIAN KRZYSZTOF M M40 Manowo Gimnazjum w Manowie
PYZIK KRZYSZTOF M M20 Świnoujście VegeSlonik Team / Fizjobiegacze Szczecin
RUDZIŃSKI JACEK M M40 Gryfino KB HERMES GRYFINO
RYDZYŃSKA SANDRA K K20 Szczecin IRON INSANE
SIENKIEWICZ WERONIKA K K30 Szczecin
SOBAŃSKI WALDEMAR M M40 Stargard Szczeciński
SOBOLEWSKI ROBERT M M40 Szczecin robsonboxing
SULECKI MARCIN M M40 Szczecin
SZCZEPAŃSKI KONRAD M M20 Szczecin
SZUFRANOWICZ MIROSŁAW M M30 Szczecin Elitarny Klub biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ
SZURGOCIŃSKA NIKOLINA K K20 Chojna KB Hermes Gryfino
ŚLIPSKI BARTŁOMIEJ M M30 Szczecin
ŚLIŻEWSKI MARCIN M M40 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
WOROPAJ BENIAMIN M M30 Szczecin Haalo.pl
WÓJTOWICZ EDYTA K K40 Police LoveLasy
WRÓBLEWSKI JAROSŁAW M M40 Szczecin RAZ Szczecin
WRZESZCZ PIOTR M M40 szczecin Animex Team
ZACHARSKI JERZY M M50 Trzcianka
ZALESKA BEATA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
ZAREMBA KATARZYNA K K30 Skalno
ZIELINSKI MARCIN M M30 Mierzyn Fizjobiegacze
ŻOŁNOWSKA ALEKSANDRA K K30 Szczecin Biegohollica
ŻUREK KRZYSZTOF M M30 Warzymice Wieczorne Bieganie w Szczecinie