Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 19.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 MURAWSKI MICHAL M M30 Warszawa
2 BUCZEL ANIA K K30 Warszawa Naprzód Młociny
3 MATUSZEWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa BW Runnig TEAM
4 BAREJA LESZEK M M40 Warszawa Run and Smile Team
5 KUKLA AGNIESZKA K K30 Warszawa
6 DANIELEK EWA K K30 Bydgoszcz REEBOK RUN CREW
7 KOWALSKA MONIKA K K40 Warszawa
8 MARKOWSKA OKTAWIA K K30 Malbork Biegaj z Dymkiem
9 JURKOWSKA JAGODA K K30 Warszawa Dream Run
10 IGNATOWICZ ANDRZEJ M M40 Warszawa Trucht Tarchomin Team
11 JURKOWSKA IRENA K K60 Warszawa
12 DĄBROWSKA JOLANTA K K30 Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
13 WYDRO KRYSTIAN M M30 Warszawa adidas runners Warsaw
14 ZIENKIEWICZ AGATA K K30 Piaseczno Piaseczno Running
15 MATYSKIEL KRZYSZTOF M M40 Warszawa Albatrosy
16 KASPRZAK PIOTR M M30 Warszawa Piotrowski Running Team
17 CIOK PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa KS Staszewscy
18 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K K30 Warszawa BieganiePo40 w Nudne Piątki
19 WOJCIECHOWSKA SYLWIA K K30 Warszawa
20 CYBURSKA AGNIESZKA K K30 Warszawa
21 KOSACKA KATARZYNA K K30 Warszawa
22 JAWORSKI ARKADIUSZ M M30 Izabelin
23 WILCZYŃSKA PAULA K K20 Warszawa
24 KARWACKI ARTUR M M30 Warszawa Biegnij z ProService Finteco
25 ABDALLAH YOUSRY M M60 Warszawa
26 CYRNY RAFAŁ M M30 Warszawa Powolni Testerzy
27 KOBUSZEWSKI ARTUR M M30 Warszawa Sklep Biegacza Running Team
28 CLAJOT FABIAN M M20 Olsztyn FC Grabowa
29 JABŁOŃSKI MAREK M M40 Warszawa
30 WĄSIK IZABELA K K40 Warszawa
31 MAKUCH MARCIN M M30 Warszawa
32 GIERAK KRIS M M30 Warsaw Santander Runners
33 AWSIUKIEWICZ MAREK M M40 Karczew 12tri.pl
34 SIERPIŃSKI KONRAD M M40 Warszawa Cisowianka Team PL
35 KLOSKE MARCIN M M40 Warszawa
36 JACZYŃSKI MARCIN M M30 Dziekanów Leśny Motointegrator Running Team
37 MAŁECKI PIOTR M M20 Laski Naprzód Młociny
38 WASILEWSKI PAWEŁ M M30 Warszawa
39 ZIELIŃSKI DANIEL M M30 Warszawa
40 SOLIWODA MARTA K K20 Warszawa
41 KĄCKI PAWEŁ M M40 Warszawa KB Rabarbar
42 GLIŃSKI PAWEŁ M M30 Warszawa
43 POGORZELSKA ANNA K K30 Warszawa Naprzód Młociny
44 MĄDZIK ALEKSANDRA K K30 Warszawa TrenerBiegania.pl
45 ZAWADZKA MAGDALENA K K30 Warszawa AKS Polonia Warszawa
46 DZIEDZIC MARLENA K K40 Warszawa TARCHOMIN TRIATHLON TEAM
47 BRODAWKA WERONIKA K K30 Warszawa
48 ŚWISTAK PIOTR M M30 Warszawa
49 TUBACKA PAULINA K K20 Police Biegam, bo Lubię Ciastki ;) Jem Ciastki bo Lubię Biegać
50 BARNAS ILONA K K30 Warszawa PRETTYFITTYTEAM
51 SADURA MICHAŁ M M30 Opole Lubelskie Biegnij z Proservice
52 WASILEWSKA AGATA K K30 Warszawa
53 PYTLOS MARCIN M M30 warszawa Naprzód Młociny
54 KOWAL KONRAD M M30 Warszawa Vege Runners
55 KOPIENIAK AGNIESZKA K K30 Poznań
56 PISAREK JACEK M M50 Warszawa AKS Polonia Warszawa
57 BRZOZOWSKI ARTUR M M50 Warszawa
58 GŁUPCZYK TADEUSZ M M40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
59 CIEŚLAR RAFAŁ M M30 Warszawa Bielsko-Biała
60 PANEK DAMIAN M M20 Warszawa
61 KOBIAŁKA KONRAD M M30 Warszawia Naprzód Młociny
62 BRZOZOWSKI ANDRZEJ M M60 Zamość Adidas Runers Warsaw
63 ZARĘBA BEATA K K30 Biała Rawska Klub Biegacza Orange Polska
64 BONIECKI MACIEJ M M30 Warszawa GET RUN
65 BINKIEWICZ SYLWIA K K30 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
66 BINKIEWICZ GRZEGORZ M M30 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
67 BELOWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa Natural Born Runners / Smashing Pąpkins
68 NOWOCIEŃ EWA K K30 Warszawa ProService Agent Transferowy
69 WACKO MARCIN M M30 Poznań Zoffee Team
70 GOŁĘBIEWSKI MARCIN M M30 Warszawa #biegamizbieram
71 DERESZEWSKI PIOTR M M30 WARSZAWA ZABIEGANY WOŁOMIN
72 SITKIEWICZ MAŁGORZATA K K40 Warszawa Biegam Na Tarchominie
73 KRZEMPEK ALEKSANDER M M40 Bielsko-Biała BieganiePo40 w Nudne Piątki
74 SIEDLECKI ŁUKASZ M M30 Warszawa BieganiePo40 w Nudne Piątki
75 ŻURAWIŃSKI ANDRZEJ M M30 WARSZAWA Biegam Na Tarchominie
76 BARANOWSKI MARCIN M M30 Warszawa KLARA POWER
77 SŁODOWNIK RENATA K K40 Warszawa
78 MALDIS MAREK M M60 Warszawa LASEK BIELAŃSKI TEAM
79 KOCHMAN IWONA K K50 Warszawa Vege Runners
80 TOMCZAK JAKUB M M30 Warszawa
81 BREWCZAK PAWEŁ M M30 Piaseczno
82 SZYMBORSKA DOTA K K30 Warszawa Makabi
83 JAKUSZEWSKA AGNIESZKA K K30 Stargard STAR - GUARD
84 SOSNOWSKA DOMINIKA K K20 Żyrardów
85 OSTAPIŃSKI WOJTEK M M40 piaseczno
86 MALUCHNIK MAREK M M40 Nasielsk Blue Runner
87 MARSZAŁEK JERZY M M50 Warszawa
88 OSTAPIŃSKA MAGDA K K40 PIASECZNO
89 MIODUSZEWSKI ADAM M M30 warszawa
90 KALSKA STELLA K K30 Warszawa
91 MATYJEWICZ KLAUDIA K K20 Warszawa Biegowe Endorfiny
92 MYKA RADOSŁAW M M40 Warszawa
93 MARCZAK MARTA K K20 Brzezinka
94 BRUDNICKA MARZENA K K30 Warszawa
95 ISASI-KURAN, AGATA K K30 Marki Markowi Biegacze
96 KANCIAŁA ALEKSANDRA K K20 Warszawa
97 KANCIAŁA ŁUKASZ M M30 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
98 MALINOWSKI DARIUSZ M M40 Warszawa
99 KOTLĘGA ANNA K K30 Warszawa ino ino
100 WÓJCIK MICHAŁ M M30 starachowice Klub Biegacza Gim 72
101 MARCZAK GRAŻYNA K K60 WARSZAWA Leczo Team
102 POLIŃSKA ANNA K K50 Warszawa Parkrun
103 WYSOCKI MARCIN M M30 Warszawa WARSZAWIAKY
104 GŁOGOWSKI PIOTR M M40 Warszawa Naprzód Młociny
105 TURCZYŃSKA MONIKA K K40 Warszawa Leczo team
106 CZECHOSKI TOMASZ M M30 Warszawa
107 KLEPACKI MACIEJ M M30 Warszawa Yozen.pl
108 JÓZEFACKA KATARZYNA K K40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Ursynów
109 PIEKUT ANDRZEJ M M50 Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger
110 KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Warszawa
111 POPARDOWSKI PAWEŁ M M30 Warszawa
112 WISNIEWSKA MAGDA K K20 Warszawa
113 WOJTCZAK KRZYSZTOF M M30 Słupno Markowi Biegacze
114 KONARSKI MACIEJ M M30 Podkowa Leśna Dogoń Grodzisk Mazowiecki
115 SZELĄG ALEKSANDER M M40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
116 ROSIŃSKA BARBARA K K50 Milanówek STO-NOGI Milanówek
117 PRZYK KRZYSZTOF M M60 Warszawa RUN-LOG.COM
118 RETMANIAK SYLWIA EWA K K20 Skubianka DRUŻYNA TVN
119 KAROLCZAK JAGODA K K20 Kielce
120 PLASOTA ALINA K K30 Warszawa
121 OCHENKOWSKA MONIKA K K30 warszawa
122 OCHENKOWSKI SEBASTIAN M M20 warszawa
123 BUKOWSKI JANUSZ M M60 Warszawa STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM
124 GOTZ MATEUSZ M M30 Warszawa Naprzód Młociny
125 GALA KAMILA K K30 Warszawa Naprzód Młociny
126 PIOTROWSKA EDYTA K K30 Warszawa Aktywni Biegacze
127 SIENICKI JERZY M M50 Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY
128 CIĘCIERA PAWEŁ M M30 Warszawa
129 ŚWISTAK ILONA K K30 WARSZAWA
130 MICHALCZYK TOMASZ M M30 Warszawa Naprzód Młociny
131 KUKLA-KOWALSKA ALICJA K K30 LUSÓWKO BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
132 CIBORSKA AGNIESZKA K K40 Warszawa Naprzód Młociny
133 GAWLIK ARKADIUSZ M M40 Warszawa Biegam Na Tarchominie
134 JAKUBOWSKA-GAWLIK KATARZYNA K K40 Warszawa
135 IMIOŁEK RAFAŁ M M20 Warszawa
136 LIBERADZKA MAGDALENA K K40 Warszawa SuperWomen
137 TUROWSKA ANNA K K20 Warszawa
138 LEONOWICZ IWONA K K40 Warszawa
139 BUDZISZEWSKA MARLENA K K30 Warszawa
140 GRZEŚKOWIAK KRZYSZTOF M M20 Warszawa Narodowy Bank Polski
141 DELA EDWARD M M60 Warszawa KB Ergo
142 MURASZEW - DĄBROWSKA KATARZYNA K K30 Warszawa Dzikie Skrzydło
143 BĄK MACIEJ M M40 Warszawa ORANGE POLSKA
144 GAJDA SŁAWOMIR M M40 DĘBLIN
145 ZALEWSKI JACEK M M30 Piaseczno
146 GOLEBIEWSKI LUKASZ M M40 warszawa
147 KAMIŃSKI STANISŁAW M M50 NADARZYN GOS Nadarzyn
148 WIERBIŁOWICZ DARIUSZ M M40 Warszawa
149 GRZEJDZIAK IGOR M M40 Warszawa Naprzód Młociny
150 PASTERNAK JUSTYNA K K30 Łomianki Z bieganiem mi do twarzy
151 POMASKA KAMILA K K30 Serock
152 SKOWROŃSKI WOJCIECH M M40 Warszawa SANTANDER RUNNERS TEAM
153 SZYBISZ DOMINIK M M20 Warszawa Naprzód Młociny
154 RĘBIŚ WIESŁAW M M20 Szydłowo
155 WŁODARCZYK MIROSŁAW M M40 Włodawa Włodawa Biega I LO Kościuszko
156 MICHALSKI ROBERT M M30 Warszawa Zabiegany Wołomin
157 SENGER ROBERT M M30 Warszawa Trizarza Team
158 OCHAB JANUSZ M M40 Warszawa
159 GORZKOWSKI JAKUB M M20 Warszawa
160 SIEMIOŃCZYK EWA K K30 Warszawa
161 WIELOGORSKA NATALIA K K30 warszawa Dream Run
162 MISZCZUK ARKADIUSZ M M40 Warszawa
163 GĄSIOREK KAMILA K K20 warszawa
164 FREJ MARCIN M M20 Warszawa Zabiegani.TV
165 SETA BEATA K K30 Warszawa
166 KOLEK MAŁGORZATA K K40 Warszawa ino ino
167 KOSTRZEWSKA JUSTYNA K K30 Łomianki Dolne Adidas Runner Warsaw
168 DĄBROWSKI ADAM M M30 Warszawa Alior Running Team
169 KALIŚ ARTUR M M30 KOŁOBRZEG Ultratata
170 BUJAK KAROLINA K K20 Warszawa
171 WIERZBICKI RAFAŁ M M30 Chotomów
172 SIDOR JOANNA K K40 Warszawa Run Thy Sorrow
173 NIESIOŁOWSKA IZABELA K K30 Warszawa
174 MOLENDA MATEUSZ M M20 Warszawa
175 WOJCIECHOWSKA JOANNA K K20 Warszawa Nationale-Nederlanden
176 KOSSAKOWSKA JOANNA K K30 GRODZISK MAZOWIECKI strefa fit team
177 BARAN PAULINA K K20 Piaseczno Butaliony
178 ŻYŁOWSKI TOMASZ M M40 Warszawa
179 ŻYŁOWSKA MAGDALENA K K30 Warszawa
180 RYNKUN LUDOMIR M M40 Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
181 CHMIEL PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa Albatrosy
182 MIKULSKI HUBERT M M30 Warszawa BlueDogs
183 SZWARC GRZEGORZ M M30 Chylice
184 DRABCZYK SZYMON M M50 Warszawa
185 PEGO ALBERTO M M30 warszawa
186 KARASIEWICZ KATARZYNA K K40 Zielonka
187 ZAKRZEWSKA JOANNA K K20 Warszawa
188 KAMIŃSKI WIESŁAW M M40 WARSZAWA Nasielsk Baszta Team
189 GEBARSKA ANNA K K30 Lomianki SMARTTECH3D
190 BUJAK BOGUSŁAW M M40 Warszawa
191 SASIN ANDRZEJ M M40 Wołomin Team Kopeć
192 BANASZEWSKA JOANNA K K30 Warszawa
193 JASTRZĘBSKI JAKUB M M30 Warszawa ITMAGINATION
194 PIĄTEK BOGDAN M M60 Zielonka LECHICI Zielonka
195 KUCZMAŃSKA JOANNA K K20 Skórzewo
196 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
197 SAWICKA-GOLONKO SYLWIA K K40 Łomianki
198 PETRYCKI MARCIN M M30 Marków-Świnice pump!T
199 SZAFRAN BEATA K K30 Marków Świnice pump!T
200 MACIOPA MICHAŁ M M40 warszawa Naprzód Młociny
201 JAROSZ ANNA K K30 Warszawa Rkathletics
202 NAGIEL JAN M M20 Warszawa
203 WYWROT GRZEGORZ M M30 Warszawa Sodexo Run
204 ROŻKO ELA K K40 Brwinów
205 BITOWT GRZEGORZ M M20 Gdańsk LOTOS Running Team
206 BŁASZCZYK MARCIN M M30 Warszawa
207 SMOGOROWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
208 WŁOCH GRZEGORZ M M40 warszawa brak
209 DĄBROWSKI MICHAŁ M M30 Warszawa
210 CZEKAJ ROBERT M M40 Warszawa
211 TREVOR ARRON M M40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
212 TRZEMESKA ŻANETA K K30 Grajewo
213 GAWEDA MONIKA K K30 Klaudyn VRC
214 GAWĘDA MARCIN M M40 Klaudyn
215 LISOWSKI PIOTR M M30 Mińsk Mazowiecki Biegnij Z ProService Finteco
216 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ M M40 warszawa Biegam na Tarchominie
217 KOPER IRENA K K50 Legionowo Legionowo Bukowiec
218 KĘPIŃSKA KAMILA K K30 Warszawa Kamyk Biega
219 HULANICKI ANDRZEJ M M50 WARSZAWA Goggle Team
220 KUŚMIERZ SYLWESTER M M30 Marki Byledobiec Anin
221 MATHEA ANGELIKA K K30 Warszawa Spin Freekies Running Team
222 RADEJ SYLWIA K K30 Warszawa
223 HAJNUS WOJCIECH M M50 Warszawa
224 PRZYWARA JOANNA K K30 warszawa
225 ODOLCZYK JOANNA K K50 Warszawa
226 ODOLCZYK NATALIA K K20 Warszawa
227 OBŁĘKOWSKI MARCIN M M30 Żyrardów Żyrafa Żyrardów
228 ODOLCZYK JERZY M M50 Warszawa
229 SIDWIŃSKI MARCIN M M30 Warszawa
230 PRZYBYSZ KATARZYNA K K20 Nowy Pilczyn
231 ZGODA MATEUSZ M M20 Warszawa Naprzód Młociny
232 GÓRSKI PIOTR M M30 Otwock Hardcorowe Wychylylybymy
233 PAJĄK PAWEŁ M M20 Warszawa
234 KALINOWSKA DOROTA K K40 NASIELSK
235 KALINOWSKI RYSZARD M M40 NASIELSK
236 PRYJMA TOMASZ M M50 Katowice funexsports
237 ORDOŃSKA SANDRA K K20 Nowy Dwór Mazowiecki KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki
238 WITKOWSKI RAFAŁ M M20 Załuski Jogger
239 DELA MARCIN M M30 Warszawa KB ERGO
240 KRYPA JAN M M60 Warszawa Fundacja LOTTO
241 GRZELCZYK PIOTR M M30 Ząbki BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM
242 JANASZ RAFAŁ M M30 warszawa FMW Runners
243 BARANOWSKA MARTA K K20 Wyszków Nadleśnictwo Wyszków
244 KARWOWSKI MAREK M M30 Tchórzew-Kol.
245 KOŚCIELNIAK MARIAN M M60 Nowy Dwór Mazowiecki Jogger
246 ZARĘBA MARTA K K20 Warszawa
247 GAWLIK JUSTYNA K K20 Ciechanów RunnersClub.pl
248 KOZŁOWSKI GRZEGORZ M M20 Sochaczew ASICS FRONTRUNNER
249 BUREK RYSZARD M M60 Warszawa UKA
250 DOLATA LUKASZ M M30 Pruszków JHM Team
251 KREMPIN OLA K K20 Pruszków JHM Team
252 KOWALSKA ANETA K K20 Warszawa
253 ODROWĄŻ BOŻENA K K30 Legionowo
254 FABROWICZ KATARZYNA K K40 WARSZAWA
255 GRYSIAK MAŁGORZATA K K20 Warszawa
256 ROSIŃSKI EUGENIUSZ M M50 Milanówek NIEZRZESZONY
257 ORZEŁ MICHAŁ M M30 Lublin SKB Krasnik / Adidas Runners Warsaw
258 SOBCZAK ROBERT M M30 ŁÓDŹ RYSIOTEAM
259 PIETRUSZKA ANNA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
260 SOŁTYSIK SZYMON M M30 Warszawa Dream Run
261 PIETRUSZKA PIOTR M M30 Warszawa wkurw_team
262 KUCHARSKI MARCIN M M30 Warszawa Brygada Porajów
263 WITOWSKI KAROL M M30 Warszwa
264 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M M30 Warszawa Vege Runners
265 KORDYS URSZULA K K30 Warszawa
266 ROSZKOWSKI MARCIN M M40 Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW
267 OLECHNOWICZ RAFAL M M30 Warszawa
268 GĄSIOR MARTA K K20 Sadowie
269 BORUC PAWEŁ M M30 Warszawa
270 ANIELAK KAROLINA K K20 Warszawa
271 KAWECKA MAGDALENA K K30 Warszawa Biegam Bo Lubię Ząbki Team
272 GOLIŃSKI MICHAŁ M M30 Otwock
273 ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 Toruń
274 STALKOWSKA-GALUHN KATARZYNA K K40 Łomianki
275 GALUHN MARIUSZ M M40 Łomianki
276 LEDWOLORZ ANNA K K30 Warszawa Vege Runners
277 KUNDYS KAROLINA K K30 Warszawa Parkrun Ursynów
278 WIĘCKOWSKI PIOTR M M30 Warszawa Biegam dla Schroniska NA PALUCHU
279 WÓJCIK RENATA K K30 Lublin
280 WOJTASIK JOANNA K K30 Warszawa
281 WOJTASIK ADAM M M30 Warszawa
282 MURAWSKA MARTA K K20 WARSZAWA
283 TKACZ RAFAŁ M M40 Warszawa
284 WOLSZCZAK EWELINA K K30 Warszawa parkrun Warszawa
285 WNOROWSKA MAGDALENA K K30 Łomianki
286 GŁOWACKI PAWEŁ M M30 Serock Serock Biega z Hotelem Narvil
287 STEFAŃCZYK MAGDALENA K K30 Warszawa
288 CZERWOŃSKI ARTUR M M40 Łomianki Widłorogi
289 MIELEWCZYK PIOTR M M20 Lębork Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
290 SKOWRON KRZYSZTOF M M40 Warszawa
291 SKRZYWAN PAWEŁ M M30 Łomianki Dolne
292 KRAJNIK JONATAN M M20 Brwinów Brwinów Biega
293 MATEJAK JOANNA K K30 Stare Lipiny
294 ŁUCZKÓW SZYMON M M30 Warszawa Nationale-Nederlanden
295 BOCIAŃSKI GRZEGORZ M M30 Warszawa
296 DYMEL ANDRZEJ M M60 WARSZAWA Markowi Biegacze
297 ROSIAK PIOTR M M40 Łódź RYSIOTEAM / Asseco Active Team
298 SZPIGIEL MICHAL M M20 Ojrzeń
299 KANIEWSKI MARCIN M M30 Warszawa
300 KOZERSKI ŁUKASZ M M40 Warszawa
301 WÓJCIK ROBERT M M40 Zgierz RAZEM TRENUJEMY SPORT
302 WOLSKI KAMIL M M30 Dębe Wielkie Race Fighter GOSiR Dębe Wielkie
303 KOWALCZYKOWSKI MICHAŁ M M40 ŁÓDŻ RYSIOTEAM
304 KOWALSKI ARTUR M M40 Warszawa Fellowes Polska
305 KOSMAN MAŁGORZATA K K50 Warszawa i-Sport Team
306 ZAWADA PAWEŁ M M30 Warszawa TNT Express
307 WALCZAK PIOTR M M20 Warszawa Edi Biega
308 KONWA RAFAŁ M M30 Warszawa ProService Agent Transferowy
309 LAZARSKA MAŁGORZATA K K30 Warszawa Mamy Ruszamy
310 EWERTOWSKI PIOTR M M40 MARKI MARKOWI BIEGACZE
311 CHODNIEWICZ MICHAŁ M M30 Warszawa
312 WOJCIECHOWSKA-NOWACZYK ILONA K K30 Warszawa Mamy Ruszamy
313 BAJOREK MARTA K K30 Warszawa Parkrun Warszawa Ursynów
314 ŚLIWA ANETA K K30 WARSZAWA Naprzód Młociny
315 RZEPKA MIREK M M50 warszawa Brygada PORAJÓW/ Aktywni Biegacze
316 ANTOLIK ANETA K K20 Warszawa RozpędzOna
317 PIETRASZEK MARCIN M M20 Warszawa Vege Runners
318 WĘGLIŃSKI JACEK M M50 Warszawa
319 PRZYBYSZ ANDRZEJ M M30 Warszawa
320 MOSKAL TOMASZ M M40 Warszawa
321 MOSKAL BEATA K K30 Warszawa
322 MIERNICKA MAGDALENA K K30 Warszawa
323 SOLIWODA AGNIESZKA K K20 Warszawa
324 TERER KIPKEMOI M M50 Warszawa -
325 SZCZERBIAK AGNIESZKA K K30 Warszawa
326 GAŁKOWSKI MARCIN M M30 Wołomin
327 KAMIEŃ DOROTA K K40 Warszawa AWF Warszawa
328 PIOTROWSKI STEFAN M M20 Nowy Dwór Mazowiecki Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
329 STANKOWSKI RAFAŁ M M30 Ożarów Mazowiecki Szuramsobie
330 KUSIO-SZALAK IWONA K K40 Warszawa Mamy ruszamy
331 PILECKA JOANNA K K30 Warszawa
332 CHĘĆ ADAM M M30 Warszawa ZabiegAnna Drużyna
333 LIGENZA NATALIA K K30 Warszawa
334 PAKOSZ PIOTR M M40 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
335 ZAŁUSKOWSKI ANDRZEJ M M30 Warszawa BRYGADA PORAJÓW
336 PLĄCZKOWSKA JOANNA K K20 Warszawa
337 POSS MARCIN M M40 Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA
338 LIBERADZKI HUBERT M M20 Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
339 ZALEWSKA KATARZYNA K K30 Warszawa
340 KRASOWSKI ROBERT M M40 Warszawa
341 KRUK PIOTR M M30 Łódź Łódź Kocha Sport
342 KULBAK KAMIL M M20 Warszawa
343 MROSZCZYK PAWEŁ M M20 Cedry Wielkie
344 KWIATKOWSKI ADRIAN M M30 Warszawa NaDystansie.pl / CITY TRAIL Team
345 KOLIBABSKI RADOSŁAW M M20 Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy
346 LIPIŃSKI SEWERYN M M30 Olsztyn sztukawkratke.pl / UWM Olsztyn
347 WIŚNIEWSKA EWELINA K K30 WARSZAWA HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
348 WOLIŃSKA MARIA K K30 Warszawa Mamy Ruszamy
349 ŚMIGALSKA KATARZYNA K K30 Warszawa
350 SOWA TOMASZ M M30 Warszawa
351 SOWA MILENA K K30 warszawa
352 GADOMSKA ANNA K K30 Warszawa PZU Sport Team
353 KURZAWA SŁAWOMIR M M50 Warszawa T-Mobile Running Team
354 DŁUGOSZ JACEK M M30 Kielce LKB Rudnik
355 TUDRUJ ANDRZEJ M M40 Słupsk
356 SEROCKI PIOTR M M30 Kobyłka Markowi Biegacze
357 MACIEJCZYK ANNA K K30 Warszawa Mamy Ruszamy
358 LINDNER EWA K K30 Warszawa
359 GARGAS-MARUT MAŁGORZATA K K40 Józefosław PZU SoprtTeam
360 WASĄŻNIK MARIUSZ M M30 SOBIENKI
361 JOSYPENKO JĘDRZEJ M M30 Warszawa DREAM RUN
362 GOLON KAMILA K K20 Pruszków
363 KOMOSA BARBARA K K20 Warszawa
364 KRÓL GRZEGORZ M M40 Warszawa adidas Poland
365 NIEDZWIEDZKI PIOTR M M40 Warsaw
366 RADGOWSKA ANNA K K30 Warszawa
367 VOVK ALINA K K20 Warszawa adidas Runners Warsaw
368 BONCŁAWEK WERONIKA K K20 Warszawa
369 SIWIK MICHAŁ M M30 Warszawa Legia Warszawa
370 DETTLAFF PATRYCJA K K30 NOWA IWICZNA Dream Run
371 DETTLAFF MARIUSZ M M30 Wilcza Góra Adidas Runners Warsaw
372 OGONOWSKA SYLWIA K K30 KIEŁPIN
373 KOWAL MONIKA K K20 Warszawa Adidas Runners Warsaw
374 STĘPIEŃ ARTUR M M20 Warszawa
375 SULEJ-DĄBROWSKA ALEKSANDRA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
APANOWICZ ANGELIKA K K40 Warszawa ekobiegi
BARGIEL ANNA K K30 warszawa
BARTKOWIAK HENRYK M M60 Nowa Iwiczna -
BARTOSZEWSKA MALGORZATA K K40 Warszawa
BEREZA KAROLINA K K20 Warszawa RMF FM
BŁASZCZYK-GAWRYŚ ANNA K K40 warszawa
BOCHYŃSKA KATRAYZNA K K30 Marki
BOGUCKA MAŁGORZATA K K30 Warszawa
BOŻYM-MOŚCICKA ILONA K K30 Warszawa FForce
BRZUSZKIEWICZ MICHAŁ M M20 Warszawa Powolni Testerzy
CABAJ PAWEŁ M M40 Warszawa Nationale-Nederlanden
CELIŃSKI TOMASZ M M40 Otwock TUPTUś Otwock
CHOŁUJ ARTUR M M40 Warszawa
CISZEWSKI KRZYSZTOF M M30 Węgrów
CYGAN JUSTYNA K K20 Warszawa Polska na Szczycie
CZMUCHOWSKI TOMASZ M M30 Warszawa adidas Runners Warsaw
DACYK PATRYCJA K K30 Warszawa
DAWIDZIUK DIANA K K20 Warszawa DREAM RUN
DUDEK BARTŁOMIEJ M M30 Warszawa 12tri.pl
FERENS ARTUR M M40 Wołomin
GĄSIOROWSKA MARTA K K20 Warszawa
GLASSER MAREK M M60 warszawa
GNACIUK PAWEŁ M M30 Marki Crazy Racing Team
GÓRSKA YVONNE K K40 Łomianki
GÓRZYŃSKA ANNA K K40 warszawa
GRABOWSKA MAJA K K20 Warszawa
GRAMBURG MAGDA K K30 Warszawa Naprzód Młociny
GRYGIEŃĆ EWA K K40 Warszawa
GRZYBOWSKI PIOTR M M30 Łomianki
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K20 Lublin CITY TRAIL Team
IWANIUK JOANNA K K30 Warszawa
JAROSZ GRZEGORZ M M30 Warszawa 10 Warszawski Pułk Samochodowy
JASZCZUK PIOTR M M20 Braniewo KU AZS WAT
KALBARCZYK IZABELLA K K30 Warszawa
KARPIŃSKI MARCIN M M30 Warszawa
KIEŁCZEWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa
KITLAS RAFAŁ M M30 Warszawa Dream Run
KOŁCZYK MAŁGORZATA K K30 Warszawa W pogoni za duchem
KOŁOSOWSKI MICHAŁ M M40 Warszawa
KOWALSKA LUCYNA K K30 Warszawa
KOWALSKA MAŁGORZATA K K20 Warszawa KB Ergo
KRASZEWSKI ANDRZEJ M M50 Warszawa
KRAWCZAK MAŁGORZATA K K20 Warszawa
KRUSZEWSKA MAGDALENA K K30 Warszawa Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha
KRZESZEWSKI RAFAŁ M M20 Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera
KUCIŃSKA MAGDALENA K K30 Warszawa-Wesoła Basset Rolling Team
KUTYNA DANA K K30 Warszawa Dzikie Skrzydło
LACH KRZYSZTOF M M40 Warszawa
LUBASIŃSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa
ŁOZA MICHAŁ M M30 Warszawa The Running Brothers
MAJEWSKA EDYTA K K30 Ząbki WIDŁOROGI
MAŁUSZYŃSKA LIDIA K K30 Warszawa
MARSZAŁEK MARCIN M M30 Warszawa
MARZEC EWA K K40 Warszawa Szczęśliwie Zabiegana
MARZĘDA JACEK M M40 Warszawa
MERCHELSKI PIOTR M M30 Warszawa BEZ CIŚNIEŃ
MICHAŁOWSKA EDYTA K K30 Warszawa
MIKUTANIEC PATRYCJA K K30 Marki
MILEWSKI MATEUSZ M M30 Mrozy będzie dobrze albo niedobrze
MILLER DANIEL M M40 Warszawa WITC
MIODUSZEWSKA IZABELA K K40 Warszawa Fit Fighterka
MIRKOWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE
MROZOWSKA MAGDALENA K K40 Warszawa
NACZULSKI WITOLD M M30 Warszawa Grupa Biegowa CHTMO
NICGORSKA ALEKSANDRA K K20 Ciechanów
OCHMAN PIOTR M M30 Warszawa KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
OSYTEK AGNIESZKA K K40 Warszawa Runnessy.blog.pl
PACHNIK PIOTR M M40 Warszawa
PERLIŃSKA-KOBIERZYŃSKA EWA K K30 Warszawa
PIELAK KATARZYNA K K30 Warszawa Spartan SXG Warsaw
PLUSKOTA MAGDALENA K K30 Warszawa
PRZYBYLSKA OLIWIA K K30 Warszawa
PUCHALSKI FILIP M M20 Warszawa MOYA Running Team
PYTKA KONRAD M M30 Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY
RUDNICKA ANNA K K30 Warszawa Adidas Runners Warsaw
RUTKOWSKI RAFAŁ M M20 Warszawa
RYBACKA EDYTA K K30 Julianów ActionTwins
RYBIEC MAREK M M40 Józefosław SKARBIEC RADOŚCI
SARNA PAWEŁ M M20 Warszawa
SKOCZEK KAROLINA K K20 Warszawa Żoliborz rules!
SKOCZEK MARCIN M M30 Warszawa Żoliborz rules!
SUSKA MAŁGORZATA K K40 Warszawa
SYTA ANNA K K30 Warszawa
SZAŁKOWSKI DAWID M M30 Warszawa Ekobiegi
SZCZERBA ŁUKASZ M M30 Latchorzew W pogoni za duchem
SZYMANEK ANIA K K30 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY
SZYMCZAK AGNIESZKA K K30 celstynow
ŚCIBISZ ANNA K K30 Warszawa
WACH MONIKA K K30 Warszawa Dream Run
WALOCHA EWELINA K K30 Stalowa Wola
WESOŁOWSKA KATARZYNA K K30 Warszawa Orange Polska
WILCZAK KASIA K K20 Kobyłka
WIŚNIEWSKI KAMIL M M30 Warszawa
WŁODARCZYK PATRYCJA K K30 Jaworzno JKLA Jawor
ZABOROWSKA MARLENA K K30 Warszawa
ZDZYCH ŁUKASZ M M20 Warszawa
ZIELIŃSKA WERONIKA K K30 Warszawa 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
ŻAK ANETA K K30 Warszawa
ŻURAWSKI MARCIN M M40 Warszawa adidas Runners Warsaw/Drużyna Blondyna