Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 27.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
1 KWAŚNIK ROBERT M M30 Wrocław
2 ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA MARTA K K30 Wrocław O CO BIEGA
3 CZAJA MACIEJ M M40 Wrocław miniclassic.pl
4 DYMKOWSKA MAŁGORZATA K K40 WROCŁAW Velicante Sport Team
5 CZAJA MAŁGORZATA K K40 Wrocław Running Academy
6 CIEŚLIK ANETA K K20 Wrocław
7 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 Smolec WKB Piast Wrocław
8 POKOJOWCZYK MAGDALENA K K30 Smolec Stefan też by pobiegał
9 JANASZAK ANNA K K40 Wrocław Velicante Sport Team
10 KRÓLIKOWSKI PAWEŁ M M30 Wrocław
11 BURCHACKI PRZEMYSŁAW M M20 Skokowa Athletics Team Prusice
12 JANOWSKA KATARZYNA K K20 Wrocław
13 BARTOSIK KAMILA K K30 Smolec Smolecka Zadyszka
14 SOBCZAK BEATA K K40 WROCŁAW -
15 STELMASZAK EWA K K30 Wrocław
16 NOWAK DANIEL M M40 Wrocław
17 KOSTERNA JOANNA K K20 Wrocław
18 ROGOZIEWICZ PAULINA K K20 Wrocław
19 RATYMIRSKI WOJCIECH M M30 Wrocław #sobasteam
20 JĘDRZEJEK BENIAMIN M M30 Wrocław Vege Runners
21 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M40 Wrocław
22 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław
23 SZCZEPAŃSKI DAREK M M50 Wrocław Trenujznami.pl
24 CIOSK ŁUKASZ M M30 Wrocław Klub biegacza KP
25 KŁEPO MAŁGORZATA K K30 Wrocław
26 KRZYŚKÓW PIOTR M M30 Wrocław Velicante Sport Team
27 SŁAPEK MAGDALENA K K20 Wrocław OIRP Wrocław
28 POMIANOWSKI SZYMEK M M30 Wrocław KURACJUSZE
29 JAMRÓZ EWELINA K K20 wrocław Klub Biegacza Kompania Piwowarska
30 SIWECKA AGNIESZKA K K30 Wrocław
31 ZIEMBA DARIA K K20 Lamki
32 SADOWSKA AGNIESZKA K K30 Wrocław Wrocławska Szóstka
33 SAMSON KRZYSZTOF M M20 Wrocław
34 ZIELIŃSKA MIRONA K K40 Wrocław Night Runners Wrocław
35 ŁOWICKA MAGDALENA K K30 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
36 GĘSICKI DAWID M M20 Zachowice
37 FOLTA BENIAMIN M M30 Wrocław
38 OZIMINA HUBERT M M30 oborniki śląskie OBORYGENI
39 KARMOWSKA MAGDALENA K K30 Wrocław
40 TOMASZEWSKI MATEUSZ M M30 Wrocław
41 CIESZKOWSKA-KUCHTA MAGDALENA K K40 Brzezina
42 LIS KARINA K K30 Wroclaw
43 CHROBOT KRZYSZTOF M M50 Wrocław Ślęzak Team
44 GRZEBYK AGATA K K30 Wrocław
45 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF M M30 Głuszyca KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA
46 SAMOTIJ DOMINIK M M30 Wrocław trenujznami.pl
47 DŁUGOKĘCKI DAVID M M30 Wrocław Capgemini
48 RASZEWSKI TOMASZ M M30 Wrocław
49 SYNOWIEC ADAM M M40 ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD
50 SYNOWIEC MAŁGORZATA K K40 Żmigród KB SUKCES Żmigród
51 PAZDEJ ŁUKASZ M M30 Przecławice ŻYWIOŁ
52 DYLUŚ KAMIL M M20 Wrocław Brak
53 CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA K K30 Wroclaw MOBI TEAM
54 WOŹNIAK KONRAD M M30 Wrocław
55 BARWICKA SONIA K K30 Ruda Śląska
56 WOJTKO RAFAŁ M M20 Wrocław
57 WIELGUS PIOTR M M30 Wrocław PTHW WROCŁAW
58 CHAŁUPA BARTOSZ M M30 Wilczyce
59 GUZIK AGNIESZKA K K30 Wrocław
60 GRZEGORCZYK IZABELA K K30 Wroclaw
61 LEŚNIEWSKA MAŁGORZATA K K30 Wrocław
62 LEŚNIEWSKI MICHAŁ M M30 Wrocław
63 KLIMOWICZ JOANNA K K30 Wrocław
64 SERAFIN MICHAŁ M M30 Wrocław HwBC
65 BARCIK PRZEMYSLAW M M30 WROCLAW Asplex Team
66 KRUPA ŁUKASZ M M20 Chojnów Zakochaj się w bieganiu
67 CHMIEL PAWEŁ M M20 Janów Lubelski
68 HRYŃCZUK PIOTR M M20 Wrocław NOA #runyourlife
69 GAJEWSKA JOANNA K K30 Wysoka, Wrocław 65
70 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
71 MAZUR ADAM M M20 Wrocław
72 KRÜGEL DENNIS M M30 Wroclaw
73 MAJKA EWA K K30 Wrocław
74 KOKUREWICZ KONRAD M M30 Wrocław
75 FRĄCZAK MAGDALENA K K30 Wrocław
76 LISS RAFAŁ M M40 Wrocław VELICANTE SPORT TEAM
77 LISS MAGDALENA K K40 Wrocław VELICANTE SPORT TEAM
78 BARTOSZEK AGATA K K30 Opole
79 MAZUROWSKA ANDŻELIKA K K40 Tczew
80 POŚLEDNIK GRZEGORZ M M20 Żmigród
81 KASPERCZYK MARLENA K K30 Siechnice
82 PRZYSTARZ ARTUR M M40 Oborniki Śląskie OBORYGENI
83 BUDNIK ŁUKASZ M M30 WROCŁAW BUDNIK TEAM
84 RYCHEL RADOSŁAW M M40 Smolec
85 RYCHEL JULIA K K20 Smolec
86 RYCHEL MARIOLA K K40 Smolec
87 DROZD PIOTR M M20 Lubin
88 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M M20 Wrocław
89 PAWLAK PAWEŁ M M20 Wrocław
90 WAŻNY DARIUSZ M M30 Wrocław WAŻNY TEAM
91 TRYBALSKA MARTA K K20 Wrocław
92 WIKTORSKA MAŁGORZATA K K30 Wrocław trenujznami.pl
93 HOŁOWACZ WOJCIECH M M30 Namysłów
94 JAROSZ PAWEŁ M M20 Wrocław AMATOR WrocławTeam#
95 KOPCZYŃSKI HENRYK M M60 Wrocław K-Team
96 ZIELIŃSKI SEBASTIAN M M40 Wrocław trenujznami.pl
97 MELNYK IVAN M M30 Wrocław Kukurudza
98 ZIMOŃ ADAM M M40 WROCŁAW Integrum Broker
99 WŁODARCZYK PAWEŁ M M30 Ciechów
100 STACHAŃCZYK WOJCIECH M M40 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
101 ŁAMPIKA KINGA K K30 Smolec Night Runners Wrocław
102 FISHCHUK OLEH M M20 Wrocław Slawa Ukrainie
103 PIETER KATARZYNA K K30 Kiełczów O CO BIEGA
104 CZAPLIŃSKI JAROSŁAW M M30 Długołęka Ratowniki.2015
105 TREGUB IGOR M M20 Wroclaw Kukurudza
106 AGATOWSKA ANNA K K30 Wrocław
107 PIEKARCZYK KATARZYNA K K20 Wroclaw
108 KURTA GRZEGORZ M M30 Wrocław CS Running Team
109 SPRYSZYŃSKA KAROLINA K K30 Mirków
110 MARCHUK KATERYNA K K20 Wroclaw
111 KOPACZ MICHAŁ M M20 Wrocław Perła Team
112 URYGA AGNIESZKA K K20 Opole brak
113 NALEWALSKA JOANNA K K20 Bolesławiec/Wrocław Arkadiusz Gardzielewski Running Team / HAKUNA MATATA
114 KOŁODZIEJ KRZYSZTOF M M30 Wrocław KołoTeam
115 KASPERSKI MARCIN M M20 Wrocław SOLIDBODY
116 DUDA JAKUB M M30 Wleń Trenuj z Nami
117 SPURTACZ MARCIN M M20 Wrocław szanuj zieleń
118 CHYLAK MARCIN M M20 WROCŁAW Trochę Przestrzeni
119 JANICKA ANDŻELIKA K K20 WROCŁAW ITMZM 2016
120 POTOCKI SŁAWOMIR M M20 Boleslawiec SRTG Wroclaw
121 BURAWSKI DARIUSZ M M30 Wrocław
122 LECHOWSKI JAN M M50 Jelcz-Laskowice volvo polska
123 JAGODZIŃSKI WALTER M M30 Wrocław Karsten Obarski's Funclub
124 MICHALSKA JUDYTA K K20 Wroclaw CS Running Team
125 POSŁUSZNY PAWEŁ M M30 Wrocław AWF WROCŁAW
126 GARNCZAREK MARCIN M M30 Siechnice CYKLON PROAL TEAM
127 ŻAK-RATAJCZAK KATARZYNA K K30 Wrocław
128 MARIOTTI ANDREA M M20 Wroclaw
129 KRAUSE TOMASZ M M30 Wrocław Atos Runners
130 GAZDA ŁUKSZ M M20 Oława
131 HOTAŁA PIOTR M M30 WROCŁAW HAKUNA MATATA
132 HOTAŁA ANNA K K30 Wrocław HAKUNA MATATA
133 MAKLES WIOLETTA K K30 Wrocław NOA - Run Your Life
134 BIAŁOBŁOCKA ALICJA K K30 Wrocław
135 KOŁOSOWSKI KRZYSZTOF M M30 Wrocław O CO BIEGA
136 WIŚNIEWSKA ANETA K K20 Wrocław
137 SOBCZAK-PAŁASZEWSKA KAROLINA K K20 Wrocław Debeściaki
138 KOSIK AGNIESZKA K K40 Wrocław
139 JURECKI ZYGFRYD M M50 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW
140 LUBOIŃSKI MACIEJ M M30 Bielany Wrocławskie
141 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M20 Opole Sobczyk Team
142 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 Wrocław CITY TRAIL Team/Wosiek Team
143 MIKOŁAJCZYK KATARZYNA K K30 Wrocław
144 RAJSEL KATARZYNA K K30 Wrocław
145 CICHOŃ MAJA K K30 Wrocław
146 PIDGOLA LARYSA K K20 Wrocław
147 LIPIEC EWA K K30 Wrocław
148 ZOMERSKA RENATA K K40 Wrocław
149 PRUSEK PIOTR M M40 ŚRODA ŚLASKA
150 KOCHMAN KATARZYNA K K30 Wrocław #SobasTeam
151 SZUCHNIK WALDEMAR M M30 Wrocław
152 BRODOWSKA MARTA K K30 Wrocław Marta Brodowska
153 DROBNY BARTOSZ M M30 Łódź Morena Czołowa
154 BONDAREWICZ AGATA K K30 Wrocław Bondziki
155 GUŁA SŁAWOMIR M M30 Kobierzyce
156 GORZKOWSKA ANNA K K30 Wrocław
157 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M M30 Smolec Zadyszka Smolec
158 SKALIK WOJCIECH M M30 Wrocław
159 SZYMANIS RENATA K K40 Sobótka JACKOWICZ
160 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ M M30 Wrocław Pro-Run Wrocław
161 WÓJCIK SŁAWOMIR M M40 Wrocław
162 BOREK MATEUSZ M M20 Wrocław
163 MARZEC DOMINIK M M20 Wrocław
164 ŻABSKI ANDRZEJ M M50 Wrocław
165 BUDZIK KRZYSZTOF M M30 Brzeg Dolny
166 WALASEK KLAUDIA K K20 Wrocław OIRP Wrocław
167 GRYGORCEWICZ MARCIN M M30 Wrocław
168 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K K20 Wrocław OIRP Wrocław
169 KOWALIK OLGA K K30 Wrocław
170 BŁASZCZYK RÓŻA K K20 Wrocław Night Runners Wrocław
171 FURLEPA WIKTOR M M20 Wrocław
172 BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA K K30 Wrocław KołoTeam
173 WCISŁO TOMASZ M M30 Wrocław
174 TKACZYK KRZYSZTOF M M20 Wrocław
175 FRYSIAK GRAŻYNA K K30 Wrocław
176 GRZEGORCZYK WOJCIECH M M30 Wrocław
177 STĘPIEŃ MARCIN M M30 Wrocław
178 LESZCZYŃSKI KAROL M M20 Annopol InsERT TEAM
179 GAPSKI MATEUSZ M M20 Gdańsk programistabiega.pl
180 BIENIEK EWELINA K K30 Wrocław ADRIAN DANILEWICZ GROUP
181 LUBOIŃSKA MAGDA K K30 Wrocław
182 KONIKOWSKA KLAUDIA K K20 Wrocław
183 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 Wrocław InsERT TEAM
184 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Wrocław voestalpine
185 GACZYŃSKA BEATA K K30 Skokowa
186 PERZ KRZYSZTOF M M20 Ostrów Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wlkp
187 ŻUROWSKI MICHAŁ M M20 Wrocław FC PIK
188 KRYM KATARZYNA K K30 SMOLEC Night Runners Wrocław
189 LISZKA KAMIL M M30 Jaroszów Strzegomska dwunastka
190 TUBEK SEBASTIAN M M20 Wrocław #SobasTeam
191 GROMADZKA ANNA K K20 Wrocław Biegnę, żeby Bartek mogl biegać.
192 SKOWRON MAGDALENA K K20 Wrocław trenujznami.pl
193 JEDNORÓG JOANNA K K30 Długołęka Karkonosz Running Team
194 DUPLA KONRAD M M30 Wrocław
195 ANDRZEJCZYK ALEKSANDRA K K30 Kedzierzyn-Koźle / Wrocław
196 KRYSZCZUK PAWEŁ M M30 Wrocław
197 DZIWISZ TOMASZ M M20 Prudnik
198 LASKOWSKA MARTA K K20 Oborniki Śląskie
199 GROŃSKI ROBERT M M40 wrocław HAKUNA MATATA
200 KONOPACKI MICHAŁ M M20 Wrocław
201 CYTAWA ARKADIUSZ M M40 Wrocław straż pożarna
202 CYTAWA ILONA K K40 Wrocław Straż Pożarna
203 SZUMSKA ANNA K K20 Wrocław
204 OROZCO PEGO ARMANDO M M30 Gogolin
205 WIESNER AGATA K K20 Gogolin
206 PILARCZYK JOLANTA K K20 Szczecin
207 BIERNACKA KATARZYNA K K20 Syców SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
208 DRZEWIECKI PIOTR M M30 Oborniki Śląskie Athletics Team Prusice
209 ŁADOŃSKA KATARZYNA K K30 Wrocław Pro-Run Wrocław
210 SKORUPSKI SZYMON M M20 Strzelin
211 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M20 Wrocław
212 CHRUSZCZ-FIGIEL MAGDALENA K K20 Wrocław FIDŻI TEAM
213 MICHALEWSKA KATARZYNA K K20 Wrocław Trenuj z Nami
214 SYNOWIEC PIOTR M M20 Żmigród Klub Biegacza Sukces Żmigród
215 WENNE ARTUR M M40 Krzeptów InsERT TEAM
216 KOLEBUK ROBERT M M40 Wrocław Rodzina Kolebuków
217 NOWICKA KATARZYNA K K40 Wrocław
218 ZAJĄC MAŁGORZATA K K40 Wrocław
219 KOLEBUK KATARZYNA K K40 Wrocław
220 KOLEBUK FRANCISZEK M M20 Wrocław Rodzina Kolebuków
221 WOJTCZAK ŁUKASZ M M20 Wrocław
222 ŁOPOSZKO CYPRIAN M M20 Kobierzyce
223 PIĄSTKA KAMIL M M20 Wrocław
224 BIENIADA PAWEŁ M M30 WROCŁAW MOBI TEAM
225 BIENIADA KAROLINA K K20 WROCŁAW MOBI TEAM
226 JERZYK DAWID M M20 Kępno K.S. Leniwiec
227 MARUSZAK MICHAŁ M M20 Wrocław
228 WIECZÓR-SZCZERBOWICZ JAROSŁAW M M20 Ścinawa Sklep Biegacza Wrocław
229 PISKOROWSKA DANUTA K K30 Wrocław
230 PŁECHA KAROLINA K K20 Wrocław SRTG Wrocław
231 KŁOCZKO MICHAŁ M M30 Wrocław
232 FLIS KAROLINA K K20 Trzebnica
233 BINKIEWICZ AGNIESZKA K K20 Wrocław Vege Runners
234 OLACZEK ŁUKASZ M M30 Mrozów Tata startuje // TRI AMO
235 BIENIEK MICHAL M M30 Wroclaw
236 BOROWIEC BARTOSZ M M30 Wrocław Pro-Run Wrocław
237 BIELECKA BARBARA K K20 Wrocław
238 KORNAŚ KRZYSZTOF M M20 Pustków Żurawski NIGHT RUNNERS WROCŁAW
239 SIKORA AGNIESZKA K K40 Karwiany MATNER RUNNING TEAM
240 SIEBER WIEBKE K K20 Wroclaw
241 SMYK ANNA K K20 Wrocław
242 DANEL EWELINA K K20 Wielichowo OIRP Wrocław
243 BIENIEK JAKUB M M30 Wrocław
244 JANUS NATALIA K K30 Wrocław Running Academy
245 WÓJCIK MONIKA K K20 Ziębice SOBCZYK TEAM
246 WYSZNIEWSKA KAMILA K K20 Wrocław
247 KUCAB ANDRZEJ M M50 lubin
248 SPINELLI GABRIELE M M30 Wrocław Choncos
249 POLAKIEWICZ MAŁGORZATA K K30 Wrocław
250 MIELCZAREK TOMASZ M M40 Wrocław
251 BUDZIK DAMIAN M M30 Wroclaw Psf
252 KOWALCZYK PAWEŁ M M40 Wrocław ArdentCode
253 KRĘŻEL JOLANTA K K30 Wrocław Pro-Run Wrocław
254 SMAGAŁA EWELINA K K30 Wrocław SMAGI TEAM
255 BEHRENDT PAWEŁ M M20 Toruń OIRP Wrocław
256 ŁOZIENKO ANNA K K20 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMCZYK MARCIN M M30 Wąsosz
ANDRZEJEWSKI PIOTR M M30 Złoczew
ANTKOWIAK ADRIAN M M30 Wrocław O CO BIEGA
ANTONISZYN DARIUSZ M M40 Szczytkowice ITMZM 2015 / Szczytkowice w biegu
BANAŚ DAWID M M20 Kobierzyce
BEDNARSKI ADRIAN M M20 Wrocław
BEHOUNEK LESZEK M M50 Zakopane TG Sokół Zakopane
BEHOUNEK MAŁGORZATA K K50 Zakopane TG Sokół Zakopane
BOWKUN KAROL M M20 Legnica DECATHLON LEGNICA
BRAKOVYI ROMAN M M20 Wroclaw CS Running Team
CIOŁKOWSKA KATARZYNA K K30 Wrocław
CZAJKOWSKA BARBARA K K20 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
CZYKINOWSKI ADAM M M40 Maciejowice TEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE
DOMAGAŁA MAGDA K K20 Wrocław
DOMANSKA SANDRA K K20 Wrocław
ELZBIETA FRYDECKA K K50 Miękinia
FIL BEATA K K30 Wrocław O CO BIEGA
FIL ŁUKASZ M M30 Wrocław Klub Hokejowy Wataha 71 Wrocław
FRYDECKI SŁAWOMIR M M50 Miękinia
GARSTKA KATARZYNA K K20 Wrocław
GAWĘCKI MACIEK M M30 Wrocław Gawenda Dance
HAWRYLISZYN JAN M M30 Łozina
JAKUBOWSKI ANDRZEJ M M30 Żmigród
JANICKA ANETA K K40 Wrocław Pro-Run Wrocław
JEZIERSKA MARZENA K K50 Smolec
JEZIERSKI JACEK M M50 Smolec
JĘDRUSIAK BARTOSZ M M30 Wrocław WILD PANDAS
KACZOR MACIEJ M M30 Wrocław
KŁONOWSKA JUSTYNA K K20 Kłodzko
KOŁODZIEJ MARIUSZ M M30 Wrocław M-Team
KONONOWICZ LESZEK M M30 Żmigród
KOSARZYCKA ANETA K K20 Żmigród KB SUKCES ŻMIGRÓD
KRĘZEL KRZYSZTOF M M20 Wisznia Mała Night Runners Wrocław/RunWiszniaRun
KUCPER NATALIA K K20 Wrocław
KURASINSKI KRZYSZTOF M M40 WROCŁAW PRO-RUN
KURILEC KRZYSZTOF M M50 Wrocław Matner Running Team
MAJEWSKA ALEKSANDRA K K20 Wroclaw
MARTYNOWSKA-PIETRZYK ANNA K K30 Radwanice
MATELSKI BARTOSZ M M20 Wrocław
MATUSIAK MIROSŁAW M M30 Wrocław ArdentCode
MAZURCZAK EWA K K30 Kiełczówek RUN Wilczyce
MĄDRY MARTA K K20 Wrocław 21k.pl/ trenujznami.pl
MELIŃSKI MAREK M M30 Wrocław MKB Semper Humilis
MICHALAK DANIEL M M20 Oława SOBCZYK TEAM
MIEDZINSKI DANIEL M M30 Wroclaw
NAKRASZEWICZ JAROSŁAW M M30 Wrocław Łąki Łan
OBIERZYŃSKA DOMINIKA K K20 Opole
OZIĘBAŁA ALEKSANDER M M20 Oborniki Śląskie
PALECZNA WERONIKA K K20 Baranów
PASTUSIŃSKI ROBERT M M40 Wrocław miniclassic.pl
PRUCIAK KRZYSZTOF M M30 Oława Biegowy Patol
PRZYKUCKI TOMASZ M M30 Mrozów
PUDLIS DAWID M M20 Wrocław BNY MELLON
RECZUCH ANDRZEJ M M40 Wrocław TETA My
RYBARCZYK TYMOTEUSZ M M20 Wrocław SOBCZYK TEAM
RZATKIEWICZ KONRAD M M30 Wrocław KS DW Opona
SIERADZKI MARCIN M M20 Wrocław MITUTOYO WAK SPORT-PROFIT WROCŁAW
SKWAREK STANISŁAW M M40 Kąty Wrocławskie Wroclaw Marathon Team
SMOLUK OLGS K K20 Wroclaw
SOBCZAK AGNIESZKA K K30 Wroclaw Burza Team
STECKA ZOFIA K K20 Wrocław
SYPEREK MARCIN M M40 Wrocław Pro-run Wrocław
SZCZYGIELSKI BARTŁOMIEJ M M40 Wrocław HAKUNA MATATA
SZKUDLARSKI TOMASZ M M40 Wrocław 3M Running Team
SZMAGIEREWSKA ANIA K K20 Wrocław Sobczyk Team
SZWAJKA JAKUB M M20 Wrocław
ŚCIEBURA ANNA K K30 Legnica
ŚWIDERSKI SŁAWOMIR M M40 Wrocław DCO BLOK OPERACYJNY
TABAKA MARZENA K K30 Wrocław
TRZASKACZ DOROTA K K30 trzebnica DTR biega
WIKTORSKI MIESZKO M M30 Wrocław trenujznami.pl / #WrocławskaHusaria
WRÓBEL ŁUKASZ M M30 Kiełczów Goggle PAE Team
WYLEZIŃSKI PIOTR M M40 Wrocław
WYSOCKI LUKASZ M M30 Wrocław
ZAKRZEWSKI WOJCIECH M M20 Wrocław OIRP Wrocław
ŻÓŁTOWSKI TOMASZ M M30 Wrocław