Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 18.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
MIROSŁAW MARCEL M D0 Lublin Żłobek nr 6
TELEON FILIP M D2 Lublin
PAWĘZKA ALICJA K D1 Lublin Banda Grudnia
MAZUREK ZUZANNA K D1 Lublin
BOJARSKI MATEUSZ M D1 Lublin
KAPUSTA HUBERT M D0 Mircze
WILKOŁASKA KLARA K D0 Lublin
ZBICIAK KINGA K D4 Lubartów Gimnazjum nr. 1 Lubartów
WARYCH STANISŁAW M D2 Lublin SP 50
STRZAŁKOWSKI JAN M D2 Lublin
BIŻEK HUBERT M D1 Lublin
MIROSŁAW MARTYNA K D2 Lublin SP nr 40
SAŁBUT ERYK M D1 LUBLIN
FUS KRZYŚ M D2 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu/Sklep Biegacza
MAZUREK MICHAŁ M D2 LUBLIN SP 51
SZACOŃ OLIVIER M D2 Lublin
KAPUSTA WITOLD M D0 Mircze
WILKOŁASKA IWONA K D1 Lublin
WARYSZAK FILIP M D0 Lublin
WARYCH JAN M D3 Lublin SP 50
WYSOCKA NADIA K D1 Kraśnik Kraśnik Biega
ŚMIECHOWICZ KAJETAN M D1 Lublin Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie
WIRTEL-MROCZEK HALSZKA K D0 Lublin Shrew Extreme Team
KUDELSKA JOANNA K D0 Lublin
BARYŁA DOMINIK M D4 Lublin CITY TRAIL Team
ŁUSZCZAK MATEUSZ M D0 Lublin Perfect Runner Lublin
DOBROWOLSKA WIKTORIA K D1 Lublin
KELER MARTYNA K D1 Lublin Brak
KIELECH MAJA K D2 Lublin SP nr 2
TELEON GABRIELA K D1 Lublin
TARASIŃSKA PATRYCJA K D3 Lublin Sp 40 Lublin
WYSOCKA AMELIA K D0 Krasnik Kraśnik Biega
GAŁAN MARIANNA K D3 Lublin SP43 Lublin
WÓJTOWICZ JOANNA K D1 Lublin
RAJEWICZ ANTONI M D2 Lublin
KUDELSKI JAKUB M D3 Lublin
ZIEMECKA LAURA K D2 Lublin SP Nr 14 Lublin
DOBROWOLSKI JAKUB M D4 Lublin
DOBROWOLSKI MIŁOSZ M D2 Wierzbica-Kolonia 14, poczta Urzędów
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BATYCKA DOMINIKA K D2 Lublin
BATYCKI SEBASTIAN M D0 Lublin
BĄKOWSKA OLA K D4 Lublin
BIŻEK MIKOŁAJ M D3 Lublin
GAŁAN MAŁGORZATA K D3 Lublin SP 43 Lublin
GAŁAN MAŁGORZATA K D3 Lublin SP43 Lublin
GAŁAN MAŁGORZATA K D3 Lublin SP43 Lublin
GAŁAN MICHAŁ M D4 Lublin Gimnazjum nr 16 Lublin
GAŁAN MICHAŁ M D4 Lublin Gimnazjum nr 16 Lublin
GAŁAN MICHAŁ M D4 Lublin Gimnazjum nr 16 Lublin
GAŁAN MICHAŁ M D4 Lublin Gimnazjum nr 16 Lublin
KAPUSTA HUBERT M D0 Mircze
KAPUSTA WITOLD M D0 Mircze
KUBA DAWID M D1 Janowiec KUBA TEAM
KUDELSKA JOANNA K D0 Lublin
KUDELSKI JAKUB M D3 Lublin
KUDELSKI JAN M D3 Lublin
KUDELSKI KRZYSZTOF M D2 Lublin
NALEPA JAKUB M D3 Lublin Sp 28 Lublin
NALEPA KAROLINA K D4 Lublin Gimnazjum nr 11 Lublin
OŁOWNIA MIKOŁAJ M D1 Trzebinia parkrun Chrzanów
POTRZYSZCZ MARIANKA K D0 Lublin
RAJEWICZ JULIAN M D1 Lublin
RAJEWICZ JULIAN M D1 Lublin
RAJEWICZ JULIAN M D1 Lublin
SAŁBUT ERYK M D1 LUBLIN
SZLAFKA PIOTR M D0 Lublin
TELEON FILIP M D2 Lublin
TELEON GABRIELA K D1 Lublin
TELEON GABRYSIA K D1 Lublin
TELEON GABRYSIA K D1 Lublin