Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 19.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
DZIEDZIEWICZ JAN M D3 Warszawa Escola Varsovia
KLEPACKI MAKSYMILIAN M D1 Warszawa YO!ZEN Running Team
ŚWISTAK SZYMON M D0 Warszawa
GOŁOŚ ALEKSANDER M D2 Warszawa
NOWACZYK ANTEK M D0 Warszawa
WOLSKI MATEUSZ M D0 Dębe Wielkie Biegam na Tarchominie
BOGDAN DAWID M D4 Warszawa SP209
RYNKUN MICHAŁ M D4 Warszawa KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
WASZKIEWICZ PIOTR M D2 Warszawa SP 206
OSTROWSKI FRANCISZEK M D0 Józefów k/Błonia
GOLONKO IGNACY M D2 Łomianki
ISASI-KURAN MARCIN M D0 Warszawa Markowi Biegacze
KOZŁOWSKI MARCIN M D1 Warszawa
NOWACZYK JUREK M D0 Warszawa
BOCIAŃSKI ANTONI M D0 Warszawa
BOGDAN MARCIN M D4 Warszawa G73
GOŁĘBIEWSKI FILIP M D0 Warszawa
DUTKIEWICZ KRYSTIAN M D3 Warszawa
OSTROWSKI JAKUB M D0 Józefów k/Błonia
WIERZCHOWIECKI OLIVER M D1 Warszawa
KLECZEWSKI PIOTR M D3 WARSZAWA
GĘBARSKI TOMASZ M D3 Łomianki SMARTTECH3D Dream Team
PAWIŁOJĆ ERNEST M D1 Warszawa Spin Freekies Running Team
RYWACKI PATRYK M D0 Warszawa
LINDNER WIKTOR M D2 Warszawa
SZYMBORSKI JANEK M D3 Warszawa UKS Ryś
GOŁĘBIEWSKI MATEUSZ M D1 Warszawa
STEFAŃCZYK JAN M D0 Warszawa
OLECHNOWICZ PATRYK M D1 Warszawa
DĄBROWSKI JAN M D1 WARSZAWA WARSAW MONTESSORI SCHOOL
BRUDNICKI MIKOŁAJ M D1 Warszawa Brudnisie
GĘBARSKI MAX M D2 Łomianki SMARTTECH3D Dream Team
KUCZYŃSKI ROBERT M D4 Nowy Dwór Mazowiecki Jogger
GŁOWACKI SZYMON M D2 Warszawa Varsovia Warszawa
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AWSIUKIEWICZ JAN M D1 Karczew 12tri.pl
DREWNIK DOMINIK M D3 Warszawa
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GŁOWACKI SZYMON M D2 Warszawa Varsovia
GRZYBOWSKI TOMASZ M D0 Łomianki
IWANIUK CYPRIAN M D1 Warszawa
IWANIUK FELIKS M D1 Warszawa
JANASZ SZYMON M D3 Warszawa
KARPIŁOWSKI MIKOŁAJ M D0 Warszawa
KOŁOSOWSKI SZYMON M D3 Warszawa
KOŁOSOWSKI TYMOTEUSZ M D1 Warszawa
KRAJEWSKI HUBERT M D2 Kobyłka UKS GAZELA WOŁOMIN
MICHAŁOWSKI MAKSYMILIAN M D2 Warszawa
OLECHNOWICZ PATRYK M D1 Warszawa
OSTROWSKI TOBIASZ M D1 Józefów k/Błonia
OSTROWSKI TOBIASZ M D1 Józefów k/Błonia
OSTROWSKI TOBIASZ M D1 Józefów k/Błonia
PIERWSZE NAZW PIERWSZE M D0 poznan klub 1
RUTKOWSKI KRZYSZTOF M D0 Warszawa
STOPCZYK IGNACY M D1 Warszawa
STOPCZYK IGNACY M D1 Warszawa
STOPCZYK IGNACY M D1 Warszawa
ŚWISTAK SZYMON M D2 Warszawa
TRZCINSKI ALAN M D0 warszawa moje cudowne lata przedszkole
TRZCIŃSKI ARTUR M D1 Warszawa moje cudowne lata przedszkole
WOJCIECHOWSKI BENJAMIN M D4 Piotrków Kujawski
WOJCIECHOWSKI BENJAMIN M D4 Piotrków Kujawski
WOJCIECHOWSKI BENJAMIN M D4 Piotrków Kujawski
WOŹNIAK SZYMON M D1 Warszawa SP 316
ŹYCZYŃSKI BARTOSZ M D2 Warszawa sp 321