Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 26.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
TANAŚ TYMOTEUSZ M D2 Osiniec
TŁOK FRANCISZEK M D1 Luboń
WALIGÓRSKI SZYMON M D1 poznań
KACZMAREK TOMASZ M D0 Poznań Maratończyk Poznań
WIŚNIEWSKI JANEK M D0 Poznań GOLDEN RETRIVER WOŚP W POZNANIU
KAPUSTA HUBERT M D0 Mircze
TARŁOWSKI PAWEŁ M D0 Palędzie
ŁAJŁO LEON M D0 Poznań
RATAJ WOJCIECH M D0 Poznań SLA Polonia Bydgoszcz
HENC ADAM M D0 Poznań
MRUGALSKI PAWEŁ M D3 Poznań KS Smoki
SZCZODRZYŃSKI MICHAŁ M D0 Poznań Przedszkole Liczmanek
ZAPARTY BŁAŻEJ M D1 Poznań Przedszkole Krasnal Bioskupice Wlkp.
JEDWABNY MICHAŁ M D0 Luboń
KOWALONEK STANISŁAW M D2 Poznań
KAŃDUŁA FILIP M D2 Poznań UKS Szakal Jeżyce
SAMOLIK MICHAŁ M D2 Skorzewo
KUBIAK JAKUB M D0 Poznań Mamy-Biegamy
KOWALCZYK MIKOŁAJ M D0 Luboń RDK Serwis Biega
TŁUCZEK TYMON M D1 Poznań Akademia Reissa
WŁODARCZYK MARCEL M D0 Poznań Przedszkole Cogito / Budopol Poznań
URBAN ALEXANDER M D2 POZNAŃ
KAPUSTA WITOLD M D0 Mircze
WOLARSKI JULIAN M D4 Miłosław Miłosław Biega
BASIŃSKI DOMINIK M D2 Witaszyczki 51
RATAJ FRANCISZEK M D0 Poznań SLA Polonia Bydgoszcz
JAROSZ JAN MATEUSZ M D2 Poznań Łejery
JANIAK ANTONI M D0 Poznań
SZUMSKI KACPER M D0 Plewiska
ZAPARTY TYMOTEUSZ M D3 Poznań Szkoła Podstawowa Jerzykowo
JEDWABNY MACIEJ M D2 Luboń
BRZEZINSKI KAJETAN M D2 Poznan
KRAJEWSKI KACPER M D3 Poznań UKS Szakal Jeżyce
JABŁOŃSKI BARTOSZ M D0 Poznań My TRI Team
STĘSIK MIKOŁAJ M D0 Dąbrowa
BUDNIK WIKTOR M D0 Poznań
ROZMIAREK NATAN M D0 Poznań ROZMIARY
DĄBROWSKI JAKUB M D3 Poznań SP74
STOŁBIAK KONSTANTY JAN M D0 Poznań
SZADZIEWICZ BRUNO M D0 Poznań
MATYSIAK STANISŁAW M D0 Poznań
PIECHOCKI PATRYK M D0 Poznań Dietomat
KACZMAREK MAKSYMILIAN M D2 Poznań
GAWŁOWSKI JAKUB M D1 Poznań
SZUMSKI MAKSYMILIAN M D0 Plewiska
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań
ROWLEY SEBASTIAN M D0 Poznań
PREJS HUBERT M D1 Przeźmierowo
ŚWIĘTEK MATEUSZ M D2 Poznań Mama i Ja
JABŁOŃSKI JAKUB M D2 Poznań My TRI Team
KRANC TOMASZ M D2 Poznań SP 3
MICHALAK ADAM M D0 UJŚCIE
MRUGALSKI TOMEK M D1 Poznań
GAWARECKI ALEKS M D0 Swarzędz Swarzędzkie Pszczółki
KASPRZAK BARTEK M D2 GNIEZNO NIGHT RUNNERS GNIEZNO
SKIKIEWICZ KAROL M D1 Poznań Miłosław Biega
KOWALONEK GRZEGORZ M D0 Poznań
KAŃDUŁA MATEUSZ M D3 Poznań UKS Szakal Jeżyce
SPŁAWSKI BARTOSZ M D2 Fabianów
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BĄCZKOWSKI WIKTOR M D1 Poznań Night Runers Kids
DRAJERCZAK ADRIAN M D0 Poznań: wielkopolskie
FRĄCKOWIAK DOMINIK M D1 Poznań
JAROSZ JAN MATEUSZ M D2 Poznań Łejery
JEDWABNY MACIEJ M D2 Lubon
KACZMAREK MAKSYMILIAN M D2 Poznań
KAPUSTA HUBERT M D0 Mircze
KAPUSTA WITOLD M D0 Mircze
KOTKOWSKI BARTOSZ M D3 Poznań Drużyna Szpiku
KUCZYŃSKI OSKAR M D1 Poznań
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań
MAŃKOWSKI OLIWIER M D3 Poznań Poznański Klub Karate Kyokushin
MELLER JAN M D1 Poznań Tech-Race
PAWLAK MIKOŁAJ M D1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
PAWLAK MIKOŁAJ M D1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań Dietomat
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań DIETOMAT
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań Dietomat
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań DIETOMAT
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań DIETOMAT
PIERWSZE NAZW PIERWSZE M D0 poznan klub 1
PODSKOK FRANCISZEK M D0 Poznań
PODSKOK LEONARD M D2 Poznań
ROZMIAREK NATAN M D0 Poznań ROZMIARY
SKORUPSKI MATEUSZ M D1 Poznań
SKOTARCZAK JAKUB M D0 Poznań
TARŁOWSKI PIOTR M D0 Palędzie
UCIŃSKI MATEUSZ M D2 Oborniki