Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 27.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
SADOWSKI EMIL M D0 Wrocław
OLACZEK NIKODEM M D0 Mrozów Niedzielni biegacze
GAWŁWOWICZ PIOTR M D3 Wrocław
ECKARDT MIKOŁAJ M D3 Wrocław
WRZESIŃSKI MIKOŁAJ M D2 Wrocław MKS PARASOL
KARMOWSKI KACPER M D3 Siechnice
BIENIADA PIOTR M D3 WROCŁAW
HIROWSKI JAKUB M D2 Wrocław
WYROŚLAK PAWEŁ M D4 Wrocław
GACZYŃSKI MATEUSZ M D1 Skokowa
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław Pastelowe Przedszkole
SADOWSKI MIŁOSZ M D1 Wrocław
OLACZEK MICHAŁ M D1 Mrozów Niedzielni biegacze
KRAUSE JAKUB M D0 Wrocław
KUŹMICKI PIOTR M D3 Wrocław MKS Parasol
WRZESIŃSKI FRANCISZEK M D2 Wrocław MKS PARASOL
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wroclaw Pastelowe Przedszkole
BIENIADA WIKTOR M D1 WROCŁAW
CZUPRYNA OLIWIER M D1 Brzeg Dolny
MISZKIEŁO BARTOSZ M D4 Wrocław Amator
SZUMACHER JAN M D3 Brzeg Dolny
ECKARDT WIKTOR M D1 Wrocław Przedszkole nr 149
SADOWSKI WOJCIECH M D2 Wrocław
OLACZEK PATRYK M D3 Mrozów Niedzielni biegacze
PAZDEJ WIKTOR M D0 Przecławice zchatynakoncuwsi.blogspot.com
MACIEJEWSKI MIŁOSZ M D4 Smolec STS Sokół Smolec
CZERWIŃSKI ALEX M D0 Pszenno
BARCIK JAS M D1 Wroclaw
KŁOSOWSKI MICHAŁ M D3 Wrocław SP34
GRZEGORCZYK JAKUB M D2 Wrocław Ślęza Wrocław
KRĘŻEL KUBA M D4 Wrocław Sobczyk Team
HOTAŁA JAN M D3 Wrocław SP1
ECKARDT JAKUB M D3 Wrocław SP nr 50 we Wrocławiu
WĄSIAK JAKUB M D0 Wrocław
STELMASZAK PIOTR M D2 Wrocław
WAŻNY ARTUR M D3 Wrocław WAŻNY TEAM
HIROWSKI BARTOSZ M D0 Wrocław
WYROŚLAK MACIEJ M D3 Wrocław
KRYM FILIP M D2 Smolec Night Runners Wrocław
KOLEBUK ANTONI M D0 Wrocław
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BIENIADA PIOTR M D3 WROCŁAW
BOGACZ CEZARY M D0 Smolec ZSP Smolec
GUSZPIT WOJCIECH M D2 Wroclaw
KŁOSOWSKI MICHAŁ M D3 Wrocław SP 34
KRĘŻEL KUBA M D4 Wrocław Sobczyk Team
KUŹMICKI PIOTR M D3 Wrocław MKS Parasol
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław Pastelowe Przedszkole
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław Pastelowe Przedszkole
MISIEWICZ KAMIL M D3 Wrocław WKS Śląsk - Nowy Dwór
NAKRASZEWICZ PATRYK M D1 Wrocław Gołostupiec
SADOWSKI EMIL M D0 Wrocław
SADOWSKI EMIL M D0 Wrocław
STELMASZAK PIOTR M D2 WROCŁAW
TRZASKACZ FRANEK M D0 Trzebnica
WAŻNY ARTUR M D3 Wrocław WAŻNY TEAM
WÓJCIK MICHAŁ M D2 Wrocław