Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Łódź

  • 29.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
DAJCZ BLANKA K D1 PABIANICE Korona Pabianice
GÓŻAŃSKA MARTA K D0 Łódź Zabiegany skrzat
NOWOSIELSKA MAJA K D0 Łódź
SZCZEPANIAK ANTONI M D0 Łódź
SZMERKA PATRYK M D1 Łódź Przedszkole 218
TKACZYK MIKOŁAJ M D3 Łódź Magellan S.A.
ŁUKASZEWSKA HANIA K D0 Łódź
GUMIELA JULIA K D2 LUBLIN
UBYCH DOMINIK M D1 Łódź
GALANT PIOTR M D0 Łódź
KACPRZAK WERONIKA K D2 Justynów LZS Justynów
JASTRZĄBEK KACPER M D1 Łódź EVErRUN
PRASOL STANISŁAW M D1 Łódź -
WÓJTOWSKI MAURYCY M D2 Łódź
PEROŃSKI RADOSŁAW M D1 LESZNO
CYNKIER NIKOLA K D3 Łódź UKS 55 Łódź
KRUK DAWID M D0 Łódż
JAROS JULIA K D0 Łódź DRAGOSFERA
MIELCZAREK MARTYNA K D3 Bełchatów SP 13
NOWOSIELSKA WERONIKA K D1 Łódź
WINKLER WIKTORIA K D1 Łódź
SZMERKA KINGA K D3 Łódź SP12
SZYMBORSKA GABRIELA K D1 Łódź
FIRAZA KACPER M D2 Łódź KS OLIMP
GUMIELA HANNA K D1 LUBLIN
KOT WIKTORIA K D0 Przesiadłów
GALANT BARTŁOMIEJ M D0 Łódź
KACPRZAK PAWEŁ M D4 Justynów LZS Justynów
MARKOWIAK MATEUSZ M D3 Bełchatów BKL Bełchatów
SZYMCZAK WIKTORIA K D2 łódź
STAŃ NATASZA K D0 Łódź
MŁODZIŃSKA ALA K D1 Łódź -
MĘDRZAK JULIA K D2 Łódź Renata Mędrzak
KRUK WIKTOR M D2 Łódź UKS 55 Łódź
KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ M D0 ŁÓDŹ
JAROS ANNA K D4 Łódź DRAGOSFERA
MIELCZAREK ZUZANNA K D3 Bełchatów SP 13
SADOWSKI MIŁOSZ M D3 Łódź
KLECZEWSKI PIOTR M D3 WARSZAWA
WESOŁOWSKA MARYSIA K D0 Łódź
SZYMALA FRANCISZEK M D2 ŁÓDŻ
GUMIELA MACIEJ M D3 LUBLIN
KOT MATEUSZ M D1 Przesiadłów
TARŁOWSKI PAWEŁ M D0 Palędzie
DAJCZ DANIEL M D0 PABIANICE Korona Pabianice
JATCZAK MACIEJ M D0 Łódź
SZYMCZAK WERONIKA K D3 łódź
PILICH DAWID M D2 Łódź
MŁODZIŃSKA NINA K D3 Łódź -
TKACZYK MAJA K D1 Łódź Magellan S.A.
PORADECKA ADRIANNA K D2 Rąbień
KAŁUŻNY DAWID M D0 ŁÓDŹ
BŁAŻAŁEK JAGODA K D0 Lodz
DUTKIEWICZ KRYSTIAN M D3 Warszawa
KACPRZAK MICHAŁ M D2 Justynów LZS Justynów
STALA WIKTOR M D2 Łódź AZS
OLCZYK ANNA K D2 Bełchatów BKL Bełchatów
WÓJTOWSKI KONSTANTY M D1 Łódź
PEROŃSKI JAN M D1 WARSZAWA
KLINIEWSKA ALEKSANDRA K D3 Dąbrówno
KRUK DOMINIK M D0 Łódź
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
FIK ANTONI M D2 Łódź
GAWRON ADRIAN M D1 Łódź
GUMIELA HANNA K D1 LUBLIN
GUMIELA JULIA K D2 LUBLIN
GUMIELA MACIEJ M D3 LUBLIN
JAROS KACPER M D0 Łódź
MAJEK BARBARA K D1 Łódź
MAJEK JAKUB M D3 Łódź
PIETRZYK WIKTORIA K D2 KOLUSZKI
PŁOMIŃSKA MAŁGORZATA K D3 Skotniki Drużyna Krwinki
PORADECKA ADRIANNA K D2 Rąbień
PRZYBYSZEWSKI MATEUSZ M D1 Łódź SP 141
SADOWSKI MIŁOSZ M D3 Łódź
SOCHA DOMINIKA K D0 Łódź
SOCHA MATEUSZ M D1 Łódź
SZMERKA KINGA K D3 Łódź SP12
SZMERKA PATRYK M D1 Łódź Przedszkole 218
SZYL WIKTOR M D4 Piotrków Trybunalski