Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 26.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
MATYSIAK STANISŁAW M D0 Poznań
URBAN ALEXANDER M D2 POZNAŃ
WITUCKA KAROLINA K D2 Poznań A.Wielkopolski
WŁODARCZYK MARCEL M D0 Poznań Przedszkole Cogito / Budopol Poznań
JANASIK MARYSIA K D1 poznań
SKIKIEWICZ KAROL M D1 Poznań Miłosław Biega
ZAPARTY BŁAŻEJ M D1 Poznań Przedszkole Krasnal Bioskupice Wlkp.
JAROSZ JAN MATEUSZ M D2 Poznań Łejery
KRAJEWSKI KACPER M D3 Poznań UKS Szakal Jeżyce
DRACHEL KATARZYNA K D2 OLSZTYN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
TŁUCZEK TYMON M D1 Poznań Akademia Reissa
WALKOWIAK ZUZANNA K D3 Poznań brak
KRANC TOMASZ M D2 Poznań SP 3
BEDNAREK ZOSIA K D3 Poznań SP 54 Poznań
SOBIECH DOMINIKA K D0 Pobiedziska Night runners
WISNIEWSKA WIKTORIA K D1 Steszew
MRUGALSKI TOMEK M D1 Poznań
ŚWIĄTEK WERONIKA K D2 Poznań SP 80 Poznań
OZIMIŃSKA ZUZANNA K D2 poznań SP 75
WALKOWIAK STANISŁAW K D3 Poznań Szkoła Podstawowa nr 61
METELSKA OLIWIA K D2 TARNOWO PODGÓRNE BIEG LWA
WOLARSKI JULIAN M D4 Miłosław Miłosław Biega
STOŁBIAK KONSTANTY JAN M D0 Poznań
HENC ADAM M D0 Poznań
KAŃDUŁA MATEUSZ M D3 Poznań UKS Szakal Jeżyce
PREJS HUBERT M D1 Przeźmierowo
SZUMSKI KACPER M D0 Plewiska
TŁOK FRANCISZEK M D1 Luboń
TANAŚ TYMOTEUSZ M D2 Osiniec
MATYSIAK MAGDALENA K D2 Poznań
DĄBROWSKI JAKUB M D3 Poznań SP74
RADZIKOWSKA ZUZANNA K D0 Poznań
ROZMIAREK NATAN M D0 Poznań ROZMIARY
JABŁOŃSKI BARTOSZ M D0 Poznań My TRI Team
JEDWABNY MICHAŁ M D0 Luboń
ZAPARTY TYMOTEUSZ M D3 Poznań Szkoła Podstawowa Jerzykowo
KACZMAREK MAKSYMILIAN M D2 Poznań
LEPOROWSKA WIKTORIA K D2 Poznan
WAWRZYNIAK JULIA K D2 Poznań
TŁUCZEK DOMINIKA K D0 Poznań Przedszkole nr. 74 im. Misia Uszatka w Poznaniu
WALKOWIAK IZABELLA K D2 Poznań brak
RATAJ WOJCIECH M D0 Poznań SLA Polonia Bydgoszcz
KOWALONEK GRZEGORZ M D0 Poznań
GAWARECKI ALEKS M D0 Swarzędz Swarzędzkie Pszczółki
ANIOŁA CELINA K D0 Poznań DZIKIE WIEPRZE
BASIŃSKI DOMINIK M D2 Witaszyczki 51
ROWLEY SEBASTIAN M D0 Poznań
MRUGALSKI PAWEŁ M D3 Poznań KS Smoki
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań
SPŁAWSKI BARTOSZ M D2 Fabianów
SZADZIEWICZ BRUNO M D0 Poznań
TANAŚ MARIA K D3 Szczytniki Duchowne Szczytniki Duchowne
JAKUSZEWSKA AMELIA K D0 Poznań
KAŃDUŁA FILIP M D2 Poznań UKS Szakal Jeżyce
WAWRZYNIAK ZUZANNA K D3 TULCE
SZUMSKI MAKSYMILIAN M D0 Plewiska
KOWALCZYK MIKOŁAJ M D0 Luboń RDK Serwis Biega
KUBIAK JAKUB M D0 Poznań Mamy-Biegamy
RZEPCZYK OLIWIA K D0 Poznań
LIMANOWSKA ZOSIA K D1 Poznań
JANIAK ANTONI M D0 Poznań
NELKOWSKA SARA K D3 Suchy Las
JABŁOŃSKI JAKUB M D2 Poznań My TRI Team
JEDWABNY MACIEJ M D2 Luboń
SPŁAWSKA OLIWIA K D2 Bukówiec Górny
KACZMAREK ALEKSANDRA K D1 Poznań
ŚWIĘTEK MATEUSZ M D2 Poznań Mama i Ja
KAPUSTA HUBERT M D0 Mircze
MICHALAK DOMINIKA K D3 UJŚCIE
RATAJ FRANCISZEK M D0 Poznań SLA Polonia Bydgoszcz
KOWALONEK STANISŁAW M D2 Poznań
SZCZODRZYŃSKI MICHAŁ M D0 Poznań Przedszkole Liczmanek
GAWŁOWSKI JAKUB M D1 Poznań
ZDANOWSKA JAGNA K D0 Kobylniki enduhub.com
WIŚNIEWSKI JANEK M D0 Poznań GOLDEN RETRIVER WOŚP W POZNANIU
WITUCKA IZABELA K D0 Poznań A.Wielkopolski
KACZMAREK TOMASZ M D0 Poznań Maratończyk Poznań
SAMOLIK MICHAŁ M D2 Skorzewo
SKIKIEWICZ HANIA K D0 Poznań Miłosław Biega
KASPRZAK BARTEK M D2 GNIEZNO NIGHT RUNNERS GNIEZNO
JAROSZ MARIA K D2 Poznań Łejery
KRAJEWSKA ZUZANNA K D1 Poznań UKS Szakal Jeżyce
ANTCZAK JULIA K D1 Szczytniki
WALIGÓRSKI SZYMON M D1 poznań
BUDNIK WIKTOR M D0 Poznań
STĘSIK MIKOŁAJ M D0 Dąbrowa
RZEPCZYK MAJA K D2 Poznań
SOBIECH WIKTORIA K D2 Pobiedziska Night Runners
HLOŻEK OLA K D2 Skoki Mamy-Biegamy
PATELKA ZOSIA K D0 Suchy Las
ŁAJŁO LEON M D0 Poznań
GRUSZKA ALICJA K D1 Plewiska
CHOMIAK EMILIA K D3 koziegłowy UKS Grot koziegłowy
ANDRZEJAK NATALIA K D4 Poznań
TARŁOWSKI PAWEŁ M D0 Palędzie
KAPUSTA WITOLD M D0 Mircze
MICHALAK ADAM M D0 UJŚCIE
PIECHOCKI PATRYK M D0 Poznań Dietomat
BRZEZINSKI KAJETAN M D2 Poznan
SZCZODRZYŃSKA AGATA K D3 Poznań UKS Gimnazjon Suchy Las
FRĄCKOWIAK WERONIKA K D0 Poznań Jeżyce Biegają
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BĄCZKOWSKI WIKTOR M D1 Poznań Night Runers Kids
DRAJERCZAK ADRIAN M D0 Poznań: wielkopolskie
DRAJERCZAK OLIWIA K D1 Poznań: wielkopolskie
DRUGIE NAZW DRUGIE K D3 wroclaw klub 2
FRĄCKOWIAK DOMINIK M D1 Poznań
FRĄCKOWIAK WERONIKA K D0 Poznań
GAPSKA ZOFIA K D0 Rogalin Loft fitnes Mosina
HLOŻEK OLA K D2 Skoki Mamy-Biegamy
JAROSZ JAN MATEUSZ M D2 Poznań Łejery
JAROSZ MARIA K D2 Poznań Łejery
JEDWABNY MACIEJ M D2 Lubon
KACZMAREK ALEKSANDRA K D1 Poznań
KACZMAREK MAKSYMILIAN M D2 Poznań
KAPUSTA HUBERT M D0 Mircze
KAPUSTA WITOLD M D0 Mircze
KOTKOWSKI BARTOSZ M D3 Poznań Drużyna Szpiku
KUCZYŃSKI OSKAR M D1 Poznań
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań
MAŃKOWSKA LENA K D0 Poznań Poznański Klub Karate Kyokushin
MAŃKOWSKI OLIWIER M D3 Poznań Poznański Klub Karate Kyokushin
MELLER JAN M D1 Poznań Tech-Race
MELLER ZOFIA K D1 Poznań Tech-Race
PAWLAK MIKOŁAJ M D1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
PAWLAK MIKOŁAJ M D1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
PAWLAK WIKTORIA K D3 Wągrowiec CITY TRAIL Team
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań Dietomat
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań DIETOMAT
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań DIETOMAT
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań DIETOMAT
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań Dietomat
PIERWSZE NAZW PIERWSZE M D0 poznan klub 1
PODSKOK FRANCISZEK M D0 Poznań
PODSKOK LEONARD M D2 Poznań
ROZMIAREK NATAN M D0 Poznań ROZMIARY
SKORUPSKA ZUZANNA K D3 Poznań
SKORUPSKI MATEUSZ M D1 Poznań
SKOTARCZAK JAKUB M D0 Poznań
SOBIECH DOMINIKA K D0 Pobiedziska Night Runners
SOBIECH WIKTORIA K D2 Pobiedziska Night Runners
TANAŚ MARIA K D3 Szczytniki Duchowne Szczytniki Duchowne
TARŁOWSKI PIOTR M D0 Palędzie
UCIŃSKI MATEUSZ M D2 Oborniki
ZDANOWSKA JAGNA K D0 Poznan enduhub.com