Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 25.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
CHRZAN PAULINA K D3 Szczecin Kolarze z górki Ciśnij team
BOGACKI MIŁOSZ M D0 Police
MACKIEWICZ FILIP M D0 Szczecin PP nr 13
MILEWSKA HANIA K D1 Szczecin
GÓRNY FILIP M D1 Szczecin
PRZYBYSZ ALEKSANDER M D0 Szczecin
KUPCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M D4 Barlinek BARTEK TEAM
BRYŚKIEWICZ GABRIELA K D0 Szczecin Szybkie Bryśki Team
WYPYCH HANIA K D0 Wołczkowo Przebiegłe Jenoty
MARMURA MARIUSZ M D1 Stargard
MIELCARZ KACPER M D0 Warzymice
LICHTARSKI DAWID M D0 Police
GRZELAK KACPER M D4 bartkowo
ZDULSKI HUBERT M D3 Szczecin
KOCISZEWSKI GRACJAN M D1 Konin
TARGOSIŃSKA MARCELINA K D3 Police
SIEROCKI ALEKSANDER M D0 Goleniów
WADAS MIŁOSZ M D3 Szczecin
MACKIEWICZ JAN M D2 Szczecin SP 45
ŚLIWIŃSKA MAGDALENA K D1 Schmolln
GÓRNA AGATA K D3 Szczecin
GNIEWKOWSKA JOANNA K D4 Szczecin
KUPCZYŃSKA AGATA K D0 Barlinek BARTEK TEAM
BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK M D0 Szczecin Szybkie Bryśki Team
ŚWIERCZYŃSKA MAGDALENA K D1 STARGARD
CICHOCKA MICHALINA K D0 Szczecin HKS Skaut Szczecin
BOGACKA WIKTORIA K D3 Police ukl ósemka
JANUS GABRIELA K D0 Szczecin
CHOMONT TOSIA K D0 krępsko
SMOTER KALINA K D0 Szczecin
GAŁUSZKA DANIEL M D4 Szczecin Puszczyk Bukowy
TARGOSIŃSKI FILIP M D1 Police
MEYER WIKTOR M D2 Szczecin
SKŁADANEK TYMEK M D3 Łódź
KOLBIARZ MIKOŁAJ M D2 Szczecin
ŚLIWA SYLWIA K D4 Szczecin Kusy Szczecin
PARADOWSKI BARTOSZ M D0 Nowogard
MILEWSKI MICHAŁ M D3 Szczecin
LIPKA MAKSYMILIAN M D3 Zabnica Wieczorne Bieganie w Gryfinie
ŚWIERCZYŃSKA ALICJA K D2 STARGARD
SIEROCKI CEZARY M D0 Goleniów
CHRZAN PAWEŁ M D2 Szczecin Kolarze z górki Ciśnij team
BOGACKA ALEKSANDRA K D3 police ukl ósemka
STUDNIAREK KORNELIA K D0 Szczecin
CHOMONT ANNA K D3 Krępsko
MIŁCZAK ALEKSANDER M D2 Gdańsk OZKB
PRZYBYSZ RADOSŁAW M D0 Szczecin
ŚWIĘTOCHOWSKA NADIA K D0 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
BRYŚKIEWICZ EWA K D0 Szczecin Szybkie Bryśki Team
SKŁADANEK HARRY M D0 Łódź
KOLBIARZ SZYMON M D3 Szczecin
MACIASZCZYK URSZULA K D1 Jarosławki
PARADOWSKA MARTYNA K D2 Nowogard
GRZELAK WIKTORIA K D2 bartkowo
ZDULSKA KORNELIA K D1 Szczecin
ŚLUSARCZYK HANNA K D0 Przelewice
KIEŁBASIEWICZ BARTEK M D1 Szczecin
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BRYŚKIEWICZ EWA K D0 Szczecin Szybkie Bryśki Team
GRĘDZIŃSKI KACPER M D2 Szczecin Kolarze Z Górki CIŚNIJ TEAM
JASINSKI ADRIAN M D0 Szczecin
JASINSKI ADRIAN M D0 Szczecin
JASINSKI DOMINIK M D2 Szczecin
JASINSKI DOMINIK M D2 Szczecin
JUREWICZ MICHAŁ M D1 Szczecin
MASEWICZ FRANCISZEK M D1 Gorzów Wlkp. KB Zofanna Gorzów Wlkp.
MIŁCZAK ALEKSANDER M D2 Gdańsk OZKB
PILARCZYK EMIL M D1 Szczecin PP 59
SZUDERA JULIA K D2 Szczecin
ŚWIERCZYŃSKA ALICJA K D2 Stargard
ŚWIERCZYŃSKA MAGDALENA K D1 Stargard
ZAREMBA OLIWIA K D1 SKALNO
ŻELEPIEŃ JULIA K D3 szczecin