Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 21.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
FRĄTCZAK AMANDA K D3 Rumia Zorza Gdynia
KOWALSKI MACIEJ M D2 Pogwizdów OLZA CIESZYN
KŁOSOWSKI MICHAŁ M D1 Kraków Los Trepos Companieros Jr
RADTKE ANIA K D3 Bytów SP2 Bytów/Dwójka Bytów
KAS MATEUSZ M D1 Gdynia Szkoła Katolicka Nazaret
PARCHEM MAŁGORZATA K D1 Władysławowo
BRYŁKA ADRIANNA K D0 Gdańsk Przedszkole nr 12
WIŚNIEWSKI JAKUB M D3 Gdansk Gemini Sopot Team
BAŃKOWSKA NADZIEJA K D4 Gdynia LKS Zorza
KOWALSKI MIŁOSZ M D3 Pogwizdów OLZA CIESZYN
ŻUREK MARTA K D4 Rumia UKS Siódemka Rumia
ZDUNEK JÓZEF M D0 Warszawa Przedszkole Tarchominek nr. 65 w Warszawie
PASCHKE MARYSIA K D0 Gdynia ShipCup
OWCZAREK KAROLINA K D3 Kosakowo
HINZ NATALIA K D3 Rumia
DRAGAN BLANKA K D1 Gdynia
TESKA MARTYNA K D0 Gdynia
DROSZKOWSKA ZUZANNA K D4 Gdynia LKS Zorza Gdynia
SROKOWSKA NATALIA K D0 Wrocław
SIKORA DAWID M D2 Gdynia Sp 31
PORZYCZ MAŁGORZATA K D2 Gdynia UKS Siódemka Rumia
DAWIDOWICZ KAMIL M D0 Gdańsk
KAMIŃSKI JAN M D0 Gdańsk
POŁOM KSAWERY M D0 Gdynia
TESKA PATRYCJA K D2 Gdynia SGA Gdynia
ROBASZKIEWICZ OLGA K D2 Rumia PESS
WIATROWSKI DAWID M D3 Dębno
SIKORA PATRYCJA K D4 Gdynia Zorza Gdynia/ Gim nr23
BRYŁKA JAN M D2 Gdańsk SP nr 23
WIŚNIEWSKI FILIP M D1 Gdańsk Gemini Sopot Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
CHYLIŃSKA BIANKA K D0 Kosakowo
CHYLIŃSKI MADDOX M D1 Kosakowo
DRZYCIMSKI FILIP M D1 Gdańsk
FRĄTCZAK AMANDA K D3 Rumia Zorza Gdynia
GAWRYLCZYK NINA K D1 gdynia
GAWRYLCZYK SELENA K D0 gdynia
KWIECIEŃ BARTOSZ M D3 Pruszcz Gdański
KWIECIEŃ MARCELINA K D2 Pruszcz Gdański
LEWANDOWSKA SONIA K D1 Lębork
LEWANDOWSKI FILIP M D4 Lębork SKLA SOPOT
ROGOWSKI WIKTOR M D2 Gdańsk Oprychy team
SIKORA DAWID M D2 Gdynia Sp 31
SKUCHA ZUZANNA K D3 gdynia
WIECZOREK EMILIA K D3 Katowice Sparta Katowice
WIKTORZAK IGOR M D1 Gdańsk AMO
WIKTORZAK KAMIL M D0 Gdańsk AMO