Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 19.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ŚWISTAK SZYMON M D0 Warszawa
OLECHNOWICZ PATRYK M D1 Warszawa
MAŁKOWSKA JUSTYNA K D1 Grodzisk Maz.
BOCIAŃSKI ANTONI M D0 Warszawa
GOŁOŚ ALEKSANDER M D2 Warszawa
KAMIEŃ MONIKA K D4 Warszawa AZS AWF Warszawa
KUCZYŃSKI ROBERT M D4 Nowy Dwór Mazowiecki Jogger
LIBERADZKA MAJA K D3 Warszawa MAMA i MAJA
KLECZEWSKI PIOTR M D3 WARSZAWA
PRZEORSKA GABRIELA K D3 Warszawa AZS AWF Warszawa
GALUHN MAJA K D4 Łomianki
OSTROWSKI FRANCISZEK M D0 Józefów k/Błonia
RYNKUN MICHAŁ M D4 Warszawa KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
WOLSKA MAJA K D1 Dębe Wielkie Biegam na Tarchominie
STEFAŃCZYK JAN M D0 Warszawa
DZIEDZIEWICZ JAN M D3 Warszawa Escola Varsovia
GŁOGOWSKA NINA K D1 Warszawa Naprzód Młociny
BOGDAN DAWID M D4 Warszawa SP209
PAWIŁOJĆ ERNEST M D1 Warszawa Spin Freekies Running Team
ISASI-KURAN MARCIN M D0 Warszawa Markowi Biegacze
OLECHNOWICZ NIKOLA K D3 Warszawa
MAŁKOWSKA ZUZANNA K D1 Grodzisk Maz.
RYWACKI PATRYK M D0 Warszawa
KOZŁOWSKI MARCIN M D1 Warszawa
WIERZCHOWIECKI OLIVER M D1 Warszawa
WŁOCH ANTONINA K D2 WARSZAWA
WASILEWSKA JAGODA K D1 Warszawa Biegam z rodzicami
PLICHTA LAURA K D0 Warszawa
ZĄBEK DOMINIKA K D0 Duczki
GOŁĘBIEWSKI FILIP M D0 Warszawa
OSTROWSKI JAKUB M D0 Józefów k/Błonia
ŻYŁOWSKA JULIA K D1 Warszawa
KOZERSKA ANTONINA K D0 Warszawa Przedszkole nr 197 DO-RE-MI
TEPPER MICHALINA K D0 Warszawa
GOLONKO IGNACY M D2 Łomianki
PISKORSKA KALINA K D2 Warszawa
BOGDAN MARCIN M D4 Warszawa G73
KUCZYŃSKA AGNIESZKA K D3 Nowy Dwór Mazowiecki Jogger
ISASI-KURAN LENA K D1 Warszawa Markowi Biegacze
NOWACZYK ANTEK M D0 Warszawa
OCHAB GABRIELA K D0 Warszawa
GŁOWACKI SZYMON M D2 Warszawa Varsovia Warszawa
GĘBARSKI TOMASZ M D3 Łomianki SMARTTECH3D Dream Team
DĄBROWSKI JAN M D1 WARSZAWA WARSAW MONTESSORI SCHOOL
WASZKIEWICZ PIOTR M D2 Warszawa SP 206
LINDNER OLA K D0 Warszawa
SZYMBORSKI JANEK M D3 Warszawa UKS Ryś
BRUDNICKI MIKOŁAJ M D1 Warszawa Brudnisie
PROCH WERONIKA K D3 Otwock
GOŁĘBIEWSKI MATEUSZ M D1 Warszawa
ŹYCZYŃSKA NATALIA K D3 Warszawa sp 321
ŻYŁOWSKA NATALIA K D3 Warszawa
KOZERSKA WERONIKA K D1 Warszawa SP 68 / UKS GEPARD
TEPPER IZABELA K D0 Warszawa
SZYMAJDA ADA K D0 Warszawa
BUDZISZEWSKA NELLY K D0 Warszawa
KUCZYŃSKA WIKTORIA K D4 Nowy Dwór Mazowiecki Jogger
KLUZEK WERONIKA K D3 Nowa Iwiczna
NOWACZYK JUREK M D0 Warszawa
BREWCZAK KATARZYNA K D1 Piaseczno
RESZKA MARIA K D1 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
GĘBARSKI MAX M D2 Łomianki SMARTTECH3D Dream Team
WOLSKI MATEUSZ M D0 Dębe Wielkie Biegam na Tarchominie
DUTKIEWICZ KRYSTIAN M D3 Warszawa
LINDNER WIKTOR M D2 Warszawa
KLEPACKI MAKSYMILIAN M D1 Warszawa YO!ZEN Running Team
BRUDNICKA MILENA K D0 Warszawa Brudnisie
PAWIŁOJĆ NINA K D0 Warszawa Spin Freekies Running Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AWSIUKIEWICZ JAN M D1 Karczew 12tri.pl
BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA K D2 Warszawa Bartoszewski Team
DREWNIK DOMINIK M D3 Warszawa
DREWNIK JOANNA K D1 Warszawa
DRUGIE NAZW DRUGIE K D3 wroclaw klub 2
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GALUHN KAJETAN M D2 Łomianki
GŁOWACKI SZYMON M D2 Warszawa Varsovia
GRZYBOWSKI TOMASZ M D0 Łomianki
IWANIUK CYPRIAN M D1 Warszawa
IWANIUK FELIKS M D1 Warszawa
JANASZ SZYMON M D3 Warszawa
JANASZ URSZULA K D0 warszawa
JANASZ WERONIKA K D0 Warszawa
KARPIŁOWSKI MIKOŁAJ M D0 Warszawa
KLUZEK WERONIKA K D3 Nowa Iwiczna
KOŁOSOWSKI SZYMON M D3 Warszawa
KOŁOSOWSKI TYMOTEUSZ M D1 Warszawa
KRAJEWSKA KAROLINA K D4 Kobyłka UKS GAZELA WOŁOMIN
KRAJEWSKI HUBERT M D2 Kobyłka UKS GAZELA WOŁOMIN
MICHAŁOWSKI MAKSYMILIAN M D2 Warszawa
MUSIAŁEK POLA K D2 Karczew
OLECHNOWICZ NIKOLA K D3 Warszawa
OLECHNOWICZ PATRYK M D1 Warszawa
OSTROWSKI TOBIASZ M D1 Józefów k/Błonia
OSTROWSKI TOBIASZ M D1 Józefów k/Błonia
OSTROWSKI TOBIASZ M D1 Józefów k/Błonia
PIERWSZE NAZW PIERWSZE M D0 poznan klub 1
RESZKA MARIA K D1 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
RUTKOWSKA LENA K D0 Warszawa
RUTKOWSKI KRZYSZTOF M D0 Warszawa
STOPCZYK IGNACY M D1 Warszawa
STOPCZYK IGNACY M D1 Warszawa
STOPCZYK IGNACY K D1 Warszawa
STOPCZYK IGNACY M D1 Warszawa
STOPCZYK JULIA K D1 Warszawa
STOPCZYK JULIA K D1 Warszawa
ŚWISTAK SZYMON M D2 Warszawa
TRZCINSKI ALAN M D0 warszawa moje cudowne lata przedszkole
TRZCIŃSKI ARTUR M D1 Warszawa moje cudowne lata przedszkole
WŁOCH ANTONINA K D2 WARSZAWA
WOJCIECHOWSKI BENJAMIN M D4 Piotrków Kujawski
WOJCIECHOWSKI BENJAMIN M D4 Piotrków Kujawski
WOJCIECHOWSKI BENJAMIN M D4 Piotrków Kujawski
WOŹNIAK MAJA K D0 Warszawa Przedszkole nr 381
WOŹNIAK SZYMON M D1 Warszawa SP 316
ZDUŃCZYK NATALIA K D0 Otwock
ŹYCZYŃSKI BARTOSZ M D2 Warszawa sp 321