Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 27.07.2016 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
CZUPRYNA NIKOLA K D0 Brzeg Dolny
SZUMACHER APOLONIA K D3 Brzeg Dolny
HIROWSKI BARTOSZ M D0 Wrocław
WRZESIŃSKI FRANCISZEK M D2 Wrocław MKS PARASOL
GAWŁWOWICZ PIOTR M D3 Wrocław
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław Pastelowe Przedszkole
KARMOWSKI KACPER M D3 Siechnice
MACIEJEWSKI MIŁOSZ M D4 Smolec STS Sokół Smolec
BIENIADA GABRIELA K D2 WROCŁAW
BUDZIK JULIA K D3 Brzeg Dolny Szkoła Podstawowa nr 5 w Brzegu Dolnym
ECKARDT JAKUB M D3 Wrocław SP nr 50 we Wrocławiu
PUCEK JULIA K D4 Smolec
PISKOROWSKA DAGMARA K D3 Wrocław SP 45 Wrocław
GACZYŃSKI MATEUSZ M D1 Skokowa
PAZDEJ WIKTOR M D0 Przecławice zchatynakoncuwsi.blogspot.com
KRYSZCZUK MALWINA K D0 Wrocław
MISZKIEŁO BARTOSZ M D4 Wrocław Amator
KOLEBUK ANTONI M D0 Wrocław
STELMASZAK PIOTR M D2 Wrocław
KUŹMICKI PIOTR M D3 Wrocław MKS Parasol
OLACZEK WIKTORIA K D2 Mrozów Niedzielni biegacze
CZUPRYNA OLIWIER M D1 Brzeg Dolny
CHMIELEWSKA OLGA K D1 Namysłów -
HIROWSKI JAKUB M D2 Wrocław
CZERWIŃSKI ALEX M D0 Pszenno
GAWŁWOWICZ ALICJA K D2 Wrocław
ECKARDT WIKTOR M D1 Wrocław Przedszkole nr 149
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wroclaw Pastelowe Przedszkole
GUŁA WIKTORIA K D4 Kobierzyce
BIENIADA PIOTR M D3 WROCŁAW
SADOWSKI EMIL M D0 Wrocław
FRYSIAK ANIA K D0 Wrocław
PIETER ANNA K D0 Wrocław O CO BIEGA
PISKOROWSKA DARIA K D3 Wrocław SP 45 Wrocław
GACZYŃSKA MAGDALENA K D3 Skokowa
PASZKOWSKA-MICHALSKA JAGNA K D0 Wroclaw
JEDNORÓG HANNA K D3 Długołęka
HOTAŁA ANTONINA K D0 Wrocław Przedszkole Ekologiczne
KOLEBUK HANNA K D4 Wrocław
STELMASZAK MARIA K D0 Wrocław
KUŹMICKA AGATA K D3 Wrocław
OLACZEK PATRYK M D3 Mrozów Niedzielni biegacze
GRZEGORCZYK JAKUB M D2 Wrocław Ślęza Wrocław
CHMIELEWSKA JULIA K D2 Namysłów -
HLIWA KAJA K D0 Smolec Night Runners Kids
KRYM FILIP M D2 Smolec Night Runners Wrocław
KRAUSE JAKUB M D0 Wrocław
WĄSIAK NINA K D0 Wrocław
BARCIK HANIA K D2 Wroclaw
WYROŚLAK MACIEJ M D3 Wrocław
BIENIADA WIKTOR M D1 WROCŁAW
SADOWSKI MIŁOSZ M D1 Wrocław
WCISŁO ZOFIA K D0 Wrocław
OLACZEK NIKODEM M D0 Mrozów Niedzielni biegacze
CIOSK MARIA K D1 Wrocław
SZUMACHER JAN M D3 Brzeg Dolny
KOŁTON MARTA K D0 bielany Wrocławskie
WRZESIŃSKI MIKOŁAJ M D2 Wrocław MKS PARASOL
HOTAŁA JAN M D3 Wrocław SP1
SYNOWIEC MARTA K D3 Żmigród
KARMOWSKA AMELIA K D0 Siechnice
MACIEJEWSKA POLA K D1 Smolec
WAŻNY ARTUR M D3 Wrocław WAŻNY TEAM
BUDZIK ALICJA K D1 Brzeg Dolny Szkoła Podstawowa nr 5 w Brzegu Dolnym
CHMIELEWSKA HANNA K D2 Namysłow -
KRĘŻEL KUBA M D4 Wrocław Sobczyk Team
MINKOWSKA MAJA K D2 Smolec Night Runners Kids
GACZYŃSKA MARTA K D1 Skokowa
KOPKA LIWIA K D1 Wrocław Przedszkole 149 Tęczowa Polanka
WĄSIAK JAKUB M D0 Wrocław
BARCIK JAS M D1 Wroclaw
WYROŚLAK PAWEŁ M D4 Wrocław
KŁOSOWSKI MICHAŁ M D3 Wrocław SP34
SADOWSKI WOJCIECH M D2 Wrocław
ECKARDT MIKOŁAJ M D3 Wrocław
OLACZEK MICHAŁ M D1 Mrozów Niedzielni biegacze
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BIENIADA PIOTR M D3 WROCŁAW
BOGACZ ALICJA K D0 Smolec
BOGACZ CEZARY M D0 Smolec ZSP Smolec
GUSZPIT WOJCIECH M D2 Wroclaw
JACYSZYN KAROLINA K D2 Wroclaw
KŁOSOWSKI MICHAŁ M D3 Wrocław SP 34
KOLEBUK HANNA K D4 Wrocław Rodzina Kolebuków
KOPKA LIWIA K D1 Wrocław Przedszkole 149 Tęczowa Polanka
KRĘŻEL KUBA M D4 Wrocław Sobczyk Team
KRZYŚKÓW POLA K D0 Wrocław
KUŹMICKA AGATA K D3 Wrocław
KUŹMICKI PIOTR M D3 Wrocław MKS Parasol
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław Pastelowe Przedszkole
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław Pastelowe Przedszkole
MISIEWICZ KAMIL M D3 Wrocław WKS Śląsk - Nowy Dwór
MISZKIEŁO ALEKSANDRA K D1 Wrocław Amator
MISZKIEŁO ALEKSANDRA K D1 Wrocław Amator
NAKRASZEWICZ PATRYK M D1 Wrocław Gołostupiec
SADOWSKI EMIL M D0 Wrocław
SADOWSKI EMIL M D0 Wrocław
STELMASZAK PIOTR M D2 WROCŁAW
SYNOWIEC MARTA K D3 Żmigród Synowiec
TRZASKACZ FRANEK M D0 Trzebnica
TRZASKACZ HANIA K D2 trzebnica
WAŻNY ARTUR M D3 Wrocław WAŻNY TEAM
WÓJCIK MICHAŁ M D2 Wrocław
WÓJCIK OLGA K D4 Wrocław
WYSOCKA KINGA K D2 Wrocław