Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 22.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 331 OCHAL PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:15:19 00:15:19
2 290 FRYDRYCHOWSKI PIOTR M M20 KLECZEW KS TEAM RUN GDAŃSK 00:15:41 00:15:41
3 161 TUCZYŃSKI SYLWESTER M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:16:39 00:16:39
4 307 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA K K20 BYDGOSZCZ 00:16:55 00:16:55
5 141 MAŁECKI JAKUB M M30 BYDGOSZCZ RWT W BYDGOSZCZY 00:17:00 00:17:00
6 133 POCZEWSKI JAN M M20 ZŁOTÓW 00:17:01 00:17:01
7 209 SZYMAŃSKI KRYSTIAN M M20 ZŁOTÓW ZŁOTÓW 00:17:06 00:17:06
8 90 KAWAŁKOWSKI MARCIN M M30 BYDGOSZCZ ENCE-PENCE RUN TEAM 00:17:17 00:17:17
9 129 SZENK MARTA K K30 BYDGOSZCZ LEKKO SPOCENI 00:17:20 00:17:20
10 132 POCZEWSKI PIOTR M M40 ZŁOTÓW 00:17:36 00:17:36
11 184 STANKIEWICZ BŁAŻEJ M M40 BYDGOSZCZ LKS OSTROMECKO 00:17:37 00:17:37
12 41 KOLMAJER RAFAŁ M M30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:17:37 00:17:37
13 303 KOŁAKOWSKI TOMASZ M M20 BYDGOSZCZ TO TYLKO TRIATHLON 00:17:40 00:17:40
14 120 RADOWSKI CEZARY M M40 BYDGOSZCZ 00:17:45 00:17:45
15 339 LIBERA MAKSYMILIAN M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:17:53 00:17:53
16 261 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ M M20 ŻNIN SOKÓŁ GĄSAWA / PRT 00:17:55 00:17:55
17 124 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:17:56 00:17:57
18 338 KUBANEK LUKASZ M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:18:02 00:18:02
19 116 JAGODZIŃSKI MATEUSZ M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:18:06 00:18:06
20 88 MRUK TOMASZ M M40 BYDGOSZCZ CZARNE STOPY.SM 00:18:07 00:18:07
21 308 SENGER MICHAŁ M M30 GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA / PAŁUKI RUNNING TEAM 00:18:09 00:18:09
22 325 DADZIBÓG MARIUSZ M M20 ŚWINKI EVERYDAYRUNNINGTEAM 00:18:08 00:18:09
23 241 NĘDZA ŁUKASZ M M20 WĄBRZEŹNO 00:18:18 00:18:20
24 58 DANIELEWSKI MARIUSZ M M30 ZŁAWIEŚ WIELKA DRUŻYNA SZPIKU 00:18:21 00:18:22
25 356 KALINOWSKI DAWID M M30 BYDGOSZCZ 00:18:23 00:18:23
26 278 JENDRYKA MAREK M M50 BYDGOSZCZ KB ŁAPKA 00:18:26 00:18:26
27 205 HOC MAREK M M30 BYDGOSZCZ LEGE ARTIS 00:18:29 00:18:29
28 335 SZYSZKA MARIUSZ M M30 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:18:34 00:18:35
29 4 ŚLEFARSKI JACEK M M30 BYDGOSZCZ 00:18:36 00:18:36
30 333 SOWIŃSKI PIOTR M M40 ŁOCHOWICE SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:18:37 00:18:38
31 57 OBRĘBSKI GRZEGORZ M M30 BYDGOSZCZ BIEGASIE 00:18:49 00:18:50
32 353 SZARASZEWSKI PAWEŁ M M30 GRUDZIĄDZ 00:18:52 00:18:52
33 318 NITKA ŁUKASZ M M30 POTULICE 00:18:57 00:18:57
34 227 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 BYDGOSZCZ 00:19:09 00:19:09
35 144 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH M M30 ŁOCHOWO 00:19:10 00:19:11
36 256 MOROSZCZAK BOGUMIŁ M M40 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:19:22 00:19:22
37 143 BEJGIER EDMUND M M40 OSIELSKO 00:19:26 00:19:28
38 44 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:19:33 00:19:33
39 260 MALICKI ŁUKASZ M M30 BYDGOSZCZ WWW.MALMEDIA.PL 00:19:31 00:19:33
40 89 PAWŁOWSKI RADOSŁAW M M40 ZIELONKA JFTC SU 00:19:34 00:19:35
41 36 HUTEK ANDRZEJ M M30 BYDGOSZCZ 00:19:36 00:19:39
42 359 MIECZKOWSKI ROBERT M M40 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 00:19:40 00:19:40
43 217 HAIZE TOMEK M M30 BYDGOSZCZ 00:19:38 00:19:41
44 131 STADNIK TOMASZ M M30 TORUŃ CSAIU TORUŃ 00:19:42 00:19:45
45 269 DEJA DANIEL M M30 CHOJNICE 00:19:47 00:19:49
46 98 KOWALSKI JACEK M M30 BYDGOSZCZ 00:19:48 00:19:50
47 1 KUBIS ROMAN M M40 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:19:51 00:19:51
48 221 WIECZOREK ŁUKASZ M M20 BYDGOSZCZ RUN4FUN 00:19:50 00:19:54
49 326 WOŹNIAKOWSKA AGATA K K30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:19:52 00:19:54
50 56 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M20 BYDGOSZCZ 00:19:49 00:19:55
51 125 JAKŚ GRZEGORZ M M30 INOWROCŁAW ALPIMADE TEAM - BBL INOWROCŁAW 00:20:03 00:20:04
52 220 ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 TORUŃ 00:20:04 00:20:07
53 128 GRALIK KACPER M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:20:11 00:20:14
54 77 RACZYŃSKI KRZYSZTOF M M50 BYDGOSZCZ 00:20:14 00:20:15
55 182 KUJAWA PIOTR M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:20:22 00:20:27
56 351 GIERACH MARCIN M M30 NIEMCZ TRISPACE 00:20:24 00:20:27
57 142 JUCHACZ MICHAŁ M M30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:20:26 00:20:28
58 310 BIELAWSKI ROLAND M M40 BYDGOSZCZ 00:20:34 00:20:35
59 69 BRZOZOWSKI MARIUSZ M M50 BYDGOSZCZ 00:20:35 00:20:36
60 334 STASIAK ROBERT M M30 WĄBRZEŹNO 00:20:35 00:20:38
61 66 MAKOWSKI SŁAWOMIR M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:20:35 00:20:39
62 197 WNĘK NATALIA K K20 GRÓDEK KLINIKA TRIATHLONU 00:20:39 00:20:40
63 372 DOMALEWSKI ŁUKASZ M M20 BYDGOSZCZ 00:20:39 00:20:42
64 5 WUJEK MAGDALENA K K30 BYDGOSZCZ 00:20:40 00:20:42
65 11 DĘBSKI ADRIAN M M30 BYDGOSZCZ 00:20:41 00:20:45
66 320 KACICKI PIOTR M M30 BYDGOSZCZ KACICKI TEAM 00:20:42 00:20:45
67 190 SIELECKI ARKADIUSZ M M20 BYDGOSZCZ LTT LIPUSZ 00:20:38 00:20:46
68 189 ŁUKOMSKI PIOTR M M30 BYDGOSZCZ SZWEDEROWO 00:20:36 00:20:46
69 24 SZATTEN DAWID M M30 BYDGOSZCZ 00:20:50 00:20:54
70 348 GRZEGORZEWSKI RAFAŁ M M40 NIEMCZ BRZOZA BIEGA 00:20:51 00:20:56
71 206 GWITT BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ 00:20:57 00:20:59
72 369 DAMSKI ŁUKASZ M M30 TRYSZCZYN GARDENFLORA MTB TEAM 00:20:55 00:21:02
73 301 KARPACZ JAREK M M20 WITOSŁAW 00:21:16 00:21:18
74 78 SIUDA SEBASTIAN M M40 BYDGOSZCZ RM 00:21:15 00:21:21
75 366 PASIEKA TOMASZ M M40 DRZEWIANOWO BIEGIEMPRZEZPOLA.PL 00:21:16 00:21:21
76 332 BINASZEWSKI ADAM M M30 TORUŃ 00:21:14 00:21:23
77 330 ZARECKI PIOTR M M30 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 00:21:21 00:21:24
78 216 PTASZNIK MICHAŁ M M30 KORONOWO 00:21:17 00:21:27
79 230 MAJEWSKI ROBERT M M30 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:21:21 00:21:28
80 53 DANIELEWSKI RAFAŁ M M30 BYDGOSZCZ DRUŻYNASZPIKU 00:21:31 00:21:31
81 279 WŁODARCZYK WOJCIECH M M50 BYDGOSZCZ 00:21:27 00:21:32
82 304 BOŁKA SZYMON M M20 ZAMOŚĆ 00:21:27 00:21:37
83 273 LEWICKI MACIEJ M M40 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START! 00:21:34 00:21:37
84 177 SKUBISZEWSKI DAMIAN M M20 BYDGOSZCZ ARMIA CHRYSTUSA 00:21:33 00:21:38
85 176 STELMACH PATRYCJA K K20 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:21:37 00:21:38
86 9 JANYSKA KRZYSZTOF M M30 BIAŁE BŁOTA KB ŁAPKA 00:21:38 00:21:38
87 19 KNEPKA PIOTR M M20 ŚWIECIE 00:21:32 00:21:40
88 346 ZAJĄC MARCIN M M40 CZARKOWO RUN-PASJA 00:21:33 00:21:41
89 178 WRÓBLEWSKA DAGMARA K K30 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 00:21:35 00:21:41
90 405 SZRAJDA MARCIN M M30 BYDGOSZCZ 00:21:41 00:21:42
91 218 GĄSIOROWSKI ROBERT M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:21:38 00:21:43
92 212 NIEDBALSKI GRZEGORZ M M50 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:21:41 00:21:43
93 313 DUDEK DAWID M M30 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LA 00:21:41 00:21:45
94 223 RUBACH LUKASZ M M30 BYDGOSZCZ 00:21:41 00:21:50
95 361 OLEJNICZAK MAREK M M30 BYDGOSZCZ 00:21:45 00:21:54
96 64 GŻYL MIKOŁAJ M M30 BYDGOSZCZ JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAM 00:21:47 00:21:57
97 153 ŚWIĘCICKI ANDRZEJ M M40 BYDGOSZCZ 00:21:55 00:22:00
98 368 OLSZEWSKA ADRIANNA K K20 MROCZA 00:21:57 00:22:02
99 123 STĘPSKI MAREK M M40 BYDGOSZCZ 00:22:04 00:22:05
100 350 URBAN STANISŁAW M M50 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:22:04 00:22:06
101 22 GROCHOWSKI JAKUB M M30 WITOSŁAW JW 1515 00:22:04 00:22:07
102 32 KAMINSKI GRZEGORZ M M30 PĘPERZYN TKKF WODNIK WIĘCBORK 00:22:13 00:22:16
103 61 WARCZAK KUBA M M30 BYDGOSZCZ 00:22:09 00:22:17
104 283 CHUDZICKI PIOTR M M50 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:22:10 00:22:19
105 327 TADROWSKI TOMASZ M M40 INOWROCŁAW 00:22:15 00:22:21
106 187 GORDON ROMAN M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:22:26 00:22:28
107 6 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 SOLEC KUJAWSKI MIELCAR TEAM 00:22:20 00:22:28
108 242 BOROWSKI RADOSŁAW M M20 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE KRAJNA SĘPÓLNO 00:22:26 00:22:29
109 263 NADRATOWSKI MACIEJ M M40 BYDGOSZCZ KABEL TEAM BYDGOSZCZ 00:22:23 00:22:30
110 155 DRZEWIECKI RAFAŁ M M40 NIEMCZ RUN4FUN 00:22:24 00:22:30
111 183 KARASZEWSKI MARCIN M M30 BTDGOSZCZ 00:22:31 00:22:34
112 317 MARACH PIOTR M M40 TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ 00:22:26 00:22:36
113 159 GRZENIA JACEK M M40 NIEMCZ 00:22:40 00:22:42
114 85 KUCHCZYŃSKI ADAM M M40 BYDGOSZCZ BÓL TO ŚCIEMA 00:22:40 00:22:46
115 70 LUZAK MIROSŁAW M M50 BYDGOSZCZ MWIK BYDGOSZCZ 00:22:43 00:22:50
116 373 SIKORA ANTONI M M60 PNIEWY ŻKB ŻNIN 00:22:50 00:22:53
117 287 WEŁNIŃSKI JAROSŁAW M M40 OSÓWIEC TEAMOCHAL 00:22:47 00:22:55
118 86 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M30 BYDGOSZCZ 00:22:52 00:22:58
119 232 MINTA ADAM M M30 BYDGOSZCZ 00:22:54 00:23:00
120 293 DERENDA MIREK M M30 INOWROCLAW 00:22:56 00:23:03
121 130 POZNAŃSKI SZYMON M M20 BYDGOSZCZ EDUTEAM 00:22:56 00:23:04
122 166 RAKOWSKA NATALIA K K20 BYDGOSZCZ 00:22:57 00:23:08
123 371 GRAJEWSKI MATEUSZ M M30 ŚWIECIE RUN4FUN 00:23:05 00:23:10
124 226 KADOW RYSZARD M M40 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:23:04 00:23:11
125 99 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M M50 TORUŃ 00:23:09 00:23:19
126 207 KANIOWSKI PAWEL M M20 SITNO TKKF WODNIK WIECBORK 00:23:20 00:23:24
127 272 DZIEMIANOWICZ WOJCIECH M M30 BYDGOSZCZ 00:23:19 00:23:25
128 289 KAMIŃSKA AGNIESZKA K K30 BYDGOSZCZ 00:23:20 00:23:26
129 379 BANACH TOMASZ M M30 MIEDZNO 00:23:22 00:23:28
130 276 DYMEK SŁAWOMIR M M30 BYDGOSZCZ 00:23:12 00:23:28
131 91 ZAGOZDZON WIOLETA K K30 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 00:23:25 00:23:30
132 259 KRASIŃSKI PIOTR M M40 BYDGOSZCZ 00:23:22 00:23:34
133 255 DĄBROWSKI ADAM M M30 BYDGOSZCZ 00:23:32 00:23:35
134 258 BIAŁOWĄS DARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ R2G 00:23:27 00:23:38
135 267 WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI M M60 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:23:40 00:23:41
136 286 SZPAKIEWICZ PIOTR M M20 TORUŃ BBL TORUŃ 00:23:31 00:23:42
137 115 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ M M20 BYDGOSZCZ TRUST ME, I'M ENGINEER! 00:23:36 00:23:45
138 239 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA K K30 BYDGOSZCZ MAMY RUSZAMY! 00:23:41 00:23:47
139 192 TRETKOWSKI PIOTR M M30 BYDGOSZCZ 00:23:49 00:23:51
140 342 SZYSZKA RADOSŁAW M M30 BYDGOSZCZ OKT RUN TEAM 00:23:47 00:23:53
141 199 JANIKOWSKA AWA K K20 BYDGOSZCZ 00:23:45 00:23:54
142 312 MAŁECKI TOMASZ M M30 ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 00:23:46 00:23:55
143 113 POPOWSKI ZBIGNIEW M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:23:51 00:23:55
144 72 ZADKA FILIP M M20 SZUBIN 00:23:54 00:23:56
145 7 KONKEL BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ 00:23:53 00:23:57
146 271 BAŁYS KRZYSZTOF M M20 BYDGOSZCZ 00:23:54 00:24:02
147 84 WONIAKOWSKI CZESŁAW M M50 BYDGOSZCZ PARKRUN BYDGOSZCZ 00:24:01 00:24:06
148 39 BICZKOWSKA MAGDALENA K K30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:24:01 00:24:06
149 208 PASZEK MARIA K K30 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ 00:23:58 00:24:07
150 253 WELCHOWSKI RAFAŁ M M30 INOWROCŁAW 00:24:05 00:24:09
151 46 WOŹNIAK ANNA K K30 BYDGOSZCZ RUN-PASJA 00:24:02 00:24:09
152 367 APANASIEWICZ BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:24:01 00:24:10
153 300 MARAŚKIEWICZ AGNIESZKA K K20 BYDGOSZCZ 00:24:04 00:24:11
154 201 MOKOS TOMASZ M M30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:24:02 00:24:15
155 344 WÓJTOWICZ RYSZARD M M20 SOLEC KUJAWSKI WÓJTOWICZ TEAM 00:24:10 00:24:16
156 374 BOULGE BEATA K K40 BYDGOSZCZ 00:24:09 00:24:17
157 81 MINDYKOWSKA ANNA K K40 BYDGOSZCZ RUN BDG 00:24:15 00:24:21
158 347 LIWOCH GRZEGORZ M M40 OSIELSKO 00:24:18 00:24:25
159 101 QUAAS LUKASZ M M30 BYDGOSZCZ RUN-PASJA 00:24:20 00:24:26
160 236 STRYCZYŃSKI MAREK M M20 BYDGOSZCZ 00:24:22 00:24:28
161 117 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA K K20 BYDGOSZCZ 00:24:19 00:24:30
162 181 PIETRYKOWSKI KUBA M M20 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 00:24:28 00:24:31
163 179 POLAŃCZYK PAULINA K K20 BYDGOSZCZ 00:24:27 00:24:31
164 63 KALINOWSKA KAROLINA K K30 BYDGOSZCZ 00:24:24 00:24:31
165 31 KREŃSKI TOMASZ M M30 BYDGOSZCZ 00:24:23 00:24:33
166 104 BYRTEK GRZEGORZ M M40 BYDGOSZCZ 00:24:29 00:24:34
167 277 RADOWSKA HELENA K K50 BYDGOSZCZ 00:24:27 00:24:34
168 103 SZULC WOJCIECH M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:24:28 00:24:36
169 100 DERING HANIA K K30 BYDGOSZCZ 00:24:31 00:24:37
170 195 FILOSEK PAWEŁ M M20 BYDGOSZCZ 00:24:31 00:24:38
171 380 SKALISZ RYSZARD M M60 BYDGOSZCZ 00:24:33 00:24:41
172 323 WARCZAK KATARZYNA K K30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:24:32 00:24:41
173 284 ANGLART ROMAN M M50 BYDGOSZCZ PARKRUN BYDGOSZCZ 00:24:31 00:24:42
174 302 GOLON MARLENA K K40 SICIENKO 00:24:32 00:24:42
175 234 REZMER AGNIESZKA K K30 BYDGOSZCZ 00:24:42 00:24:54
176 401 LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 BYDGOSZCZ 00:24:37 00:24:55
177 52 ZIÓŁKOWSKA JOANNA K K20 CHEŁMNO 00:24:39 00:24:55
178 145 WIŚNIEWSKI DAWID M M20 LIPNICZKI EDUTEAM 00:24:51 00:24:59
179 151 CZYŚCIECKI ADRIAN M M20 ZAMOŚĆ EDUTEAM 00:24:51 00:24:59
180 18 OSIŃSKA DOMINIKA K K30 TORUŃ 00:24:47 00:24:59
181 315 KOCHAŃSKA JOANNA K K30 SICIENKO 00:24:57 00:25:07
182 328 SOWIŃSKA JUSTYNA K K40 ŁOCHOWICE SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:24:59 00:25:07
183 407 KOTWICA PAWEŁ M M20 BYDGOSZCZ 00:25:10 00:25:13
184 165 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 BARTOSZYCE 00:24:59 00:25:15
185 55 LASKA ARTUR M M30 BYDGOSZCZ 00:25:07 00:25:17
186 67 STĘPIEŃ MONIKA K K30 BYDGOSZCZ 00:25:06 00:25:19
187 352 NURKIEWICZ JAROSŁAW M M40 BYDGOSZCZ ANIOŁY 00:25:09 00:25:20
188 363 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW M M40 BYDGOSZCZ 00:25:16 00:25:25
189 364 WOJCIECHOWSKA EMILIA K K40 BYDGOSZCZ 00:25:16 00:25:25
190 28 TRUDNOWSKI JANUSZ M M60 BYDGOSZCZ DRUŻYNA SZPIKU BYDGOSZCZ 00:25:20 00:25:28
191 224 ROBACZEWSKA KINGA K K30 DOBRCZ 00:25:23 00:25:34
192 14 KRYSZTOFIAK ROBERT M M40 BRZOZA 00:25:25 00:25:35
193 105 GADOMSKA MARIA K K60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:25:32 00:25:39
194 79 BARNIGIEL AGNIESZKA K K40 SOLEC KUJAWSKI 00:25:33 00:25:40
195 294 KUBIAK MAŁGORZATA K K50 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:25:29 00:25:42
196 202 KLÓSKA JAREK M M30 NIEMCZ MAM TĘ MOC 00:25:38 00:25:43
197 409 PODOLSKI MARIUSZ M M20 MYSŁAKÓWKO 00:25:42 00:25:43
198 404 DOMAGALSKA MAJA K K20 BYDGOSZCZ 00:25:37 00:25:45
199 167 ROŚ SŁAWEK M M20 NOWA WIEŚ WIELK ARMIA CHRYSTUSA 00:25:27 00:25:46
200 235 SZCZYGIEŁ MICHAŁ M M30 BYDGOSZCZ 00:25:37 00:25:49
201 94 RATAJ MACIEJ M M40 ŁOCHOWO 00:25:46 00:25:52
202 114 WAWRZYNIAK ANDRZEJ M M50 BYDGOSZCZ 22. ODN 00:25:41 00:25:53
203 96 PRIEWE PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ DYNAMO SKARPA 00:25:34 00:25:54
204 172 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M30 BYDGOSZCZ DYNAMO SKARPA 00:25:37 00:25:56
205 17 BAUMAN KRYSTIAN M M30 TUR DRUŻYNA SZPIKU 00:25:39 00:25:59
206 45 BEDNAREK MARTA K K30 WTELNO 00:25:58 00:26:07
207 249 SZMELTER MICHAŁ M M40 BYDGOSZCZ 00:25:59 00:26:11
208 246 JAHNKE MAJA K K20 BYDGOSZCZ 00:26:04 00:26:16
209 244 MAJER MAGDA K K20 BYDGOSZCZ 00:26:05 00:26:16
210 38 SIERANT MARIAN M M50 BYDGOSZCZ 00:26:04 00:26:17
211 222 MOROSZCZAK DOMINIKA K K30 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:26:08 00:26:17
212 140 MAŁECKA IZABELA K K30 BYDGOSZCZ 00:26:04 00:26:18
213 314 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M M40 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 00:26:06 00:26:20
214 108 OŻGA AGNIESZKA K K20 BYDGOSZCZ 00:26:03 00:26:20
215 219 KOŻUCHOWSKA KATARZYNA K K40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:26:17 00:26:21
216 154 GLASNER RAFAŁ M M40 BYDGOSZCZ WEEKENDOWY BIEGACZ 00:26:05 00:26:24
217 266 PALUSZAK ŁUKASZ M M30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:26:14 00:26:25
218 194 TRUSKAWA ROBERT M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:26:18 00:26:25
219 122 ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA K K30 BYDGOSZCZ 00:26:09 00:26:26
220 92 GOCKOWIAK WIKTOR M M20 BYDGOSZCZ 00:26:11 00:26:27
221 251 WAWRZYNIAK SZYMON M M20 BYDGOSZCZ - 00:26:27 00:26:28
222 210 PROKOPOWICZ AGNIESZKA K K30 KRUSZYN KRAJEŃSKI 00:26:20 00:26:35
223 355 KAMPER MAŁGORZATA K K40 BYDGOSZCZ 00:26:26 00:26:36
224 27 PRZYBYLSKA KAROLINA K K20 BYDGOSZCZ KLINIKA TRIATHLONU 00:26:20 00:26:37
225 274 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR M M40 BYDGOSZCZ 00:26:32 00:26:42
226 62 BYCZKOWSKI ZENON M M50 MUROWANIEC INDYWIDUALNIE 00:26:38 00:26:44
227 306 TWARDOWSKI WOJCIECH M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:26:31 00:26:45
228 252 LUZAK MAGDALENA K K20 BYDGOSZCZ 00:26:34 00:26:47
229 370 PAPIERSKA AGNIESZKA K K30 TRZCINIEC 00:26:31 00:26:49
230 200 SZMATUŁA ELŻBIETA K K20 STRZELNO 00:26:35 00:26:52
231 282 MARCINIAK JUSTYNA K K30 BYDGOSZCZ 00:26:43 00:26:57
232 211 HARASIMCZYK WERONIKA K K20 BYDGOSZCZ 00:26:53 00:27:00
233 357 PISKORSKA MARTA K K30 SOLEC KUJAWSKI 00:26:50 00:27:03
234 231 GIEŁDON PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ JRG1 00:26:55 00:27:04
235 76 JARZYŃSKI MACIEJ M M20 BYDGOSZCZ CENTRUM KLUB SPORTOWY 00:26:51 00:27:05
236 50 KOZAKIEWICZ MARCIN M M40 NAKŁO 00:26:52 00:27:06
237 349 POLACKA JADWIGA K K40 OSIELSKO 00:26:58 00:27:07
238 250 NUNZEK AGNIESZKA K K40 BYDGOSZCZ 00:27:01 00:27:14
239 297 JÓZEFIAK ALICJA K K20 OSIELSKO VEGE RUNNERS 00:27:06 00:27:16
240 238 JELEŃ AGNIESZKA K K30 BYDGOSZCZ KEEEPER 00:27:01 00:27:16
241 147 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 BYDGOSZCZ 00:26:58 00:27:16
242 295 KAPELA RADOSŁAW M M30 TORUŃ 00:27:17 00:27:17
243 102 KRASIŃSKA KATARZYNA K K30 BYDGOSZCZ 00:27:10 00:27:20
244 291 WOSZCZYK AGNIESZKA K K20 SŁUPSK 00:27:14 00:27:25
245 299 MIKUŁA TOMASZ M M30 SZUBIN GORDON RUN 00:27:15 00:27:32
246 12 WINKLEWSKI KRZYSZTOF M M40 SOLEC KUJAWSKI 00:27:16 00:27:33
247 8 JACOBI MACIEJ M M20 BYDGOSZCZ 00:27:21 00:27:33
248 21 CISZEWSKA EMILIA K K30 BYDGOSZCZ 00:27:26 00:27:38
249 170 FEDERKIEWICZ RYSZARD M M60 BYDGOSZCZ 00:27:28 00:27:38
250 43 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA K K30 PIECHCIN 00:27:25 00:27:40
251 29 PERA MAREK M M30 BYDGOSZCZ 00:27:30 00:27:42
252 247 GRZYBOWSKI DANIEL M M30 GRUDZIĄDZ 00:27:31 00:27:43
253 257 KRUSZYNSKI MARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ DRUŻYNA SZPIKU 00:27:23 00:27:43
254 185 ORNATOWSKI MARCIN M M30 KRUSZYN KRAJEŃSKI GORDON RUN 00:27:30 00:27:45
255 74 BONALSKA MAGDALENA K K30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:27:34 00:27:48
256 305 BUDNY ALEKSANDER M M20 NIEMCZ 00:27:39 00:27:54
257 309 ZYWERT NATALIA K K30 BYDGOSZCZ 00:27:41 00:27:54
258 169 WOJTYSIAK DOROTA K K30 BYDGOSZCZ 00:27:46 00:27:56
259 322 TRUSZCZYŃSKA PATRYCJA K K20 GRUDZIĄDZ 00:27:58 00:27:59
260 109 RATAJCZAK MICHAŁ M M30 BYDGOSZCZ TASTY&HEALTHY 00:27:44 00:27:59
261 111 HARACEWIAT CEZARY M M50 BYDGOSZCZ 00:27:46 00:28:00
262 112 POPOWSKA BARBARA K K60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:28:00 00:28:06
263 254 ŻARCZYŃSKA DOROTA K K20 BYDGOSZCZ STAFF BYDGOSZCZ TRIATHLON 00:27:48 00:28:08
264 292 KOSACKA ANETA K K30 CIECHOCINEK 00:28:16 00:28:16
265 191 SZADKOWSKA ANNA K K50 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:28:18 00:28:18
266 121 ANDRUSZKIEWICZ EWA K K50 NOWY DWÓR 00:28:06 00:28:18
267 296 JÓZEFIAK MAGDALENA K K50 OSIELSKO 00:28:10 00:28:20
268 48 BILON-MOLENDA ALICJA K K30 BYDGOSZCZ CROSSFIT BYDGOSZCZ NO. 1 GYM 00:28:03 00:28:20
269 87 OWCZARZAK DARIA K K20 BYDGOSZCZ 00:28:07 00:28:21
270 402 SZULC MAGDALENA K K30 BYDGOSZCZ 00:28:09 00:28:23
271 73 NAWROCKI RAFAŁ M M40 BYDGOSZCZ 00:28:09 00:28:27
272 150 BALCERZAK DOROTA K K40 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:28:12 00:28:28
273 329 KOZACZYK JOANNA K K30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:28:30 00:28:31
274 285 MALATYŃSKA BARBARA K K40 PRZYŁĘKI 00:28:22 00:28:32
275 229 KĘSKRAWIEC BARTOSZ M M30 TRYSZCZYN 00:28:20 00:28:33
276 324 SULSKA MARTA K K30 BYDGOSZCZ 00:28:16 00:28:34
277 345 CHLEBOSZ SYLWIA K K30 SOLEC KUJAWSKI 00:28:29 00:28:35
278 360 BADZIŃSKI BOGDAN M M30 BYDGOSZCZ 00:28:24 00:28:37
279 127 ANDRZEJEWSKI DARIUSZ M M30 BYDGOSZCZ 00:28:22 00:28:39
280 26 RYBKA ALDONA K K40 ZIELONKA RUN BYDGOSZCZ 00:28:25 00:28:41
281 110 KACZOROWSKA AGNIESZKA K K20 BYDGOSZCZ TASTY&HEALTHY 00:28:26 00:28:42
282 341 JAGIEŁO SYLWIA K K30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:28:39 00:28:43
283 162 ŁAŃCUCKA AGNIESZKA K K40 BYDGOSZCZ 00:28:33 00:28:43
284 340 JAGIEŁO RADEK M M30 INOWROCŁAW 00:28:37 00:28:44
285 321 WILAMOWSKA JUSTYNA K K20 BYDGOSZCZ 00:28:37 00:28:50
286 343 PALIŃSKI GRZEGORZ M M30 STAWKI 00:28:44 00:29:00
287 119 RONKIEWICZ BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 00:28:50 00:29:07
288 193 GIERACH KRZYSZTOF M M60 NIEMCZ NIEMCZ-RUN 00:28:56 00:29:07
289 118 RONKIEWICZ DOROTA K K40 BYDGOSZCZ SPORT FACTORY 00:29:00 00:29:17
290 336 SZYSZKA ANGELIKA K K20 BYDGOSZCZ 00:29:03 00:29:21
291 136 WESOŁOWSKI DARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ OLD BOYS SPEEDWAY CLUB 00:29:18 00:29:27
292 245 GRZYBOWSKA MAGDALENA K K30 GRUDZIĄDZ 00:29:17 00:29:28
293 186 STRÓŻYK GRAŻYNA K K20 BYDGOSZCZ 00:29:10 00:29:30
294 148 DANIELEWSKI MARCIN M M30 KRUSZWICA BBL INOWROCŁAW 00:29:17 00:29:31
295 275 KUKLIŃSKI RAFAŁ M M30 BYDGOSZCZ 00:29:17 00:29:32
296 135 SZALA MONIKA K K30 BYDGOSZCZ 00:29:19 00:29:37
297 30 PŁACZKOWSKA JUSTYNA K K20 BYDGOSZCZ WEEKENDOWY BIEGACZ 00:29:26 00:29:45
298 163 BRZEZINSKA-HAFFKE SYLWIA K K40 CEKCYN 00:29:34 00:29:50
299 316 KUBIAK ANNA K K30 BYDGOSZCZ 00:29:45 00:29:53
300 265 PALUSZAK KATARZYNA K K30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:29:57 00:30:08
301 34 DĘBSKI ARKADIUSZ M M50 BYDGOSZCZ 00:29:56 00:30:09
302 126 ŻURAWSKI MICHAŁ M M40 BYDGOSZCZ RUN LOTTO-BYDGOSTIA 00:29:49 00:30:10
303 51 PAPROCKA MAŁGORZATA K K40 BYDGOSZCZ 00:30:03 00:30:18
304 362 ŁOŚ-WĄS KATARZYNA K K40 BYDGOSZCZ KRASZEWSKIEGO 1 00:30:20 00:30:24
305 354 SZARSZEWSKA MAŁGORZATA K K20 GRUDZIĄDZ 00:30:13 00:30:24
306 233 MAŚLANKA MACIEJ M M20 BYDGOSZCZ 00:30:22 00:30:27
307 137 BRĄGIEL JAKUB M M30 BYDGOSZCZ VEGE RUNNERS 00:30:13 00:30:36
308 65 PÓŁGĘSEK RAFAŁ M M40 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 00:30:24 00:30:37
309 180 RASSALSKA-KAUSA JOLA K K30 BYDGOSZCZ YOGI BIEGA 00:30:23 00:30:41
310 188 NOWAKOWSKA SYLWIA K K30 BYDGOSZCZ BRAK 00:30:37 00:30:54
311 146 POBIEDZIŃSKI ROBERT M M20 ZŁOTÓW 00:30:41 00:30:59
312 262 DANIELEK ADAM M M30 BYDGOSZCZ 00:30:52 00:31:05
313 134 SROCZYŃSKA MARTA K K20 BYDGOSZCZ KOBIETY BIEGAJĄ/ POLONIA BYDGOSZCZ SLA 00:30:49 00:31:06
314 60 NIEWIADOMY JUSTYNA K K30 BYDGOSZCZ WASZA WINDYKACJA 00:30:57 00:31:10
315 280 PRZERACKA VIOLETTA K K40 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ 00:31:16 00:31:34
316 281 PRZERACKI MIROSŁAW M M40 BYDGOSZCZ PGP SPORTOWA PACZKA 00:31:17 00:31:35
317 13 MENDEL KAROLINA K K20 BYDGOSZCZ TIOEVOLUTION.PL 00:31:16 00:31:36
318 54 MENDEL PATRYK M M20 BYDGOSZCZ TIOEVOLUTION.PL 00:31:16 00:31:36
319 10 MENDEL MAGDALENA K K20 BYDGOSZCZ TIOEVOLUTION.PL 00:31:16 00:31:36
320 378 PODGAJNA ELŻBIETA K K20 ZŁOTÓW 00:31:37 00:31:43
321 20 KAPELIŃSKI STANISŁAW M M40 BYDGOSZCZ 00:31:40 00:31:55
322 365 PASIEKA MAGDA K K30 DRZEWIANOWO MAM TĘ MOC 00:31:59 00:32:19
323 403 WALIŃSKA KATARZYNA K K30 OLIMPIA EXPRESSMEDIA 00:32:04 00:32:20
324 71 MALCZEWSKA MIRKA K K50 BYDGOSZCZ SPORT FAKTORY 00:32:12 00:32:24
325 288 WEŁNIŃSKA MAŁGORZATA K K40 OSÓWIEC 00:32:07 00:32:27
326 173 OLEKSY ILONA K K30 BYDGOSZCZ 00:32:07 00:32:32
327 243 MAJEWSKA MONIKA K K30 LUCIM 00:32:33 00:32:44
328 198 TOMASZEWSKA DOROTA K K20 BYDGOSZCZ 00:32:29 00:32:49
329 225 WINIECKA BEATA K K40 BYDGOSZCZ 00:32:28 00:32:51
330 171 PERLIK GRZEGORZ M M60 BYDGOSZCZ 00:32:28 00:32:52
331 138 BRĄGIEL ANNA K K30 BYDGOSZCZ VEGE RUNNERS 00:32:46 00:33:12
332 375 STADNIK MAŁGORZATA K K20 TORUŃ 00:32:57 00:33:15
333 270 STEFANOWICZ WOJTEK M M30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:33:01 00:33:25
334 152 KEMPA ARKADIUSZ M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:32:59 00:33:25
335 311 KARDACH MAGDALENA K K30 BYDGOSZCZ ALLIANZ RUNNING TEAM 00:33:11 00:33:26
336 37 HUTEK AGATA K K30 BYDGOSZCZ 00:33:23 00:33:43
337 358 PĘKAŁA EWA K K30 PAWŁÓWEK 00:33:47 00:33:50
338 93 PRZYBYSZ TERESA K K30 BYDGOSZCZ 00:33:54 00:34:09
339 406 ROSA-CZUBAK KATARZYNA K K30 BYDGOSZCZ 00:34:02 00:34:18
340 107 KRYSIŃSKA KAMILA K K30 BYDGOSZCZ 00:34:02 00:34:19
341 264 KRAJEWSKI JAROSŁAW M M30 TORUŃ 00:33:59 00:34:36
342 75 LIBERA SABINA K K40 BYDGOSZCZ 00:34:28 00:34:50
343 196 WIŚNIEWSKA EWA K K40 MROCZA 00:35:17 00:35:38
344 213 WRZESIŃSKA MAŁGORZATA K K30 ŻNIN ZAKOCHANAWBIEGANIU.PL 00:35:39 00:35:57
345 319 MARACH ANNA K K40 TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ 00:35:53 00:36:15
346 376 SZYMAŃSKA HALINA K K50 RYNARZEWO 00:36:53 00:37:16
347 377 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW M M50 RYNARZEWO 00:36:53 00:37:16
348 139 BIENIEK KINGA K K20 MOGILNO 00:37:41 00:38:00
349 3 NADOLNA AURELIA K K30 BYDGOSZCZ WEEKENDOWY BIEGACZ 00:37:43 00:38:02
350 40 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA K K20 BYDGOSZCZ 00:38:00 00:38:20
351 97 RATAJ ZUZANNA K K30 POZNAŃ KOBIETYBIEGAJA.PL / SLA POLONIA BYDGOSZCZ 00:41:34 00:41:34
352 149 RATAJ KRZYSZTOF M M30 POZNAŃ SLA POLONIA BYDGOSZCZ 00:42:31 00:42:31
353 25 WITKOWSKA KAMILA K K20 CHEŁMŻA 00:43:01 00:43:20
354 298 KUBIK MONIKA K K30 BYDGOSZCZ 00:47:23 00:47:51