Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 25.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 161 JANOWSKI FILIP M M20 SZCZECIN LKS OLIMPIC SZCZECIN 00:18:16 00:18:16
2 (2) 62 JUSZCZYK KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:19:04 00:19:04
3 (3) 92 ŁANGOWSKI MATEUSZ M M40 GORZÓW WLKP. LECIM NA SZCZECIN 00:19:27 00:19:27
4 (4) 262 FILIPOWSKI DARIUSZ M M40 SZCZECIN ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 00:19:34 00:19:34
5 (5) 95 PLESNER KRZYSZTOF M M30 STARGARD CITY TRAIL TEAM 00:19:49 00:19:49
6 (6) 60 ŻYWICKI JANUSZ M M40 SZCZECIN WASZCZUK TEAM 00:19:51 00:19:52
7 (7) 35 DROBCZYŃSKI BARTOSZ M M30 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:20:02 00:20:02
8 (8) 85 SIECZKOWSKI MICHAŁ M M30 SZCZECIN 00:20:05 00:20:05
9 (9) 8 BIELSKI SEBASTIAN M M20 NOWOGARD NOWOGARD 00:20:09 00:20:09
10 (10) 243 KOZIOŁ BOGUSŁAW M M40 DOBRA SZCZECIŃSKA WWW.BOKOSPORT.PL - TROFEA SPORTOWE 00:20:17 00:20:19
11 (11) 264 JARZYNA RYSZARD M M40 STARGARD SZULA STARGARD 00:20:48 00:20:50
12 (13) 282 BŁONIARZ MIROSŁAW M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:20:59 00:20:59
13 (14) 14 GORSZKA DAMIAN M M20 SZCZECIN SZCZECIN BIEGA 00:21:02 00:21:02
14 (15) 260 GARBACZ KRZYSZTOF M M40 GOLENIÓW FAYMONVILLE 00:21:02 00:21:05
15 (16) 174 WOJNACH ANDRZEJ M M40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZCINIE 00:21:02 00:21:05
16 (17) 136 PLUTA GRZEGORZ M M50 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO 00:21:12 00:21:12
17 (18) 149 KUCHTA PIOTR M M20 SZCZECIN KB PIONIER SZCZECIN 00:21:12 00:21:12
18 (19) 244 BRYŚKIEWICZ BARTOSZ M M30 SZCZECIN SZYBKIE BRYŚKI TEAM 00:21:17 00:21:20
19 (20) 1 WÓJCIAK MARCIN M M20 SZCZECIN VEGE RUNNERS 00:21:26 00:21:26
20 (21) 116 KŁYSZEJKO PAWEŁ M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:21:35 00:21:35
21 (22) 257 PIETROWICZ DARIUSZ M M20 TYCHOWO PUSZCZYK BUKOWY 00:21:36 00:21:36
22 (23) 33 DERLETA MATEUSZ M M20 SZCZECIN 00:21:36 00:21:36
23 (25) 20 ZEMBIK GRZEGORZ M M40 GRYFINO KB HERMES GRYFINO 00:21:45 00:21:45
24 (26) 114 BOŁUŃDŹ MACIEJ M M20 SZCZECIN BRAK 00:21:44 00:21:49
25 (27) 41 KWIT JAN M M50 SZCZECIN SŁONECZNE 00:22:10 00:22:10
26 (28) 154 PIENDYK MARIUSZ M M30 SZCZECIN 00:22:12 00:22:12
27 (29) 251 TIETZ PRZEMYSŁAW M M40 STARGARD STARGARD I JA SIĘ NIE ŚCIGAM 00:22:15 00:22:15
28 (30) 69 PIECHOCKI JACEK M M30 SZCZECIN RAZ SZCZECIN 00:22:18 00:22:18
29 (31) 141 WASILEWSKI ANDRZEJ M M30 SZCZECIN 00:22:03 00:22:19
30 (32) 131 MARKOWSKI FILIP M M20 SZCZECIN STRENGTH AND HONOR 00:22:35 00:22:35
31 (33) 112 DROBNY BARTOSZ M M30 ŁÓDŹ MORENA CZOŁOWA 00:22:41 00:22:41
32 (34) 187 CHOMONT ROBERT M M30 KRĘPSKO 00:22:43 00:22:43
33 (35) 42 GAŁAMAGA RADOSŁAW M M30 POLICE BBL POLICE 00:22:47 00:22:47
34 (37) 103 KMIECIK TOMASZ M M40 SZCZECIN 00:22:52 00:22:59
35 (39) 40 MASEWICZ GRZEGORZ M M30 GORZÓW WIELKOPOLSKI KB ZOFANNA GORZÓW WLKP. 00:23:10 00:23:10
36 (40) 145 BĘDKOWSKI PIOTR M M20 SZCZECIN 00:23:09 00:23:16
37 (41) 57 ADAMOWICZ DANIEL M M30 SZCZECIN NIEBUSZEWO 00:23:21 00:23:23
38 (44) 266 STASIAK REMIGIUSZ M M20 GRYFINO DRUŻYNA SZPIKU / TRUCHTOWO 00:23:30 00:23:30
39 (45) 90 JASINSKI ARKADIUSZ M M30 SZCZECIN 00:23:33 00:23:33
40 (46) 275 STELMACH ARKADIUSZ M M20 SZCZECIN 00:23:34 00:23:40
41 (47) 276 KĘDZIERSKI JAKUB M M20 CHOSZCZNO 00:23:42 00:23:49
42 (48) 178 JASTRZĘBSKI LESZEK M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:23:51 00:23:51
43 (49) 172 KASPEROWICZ DARIUSZ M M40 SZCZECIN KK WIND SOLUTIONS 00:23:48 00:23:54
44 (50) 158 BZDAK MARIUSZ M M30 SZCZECIN - 00:23:57 00:23:57
45 (51) 104 KIEŁBASIEWICZ DAWID M M20 SZCZECIN 00:23:43 00:24:01
46 (52) 127 SOBOLEWSKI ROBERT M M40 SZCZECIN ROBSONBOXING 00:24:02 00:24:02
47 (53) 124 DZIETCZYK KAMIL M M30 CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO 00:24:04 00:24:04
48 (55) 258 OŻAROWSKI ANDRZEJ M M30 ROSNOWO 00:24:07 00:24:11
49 (56) 279 GRĘDZIŃSKI ARTUR M M30 SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM 00:24:22 00:24:22
50 (57) 250 ŻMUDA DARIUSZ M M40 GRYFICE 00:24:23 00:24:29
51 (59) 247 BARANOWSKI WOJCIECH M M30 SZCZECIN 00:24:32 00:24:35
52 (60) 81 ZIMNY TOMASZ M M60 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:24:39 00:24:39
53 (61) 64 WRÓBLEWSKI GRZEGORZ M M40 SZCZECIN 00:24:35 00:24:42
54 (62) 75 KRUGLIŃSKI TOMASZ M M40 PRZECŁAW DBK_SZCZECIN_TEAM 00:24:29 00:24:46
55 (63) 17 ZERZUT JAROSŁAW M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:24:47 00:24:47
56 (64) 163 SEBASTIAN OSETEK M M20 GRYFINO 00:24:51 00:24:51
57 (65) 101 CIEMIECKI BARTOSZ M M40 WROCŁAW 00:24:42 00:24:56
58 (67) 166 PRZYBYSZ MARCIN M M30 SZCZECIN 00:24:45 00:25:03
59 (68) 284 SENIOWSKI SŁAWOMIR M M40 DZIWNÓW SENIO DZIWNÓW 00:25:04 00:25:04
60 (69) 269 SZARMACH DARIUSZ M M40 SZCZECIN MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN 00:25:04 00:25:04
61 (70) 142 RYBICKI JANUSZ M M60 POLICE 00:25:13 00:25:16
62 (71) 285 KŁOSOWSKI SEWERYN M M30 SZCZECIN 00:25:05 00:25:22
63 (72) 267 CZAPIEWSKI PAWEŁ M M30 CHOSZCZNO CHOSZCZNO BIEGA 00:25:24 00:25:30
64 (74) 78 KUŁAKOWSKI MARCIN M M20 SZCZECIN 00:25:43 00:25:43
65 (75) 53 WYPYCH MACIEJ M M30 WOŁCZKOWO PRZEBIEGŁE JENOTY 00:25:50 00:25:51
66 (76) 119 ŻURAWSKI MICHAŁ M M30 SZCZECIN WWW.TOTALSHINE.PL 00:25:53 00:25:53
67 (78) 58 JANUS GRZEGORZ M M30 SZCZECIN 00:25:54 00:26:10
68 (79) 10 STĘPNIK ROBERT M M30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:25:58 00:26:11
69 (80) 47 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M M60 SZCZECIN MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN 00:26:14 00:26:16
70 (81) 273 KLĘCZAR IGOR M M20 PRZYJEZIERZE 00:26:00 00:26:19
71 (84) 86 KOSIŃSKI MATEUSZ M M20 SZCZECIN 00:26:17 00:26:23
72 (85) 164 OPASKA MARCIN M M30 SZCZECIN PRZEBIEGŁE JENOTY 00:26:25 00:26:26
73 (86) 118 KUBIAK ŁUKASZ M M20 SZCZECIN 00:26:18 00:26:26
74 (87) 280 GUZIKOWSKI TOMASZ M M30 SZCZECIN GUZIK TEAM 00:26:27 00:26:27
75 (88) 281 BABIŃSKI SŁAWEK M M40 SZCZECIN HANMON 00:26:20 00:26:27
76 (90) 132 BOMBA PRZEMYSLAW M M30 SZCZECIN MOTO SKLEP U BOGDANA 00:26:13 00:26:30
77 (91) 155 STRZELEC TOMASZ M M40 GRYFINO WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE 00:26:32 00:26:32
78 (93) 105 BIENIEK SŁAWOMIR M M50 SZCZECIN BRAK 00:26:46 00:26:46
79 (95) 102 SIEROCKI PIOTR M M40 GOLENIÓW KBA JA SIĘ NIE ŚCIGAM 00:26:47 00:26:51
80 (96) 94 MAJEWSKI JAKUB M M30 SZCZECIN 00:26:44 00:26:54
81 (98) 91 RADOŻYCKI RADOSŁAW M M40 SZCZECIN BRAK 00:26:55 00:26:57
82 (100) 73 WIADEREK KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN 00:27:04 00:27:04
83 (101) 183 PALUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 SZCZECIN 00:27:02 00:27:14
84 (102) 180 WIŚNIEWSKI MARIAN M M60 SZCZECIN 00:27:27 00:27:32
85 (103) 93 PAIZERT KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN IRON INSANE 00:27:17 00:27:32
86 (104) 54 LICHACZEWSKI KONRAD M M40 SZCZECIN OZKB 00:27:35 00:27:36
87 (106) 19 STACHOWSKI ANDRZEJ M M40 SZCZECIN 00:27:23 00:27:39
88 (108) 38 PEDA LESZEK M M60 POLICE 00:27:44 00:27:44
89 (109) 156 WERESZCZYŃSKI TOMASZ M M40 PRZECŁAW 12 BZ 00:27:27 00:27:45
90 (112) 100 ŚLUBOWSKI DARIUSZ M M40 SZCZECIN 00:27:47 00:27:58
91 (113) 194 GONCIARZ RADOSŁAW M M30 SZCZECIN INTERDOM24.PL 00:27:51 00:28:04
92 (115) 117 BIELAŃSKI MIREK M M50 STARGARD STARGARD 00:28:00 00:28:08
93 (117) 133 WIŚNIEWICZ PAWEŁ M M20 SZCZECIN 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:28:10 00:28:18
94 (118) 111 CZAJKOWSKI TOMASZ M M20 DRAWNO WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:28:03 00:28:19
95 (119) 56 MACKIEWICZ ARTUR M M40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:28:18 00:28:20
96 (120) 151 ROJEWSKI MATEUSZ M M20 SZCZECIN 00:28:15 00:28:23
97 (121) 49 SĄDEL KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN 00:28:21 00:28:26
98 (122) 88 GANCARCZYK JACEK M M40 WARZYMICE 00:28:13 00:28:28
99 (123) 140 ADAMCZUK FELIKS M M40 SZCZECIN ERGO HESTIA 00:28:24 00:28:30
100 (124) 139 KUSIOWSKI SŁAWOMIR M M40 PRZYLEP 00:28:27 00:28:32
101 (125) 153 INGLOT MARCIN M M20 CHWARSTNICA JEDI TRAINING ACADEMY 00:28:30 00:28:45
102 (126) 4 CICHOCKI JAKUB M M30 SZCZECIN HKS SKAUT SZCZECIN 00:28:43 00:28:49
103 (129) 288 WRÓBLEWSKI JAROSŁAW M M40 SZCZECIN 00:28:50 00:29:06
104 (130) 22 DURAJ BARTOSZ M M30 BANIE BANIE 00:29:06 00:29:10
105 (133) 113 KUBIK GRZEGORZ M M30 SZCZECIN ZS CROSSFIT SZCZECIN 00:29:06 00:29:15
106 (134) 175 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M30 SZCZECIN SZCZECIN-BDW 00:29:26 00:29:26
107 (135) 265 JACYNA MIROSŁAW M M50 SZCZECIN GRYFUS SZCZECIN 00:29:16 00:29:33
108 (136) 195 ROZMUS TOMASZ M M30 SZCZECIN 00:29:30 00:29:36
109 (137) 249 PODKOWIŃSKI JACEK M M30 SZCZECIN BARAN TEAM 00:29:31 00:29:39
110 (142) 245 ŚLIŻEWSKI MARCIN M M40 SZCZECIN OSOM! RUNNERS 00:30:01 00:30:13
111 (143) 37 RUTKIEWICZ MAREK M M50 NIEDŹWIEDŹ MORSY MIEDWIANIE 00:29:54 00:30:16
112 (144) 138 ZAROBIAK PIOTR M M30 SZCZECIN OSOM! RUNNERS 00:30:11 00:30:32
113 (149) 159 WOJSA PAWEŁ M M20 CZARNE 00:30:34 00:30:46
114 (150) 129 HAWRYLAK MARCIN M M40 SZCZECIN SOSW NR 1 DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W POLICACH 00:30:49 00:30:52
115 (153) 106 SOROKA JAROSŁAW M M30 SZCZECIN IRON INSANE 00:31:00 00:31:04
116 (155) 193 GŁAZEK SEWERYN M M30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:30:45 00:31:07
117 (156) 96 GRZEGORCZYK JAROSŁAW M M30 WOŁCZKOWO 00:31:10 00:31:10
118 (157) 122 ŻYWICKI MARCIN M M20 WOŁCZKOWO 00:31:15 00:31:25
119 (159) 44 ANDRZEJCZAK MICHAŁ M M30 STARGARD 00:31:30 00:31:30
120 (161) 24 ROMAŃSKI WOJCIECH M M30 SZCZECIN 00:31:30 00:31:37
121 (166) 128 STAŃCZYK SŁAWOMIR M M20 STARGARD 00:31:36 00:31:50
122 (167) 32 DERLETA RYSZARD M M50 SZCZECIN 00:31:56 00:31:56
123 (170) 188 MARMURA TOMASZ M M30 STARGARD SZCZECINSKI 00:31:52 00:32:04
124 (171) 176 SMOTER PRZEMYSŁAW M M30 SZCZECIN 00:31:58 00:32:12
125 (174) 186 AUGUSTYN SLAWOMIR M M30 SZCZECIN 00:32:33 00:32:33
126 (178) 71 PELC MAREK M M30 SZCZECIN 00:33:05 00:33:15
127 (183) 65 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M M30 DOBRA DBK SZCZECIN TEAM 00:33:41 00:33:59
128 (206) 248 MARCINIAK MARCIN M M30 SZCZECIN BARAN TEAM 00:37:45 00:37:53
129 (209) 170 STEFANICKI MAREK M M50 ŚWINOUJŚCIE ULTTRAMP 00:38:30 00:38:45
130 (212) 15 SZULC GRZEGORZ M M30 SZCZECIN RUN SZULCZYKI RUN!!! 00:39:06 00:39:30