Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 27.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 142 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 WROCŁAW MKS PARASOL WROCŁAW 00:15:32 00:15:33
2 (2) 186 PERZ KRZYSZTOF M M20 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 00:15:32 00:15:34
3 (3) 298 WITEK ANDRZEJ M M20 SZKLARSKA PORĘBA 140MINUT.PL 00:15:46 00:15:47
4 (4) 267 SOBCZYK TOMASZ M M30 WROCŁAW LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW 00:16:25 00:16:26
5 (5) 46 SAMOTIJ DOMINIK M M30 WROCŁAW TRENUJZNAMI.PL 00:16:36 00:16:37
6 (6) 183 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 WROCŁAW INSERT TEAM 00:17:06 00:17:07
7 (7) 280 BANAŚ DAWID M M20 KOBIERZYCE 00:17:17 00:17:19
8 (8) 299 SOWICKI MACIEJ M M20 PACZKÓW 00:17:27 00:17:29
9 (9) 264 KONONOWICZ LESZEK M M30 ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD 00:17:30 00:17:32
10 (10) 179 GAPSKI MATEUSZ M M20 GDAŃSK PROGRAMISTABIEGA.PL 00:17:51 00:17:52
11 (11) 271 MIELECKI RADOSŁAW M M40 WROCŁAW WOSIEK TEAM 00:18:14 00:18:16
12 (13) 215 WENNE ARTUR M M40 KRZEPTÓW INSERT TEAM 00:18:24 00:18:26
13 (14) 270 KRĘZEL KRZYSZTOF M M20 WISZINIA MAŁA NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:18:31 00:18:33
14 (15) 190 TUBEK SEBASTIAN M M20 WROCŁAW #SOBASTEAM / PRO-RUN WROCŁAW 00:18:32 00:18:34
15 (16) 265 FIGIEL JAKUB M M30 WROCŁAW 00:18:40 00:18:42
16 (17) 255 BEHRENDT PAWEŁ M M20 TORUŃ KALOS KAGATOS / OIRP WROCŁAW 00:18:47 00:18:49
17 (18) 82 PRZYSTARZ ARTUR M M40 OBORNIKI ŚLĄSKIE ŚLĘZAK TEAM 00:18:54 00:18:56
18 (20) 189 LISZKA KAMIL M M30 JAROSZÓW STRZEGOMSKA DWUNASTKA 00:18:58 00:19:01
19 (21) 261 LAMPERSKI MARCIN M M20 RAWICZ ROZBIEGANY RAWICZ 00:18:58 00:19:01
20 (22) 22 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 00:19:04 00:19:07
21 (23) 248 SPINELLI GABRIELE M M30 WROCŁAW CHONCOS 00:19:11 00:19:13
22 (24) 304 PRZYKUCKI TOMASZ M M30 MROZÓW 00:19:11 00:19:13
23 (26) 303 SOERADZKI MARCIN M M20 WROCŁAW MITUTOYO WAK AZS WRATISLAVIA SPORT-PROFIT 00:19:22 00:19:25
24 (27) 83 BUDNIK ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 00:19:22 00:19:25
25 (28) 184 WÓJCIK MICHAŁ M M30 WROCŁAW SPARTA WROCŁAW 00:19:20 00:19:25
26 (29) 177 STĘPIEŃ MARCIN M M30 WROCŁAW 00:19:21 00:19:25
27 (30) 161 WÓJCIK SŁAWOMIR M M40 WROCŁAW 00:19:24 00:19:27
28 (32) 66 KRUPA ŁUKASZ M M20 CHOJNÓW FENIKS LEGNICA 00:19:29 00:19:32
29 (33) 226 JERZYK DAWID M M20 KĘPNO K.S. LENIWIEC 00:19:33 00:19:35
30 (35) 277 DZIĘBAŁA ALEKSANDER M M20 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:19:41 00:19:44
31 (36) 33 SAMSON KRZYSZTOF M M20 WROCŁAW 00:19:44 00:19:47
32 (37) 141 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M20 OPOLE SOBCZYK TEAM 00:19:50 00:19:52
33 (38) 295 GAMBAMCZYK RAFAŁ M M20 WROCŁAW ASPLEX TEAM 00:19:59 00:20:02
34 (39) 71 MAZUR ADAM M M20 LUBIN 00:20:00 00:20:03
35 (40) 243 BIENIEK JAKUB M M30 WROCŁAW 00:20:01 00:20:04
36 (41) 1 KWAŚNIK ROBERT M M30 WROCŁAW 00:20:01 00:20:07
37 (42) 301 WILK CZESŁAW M M50 WĘGROWS PRO-RUN WROCŁAW 00:20:10 00:20:13
38 (43) 293 BEHOLANEK LESZEK M M50 ZAKOPANE TG SOKÓŁ ZAKOPANE 00:20:15 00:20:17
39 (44) 149 PRUSEK PIOTR M M40 ŚRODA ŚLASKA 00:20:20 00:20:21
40 (45) 97 MELNYK IVAN M M30 WROCŁAW LUXOFT POLAND 00:20:22 00:20:27
41 (46) 90 WAŻNY DARIUSZ M M30 WROCŁAW WAŻNY TEAM 00:20:27 00:20:30
42 (47) 153 DROBNY BARTOSZ M M30 ŁÓDŹ MORENA CZOŁOWA 00:20:39 00:20:41
43 (48) 40 TOMASZEWSKI MATEUSZ M M30 WROCŁAW BERNARD 00:20:38 00:20:43
44 (49) 275 OLEJNIK PIOTR M M20 WROCŁAW 00:20:40 00:20:50
45 (50) 222 ŁOPOSZKO CYPRIAN M M20 KOBIERZYCE 00:20:54 00:20:58
46 (51) 157 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M M30 SMOLEC ZADYSZKA SMOLEC 00:20:53 00:20:59
47 (52) 176 GRZEGORCZYK WOJCIECH M M30 WROCŁAW 00:21:01 00:21:05
48 (53) 108 KURTA GRZEGORZ M M30 WROCŁAW CS RUNNING TEAM 00:21:05 00:21:11
49 (54) 128 MARIOTTI ANDREA M M20 WROCLAW 00:21:06 00:21:12
50 (55) 252 KOWALCZYK PAWEŁ M M40 WROCŁAW ARDENTCODE 00:21:13 00:21:20
51 (56) 116 DUDA JAKUB M M30 WLEŃ 00:21:25 00:21:32
52 (60) 173 WCISŁO TOMASZ M M30 WROCŁAW 00:21:43 00:21:46
53 (61) 118 CHYLAK MARCIN M M20 WROCŁAW NIEMAFUTBOLUBEZALKOHOLU 00:21:41 00:21:46
54 (62) 171 FURLEPA WIKTOR M M20 WROCŁAW SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 00:21:48 00:21:50
55 (63) 67 CHMIEL PAWEŁ M M20 JANÓW LUBELSKI 00:21:46 00:21:51
56 (64) 111 KOPACZ MICHAŁ M M20 WROCŁAW PERŁA TEAM 00:21:44 00:21:51
57 (66) 292 STANIEC PIOTR M M40 KIELCE ŚLĘZAK TEAM 00:21:51 00:22:00
58 (67) 28 POMIANOWSKI SZYMEK M M30 WROCŁAW KURACJUSZE 00:21:42 00:22:00
59 (69) 236 BOROWIEC BARTOSZ M M30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:21:56 00:22:04
60 (70) 105 TREGUB IGOR M M20 WROCLAW 00:21:52 00:22:07
61 (71) 115 KASPERSKI MARCIN M M20 WROCŁAW SOLIDBODY 00:22:08 00:22:14
62 (73) 96 ZIELIŃSKI SEBASTIAN M M40 WROCŁAW TRENUJZNAMI.PL 00:22:11 00:22:18
63 (74) 120 POTOCKI SŁAWOMIR M M20 BOLESLAWIEC SRTG WROCLAW 00:22:18 00:22:24
64 (77) 26 KRZYŚKÓW PIOTR M M30 WROCŁAW VELICANTE SPORT TEAM 00:22:28 00:22:38
65 (79) 3 CZAJA MACIEJ M M40 WROCŁAW MINICLASSIC.PL 00:22:43 00:22:47
66 (80) 56 WOJTKO RAFAŁ M M20 WROCŁAW 00:22:42 00:22:51
67 (81) 129 KRAUSE TOMASZ M M30 WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 00:22:54 00:22:54
68 (82) 84 RYCHEL RADOSŁAW M M40 SMOLEC 00:22:53 00:23:00
69 (83) 155 GUŁA SŁAWOMIR M M30 KOBIERZYCE 00:22:58 00:23:03
70 (84) 104 CZAPLIŃSKI JAROSŁAW M M30 LUBLIN UM.RATOWNIKI.2015 00:22:55 00:23:03
71 (85) 139 JURECKI ZYGFRYD M M50 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:22:25 00:23:04
72 (87) 76 LISS RAFAŁ M M40 WROCŁAW VELICANTE SPORT TEAM 00:23:00 00:23:07
73 (88) 197 DZIWISZ TOMASZ M M20 PRUDNIK 00:23:03 00:23:09
74 (89) 21 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M40 WROCŁAW 00:23:08 00:23:15
75 (90) 263 ANTOSZCZUK ARKADIUSZ M M40 WROCŁAW PRORUN 00:23:08 00:23:16
76 (91) 43 CHROBOT KRZYSZTOF M M50 WROCŁAW ŚLĘZAK TEAM 00:23:15 00:23:24
77 (92) 93 HOŁOWACZ WOJCIECH M M30 NAMYSŁÓW SRTG WROCŁAW 00:23:20 00:23:26
78 (95) 234 OLACZEK ŁUKASZ M M30 MROZÓW WIECZORNI BIEGACZE 00:23:24 00:23:33
79 (96) 158 SKALIK WOJCIECH M M30 WROCŁAW 00:23:31 00:23:36
80 (98) 57 WIELGUS PIOTR M M30 WROCŁAW PTHW WROCŁAW 00:23:38 00:23:43
81 (99) 221 WOJTCZAK ŁUKASZ M M20 WROCŁAW 00:23:43 00:23:43
82 (102) 250 MIELCZAREK TOMASZ M M40 WROCŁAW 00:23:22 00:23:45
83 (103) 279 BOWKUN KAROL M M20 LEGNICA DECATHLON LEGNICA 00:23:38 00:23:46
84 (104) 216 KOLEBUK ROBERT M M40 WROCŁAW BIEGAMY WE WROCŁAWIU 00:23:40 00:23:47
85 (105) 273 FRYDECKI SŁAWOMIR M M50 ŹRÓDŁA 00:23:43 00:23:47
86 (106) 224 BIENIADA PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:23:37 00:23:49
87 (107) 16 NOWAK DANIEL M M40 WROCŁAW 00:23:43 00:23:51
88 (109) 87 DROZD PIOTR M M20 LUBIN 00:23:48 00:23:54
89 (110) 68 HRYŃCZUK PIOTR M M20 WROCŁAW 00:23:47 00:23:54
90 (111) 98 ZIMOŃ ADAM M M40 WROCŁAW RAKOWSKI-KAGLIK BROKERZY UBEZPIECZENIOWI 00:23:47 00:23:58
91 (112) 309 GAJOWNICZEK MATEUSZ M M30 WROCŁAW 00:23:48 00:24:02
92 (114) 258 BAŁA PIOTR M M30 BUKOWA NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:23:56 00:24:08
93 (115) 199 GROŃSKI ROBERT M M40 WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 00:24:03 00:24:11
94 (116) 208 DRZEWIECKI PIOTR M M30 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:24:01 00:24:11
95 (117) 235 BIENIEK MICHAL M M30 WROCLAW SKLEP BIEGACZA 00:23:48 00:24:13
96 (118) 231 KŁOCZKO MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:24:14 00:24:19
97 (119) 194 DUPLA KONRAD M M30 WROCŁAW 00:24:05 00:24:20
98 (120) 38 OZIMINA HUBERT M M30 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:24:14 00:24:22
99 (121) 122 LECHOWSKI JAN M M50 JELCZ-LASKOWICE VOLVO POLSKA 00:24:14 00:24:24
100 (122) 20 JĘDRZEJEK BENIAMIN M M30 WROCŁAW VEGE RUNNERS 00:24:14 00:24:25
101 (123) 210 SKORUPSKI SZYMON M M20 STRZELIN 00:24:19 00:24:28
102 (124) 102 FISHCHUK OLEH M M20 WROCŁAW SLAWA UKRAINIE 00:24:14 00:24:29
103 (126) 178 LESZCZYŃSKI KAROL M M20 ANNOPOL INSERT TEAM 00:24:24 00:24:36
104 (127) 268 ANTONISZYN DARIUSZ M M30 WROCŁAW 00:24:30 00:24:41
105 (129) 196 KRYSZCZUK PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:24:32 00:24:53
106 (131) 214 SYNOWIEC PIOTR M M20 ŻMIGRÓD KLUB BIEGACZA SUKCES ŻMIGRÓD 00:24:49 00:24:58
107 (132) 278 ŻUK KAROL M M20 ŚWIEKÓW 00:24:49 00:24:59
108 (137) 140 LUBOIŃSKI MACIEJ M M30 BIELANY WROCŁAWSKIE 00:24:52 00:25:13
109 (138) 204 OROZCO PEGO ARMANDO M M30 GOGOLIN 00:25:06 00:25:14
110 (140) 10 KRÓLIKOWSKI PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:25:01 00:25:20
111 (144) 164 ŻABSKI ANDRZEJ M M50 WROCŁAW 00:25:29 00:25:42
112 (145) 95 KOPCZYŃSKI HENRYK M M60 WROCŁAW K-TEAM 00:25:38 00:25:46
113 (146) 23 SZCZEPAŃSKI DAREK M M50 WROCŁAW 00:25:37 00:25:47
114 (148) 99 WŁODARCZYK PAWEŁ M M30 ŚRODA ŚLĄSKA K-TEAM 00:25:43 00:26:02
115 (149) 58 CHAŁUPA BARTOSZ M M30 WILCZYCE 00:25:45 00:26:06
116 (150) 165 BUDZIK KRZYSZTOF M M30 BRZEG DOLNY 00:26:01 00:26:11
117 (152) 307 JĘDRUSIAK BARTOSZ M M30 WROCŁAW 00:26:14 00:26:18
118 (156) 151 SZUCHNIK WALDEMAR M M30 WROCŁAW 00:26:17 00:26:34
119 (157) 64 SERAFIN MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:26:18 00:26:35
120 (160) 72 KRÜGEL DENNIS M M30 WROCLAW 00:26:52 00:27:12
121 (162) 7 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 SMOLEC WKB PIAST WROCŁAW 00:27:23 00:27:35
122 (164) 114 KOŁODZIEJ KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW KOŁOTEAM 00:27:34 00:27:43
123 (166) 94 JAROSZ PAWEŁ M M20 WROCŁAW AMATOR WROCŁAW 00:27:44 00:28:01
124 (167) 223 PIĄSTKA KAMIL M M20 WROCŁAW 00:27:45 00:28:03
125 (168) 51 PAZDEJ ŁUKASZ M M30 PRZECŁAWICE ZCHATYNAKONCUWSI.BLOGSPOT.COM 00:27:48 00:28:07
126 (169) 117 SPURTACZ MARCIN M M20 WROCŁAW SZANUJ ZIELEŃ 00:27:45 00:28:09
127 (171) 269 GWARNA ŁUKASZ M M30 WROCŁAW 00:28:05 00:28:20
128 (172) 88 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M M20 WROCŁAW 00:28:07 00:28:24
129 (174) 247 KUCAB ANDRZEJ M M50 LUBIN 00:28:34 00:28:34
130 (176) 80 POŚLEDNIK GRZEGORZ M M20 ŻMIGRÓD 00:28:20 00:28:40
131 (177) 274 SMAGAŁA WOJCIECH M M30 WROCŁAW SMAGI TEAM 00:28:26 00:28:42
132 (183) 123 JAGODZIŃSKI WALTER M M30 WROCŁAW KARSTEN OBARSKI'S FUNCLUB 00:28:42 00:28:59
133 (187) 220 KOLEBUK FRANCISZEK M M20 WROCŁAW 00:29:00 00:29:15
134 (192) 24 CIOSK ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KLUB BIEGACZA KP 00:29:21 00:29:41
135 (201) 54 WOŹNIAK KONRAD M M30 WROCŁAW 00:29:41 00:30:07
136 (204) 62 LEŚNIEWSKI MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:30:06 00:30:28
137 (205) 162 BOREK MATEUSZ M M20 WROCŁAW 00:30:21 00:30:35
138 (206) 163 MARZEC DOMINIK M M20 WROCŁAW 00:30:28 00:30:42
139 (211) 200 KONOPACKI MICHAŁ M M20 WROCŁAW 00:31:13 00:31:22
140 (212) 45 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW 00:31:01 00:31:22
141 (216) 89 PAWLAK PAWEŁ M M20 WROCŁAW 00:31:13 00:31:30
142 (222) 37 FOLTA BENIAMIN M M30 WROCŁAW 00:31:43 00:31:43
143 (223) 291 KNOUSE THADDEWS M M30 BROOKLYN NY 00:31:46 00:31:51
144 (225) 160 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ M M30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:31:41 00:31:55
145 (226) 100 STACHAŃCZYK WOJCIECH M M40 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:32:02 00:32:13
146 (231) 211 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M20 WROCŁAW 00:32:39 00:32:48
147 (239) 49 SYNOWIEC ADAM M M40 ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD 00:33:03 00:33:18
148 (242) 135 KOŁOSOWSKI KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW O CO BIEGA 00:33:00 00:33:19
149 (244) 262 KURASIŃSKI KRZYSZTOF M M40 WROCŁAW PRORUN WROCŁAW / KOLEJARZE BIEGAJĄ 00:33:20 00:33:44