Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 27.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M20
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 142 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 WROCŁAW MKS PARASOL WROCŁAW 00:15:32 00:15:33
2 (2) 186 PERZ KRZYSZTOF M M20 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 00:15:32 00:15:34
3 (3) 298 WITEK ANDRZEJ M M20 SZKLARSKA PORĘBA 140MINUT.PL 00:15:46 00:15:47
4 (7) 280 BANAŚ DAWID M M20 KOBIERZYCE 00:17:17 00:17:19
5 (8) 299 SOWICKI MACIEJ M M20 PACZKÓW 00:17:27 00:17:29
6 (10) 179 GAPSKI MATEUSZ M M20 GDAŃSK PROGRAMISTABIEGA.PL 00:17:51 00:17:52
7 (14) 270 KRĘZEL KRZYSZTOF M M20 WISZINIA MAŁA NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:18:31 00:18:33
8 (15) 190 TUBEK SEBASTIAN M M20 WROCŁAW #SOBASTEAM / PRO-RUN WROCŁAW 00:18:32 00:18:34
9 (17) 255 BEHRENDT PAWEŁ M M20 TORUŃ KALOS KAGATOS / OIRP WROCŁAW 00:18:47 00:18:49
10 (21) 261 LAMPERSKI MARCIN M M20 RAWICZ ROZBIEGANY RAWICZ 00:18:58 00:19:01
11 (26) 303 SOERADZKI MARCIN M M20 WROCŁAW MITUTOYO WAK AZS WRATISLAVIA SPORT-PROFIT 00:19:22 00:19:25
12 (32) 66 KRUPA ŁUKASZ M M20 CHOJNÓW FENIKS LEGNICA 00:19:29 00:19:32
13 (33) 226 JERZYK DAWID M M20 KĘPNO K.S. LENIWIEC 00:19:33 00:19:35
14 (35) 277 DZIĘBAŁA ALEKSANDER M M20 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:19:41 00:19:44
15 (36) 33 SAMSON KRZYSZTOF M M20 WROCŁAW 00:19:44 00:19:47
16 (37) 141 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M20 OPOLE SOBCZYK TEAM 00:19:50 00:19:52
17 (38) 295 GAMBAMCZYK RAFAŁ M M20 WROCŁAW ASPLEX TEAM 00:19:59 00:20:02
18 (39) 71 MAZUR ADAM M M20 LUBIN 00:20:00 00:20:03
19 (49) 275 OLEJNIK PIOTR M M20 WROCŁAW 00:20:40 00:20:50
20 (50) 222 ŁOPOSZKO CYPRIAN M M20 KOBIERZYCE 00:20:54 00:20:58
21 (54) 128 MARIOTTI ANDREA M M20 WROCLAW 00:21:06 00:21:12
22 (61) 118 CHYLAK MARCIN M M20 WROCŁAW NIEMAFUTBOLUBEZALKOHOLU 00:21:41 00:21:46
23 (62) 171 FURLEPA WIKTOR M M20 WROCŁAW SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 00:21:48 00:21:50
24 (63) 67 CHMIEL PAWEŁ M M20 JANÓW LUBELSKI 00:21:46 00:21:51
25 (64) 111 KOPACZ MICHAŁ M M20 WROCŁAW PERŁA TEAM 00:21:44 00:21:51
26 (70) 105 TREGUB IGOR M M20 WROCLAW 00:21:52 00:22:07
27 (71) 115 KASPERSKI MARCIN M M20 WROCŁAW SOLIDBODY 00:22:08 00:22:14
28 (74) 120 POTOCKI SŁAWOMIR M M20 BOLESLAWIEC SRTG WROCLAW 00:22:18 00:22:24
29 (80) 56 WOJTKO RAFAŁ M M20 WROCŁAW 00:22:42 00:22:51
30 (88) 197 DZIWISZ TOMASZ M M20 PRUDNIK 00:23:03 00:23:09
31 (99) 221 WOJTCZAK ŁUKASZ M M20 WROCŁAW 00:23:43 00:23:43
32 (103) 279 BOWKUN KAROL M M20 LEGNICA DECATHLON LEGNICA 00:23:38 00:23:46
33 (109) 87 DROZD PIOTR M M20 LUBIN 00:23:48 00:23:54
34 (110) 68 HRYŃCZUK PIOTR M M20 WROCŁAW 00:23:47 00:23:54
35 (123) 210 SKORUPSKI SZYMON M M20 STRZELIN 00:24:19 00:24:28
36 (124) 102 FISHCHUK OLEH M M20 WROCŁAW SLAWA UKRAINIE 00:24:14 00:24:29
37 (126) 178 LESZCZYŃSKI KAROL M M20 ANNOPOL INSERT TEAM 00:24:24 00:24:36
38 (131) 214 SYNOWIEC PIOTR M M20 ŻMIGRÓD KLUB BIEGACZA SUKCES ŻMIGRÓD 00:24:49 00:24:58
39 (132) 278 ŻUK KAROL M M20 ŚWIEKÓW 00:24:49 00:24:59
40 (166) 94 JAROSZ PAWEŁ M M20 WROCŁAW AMATOR WROCŁAW 00:27:44 00:28:01
41 (167) 223 PIĄSTKA KAMIL M M20 WROCŁAW 00:27:45 00:28:03
42 (169) 117 SPURTACZ MARCIN M M20 WROCŁAW SZANUJ ZIELEŃ 00:27:45 00:28:09
43 (172) 88 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M M20 WROCŁAW 00:28:07 00:28:24
44 (176) 80 POŚLEDNIK GRZEGORZ M M20 ŻMIGRÓD 00:28:20 00:28:40
45 (187) 220 KOLEBUK FRANCISZEK M M20 WROCŁAW 00:29:00 00:29:15
46 (205) 162 BOREK MATEUSZ M M20 WROCŁAW 00:30:21 00:30:35
47 (206) 163 MARZEC DOMINIK M M20 WROCŁAW 00:30:28 00:30:42
48 (211) 200 KONOPACKI MICHAŁ M M20 WROCŁAW 00:31:13 00:31:22
49 (216) 89 PAWLAK PAWEŁ M M20 WROCŁAW 00:31:13 00:31:30
50 (231) 211 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M20 WROCŁAW 00:32:39 00:32:48