Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 28.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 243 DRĄG MATEUSZ M M20 TYCHY KS CHROMIK MYSŁOWICE 00:15:58 00:15:58
2 (2) 31 NOWAK ANDRZEJ M M30 SOSNOWIEC TRIATHLON X-TEAM 00:16:14 00:16:14
3 (3) 207 ROSIŃSKI ARTUR M M20 RUDA ŚLĄSKA PARKRUN KATOWICE 00:17:24 00:17:24
4 (4) 179 WASZCZUK TOMASZ M M30 WARZYMICE WASZCZUK TEAM 00:17:47 00:17:47
5 (5) 296 BOBLA WALENTY M M30 BIERUŃ 00:18:02 00:18:02
6 (6) 119 PAJĄK ROCH M M30 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 00:18:12 00:18:12
7 (8) 56 AUGUSTYŃSKI SYLWESTER M M30 KRAKÓW LACHO TEAM 00:18:31 00:18:37
8 (9) 30 KUCIŃSKI BENJAMIN M M30 KATOWICE NIGHT RUNNERS 00:18:38 00:18:38
9 (11) 282 GOŁYŚ DAWID M M20 KNURÓW MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 00:19:05 00:19:06
10 (12) 220 KWIECIAK JAROSŁAW M M60 DĄBROWA GÓRNICZA STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGA 00:19:13 00:19:14
11 (13) 69 ŚWIDER MARIUSZ M M30 SOSNOWIEC #CZELADZBIEGA 00:19:14 00:19:17
12 (14) 58 LIPKA KRZYSZTOF M M20 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 00:19:20 00:19:20
13 (15) 238 JANKOWSKI ŁUKASZ M M30 KATOWICE TRAINING- CONNECTING PEOPLE 00:19:45 00:19:47
14 (16) 156 MLECZKO MARIAN M M50 ZABRZE AKTYWNE ZABRZE 00:19:49 00:19:49
15 (17) 224 KROSNY SEBASTIAN M M30 MIKOŁÓW BIEGAMYZSERCEM.PL_BIEGATON 00:19:48 00:19:49
16 (18) 201 SZAFRON ŁUKASZ M M20 CHORZÓW SKLEPBIEGACZA.PL 00:19:55 00:19:55
17 (19) 292 KACZMARSKI KRYSTIAN M M30 SIEMIANOWICE 00:20:04 00:20:04
18 (20) 81 DUDZIK ZENON M M50 KATOWICE NIEZRZESZONY 00:20:08 00:20:10
19 (21) 226 GÓRSKI MARIUSZ M M30 TYCHY 00:20:11 00:20:12
20 (22) 321 KALINOWSKI MATEUSZ M M30 MYSŁOWICE 00:20:12 00:20:16
21 (23) 266 DOMAŃSKI JAROSŁAW M M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:20:25 00:20:28
22 (24) 113 ZWOLAK TOMASZ M M30 ZABRZE NIGHT RUNNERS 00:20:30 00:20:32
23 (25) 240 TEIJEIRO DANIEL M M30 KATOWICE KS KANDAHAR 00:20:35 00:20:36
24 (26) 289 KONDZIOŁKA MICHAŁ M M20 ORZESZE 00:20:37 00:20:41
25 (27) 330 THAMM MARIUSZ M M40 KATOWICE 00:20:39 00:20:44
26 (29) 229 WIECZOREK DAMIAN M M40 KATOWICE NIGHT RUNNERS 00:20:53 00:20:57
27 (30) 139 WINKLER MAREK M M30 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:20:53 00:20:57
28 (31) 252 FRANKE MIROSŁAW M M50 MIKOŁÓW STS BIEGATON MIKOŁÓW 00:20:54 00:20:57
29 (32) 327 KOBEL RADOSŁAW M M30 MIKOŁÓW 00:20:56 00:21:02
30 (33) 290 GONIWIECHA RAFAŁ M M30 KATOWICE 00:21:02 00:21:03
31 (34) 50 JÓZEF TOMASZ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA RUNDOMATO 00:21:07 00:21:11
32 (35) 318 SPRYCHA SŁAWOMIR M M30 CZELADŹ CZELADŹ BIEGA 00:21:14 00:21:17
33 (36) 47 PLICH ANDRZEJ M M30 MYSŁOWICE LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW 00:21:16 00:21:19
34 (37) 236 GROCKI MIROSŁAW M M20 CHORZÓW HAZOKI 00:21:18 00:21:22
35 (38) 90 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ M M30 SIEMIANOWICE PARKRUN KATOWICE 00:21:14 00:21:26
36 (39) 91 OLEKSY KRZYSZTOF M M40 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:21:19 00:21:27
37 (40) 325 BOGUCKI JACEK M M20 KATOWICE KATOWICE 00:21:25 00:21:28
38 (41) 118 OLEJNIK RAFAŁ M M40 CHORZÓW 00:21:29 00:21:29
39 (42) 168 MAZUREK PIOTR M M30 JAWORZNO 00:21:30 00:21:34
40 (44) 99 PIETREK DARIUSZ M M30 RUDA SLĄSKA ADS MASNA KRYTYCZNA 00:21:36 00:21:39
41 (45) 197 BROL PIOTR M M30 SIEMIANOWICE GYMFORYOU 00:21:38 00:21:39
42 (46) 294 PALKA ZBYSZEK M M30 KATOWICE AUGUSTEAM 00:21:36 00:21:40
43 (47) 186 MARSZAŁEK ŁUKASZ M M20 SZCZYRK 00:21:38 00:21:40
44 (49) 62 ROGOWICZ PIOTR M M50 DĄBROWA GÓRNICZA TRUCHTACZ MYSŁOWICE 00:21:40 00:21:41
45 (50) 174 SŁOMIANY ŁUKASZ M M30 KATOWICE PIANA Z PYSKA 00:21:40 00:21:46
46 (51) 134 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 CHORZÓW AKTYWNY ROZBARK 00:21:35 00:21:47
47 (53) 261 ZIOŁA SEBASTIAN M M30 TYCHY NEXTEER 00:22:01 00:22:07
48 (54) 230 KURZ MAREK M M40 KATOWICE 00:22:01 00:22:08
49 (55) 84 GORAUS KAMIL M M30 RUDA ŚLĄSKA ADS MASNA KRYTYCZNA 00:22:09 00:22:12
50 (56) 95 KULIŃSKI MACIEJ M M40 ZAWIERCIE 00:22:11 00:22:14
51 (57) 9 SKRZYPCZAK MIROSŁAW M M40 KATOWICE NIGHT RUNNERS 00:22:12 00:22:16
52 (58) 85 JARMUŁ WOJCIECH M M20 KATOWICE STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 00:22:02 00:22:17
53 (60) 204 STAJER TOMASZ M M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:22:13 00:22:18
54 (61) 263 STACIWA SŁAWOMIR M M40 KATOWICE ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 00:22:17 00:22:24
55 (62) 133 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW M M20 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 00:22:17 00:22:27
56 (64) 222 GOLASOWSKI MATEUSZ M M20 KACZYCE SKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁA 00:22:33 00:22:36
57 (65) 48 KALUZNY MARCIN M M40 KATOWICE 00:22:32 00:22:39
58 (66) 159 SZNAPKA EUGENIUSZ M M60 ŚWIĘTOCHŁOWICE 3 KAWAŁY O...NA YOUTUBE 00:22:37 00:22:40
59 (69) 157 BUJAK MAREK M M30 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:22:36 00:22:46
60 (70) 233 WIERNEK TOMEK M M40 KATOWICE GYM4U 00:22:45 00:22:49
61 (71) 191 GAUDYN ANDRZEJ M M30 SIEMIANOWICE SLASKIE SZYBCY I WŚCIEKLI 00:22:44 00:22:51
62 (72) 83 KUŚ DAWID M M20 KATOWICE RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 00:22:51 00:22:52
63 (74) 32 WARSO KAMIL M M30 SOSNOWIEC ABC DATA S.A. 00:22:34 00:22:54
64 (75) 227 HOROWSKI TOMASZ M M40 TYCHY SZYBCY I WŚCIEKLI 00:22:49 00:22:56
65 (77) 167 KAPICA RAFAŁ M M40 KATOWICE ZSGH BYTOM 00:22:51 00:23:01
66 (78) 65 RUS MICHAŁ M M30 RUDA ŚLĄSKA 00:22:55 00:23:03
67 (79) 38 MYSŁEK PAWEŁ M M20 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:22:55 00:23:04
68 (81) 337 ZĘBALA BARTŁOMIEJ M M20 KATOWICE QUECHUA TEAM 00:23:05 00:23:08
69 (82) 283 HUMPA FILIP M M30 KATOWICE 00:23:04 00:23:09
70 (83) 286 IZDEBSKI MARIUSZ M M40 OLKUSZ OSU TEAM OLKUSZ 00:23:06 00:23:11
71 (84) 13 NOGA ŁUKASZ M M30 SOSNOWIEC DARE2RUN.PL 00:23:08 00:23:13
72 (85) 177 SZCZEPAŃSKI RAFAŁ M M40 BYTOM OPEL ACTIVE TEAM 00:23:02 00:23:13
73 (86) 43 SCHMIDT MARIUSZ M M40 SOSNOWIEC POWER SILESIA 00:23:07 00:23:14
74 (87) 241 BRZOZOWICZ JAKUB M M30 ŚWIĘTOCHŁOWICE 1985 00:23:11 00:23:16
75 (89) 42 GIEL WOJCIECH M M20 KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 00:23:12 00:23:19
76 (91) 19 DUDEK PAWEŁ M M30 KATOWICE MORDERCZE PTAKI 00:23:18 00:23:20
77 (93) 255 FRANKE TOMASZ M M20 MIKOŁÓW STS BIEGATON MIKOŁÓW 00:23:21 00:23:26
78 (94) 89 REGUŁA ROBERT M M30 KATOWICE STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 00:23:15 00:23:30
79 (95) 92 ŻERO SEBASTIAN M M30 BĘDZIN GHOSTBIKERS BĘDZIN 00:23:29 00:23:32
80 (98) 214 BIAŁEK MARIUSZ M M30 KATOWICE 00:23:35 00:23:38
81 (99) 288 MYSTEK BOGDAN M M50 OLKUSZ OSU TEAM OLKUSZ 00:23:42 00:23:47
82 (101) 78 PIWOWARSKI PAWEŁ M M30 KATOWICE 00:23:42 00:23:50
83 (102) 163 PINKAWA GRZEGORZ M M30 KATOWICE 00:23:41 00:23:50
84 (103) 150 STARY DAMIAN M M40 RUDA ŚLĄSKA ADS MASNA KRYTYCZNA 00:23:43 00:23:51
85 (104) 280 KUSZ JANUSZ M M30 PISOWOWICE 00:23:40 00:23:52
86 (105) 126 KMERA TOMASZ M M30 SOSNOWIEC SAINT-GOBAIN-SQUAD 00:23:51 00:23:53
87 (106) 45 KOTNIS BOGUSŁAW M M40 SOSNOWIEC RFC ACTIVE TEAM 00:23:54 00:23:58
88 (107) 329 THAMM MARCIN M M30 KATOWICE 00:23:38 00:23:58
89 (108) 237 SUŚLIK SOBIESŁAW M M40 MYSŁOWICE 00:23:54 00:24:01
90 (109) 328 WALASZCZYK PIOTR M M30 CHORZÓW 00:23:57 00:24:02
91 (110) 11 KUCZBORSKI JAROSŁAW M M40 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 00:23:59 00:24:05
92 (112) 79 DZIUBDZIELA MARCIN M M30 KATOWICE 00:24:03 00:24:10
93 (113) 25 MICELSKI JACEK M M40 CHORZÓW AMATOR 00:24:06 00:24:13
94 (114) 142 PINKAWA OLGIERD M M40 KATOWICE 00:24:04 00:24:13
95 (115) 27 ŁYSKANOWSKI ŁUKASZ M M30 KATOWICE ABC DATA 00:24:00 00:24:14
96 (117) 185 PARZNIOWSKI TOMASZ M M20 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:24:10 00:24:26
97 (118) 338 FELLNER RADOSŁAW M M20 SOSNOWIEC KATEDRA TECHNOLOGII LOTNICZYCH 00:24:25 00:24:26
98 (119) 6 BORUTA MARCIN M M40 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:24:21 00:24:29
99 (120) 166 SITEK MARCIN M M30 BYTOM AKTYWNY ROZBARK 00:24:18 00:24:32
100 (121) 310 BŁAŻYCA LESZEK M M40 ORZESZE USTRONISKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO 00:24:25 00:24:36
101 (122) 270 MATUSZCZYK TOBIASZ M M20 SOSNOWIEC PARKRUN KATOWICE 00:24:25 00:24:39
102 (123) 217 KOZIARZ ARTUR M M30 KATOWICE SILESIA SKATING 00:24:33 00:24:40
103 (124) 140 BANAŚ MATEUSZ M M30 KATOWICE NIGHT RUNNERS ŚLONSK 00:24:30 00:24:44
104 (128) 160 JUSZCZAK GRZEGORZ M M30 TYCHY 00:24:29 00:24:48
105 (130) 106 POTOCZNY MIROSŁAW M M40 JAWORZNO 00:24:38 00:24:51
106 (131) 136 BOGUS ŁUKASZ M M30 BIERUŃ 00:24:41 00:24:55
107 (132) 4 KRZESIAK MICHAŁ M M30 KATOWICE 3SOFT S.A. 00:24:33 00:24:56
108 (134) 187 WIATR KRYSTIAN M M30 TYCHY SPORTRUN TEAM 00:24:47 00:24:56
109 (135) 284 BUZE ŁUKASZ M M20 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 00:24:47 00:24:58
110 (136) 18 JANKO KAMIL M M20 CHORZÓW 00:24:57 00:24:59
111 (137) 344 KOSOBUDZKI SEBASTIAN M M40 SOSNOWIEC WIKOSS-SPORT 00:24:58 00:25:03
112 (139) 20 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 KATOWICE 00:25:01 00:25:06
113 (140) 198 MOĆKOWSKI ADAM M M40 CHEŁMEK 00:24:51 00:25:08
114 (141) 53 KOWALSKI TOMASZ M M30 GLIWICE 00:24:52 00:25:09
115 (142) 103 PETRYNA BARTOSZ M M30 RYBNIK INCOGNITO RUNNERS 00:25:08 00:25:09
116 (143) 158 SZELUGA JERZY M M40 ZABRZE 00:25:09 00:25:13
117 (144) 234 BEBEROK SZYMON M M30 KATOWICE NIGHT RUNNERS ŚLONSK 00:25:01 00:25:14
118 (146) 184 HUCHRO TOMASZ M M20 MYSŁOWICE SZYBCY I WŚCIEKLI 00:25:09 00:25:17
119 (147) 26 RYMARCZYK PIOTR M M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE NIGHT RUNNERS 00:25:11 00:25:20
120 (148) 59 WYRZGOŁ RAFAŁ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:25:17 00:25:23
121 (152) 248 WALECZEK KRZYSZTOF M M40 ŁĄKA - 00:25:26 00:25:33
122 (153) 39 KOŚCIELNIAK JÓZEF M M50 ŁAZISKA GÓRNE 00:25:27 00:25:33
123 (154) 215 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:25:34 00:25:35
124 (155) 124 SIPIERA TOMASZ M M40 KRAKÓW LACHO TEAM 00:25:32 00:25:38
125 (156) 67 MACIEJEWSKI ARKADIUSZ M M40 SOSNOWIEC 00:25:40 00:25:42
126 (158) 235 JÓZEF MAREK M M30 KATOWICE RUNDOMATO 00:25:28 00:25:47
127 (159) 281 AUGUSTYN GRZEGORZ M M30 KATOWICE STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 00:25:31 00:25:49
128 (160) 152 MAŁKOWSKI TOMASZ M M30 ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE 00:25:48 00:25:51
129 (163) 171 BOJDOŁ MARCIN M M40 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:25:35 00:25:53
130 (164) 269 VALZ BRENTA DIEGO M M30 BIELSKO-BIAŁA 00:25:44 00:25:53
131 (165) 33 GOGOLIN JERZY M M60 ZABRZE 00:25:57 00:25:59
132 (166) 86 CIEŚLA SZYMON M M20 JAWORZNO 00:26:13 00:26:19
133 (171) 64 HADZIK TOMASZ M M20 KOCHANOWICE DZIK LIGOTA 00:26:26 00:26:35
134 (172) 87 GAIM JACEK M M40 SOSNOWIEC 00:26:21 00:26:35
135 (173) 195 WASIOŁKA ADAM M M40 KATOWICE 00:26:18 00:26:38
136 (177) 145 PIOTROWSKI MACIEJ M M20 DĄBROWA GÓRNICZA 00:26:49 00:26:54
137 (179) 137 ĆWIKLIŃSKI JAKUB M M30 SOSNOWIEC 00:26:39 00:26:57
138 (180) 189 SIEWIERSKI ADAM M M30 FRYDEK 00:26:58 00:27:03
139 (181) 212 KAŁKA MARCIN M M40 MIKOŁÓW 00:27:01 00:27:08
140 (182) 273 ŻURAWIK TOMASZ M M40 JAWORZNO 00:26:56 00:27:09
141 (186) 194 SZYJA DARIUSZ M M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:27:10 00:27:19
142 (189) 259 SŁOMIANY RYSZARD M M50 DĄBROWA GÓRNICZA 00:27:10 00:27:26
143 (192) 123 BALSAM MATEUSZ M M20 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:27:38 00:27:47
144 (195) 339 POPIELEWICZ TOMASZ M M60 KATOWICE MEKI SERWIS SPORT TEAM 00:27:37 00:28:02
145 (197) 15 WOŁUJEWICZ PAWEŁ M M20 MYSŁOWICE 00:27:55 00:28:11
146 (198) 117 CEŚ MARIUSZ M M40 BĘDZIN 00:27:53 00:28:12
147 (199) 196 WOJTYCZKA TOMASZ M M30 JAWORZNO 00:28:03 00:28:17
148 (201) 57 SWOBODA JAROSŁAW M M30 KNURÓW NIGHT RUNNERS 00:27:50 00:28:18
149 (204) 41 KARCZ PIOTR M M30 SOSNOWIEC 00:28:09 00:28:21
150 (211) 216 LASKA RAFAŁ M M40 KATOWICE 00:28:31 00:28:48
151 (218) 258 BARON EUGENIUSZ M M50 GOSTYŃ USNB 00:28:47 00:28:57
152 (221) 153 PIETYRA PIOTR M M20 KATOWICE 00:28:50 00:28:59
153 (222) 180 DROZD MARCIN M M30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:28:43 00:29:03
154 (226) 199 JARCZYK KAMIL M M20 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:28:56 00:29:20
155 (227) 251 OLEKSIAK ADRIAN M M20 SOSNOWIEC 00:28:59 00:29:25
156 (228) 49 PARCHENIAK JACEK M M40 KATOWICE 00:29:05 00:29:28
157 (231) 297 KONIECZKO TOMASZ M M30 ROBIESZOWICE 00:29:19 00:29:36
158 (232) 209 MICHALIK MARCIN M M30 KATOWICE 00:29:17 00:29:39
159 (233) 247 BRZOZOWICZ JERZY M M30 CHORZÓW 00:29:38 00:29:46
160 (235) 332 SŁYK OSKAR M M20 KATOWICE / LIGOTA 00:29:30 00:29:55
161 (236) 211 WOLNY MIROSŁAW M M40 KATOWICE 00:29:56 00:30:02
162 (237) 254 KOTYZA DAMIAN M M20 WOJKOWICE 00:29:45 00:30:02
163 (248) 29 LESZCZYŃSKI PIOTR M M30 SOSNOWIEC ABC DATA 00:30:16 00:30:38
164 (250) 246 SZEWCZYK MAREK M M50 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:30:32 00:30:46
165 (258) 28 MAJEWSKI ARTUR M M40 WARSZAWA ACCENTURE 00:31:22 00:31:50
166 (261) 300 NAJBOR RAFAŁ M M40 #CZELADZBIEGA CZELADZ 00:31:45 00:32:04
167 (263) 165 FOLCIK MICHAŁ M M40 SIEMIANOWICE ŚŁĄSKIE PĘDZĄCY SUWLAK 00:31:53 00:32:06
168 (273) 66 ŚLIWA GRZEGORZ M M40 CHORZÓW 00:33:50 00:34:01
169 (274) 331 KAMROWSKI ŁUKASZ M M30 KATOWICE PAE GOOGLE TEAM 00:33:43 00:34:05
170 (276) 317 GARSTKA ROBERT M M20 MYSŁOWICE 00:34:21 00:34:31
171 (278) 311 KUREK EDWARD M M60 KATOWICE 00:34:48 00:35:12
172 (284) 341 WILK TADEUSZ M M60 SOSNOWIEC DĄBROWA NORDIC TEAM 00:35:10 00:35:36
173 (288) 295 JANICZEK TADEUSZ M M60 BYTOM-ŁAGIEWNIK TKKF MOSIR CZELADZ 00:37:10 00:37:35
174 (294) 173 ŁAZARCZYK DARIUSZ M M30 KATOWICE 00:39:11 00:39:28
175 (295) 316 JĘDRUŚ OLGIERD M M60 MYSŁOWICE 00:39:15 00:39:39
176 (302) 70 ZOBEK EDWARD M M60 SOSNOWIEC 00:46:46 00:47:11