Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Łódź

  • 29.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M20
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 227 PIETRZAK TOMASZ M M20 SŁODKÓW MARATON TUREK 00:16:45 00:16:46
2 (2) 348 BĘTKOWSKI PIOTR M M20 TORUŃ CITY TRAIL TEAM 00:16:54 00:16:55
3 (7) 217 KIMMER JAKUB M M20 ZELÓW BIEGING TEAM ZELÓW 00:17:37 00:17:40
4 (12) 346 SOCHA MIŁOSZ M M20 JANÓWKA TRUCHT.COM 00:18:29 00:18:32
5 (18) 59 NAWROCKI KAMIL M M20 WIĘCBORK 00:19:03 00:19:05
6 (20) 53 DOMERADZKI KRZYSZTOF M M20 BODZANÓW SOKÓŁ BODZANÓW 00:19:18 00:19:21
7 (22) 211 GRZYB KONRAD M M20 ŁÓDŹ MORENA CZOŁOWA / RYSIOTEAM 00:19:23 00:19:26
8 (23) 229 ŚWIĄTEK IGOR M M20 BEŁCHATÓW BKL BEŁCHATÓW 00:19:27 00:19:36
9 (29) 118 KOSIOR MICHAŁ M M20 ŁÓDŹ AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 00:19:38 00:19:41
10 (31) 347 ZDUNEK GRZEGORZ M M20 NOWY BEDOŃ TRUCHT.COM 00:19:58 00:20:01
11 (35) 90 PARADOWSKI BARTOSZ M M20 JANIKOWO 00:20:16 00:20:19
12 (36) 48 ŁĘGOCKI MARCIN M M20 ŻAKOWICE 00:20:23 00:20:28
13 (37) 137 GOŹDZIK PIOTR M M20 ZGIERZ 00:20:37 00:20:44
14 (40) 30 ŚWIERCZYŃSKI RADOSŁAW M M20 ŁÓDŹ 00:20:56 00:21:02
15 (41) 113 UBYCH MARIUSZ M M20 ŁÓDŹ FIZJO PLUS RUNNING 00:20:58 00:21:03
16 (49) 122 SZEWCZYK JAROSŁAW M M20 GÓRA ŚW. MAŁGORZATY 00:21:30 00:21:34
17 (56) 82 KAMIŃSKI SEBASTIAN M M20 ZDUŃSKA WOLA RAJSPORT ACTIVE 00:21:50 00:21:56
18 (71) 114 SZCZEPANIAK MARCEL M M20 ŁÓDŹ NORDEA NOC RUNNERS 00:22:41 00:22:44
19 (72) 79 KOŁACIŃSKI DAMIAN M M20 ŁÓDŹ 00:22:39 00:22:45
20 (79) 354 JAGIEŁŁO PRZEMYSŁAW M M20 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI 00:22:52 00:22:59
21 (80) 43 PERKOWSKI WIKTOR M M20 ŁÓDŹ NORDEA NOC RUNNERS 00:22:57 00:23:04
22 (83) 183 KRÓL ADAM M M20 ŁÓDŹ DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI 00:23:05 00:23:12
23 (87) 119 RIKSZAJD DAMIAN M M20 RZGÓW MAGELLAN S.A 00:23:03 00:23:23
24 (88) 240 JÓZEFOWICZ PATRYK M M20 JANÓWKA TRUCHT.COM 00:23:18 00:23:25
25 (102) 95 KRAWCZYK ŁUKASZ M M20 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 00:24:15 00:24:24
26 (108) 68 DOBRZYŃSKI JACEK M M20 ŁÓDŹ 00:24:18 00:24:27
27 (111) 185 MELSON MACIEK M M20 ŁÓDŹ 00:24:14 00:24:31
28 (117) 222 GRZEGORCZYK MATEUSZ M M20 KATOWICE 00:24:46 00:24:53
29 (120) 194 OŻAREK PATRYK M M20 KAMIEŃSK 00:24:56 00:25:12
30 (140) 139 PNIOWSKI KRZYSZTOF M M20 ŁÓDŹ 00:26:12 00:26:24
31 (149) 129 DIONIZY KAMIL M M20 ŁÓDŹ SPORTOWE ŚWIRY 00:26:45 00:27:02
32 (165) 47 PAŁUBA FILIP M M20 ŁÓDŹ 00:27:53 00:28:11
33 (167) 37 NOWICKI MARCIN M M20 ŁÓDŹ 00:28:02 00:28:17
34 (171) 164 BĄK BARTŁOMIEJ M M20 ŁÓDŹ 00:28:33 00:28:44
35 (190) 236 SERAFIŃSKI MACIEJ M M20 ŁÓDŹ RYSIE 00:30:23 00:30:44
36 (199) 8 KOWALCZYK BARTOSZ M M20 ŁÓDŹ DECATHLON PASAŻ ŁÓDZKI 00:31:23 00:31:35
37 (202) 87 TOMCZAK KAMIL M M20 ŁÓDŹ 00:32:44 00:32:54