Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 18.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (31) 266 SIEMBIDA MAŁGORZATA K K30 STALOWA WOLA STALOWOLSKI KLUB BIEGACZA 00:19:56 00:19:57
2 (34) 115 KLOC MARTA K K20 URSZULIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:20:06 00:20:13
3 (45) 420 TOMASIAK NATALIA K K30 KRYNICA ZDRÓJ SALOMON SUUNTO TEAM 00:20:46 00:20:48
4 (49) 195 ZYGO KAROLINA K K20 LUBLIN LUBLIN 00:20:51 00:20:52
5 (80) 28 GAJEK MAGDALENA K K40 LUBLIN WIEŚ TAŃCZY I BIEGA 00:21:58 00:22:01
6 (95) 45 GĄSZCZYK JOANNA K K30 LUBLIN 00:22:35 00:22:38
7 (101) 230 GRABIEC CYWKA AGATA K K30 ZWOLEŃ ZWOLEŃ BIEGA 00:22:46 00:22:53
8 (127) 110 MAZUREK KASIA K K40 LUBLIN SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM 00:23:53 00:23:59
9 (134) 83 KLISZCZ IWONA K K30 LUBLIN 00:23:59 00:24:09
10 (137) 152 CZEMERYS MAŁGORZATA K K30 ŚWIDNIK 00:24:08 00:24:16
11 (140) 147 PITURA ELIZA K K40 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:24:21 00:24:27
12 (148) 167 TKACZYK ANIA K K30 LUBLIN 00:24:47 00:24:57
13 (149) 31 WARYCH JOANNA K K30 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:24:56 00:25:02
14 (152) 185 JASIŃSKA ANNA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK/BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 00:25:08 00:25:16
15 (155) 102 DYGAS KATARZYNA K K30 CIEPIELÓW ZWOLEŃ BIEGA 00:25:18 00:25:26
16 (159) 209 BRYŁA CRUZ AGNIESZKA K K30 LUBLIN 00:25:13 00:25:32
17 (163) 54 PROCNAL AGNIESZKA K K30 LUBLIN 00:25:32 00:25:44
18 (164) 137 WÓJCIK ADRIANNA K K20 LUBLIN 00:25:25 00:25:45
19 (173) 92 KRAWCZYK KASIA K K20 LUBLIN 00:25:48 00:26:03
20 (179) 161 SKORUPA PAULINA K K20 KRAŚNIK KRAŚNIK BIEGA 00:26:09 00:26:14
21 (182) 182 SKRZYŃSKA MAŁGORZATA K K40 PUŁAWY 00:26:05 00:26:17
22 (183) 244 MICHALEWSKA SANDRA K K20 KRAŚNIK 00:26:20 00:26:25
23 (184) 58 GABRYEL ELŻBIETA K K20 LUBLIN 00:26:07 00:26:26
24 (186) 241 DUDEK BARBARA K K40 LUBLIN LUSIA BIEGA 00:26:19 00:26:30
25 (191) 235 JATA MARTA K K30 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU/ WW TEAM 00:27:10 00:27:22
26 (192) 216 WAŁACHOWSKA MONIKA K K30 LUBLIN 00:27:14 00:27:29
27 (193) 248 WAŁACHOWSKA MAGDALENA K K30 LUBLIN 00:27:15 00:27:30
28 (194) 219 KUCIA OCHAL MAGDALENA K K20 LUBLIN 00:27:35 00:27:46
29 (195) 63 GAŁUS ANGELIKA K K20 LUBLIN 00:27:32 00:27:47
30 (196) 415 RZOŃCA PAULINA K K20 MYSŁOWICE 00:27:44 00:27:53
31 (198) 191 KARASZEWSKA KATARZYNA K K20 WARSZAWA BRAK 00:27:47 00:27:58
32 (199) 131 GRZEGORCZYK ANNA K K30 LUBLIN UMCS BIEGA 00:28:00 00:28:14
33 (201) 179 BEKIER MARTA K K20 ANNOPOL 00:28:03 00:28:21
34 (202) 267 BUDNY ALEKSANDRA K K30 KRAŚNIK KRAŚNIK BIEGA 00:28:04 00:28:21
35 (203) 104 MALEC BASIA K K50 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:28:03 00:28:21
36 (204) 245 BAŃCEROWSKA DOROTA K K30 LUBLIN 00:28:17 00:28:25
37 (205) 138 PUTOWSKA KATARZYNA K K20 MOTYCZ MOTYCZ BIEGA 00:28:18 00:28:30
38 (207) 75 TELEON MARLENA K K20 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU / SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM 00:28:24 00:28:41
39 (209) 412 WYBOCKA KATARZYNA K K40 KRAŚNIK KRAŚNIK BIEGA 00:28:29 00:28:46
40 (210) 34 STARZYŃSKA MARTA K K40 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:28:44 00:28:53
41 (211) 158 BOGDANOWICZ MAŁGORZATA K K30 LUBLIN 00:28:46 00:29:03
42 (212) 243 ADAMOWICZ AGNIESZKA K K30 CIEPIELÓW 00:29:02 00:29:10
43 (213) 150 BIŻEK KATARZYNA K K30 LUBLIN 00:28:55 00:29:13
44 (215) 411 SZPONAR KAROLINA K K20 LUBLIN 00:28:59 00:29:17
45 (217) 57 ZIEŃKOWSKA IZABELA K K30 LUBLIN 00:29:14 00:29:21
46 (220) 417 BECHTA KATARZYNA K K20 LUBLIN 00:29:25 00:29:38
47 (221) 88 HERNAS ANETA K K30 LUBLIN CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLIN 00:29:19 00:29:42
48 (222) 201 MADEJ JULIA K K30 LUBLIN 00:29:34 00:29:53
49 (223) 254 SPRAWKA MARTA K K30 BYCHAWA 00:29:45 00:29:54
50 (224) 258 SZCZUREK MAGDALENA K K30 LUBLIN 00:29:30 00:29:54
51 (226) 237 CIEPIELEWSKA KASIA K K30 LUBLIN 00:29:48 00:29:59
52 (227) 252 WIDOMSKA MACIEJEWSKA JOANNA K K30 LUBLIN CAMPISPORTIVI 00:29:48 00:29:59
53 (229) 7 DĄBROWSKA KATARZYNA K K30 LUBLIN SKARPARK 00:30:11 00:30:25
54 (230) 418 JÓZWIK KAROLINA K K30 LUBLIN CITY TRAIL TEAM 00:30:16 00:30:32
55 (232) 409 MAJEWSKA KAROLINA K K30 LUBLIN 00:30:17 00:30:35
56 (234) 72 PRZECH_FUS AGNIESZKA K K40 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:30:46 00:31:04
57 (235) 18 KOŁODZIEJAK JOANNA K K20 LUBLIN 00:30:46 00:31:06
58 (236) 47 BARCZAK SYLWIA K K30 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:31:11 00:31:27
59 (237) 65 MURAT MONIKA K K20 LUBLIN 00:31:11 00:31:30
60 (238) 246 GAŁĄZKA MAŁGORZATA K K40 LUBLIN 00:31:22 00:31:39
61 (239) 87 SOBIESZCZAŃSKA KATARZYNA K K30 LUBLIN 00:31:45 00:31:52
62 (240) 148 PIEKARZ MONIKA K K30 BYCHAWA 00:31:52 00:32:07
63 (244) 134 SKRZYŃSKA KAROLINA K K20 KRAŚNIK 00:32:06 00:32:19
64 (245) 46 WIECZOREK EMILIA K K20 LUBLIN 00:32:06 00:32:19
65 (246) 242 KOSTRZEWA JOANNA K K20 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:32:08 00:32:25
66 (247) 192 SKRABUCHA MAGDALENA K K20 LUBLIN 00:32:15 00:32:27
67 (248) 103 KLISZ AGNIESZKA K K30 LUBLIN BANDA GRUDNIA 00:33:12 00:33:29
68 (249) 168 MOCHNIEJ ANNA K K30 LUBLIN 00:33:59 00:34:15
69 (250) 154 ŁUKASZEK ANNA K K30 LUBLIN 00:34:48 00:34:58
70 (251) 234 KISZKA AGNIESZKA K K20 LUBLIN 00:35:33 00:35:45
71 (252) 275 KNIAŻ-BAR MARTA K K20 LUBLIN 00:35:51 00:36:04
72 (254) 142 BALAWENDER MAGDALENA K K20 RZESZÓW 00:36:39 00:36:57
73 (256) 112 SEREWA PAULINA K K20 LUBLIN ROBIMY DZISIAJ CO? 00:39:39 00:40:01