Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 18.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M20
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 198 ŚWIRGOŃ ADAM M M20 LUBLIN AZS UMCS LUBLIN 00:16:38 00:16:44
2 (2) 176 WYSOCKI PAWEŁ M M20 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:16:54 00:16:55
3 (4) 268 PAWŁOWSKI TOMASZ M M20 LUBLIN LACK 00:17:12 00:17:18
4 (6) 232 CZARKOWSKI DAWID M M20 ŁĘCZNA ŁĘCZNA BIEGA 00:17:38 00:17:41
5 (8) 11 ŚLIWIŃSKI MATEUSZ M M20 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:17:49 00:17:50
6 (9) 256 KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ M M20 WOJCIECHÓW RUNSPIRATION BLACK PANTHERS 00:17:54 00:17:55
7 (12) 410 KOZYRA PAWEŁ M M20 LUBLIN 00:18:06 00:18:07
8 (13) 5 AUGUSTYNIAK ŁUKASZ M M20 JACKÓW BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:18:06 00:18:08
9 (23) 189 TKACZYK KONRAD M M20 SPICZYN KS UNIA LUBLIN XD 00:19:16 00:19:17
10 (35) 280 LANGNER DAMIAN M M20 LUBLIN 00:20:13 00:20:21
11 (36) 207 PLUTA ŁUKASZ M M20 FAJSŁAWICE FRASSATI FAJSŁAWICE 00:20:28 00:20:30
12 (42) 204 KIEREPKA KRYSTIAN M M20 BISKUPICE 00:20:38 00:20:40
13 (44) 206 PRZEBIROWSKI KAROL M M20 FAJSŁAWICE FRASSATI FAJSŁAWICE 00:20:41 00:20:43
14 (47) 271 ZGOLIŃSKI ZIEMOWIT M M20 MILEJÓW MGKS GWAREK ŁĘCZNA 00:20:48 00:20:50
15 (50) 200 PACEK ADRIAN M M20 LUBLIN 00:20:48 00:20:56
16 (55) 139 SAWA PIOTR M M20 LUBLIN SKLEP BIEGACZA TEAM 00:21:02 00:21:06
17 (65) 188 TKACZYK KAMIL M M20 SPICZYN WYBRAKOWANE BAKŁAŻANY 00:21:36 00:21:39
18 (72) 77 OPOKA DAWID M M20 LUBLIN OPOKA RUNNING 00:21:47 00:21:49
19 (86) 233 MAZUR KAMIL M M20 STRÓŻA 00:22:10 00:22:23
20 (88) 99 PURC PAWEŁ M M20 ŁYSAKÓW ZSB LUBLIN SŁOWICZA3 00:22:20 00:22:27
21 (90) 421 MIELNICZUK TOMASZ M M20 HRUBIESZOW PERFECT RUNNER LUBLIN 00:22:10 00:22:31
22 (99) 218 OCHAL KRZYSZTOF M M20 LUBLIN BANDA GRUDNIA 00:22:47 00:22:52
23 (105) 91 RADZIKOWSKI PRZEMYSŁAW M M20 LUBLIN 00:22:49 00:22:56
24 (109) 8 BOGACZEWICZ DAWID M M20 KAMIONKA ENDORŚWINKI 00:22:56 00:23:02
25 (111) 59 GOLAS MICHAŁ M M20 DĄBROWICA GOŁY BIEGA 00:22:57 00:23:03
26 (115) 79 RESZKA MAREK M M20 LUBLIN BANDA GRUDNIA 00:23:13 00:23:19
27 (116) 23 PYLAK KRZYSZTOF M M20 KRZYWE WW TEAM 00:23:11 00:23:19
28 (117) 413 GRZEGORCZYK GRZEGORZ M M20 MARCIĄCZKA ZWOLEŃ BIEGA 00:23:15 00:23:23
29 (125) 86 KULCZYCKI MARCIN M M20 LUBLIN CRT STUDIO 00:23:37 00:23:48
30 (129) 405 WARSZAWA KUBA M M20 LUBLIN 00:23:42 00:24:03
31 (133) 416 RZOŃCA MARCIN M M20 MYSŁOWICE POPULARCOFFEE BLOG 00:24:01 00:24:09
32 (136) 163 GOŹDZICKI ŁUKASZ M M20 LUBARTÓW ENDORŚWINKI 00:24:06 00:24:13
33 (138) 16 DZIRBA TOMASZ M M20 NIEMCE 00:24:00 00:24:16
34 (139) 53 BALUK PIOTR M M20 KOLONIA WÓLKA KAŃSKA 00:24:11 00:24:21
35 (143) 197 SKRZYŃSKI EMIL M M20 LUBLIN 00:24:45 00:24:50
36 (145) 194 SZCZERBA JACEK M M20 LUBLIN KS PEREŁKA 00:24:40 00:24:52
37 (146) 159 KICKA MARCIN M M20 LUBLIN BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE 00:24:49 00:24:55
38 (154) 68 POLSKI ADRIAN M M20 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU/ SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM 00:25:04 00:25:22
39 (161) 272 KOT DAWID M M20 MILEJÓW MGKS GWAREK ŁĘCZNA 00:25:41 00:25:43
40 (166) 107 PUTOWSKI PIOTR M M20 MOTYCZ MOTYCZ BIEGA 00:25:37 00:25:48
41 (178) 160 PIETRAS MATEUSZ M M20 KRAŚNIK KRAŚNIK BIEGA 00:26:10 00:26:14
42 (180) 109 CZARNOTA BARTŁOMIEJ M M20 LUBLIN 00:25:59 00:26:14
43 (200) 225 MASŁOWSKI GRZEGORZ M M20 OSTRÓW LUBELSKI ELTO TEAM 00:27:55 00:28:15
44 (206) 130 MICHALAK MICHAŁ M M20 LUBLIN ALLIANZ RUNNING TEAM 00:28:28 00:28:38
45 (208) 166 WEREMA ŁUKASZ M M20 MIĘDZYRZEC PODLASKI 00:28:28 00:28:42
46 (216) 136 MAZUREK MATEUSZ M M20 NIEDRZWICA DUŻA KEEP ON RUNNING 00:29:02 00:29:19
47 (243) 43 PECIAK PIOTR M M20 LUBLIN 00:31:57 00:32:18
48 (255) 119 PANCZENKO KAMIL M M20 LUBLIN ROBIMY DZISIAJ CO? 00:39:38 00:40:00