Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 20.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M40
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 171 PAWŁOWSKI MARIUSZ M M40 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 00:17:04 00:17:04
2 (2) 208 JUREWICZ DARIUSZ M M40 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 00:17:15 00:17:15
3 (8) 157 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 OLSZTYN 00:18:28 00:18:28
4 (9) 87 KAMIŃSKI ANDRZEJ M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:18:35 00:18:35
5 (11) 2 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 00:18:51 00:18:51
6 (22) 212 PINIEWSKI ROBERT M M40 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:20:10 00:20:11
7 (29) 120 STAWECKI KONRAD M M40 JAROTY TEAM KOPEĆ 00:20:41 00:20:43
8 (31) 58 SZEWCZYK RAFAŁ M M40 OLSZTYN 00:20:49 00:20:50
9 (33) 137 WDOWIAK WOJCIECH M M40 OLSZTYN WDOWIAK AND FRIENDS 00:20:57 00:20:59
10 (35) 163 WARCABA WALDEMAR M M40 OSTRÓDA ONEMANCLUB 00:21:07 00:21:10
11 (46) 123 OTTA MARCIN M M40 GIETRZWAŁD 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:21:47 00:21:53
12 (48) 23 DROHOMIRECKI MARCIN M M40 OLSZTYN SZWAGIER POCZEKAJ !!! 00:21:54 00:21:58
13 (49) 102 WITKOWSKI MARIUSZ M M40 OLSZTYN AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 00:21:58 00:22:04
14 (50) 174 WEJKNIS ADAM M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 00:22:10 00:22:12
15 (53) 6 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 JEZIORANY 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 00:22:23 00:22:26
16 (67) 61 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 OLSZTYN 00:22:47 00:22:54
17 (68) 227 RASZEWSKI MARCIN M M40 ELBLĄG 00:22:50 00:22:55
18 (70) 211 KOSTRZEWA JAROSŁAW M M40 BARCZEWO BARCZEWO BIEGA 00:22:50 00:22:56
19 (78) 50 SZCZEPANIAK PIOTR M M40 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:23:21 00:23:23
20 (84) 142 DĘBOWSKI MARCIN M M40 OLSZTYN INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 00:23:26 00:23:36
21 (89) 72 ODOLIŃSKI JACEK M M40 OSTRÓDA BRZOZOWSKI TEAM 00:23:44 00:23:53
22 (95) 178 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M M40 JANKÓW 00:24:14 00:24:16
23 (104) 117 CIEĆKO ADAM M M40 OLSZTYN GEORUNGERS 00:24:35 00:24:43
24 (105) 143 WIECH ROMAN M M40 KLEBARK WIELKI 00:24:46 00:24:55
25 (116) 12 LISOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 KIEŹLINY TRI NEGU 00:25:04 00:25:16
26 (120) 44 FOLGA ARTUR M M40 IŁAWA IŁAWA BIEGA 00:25:20 00:25:33
27 (147) 95 RĘKAWIECKI ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 00:27:20 00:27:31
28 (155) 209 KRAWCZYK ROBERT M M40 WIELBARK 00:27:48 00:28:00
29 (161) 162 RYBA TOMEK M M40 POZNAŃ 00:28:05 00:28:17
30 (164) 81 KARBOWSKI JACEK M M40 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 00:28:27 00:28:40
31 (166) 113 KLUCZKOWSKI PIOTR M M40 OLSZTYN 00:29:00 00:29:13
32 (176) 153 GOLON DARIUSZ M M40 OLSZTYN DZIKUSY 00:30:11 00:30:19
33 (177) 216 KOŚCIESZA ROBERT M M40 OLSZTYN TRI NEGU 00:30:07 00:30:19
34 (184) 90 TUREK RAFAŁ M M40 OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 00:30:36 00:30:49
35 (198) 185 ROMAŃCZYK IRENEUSZ M M40 WIELBARK 00:32:53 00:33:10