Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 21.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 160 PIOTROWSKI RADOSŁAW M M20 GDYNIA UKS AZYMUT GDYNIA 00:17:54 00:17:55
2 (2) 132 SŁAWIŃSKI DAMIAN M M20 GDYNIA ZORZA GDYNIA 00:18:00 00:18:01
3 (3) 130 CHUCHAŁA DANIEL M M30 REDA 00:18:05 00:18:07
4 (4) 138 ŻUREK GRZEGORZ M M20 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:19:05 00:19:06
5 (5) 135 KESLINKE ŁUKASZ M M30 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:20 00:19:20
6 (6) 101 ŻYGENDA KRZYSZTOF M M20 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 00:19:26 00:19:27
7 (7) 19 PIONK RAFAŁ M M30 MISZEWO LKS ZORZA GDYNIA 00:19:36 00:19:37
8 (8) 10 WIERZIŃSKI PIOTR M M40 KARTUZY 00:19:39 00:19:41
9 (9) 144 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:19:54 00:19:55
10 (10) 44 PIETRZAK PIOTR M M40 GDAŃSK F3TEAM 00:20:02 00:20:03
11 (11) 125 NOWAKOWSKI ALEKSANDER M M20 LUBAWA KB UE POZNAŃ 00:20:08 00:20:10
12 (12) 60 MAKOWSKI PAWEŁ M M30 GDAŃSK AWET 00:20:31 00:20:34
13 (13) 149 RADULSKI RADOSŁAW M M30 GDAŃSK 00:20:34 00:20:36
14 (14) 3 BOROWSKI RAFAŁ M M30 WARSZAWA 12TRI.PL / PARKRUN URSYNÓW 00:20:47 00:20:49
15 (15) 11 WIERZIŃSKI KAMIL M M20 KARTUZY 00:21:11 00:21:12
16 (16) 24 SKIBA ŁUKASZ M M30 GDYNIA PARÓWYDŻOANY 00:21:13 00:21:15
17 (18) 36 LIDZBARSKI MARCIN M M30 CHWASZCZYNO ELA&MARCINTEAM 00:21:18 00:21:20
18 (20) 143 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M M40 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 00:21:23 00:21:24
19 (21) 110 SIKORA ROGER M M30 GDYNIA MEWA GDYNIA 00:21:27 00:21:29
20 (22) 158 DROZDOWSKI DANIEL M M20 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:31 00:21:32
21 (23) 156 WITT SŁAWOMIR M M30 GDYNIA 00:21:29 00:21:33
22 (24) 120 SKOWROŃSKI DAWID M M20 GDAŃSK 00:21:37 00:21:39
23 (26) 45 LIP RAFAŁ M M30 GDYNIA PARÓWYDŻOANY 00:21:45 00:21:49
24 (27) 123 BORÓWKA RYSZARD M M40 GDYNIA 00:21:54 00:21:57
25 (28) 150 WIECZOREK DAMIAN M M40 KATOWICE NRŚ 00:21:56 00:21:57
26 (29) 34 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M30 GDAŃSK 00:22:01 00:22:07
27 (31) 231 CIESIELSKI WITOLD M M40 GDAŃSK 00:22:09 00:22:11
28 (32) 166 ŁEMPICKI KAROL M M30 GDYNIA 00:22:07 00:22:15
29 (33) 84 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M M30 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:14 00:22:18
30 (34) 154 GOŹDZIKIEWICZ LESZEK M M40 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:32 00:22:34
31 (35) 104 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M30 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 00:22:39 00:22:47
32 (36) 126 ADAMCZUK PAWEŁ M M20 GDAŃSK KWT 00:23:05 00:23:09
33 (37) 148 SZEFER MATEUSZ M M20 OCYPEL 00:23:06 00:23:10
34 (38) 137 FILA MICHAŁ M M20 LUBLIN 00:23:06 00:23:10
35 (39) 155 JURZICK ADAM M M40 GDAŃSK STOGI TEAM 00:23:12 00:23:18
36 (41) 63 PASCHKE ROMAN M M30 GDYNIA SHIPCUP 00:23:20 00:23:23
37 (42) 12 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M M40 GDAŃSK BIEGOWY ŚWIAT 00:23:23 00:23:27
38 (44) 67 PODOLSKI MAREK M M30 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:23:39 00:23:44
39 (45) 49 MAKSYMIUK PIOTR M M30 GDAŃSK 00:23:44 00:23:49
40 (46) 27 KOPEĆ IGOR M M40 GDYNIA 00:23:38 00:23:51
41 (48) 106 SMALEC BARTOSZ M M30 KWIDZYN RKS HUWDU 00:24:06 00:24:09
42 (49) 38 KŁOSOWSKI KAROL M M30 KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS 00:24:02 00:24:15
43 (51) 119 GASZKOWSKI ŁUKASZ M M30 OCYPEL 00:24:24 00:24:27
44 (52) 22 ZALEWSKI MARCIN M M40 GDAŃSK PARÓWYDŻOANY 00:24:28 00:24:33
45 (53) 65 MALISZEWSKI ADRIAN M M30 GDYNIA 00:24:35 00:24:37
46 (54) 83 TRACZYK KONRAD M M20 GDYNIA 00:24:36 00:24:38
47 (55) 72 STOPA KRZYSZTOF M M40 TCZEW FANTASTIK FAJF 00:24:34 00:24:43
48 (56) 127 ZDUNEK MICHAŁ M M30 WARSZAWA EUROSOFT TEAM 00:24:40 00:24:44
49 (57) 93 SEMMERLING PRZEMYSLAW M M30 GDYNIA GORSKIE PEDZIWIATRY 00:24:36 00:24:46
50 (58) 78 GAWRYLCZYK PAWEL M M30 WEJHEROWO 00:24:36 00:24:47
51 (59) 152 ROGOWSKI LESZEK M M40 GDAŃSK OPRYCHY TEAM 00:24:46 00:24:50
52 (60) 105 ZIELIŃSKI JACEK M M40 REDA BIEGAMYRAZEM.PL 00:24:51 00:24:54
53 (61) 172 RYBACZEK RAFAŁ M M30 WEJHEROWO RUNEDA 00:24:54 00:24:57
54 (62) 170 BIESZKE RAFAŁ M M30 MOSTY 00:24:58 00:25:04
55 (63) 90 FORMELA JAKUB M M30 GDANSK 00:25:02 00:25:05
56 (64) 64 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ M M20 STAROGARD GDAŃSKI SGS POLAND TEAM 00:24:59 00:25:05
57 (65) 46 GUTOWSKI MICHAŁ M M30 GDYNIA 00:24:58 00:25:11
58 (67) 16 DAWID MICHAŁ M M30 TYCHY TEAM PAPRY 20 00:25:09 00:25:14
59 (68) 94 HALADUS DOMINIK M M30 CZESTOCHOWA ZYCIE CZESTOCHOWY TEAM 00:25:08 00:25:14
60 (69) 59 KUBIK MARCIN M M20 GDAŃSK 00:25:13 00:25:16
61 (70) 140 MISZEWSKI ROMUALD M M60 RUMIA WINAZMOLDAWI.PL 00:25:18 00:25:18
62 (72) 87 ŻYNDUL MICHAŁ M M20 SOPOT FANTASTIC FAJF 00:25:13 00:25:22
63 (73) 71 ROBASZKIEWICZ TOMASZ M M30 RUMIA 00:25:20 00:25:23
64 (75) 109 GRZENKOWICZ JACEK M M50 GDYNIA LARA FABIO TEAM 00:25:28 00:25:34
65 (77) 151 SPENCE MARK M M30 BERGEN STATOIL ASA BERGEN 00:25:23 00:25:36
66 (78) 17 DRAGAN KAROL M M40 GDYNIA 00:25:36 00:25:40
67 (79) 92 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW 00:25:36 00:25:42
68 (80) 47 GRZESZCZAK ADAM M M40 GDYNIA 00:25:35 00:25:43
69 (82) 153 PĘŚKO MICHAŁ M M40 GDAŃSK 00:25:43 00:25:48
70 (84) 26 MAJEWSKI PAWEŁ M M30 GDYNIA 00:25:39 00:25:52
71 (86) 35 NAGÓRSKI PRZEMYSŁAW M M30 GDYNIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:26:09 00:26:12
72 (88) 96 KOWALSKI JANUSZ M M40 POGWIZDÓW OLZA CIESZYN 00:26:25 00:26:33
73 (89) 68 LULIS ZBIGNIEW M M50 GDAŃSK 00:26:35 00:26:38
74 (91) 42 SZULC WOJCIECH M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:26:47 00:26:53
75 (92) 51 KRZYSZTOFIAK MAREK M M50 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 00:27:06 00:27:12
76 (95) 157 ARTSUKHOVICH ALIAKSANDR M M40 MIŃSK 00:27:36 00:27:37
77 (97) 2 ROBLES JOSE CARLOS M M20 GDANSK 00:27:51 00:27:57
78 (99) 66 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 BARTOSZYCE 00:28:01 00:28:09
79 (103) 30 DZIEKAN ADAM M M60 GDAŃSK 00:28:08 00:28:18
80 (104) 102 JÓŹWIAK PIOTR M M30 GDAŃSK 00:28:11 00:28:20
81 (108) 164 KOPEĆ ZDZISŁAW M M50 GDAŃSK 00:28:23 00:28:32
82 (109) 77 DZIUBAK MICHAŁ M M20 GDAŃSK 00:28:47 00:28:55
83 (110) 146 LINDA ROMAN M M60 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:28:59 00:29:06
84 (112) 112 NAPOLSKI BARTOSZ M M30 GDAŃSK 1985 00:29:13 00:29:23
85 (113) 134 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M M60 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 00:29:38 00:29:43
86 (114) 29 MIŁCZAK MACIEJ M M30 GDAŃSK 00:29:36 00:29:44
87 (115) 122 NOWAKOWSKI ROBERT M M40 LUBAWA 00:29:39 00:29:47
88 (117) 165 ZIĘBA KAMIL M M30 GDAŃSK 00:29:41 00:29:52
89 (118) 82 TRUSKAWA ROBERT M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:29:49 00:29:55
90 (122) 79 BOROWIK PIOTR M M50 CZĘSTOCHOWA 00:29:57 00:30:07
91 (125) 20 ŚWIERZYŃSKI DOMINIK M M30 GDAŃSK PARÓWYDŻOANY 00:30:20 00:30:28
92 (131) 76 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M M30 GDAŃSK 00:31:13 00:31:19
93 (134) 33 PLEWIŃSKI RAFAŁ M M30 GDYNIA KUJATT RUNNERS TEAM 00:31:09 00:31:20
94 (138) 129 ZUBRZYCKI KAROL M M20 STRASZYN RUNNING DOGS TEAM 00:31:26 00:31:37
95 (139) 54 NIEZGODA DAMIAN M M20 KOBYSEWO 00:31:52 00:31:58
96 (142) 131 REMLINGER MICHAŁ M M30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:32:02 00:32:14
97 (146) 174 MICHLEWICZ ARTUR M M20 ŚWIECIE BIG YELLOW FOOD ADVENTURE TEAM 00:32:20 00:32:35
98 (147) 167 MUSZYŃSKI ADRIAN M M30 PRUSZCZ GDAŃSKI 00:32:27 00:32:39
99 (148) 81 KOTRYCH JAROSŁAW M M20 YAROLOOPS 00:32:35 00:32:45
100 (151) 169 STARZEC ANDRZEJ M M60 GDAŃSK 00:33:37 00:33:45
101 (155) 171 KONPALSKI TOMASZ M M30 GDAŃSK TEAM FAIRNOS 00:34:38 00:34:47
102 (157) 161 MIERZEJEWSKI RAFAŁ M M30 PRUSZCZ GDAŃSKI FC BAYERN MUNCHEN 00:36:15 00:36:26