Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 22.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 331 OCHAL PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:15:19 00:15:19
2 (2) 290 FRYDRYCHOWSKI PIOTR M M20 KLECZEW KS TEAM RUN GDAŃSK 00:15:41 00:15:41
3 (3) 161 TUCZYŃSKI SYLWESTER M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:16:39 00:16:39
4 (5) 141 MAŁECKI JAKUB M M30 BYDGOSZCZ RWT W BYDGOSZCZY 00:17:00 00:17:00
5 (6) 133 POCZEWSKI JAN M M20 ZŁOTÓW 00:17:01 00:17:01
6 (7) 209 SZYMAŃSKI KRYSTIAN M M20 ZŁOTÓW ZŁOTÓW 00:17:06 00:17:06
7 (8) 90 KAWAŁKOWSKI MARCIN M M30 BYDGOSZCZ ENCE-PENCE RUN TEAM 00:17:17 00:17:17
8 (10) 132 POCZEWSKI PIOTR M M40 ZŁOTÓW 00:17:36 00:17:36
9 (11) 184 STANKIEWICZ BŁAŻEJ M M40 BYDGOSZCZ LKS OSTROMECKO 00:17:37 00:17:37
10 (12) 41 KOLMAJER RAFAŁ M M30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:17:37 00:17:37
11 (13) 303 KOŁAKOWSKI TOMASZ M M20 BYDGOSZCZ TO TYLKO TRIATHLON 00:17:40 00:17:40
12 (14) 120 RADOWSKI CEZARY M M40 BYDGOSZCZ 00:17:45 00:17:45
13 (15) 339 LIBERA MAKSYMILIAN M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:17:53 00:17:53
14 (16) 261 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ M M20 ŻNIN SOKÓŁ GĄSAWA / PRT 00:17:55 00:17:55
15 (17) 124 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:17:56 00:17:57
16 (18) 338 KUBANEK LUKASZ M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:18:02 00:18:02
17 (19) 116 JAGODZIŃSKI MATEUSZ M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:18:06 00:18:06
18 (20) 88 MRUK TOMASZ M M40 BYDGOSZCZ CZARNE STOPY.SM 00:18:07 00:18:07
19 (21) 308 SENGER MICHAŁ M M30 GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA / PAŁUKI RUNNING TEAM 00:18:09 00:18:09
20 (22) 325 DADZIBÓG MARIUSZ M M20 ŚWINKI EVERYDAYRUNNINGTEAM 00:18:08 00:18:09
21 (23) 241 NĘDZA ŁUKASZ M M20 WĄBRZEŹNO 00:18:18 00:18:20
22 (24) 58 DANIELEWSKI MARIUSZ M M30 ZŁAWIEŚ WIELKA DRUŻYNA SZPIKU 00:18:21 00:18:22
23 (25) 356 KALINOWSKI DAWID M M30 BYDGOSZCZ 00:18:23 00:18:23
24 (26) 278 JENDRYKA MAREK M M50 BYDGOSZCZ KB ŁAPKA 00:18:26 00:18:26
25 (27) 205 HOC MAREK M M30 BYDGOSZCZ LEGE ARTIS 00:18:29 00:18:29
26 (28) 335 SZYSZKA MARIUSZ M M30 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:18:34 00:18:35
27 (29) 4 ŚLEFARSKI JACEK M M30 BYDGOSZCZ 00:18:36 00:18:36
28 (30) 333 SOWIŃSKI PIOTR M M40 ŁOCHOWICE SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:18:37 00:18:38
29 (31) 57 OBRĘBSKI GRZEGORZ M M30 BYDGOSZCZ BIEGASIE 00:18:49 00:18:50
30 (32) 353 SZARASZEWSKI PAWEŁ M M30 GRUDZIĄDZ 00:18:52 00:18:52
31 (33) 318 NITKA ŁUKASZ M M30 POTULICE 00:18:57 00:18:57
32 (34) 227 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 BYDGOSZCZ 00:19:09 00:19:09
33 (35) 144 SPRYSZYŃSKI WOJCIECH M M30 ŁOCHOWO 00:19:10 00:19:11
34 (36) 256 MOROSZCZAK BOGUMIŁ M M40 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00:19:22 00:19:22
35 (37) 143 BEJGIER EDMUND M M40 OSIELSKO 00:19:26 00:19:28
36 (38) 44 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:19:33 00:19:33
37 (39) 260 MALICKI ŁUKASZ M M30 BYDGOSZCZ WWW.MALMEDIA.PL 00:19:31 00:19:33
38 (40) 89 PAWŁOWSKI RADOSŁAW M M40 ZIELONKA JFTC SU 00:19:34 00:19:35
39 (41) 36 HUTEK ANDRZEJ M M30 BYDGOSZCZ 00:19:36 00:19:39
40 (42) 359 MIECZKOWSKI ROBERT M M40 ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 00:19:40 00:19:40
41 (43) 217 HAIZE TOMEK M M30 BYDGOSZCZ 00:19:38 00:19:41
42 (44) 131 STADNIK TOMASZ M M30 TORUŃ CSAIU TORUŃ 00:19:42 00:19:45
43 (45) 269 DEJA DANIEL M M30 CHOJNICE 00:19:47 00:19:49
44 (46) 98 KOWALSKI JACEK M M30 BYDGOSZCZ 00:19:48 00:19:50
45 (47) 1 KUBIS ROMAN M M40 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:19:51 00:19:51
46 (48) 221 WIECZOREK ŁUKASZ M M20 BYDGOSZCZ RUN4FUN 00:19:50 00:19:54
47 (50) 56 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M20 BYDGOSZCZ 00:19:49 00:19:55
48 (51) 125 JAKŚ GRZEGORZ M M30 INOWROCŁAW ALPIMADE TEAM - BBL INOWROCŁAW 00:20:03 00:20:04
49 (52) 220 ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 TORUŃ 00:20:04 00:20:07
50 (53) 128 GRALIK KACPER M M20 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 00:20:11 00:20:14
51 (54) 77 RACZYŃSKI KRZYSZTOF M M50 BYDGOSZCZ 00:20:14 00:20:15
52 (55) 182 KUJAWA PIOTR M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:20:22 00:20:27
53 (56) 351 GIERACH MARCIN M M30 NIEMCZ TRISPACE 00:20:24 00:20:27
54 (57) 142 JUCHACZ MICHAŁ M M30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:20:26 00:20:28
55 (58) 310 BIELAWSKI ROLAND M M40 BYDGOSZCZ 00:20:34 00:20:35
56 (59) 69 BRZOZOWSKI MARIUSZ M M50 BYDGOSZCZ 00:20:35 00:20:36
57 (60) 334 STASIAK ROBERT M M30 WĄBRZEŹNO 00:20:35 00:20:38
58 (61) 66 MAKOWSKI SŁAWOMIR M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:20:35 00:20:39
59 (63) 372 DOMALEWSKI ŁUKASZ M M20 BYDGOSZCZ 00:20:39 00:20:42
60 (65) 11 DĘBSKI ADRIAN M M30 BYDGOSZCZ 00:20:41 00:20:45
61 (66) 320 KACICKI PIOTR M M30 BYDGOSZCZ KACICKI TEAM 00:20:42 00:20:45
62 (67) 190 SIELECKI ARKADIUSZ M M20 BYDGOSZCZ LTT LIPUSZ 00:20:38 00:20:46
63 (68) 189 ŁUKOMSKI PIOTR M M30 BYDGOSZCZ SZWEDEROWO 00:20:36 00:20:46
64 (69) 24 SZATTEN DAWID M M30 BYDGOSZCZ 00:20:50 00:20:54
65 (70) 348 GRZEGORZEWSKI RAFAŁ M M40 NIEMCZ BRZOZA BIEGA 00:20:51 00:20:56
66 (71) 206 GWITT BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ 00:20:57 00:20:59
67 (72) 369 DAMSKI ŁUKASZ M M30 TRYSZCZYN GARDENFLORA MTB TEAM 00:20:55 00:21:02
68 (73) 301 KARPACZ JAREK M M20 WITOSŁAW 00:21:16 00:21:18
69 (74) 78 SIUDA SEBASTIAN M M40 BYDGOSZCZ RM 00:21:15 00:21:21
70 (75) 366 PASIEKA TOMASZ M M40 DRZEWIANOWO BIEGIEMPRZEZPOLA.PL 00:21:16 00:21:21
71 (76) 332 BINASZEWSKI ADAM M M30 TORUŃ 00:21:14 00:21:23
72 (77) 330 ZARECKI PIOTR M M30 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 00:21:21 00:21:24
73 (78) 216 PTASZNIK MICHAŁ M M30 KORONOWO 00:21:17 00:21:27
74 (79) 230 MAJEWSKI ROBERT M M30 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:21:21 00:21:28
75 (80) 53 DANIELEWSKI RAFAŁ M M30 BYDGOSZCZ DRUŻYNASZPIKU 00:21:31 00:21:31
76 (81) 279 WŁODARCZYK WOJCIECH M M50 BYDGOSZCZ 00:21:27 00:21:32
77 (82) 304 BOŁKA SZYMON M M20 ZAMOŚĆ 00:21:27 00:21:37
78 (83) 273 LEWICKI MACIEJ M M40 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START! 00:21:34 00:21:37
79 (84) 177 SKUBISZEWSKI DAMIAN M M20 BYDGOSZCZ ARMIA CHRYSTUSA 00:21:33 00:21:38
80 (86) 9 JANYSKA KRZYSZTOF M M30 BIAŁE BŁOTA KB ŁAPKA 00:21:38 00:21:38
81 (87) 19 KNEPKA PIOTR M M20 ŚWIECIE 00:21:32 00:21:40
82 (88) 346 ZAJĄC MARCIN M M40 CZARKOWO RUN-PASJA 00:21:33 00:21:41
83 (90) 405 SZRAJDA MARCIN M M30 BYDGOSZCZ 00:21:41 00:21:42
84 (91) 218 GĄSIOROWSKI ROBERT M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:21:38 00:21:43
85 (92) 212 NIEDBALSKI GRZEGORZ M M50 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:21:41 00:21:43
86 (93) 313 DUDEK DAWID M M30 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LA 00:21:41 00:21:45
87 (94) 223 RUBACH LUKASZ M M30 BYDGOSZCZ 00:21:41 00:21:50
88 (95) 361 OLEJNICZAK MAREK M M30 BYDGOSZCZ 00:21:45 00:21:54
89 (96) 64 GŻYL MIKOŁAJ M M30 BYDGOSZCZ JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAM 00:21:47 00:21:57
90 (97) 153 ŚWIĘCICKI ANDRZEJ M M40 BYDGOSZCZ 00:21:55 00:22:00
91 (99) 123 STĘPSKI MAREK M M40 BYDGOSZCZ 00:22:04 00:22:05
92 (100) 350 URBAN STANISŁAW M M50 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:22:04 00:22:06
93 (101) 22 GROCHOWSKI JAKUB M M30 WITOSŁAW JW 1515 00:22:04 00:22:07
94 (102) 32 KAMINSKI GRZEGORZ M M30 PĘPERZYN TKKF WODNIK WIĘCBORK 00:22:13 00:22:16
95 (103) 61 WARCZAK KUBA M M30 BYDGOSZCZ 00:22:09 00:22:17
96 (104) 283 CHUDZICKI PIOTR M M50 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 00:22:10 00:22:19
97 (105) 327 TADROWSKI TOMASZ M M40 INOWROCŁAW 00:22:15 00:22:21
98 (106) 187 GORDON ROMAN M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:22:26 00:22:28
99 (107) 6 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 SOLEC KUJAWSKI MIELCAR TEAM 00:22:20 00:22:28
100 (108) 242 BOROWSKI RADOSŁAW M M20 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE KRAJNA SĘPÓLNO 00:22:26 00:22:29
101 (109) 263 NADRATOWSKI MACIEJ M M40 BYDGOSZCZ KABEL TEAM BYDGOSZCZ 00:22:23 00:22:30
102 (110) 155 DRZEWIECKI RAFAŁ M M40 NIEMCZ RUN4FUN 00:22:24 00:22:30
103 (111) 183 KARASZEWSKI MARCIN M M30 BTDGOSZCZ 00:22:31 00:22:34
104 (112) 317 MARACH PIOTR M M40 TORUŃ AKPB MARMEL TORUŃ 00:22:26 00:22:36
105 (113) 159 GRZENIA JACEK M M40 NIEMCZ 00:22:40 00:22:42
106 (114) 85 KUCHCZYŃSKI ADAM M M40 BYDGOSZCZ BÓL TO ŚCIEMA 00:22:40 00:22:46
107 (115) 70 LUZAK MIROSŁAW M M50 BYDGOSZCZ MWIK BYDGOSZCZ 00:22:43 00:22:50
108 (116) 373 SIKORA ANTONI M M60 PNIEWY ŻKB ŻNIN 00:22:50 00:22:53
109 (117) 287 WEŁNIŃSKI JAROSŁAW M M40 OSÓWIEC TEAMOCHAL 00:22:47 00:22:55
110 (118) 86 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M30 BYDGOSZCZ 00:22:52 00:22:58
111 (119) 232 MINTA ADAM M M30 BYDGOSZCZ 00:22:54 00:23:00
112 (120) 293 DERENDA MIREK M M30 INOWROCLAW 00:22:56 00:23:03
113 (121) 130 POZNAŃSKI SZYMON M M20 BYDGOSZCZ EDUTEAM 00:22:56 00:23:04
114 (123) 371 GRAJEWSKI MATEUSZ M M30 ŚWIECIE RUN4FUN 00:23:05 00:23:10
115 (124) 226 KADOW RYSZARD M M40 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:23:04 00:23:11
116 (125) 99 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M M50 TORUŃ 00:23:09 00:23:19
117 (126) 207 KANIOWSKI PAWEL M M20 SITNO TKKF WODNIK WIECBORK 00:23:20 00:23:24
118 (127) 272 DZIEMIANOWICZ WOJCIECH M M30 BYDGOSZCZ 00:23:19 00:23:25
119 (129) 379 BANACH TOMASZ M M30 MIEDZNO 00:23:22 00:23:28
120 (130) 276 DYMEK SŁAWOMIR M M30 BYDGOSZCZ 00:23:12 00:23:28
121 (132) 259 KRASIŃSKI PIOTR M M40 BYDGOSZCZ 00:23:22 00:23:34
122 (133) 255 DĄBROWSKI ADAM M M30 BYDGOSZCZ 00:23:32 00:23:35
123 (134) 258 BIAŁOWĄS DARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ R2G 00:23:27 00:23:38
124 (135) 267 WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI M M60 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:23:40 00:23:41
125 (136) 286 SZPAKIEWICZ PIOTR M M20 TORUŃ BBL TORUŃ 00:23:31 00:23:42
126 (137) 115 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ M M20 BYDGOSZCZ TRUST ME, I'M ENGINEER! 00:23:36 00:23:45
127 (139) 192 TRETKOWSKI PIOTR M M30 BYDGOSZCZ 00:23:49 00:23:51
128 (140) 342 SZYSZKA RADOSŁAW M M30 BYDGOSZCZ OKT RUN TEAM 00:23:47 00:23:53
129 (142) 312 MAŁECKI TOMASZ M M30 ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 00:23:46 00:23:55
130 (143) 113 POPOWSKI ZBIGNIEW M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:23:51 00:23:55
131 (144) 72 ZADKA FILIP M M20 SZUBIN 00:23:54 00:23:56
132 (145) 7 KONKEL BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ 00:23:53 00:23:57
133 (146) 271 BAŁYS KRZYSZTOF M M20 BYDGOSZCZ 00:23:54 00:24:02
134 (147) 84 WONIAKOWSKI CZESŁAW M M50 BYDGOSZCZ PARKRUN BYDGOSZCZ 00:24:01 00:24:06
135 (150) 253 WELCHOWSKI RAFAŁ M M30 INOWROCŁAW 00:24:05 00:24:09
136 (152) 367 APANASIEWICZ BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ RUN PASJA 00:24:01 00:24:10
137 (154) 201 MOKOS TOMASZ M M30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:24:02 00:24:15
138 (155) 344 WÓJTOWICZ RYSZARD M M20 SOLEC KUJAWSKI WÓJTOWICZ TEAM 00:24:10 00:24:16
139 (158) 347 LIWOCH GRZEGORZ M M40 OSIELSKO 00:24:18 00:24:25
140 (159) 101 QUAAS LUKASZ M M30 BYDGOSZCZ RUN-PASJA 00:24:20 00:24:26
141 (160) 236 STRYCZYŃSKI MAREK M M20 BYDGOSZCZ 00:24:22 00:24:28
142 (162) 181 PIETRYKOWSKI KUBA M M20 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 00:24:28 00:24:31
143 (165) 31 KREŃSKI TOMASZ M M30 BYDGOSZCZ 00:24:23 00:24:33
144 (166) 104 BYRTEK GRZEGORZ M M40 BYDGOSZCZ 00:24:29 00:24:34
145 (168) 103 SZULC WOJCIECH M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:24:28 00:24:36
146 (170) 195 FILOSEK PAWEŁ M M20 BYDGOSZCZ 00:24:31 00:24:38
147 (171) 380 SKALISZ RYSZARD M M60 BYDGOSZCZ 00:24:33 00:24:41
148 (173) 284 ANGLART ROMAN M M50 BYDGOSZCZ PARKRUN BYDGOSZCZ 00:24:31 00:24:42
149 (176) 401 LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 BYDGOSZCZ 00:24:37 00:24:55
150 (178) 145 WIŚNIEWSKI DAWID M M20 LIPNICZKI EDUTEAM 00:24:51 00:24:59
151 (179) 151 CZYŚCIECKI ADRIAN M M20 ZAMOŚĆ EDUTEAM 00:24:51 00:24:59
152 (183) 407 KOTWICA PAWEŁ M M20 BYDGOSZCZ 00:25:10 00:25:13
153 (184) 165 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 BARTOSZYCE 00:24:59 00:25:15
154 (185) 55 LASKA ARTUR M M30 BYDGOSZCZ 00:25:07 00:25:17
155 (187) 352 NURKIEWICZ JAROSŁAW M M40 BYDGOSZCZ ANIOŁY 00:25:09 00:25:20
156 (188) 363 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW M M40 BYDGOSZCZ 00:25:16 00:25:25
157 (190) 28 TRUDNOWSKI JANUSZ M M60 BYDGOSZCZ DRUŻYNA SZPIKU BYDGOSZCZ 00:25:20 00:25:28
158 (192) 14 KRYSZTOFIAK ROBERT M M40 BRZOZA 00:25:25 00:25:35
159 (196) 202 KLÓSKA JAREK M M30 NIEMCZ MAM TĘ MOC 00:25:38 00:25:43
160 (197) 409 PODOLSKI MARIUSZ M M20 MYSŁAKÓWKO 00:25:42 00:25:43
161 (199) 167 ROŚ SŁAWEK M M20 NOWA WIEŚ WIELK ARMIA CHRYSTUSA 00:25:27 00:25:46
162 (200) 235 SZCZYGIEŁ MICHAŁ M M30 BYDGOSZCZ 00:25:37 00:25:49
163 (201) 94 RATAJ MACIEJ M M40 ŁOCHOWO 00:25:46 00:25:52
164 (202) 114 WAWRZYNIAK ANDRZEJ M M50 BYDGOSZCZ 22. ODN 00:25:41 00:25:53
165 (203) 96 PRIEWE PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ DYNAMO SKARPA 00:25:34 00:25:54
166 (204) 172 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M30 BYDGOSZCZ DYNAMO SKARPA 00:25:37 00:25:56
167 (205) 17 BAUMAN KRYSTIAN M M30 TUR DRUŻYNA SZPIKU 00:25:39 00:25:59
168 (207) 249 SZMELTER MICHAŁ M M40 BYDGOSZCZ 00:25:59 00:26:11
169 (210) 38 SIERANT MARIAN M M50 BYDGOSZCZ 00:26:04 00:26:17
170 (213) 314 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M M40 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 00:26:06 00:26:20
171 (216) 154 GLASNER RAFAŁ M M40 BYDGOSZCZ WEEKENDOWY BIEGACZ 00:26:05 00:26:24
172 (217) 266 PALUSZAK ŁUKASZ M M30 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 00:26:14 00:26:25
173 (218) 194 TRUSKAWA ROBERT M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:26:18 00:26:25
174 (220) 92 GOCKOWIAK WIKTOR M M20 BYDGOSZCZ 00:26:11 00:26:27
175 (221) 251 WAWRZYNIAK SZYMON M M20 BYDGOSZCZ - 00:26:27 00:26:28
176 (225) 274 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR M M40 BYDGOSZCZ 00:26:32 00:26:42
177 (226) 62 BYCZKOWSKI ZENON M M50 MUROWANIEC INDYWIDUALNIE 00:26:38 00:26:44
178 (227) 306 TWARDOWSKI WOJCIECH M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:26:31 00:26:45
179 (234) 231 GIEŁDON PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ JRG1 00:26:55 00:27:04
180 (235) 76 JARZYŃSKI MACIEJ M M20 BYDGOSZCZ CENTRUM KLUB SPORTOWY 00:26:51 00:27:05
181 (236) 50 KOZAKIEWICZ MARCIN M M40 NAKŁO 00:26:52 00:27:06
182 (241) 147 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 BYDGOSZCZ 00:26:58 00:27:16
183 (242) 295 KAPELA RADOSŁAW M M30 TORUŃ 00:27:17 00:27:17
184 (245) 299 MIKUŁA TOMASZ M M30 SZUBIN GORDON RUN 00:27:15 00:27:32
185 (246) 12 WINKLEWSKI KRZYSZTOF M M40 SOLEC KUJAWSKI 00:27:16 00:27:33
186 (247) 8 JACOBI MACIEJ M M20 BYDGOSZCZ 00:27:21 00:27:33
187 (249) 170 FEDERKIEWICZ RYSZARD M M60 BYDGOSZCZ 00:27:28 00:27:38
188 (251) 29 PERA MAREK M M30 BYDGOSZCZ 00:27:30 00:27:42
189 (252) 247 GRZYBOWSKI DANIEL M M30 GRUDZIĄDZ 00:27:31 00:27:43
190 (253) 257 KRUSZYNSKI MARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ DRUŻYNA SZPIKU 00:27:23 00:27:43
191 (254) 185 ORNATOWSKI MARCIN M M30 KRUSZYN KRAJEŃSKI GORDON RUN 00:27:30 00:27:45
192 (256) 305 BUDNY ALEKSANDER M M20 NIEMCZ 00:27:39 00:27:54
193 (260) 109 RATAJCZAK MICHAŁ M M30 BYDGOSZCZ TASTY&HEALTHY 00:27:44 00:27:59
194 (261) 111 HARACEWIAT CEZARY M M50 BYDGOSZCZ 00:27:46 00:28:00
195 (271) 73 NAWROCKI RAFAŁ M M40 BYDGOSZCZ 00:28:09 00:28:27
196 (275) 229 KĘSKRAWIEC BARTOSZ M M30 TRYSZCZYN 00:28:20 00:28:33
197 (278) 360 BADZIŃSKI BOGDAN M M30 BYDGOSZCZ 00:28:24 00:28:37
198 (279) 127 ANDRZEJEWSKI DARIUSZ M M30 BYDGOSZCZ 00:28:22 00:28:39
199 (284) 340 JAGIEŁO RADEK M M30 INOWROCŁAW 00:28:37 00:28:44
200 (286) 343 PALIŃSKI GRZEGORZ M M30 STAWKI 00:28:44 00:29:00
201 (287) 119 RONKIEWICZ BARTOSZ M M30 BYDGOSZCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 00:28:50 00:29:07
202 (288) 193 GIERACH KRZYSZTOF M M60 NIEMCZ NIEMCZ-RUN 00:28:56 00:29:07
203 (291) 136 WESOŁOWSKI DARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ OLD BOYS SPEEDWAY CLUB 00:29:18 00:29:27
204 (294) 148 DANIELEWSKI MARCIN M M30 KRUSZWICA BBL INOWROCŁAW 00:29:17 00:29:31
205 (295) 275 KUKLIŃSKI RAFAŁ M M30 BYDGOSZCZ 00:29:17 00:29:32
206 (301) 34 DĘBSKI ARKADIUSZ M M50 BYDGOSZCZ 00:29:56 00:30:09
207 (302) 126 ŻURAWSKI MICHAŁ M M40 BYDGOSZCZ RUN LOTTO-BYDGOSTIA 00:29:49 00:30:10
208 (306) 233 MAŚLANKA MACIEJ M M20 BYDGOSZCZ 00:30:22 00:30:27
209 (307) 137 BRĄGIEL JAKUB M M30 BYDGOSZCZ VEGE RUNNERS 00:30:13 00:30:36
210 (308) 65 PÓŁGĘSEK RAFAŁ M M40 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 00:30:24 00:30:37
211 (311) 146 POBIEDZIŃSKI ROBERT M M20 ZŁOTÓW 00:30:41 00:30:59
212 (312) 262 DANIELEK ADAM M M30 BYDGOSZCZ 00:30:52 00:31:05
213 (316) 281 PRZERACKI MIROSŁAW M M40 BYDGOSZCZ PGP SPORTOWA PACZKA 00:31:17 00:31:35
214 (318) 54 MENDEL PATRYK M M20 BYDGOSZCZ TIOEVOLUTION.PL 00:31:16 00:31:36
215 (321) 20 KAPELIŃSKI STANISŁAW M M40 BYDGOSZCZ 00:31:40 00:31:55
216 (330) 171 PERLIK GRZEGORZ M M60 BYDGOSZCZ 00:32:28 00:32:52
217 (333) 270 STEFANOWICZ WOJTEK M M30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:33:01 00:33:25
218 (334) 152 KEMPA ARKADIUSZ M M40 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:32:59 00:33:25
219 (341) 264 KRAJEWSKI JAROSŁAW M M30 TORUŃ 00:33:59 00:34:36
220 (347) 377 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW M M50 RYNARZEWO 00:36:53 00:37:16
221 (352) 149 RATAJ KRZYSZTOF M M30 POZNAŃ SLA POLONIA BYDGOSZCZ 00:42:31 00:42:31