Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 28.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 243 DRĄG MATEUSZ M M20 TYCHY KS CHROMIK MYSŁOWICE 00:15:58 00:15:58
2 31 NOWAK ANDRZEJ M M30 SOSNOWIEC TRIATHLON X-TEAM 00:16:14 00:16:14
3 207 ROSIŃSKI ARTUR M M20 RUDA ŚLĄSKA PARKRUN KATOWICE 00:17:24 00:17:24
4 179 WASZCZUK TOMASZ M M30 WARZYMICE WASZCZUK TEAM 00:17:47 00:17:47
5 296 BOBLA WALENTY M M30 BIERUŃ 00:18:02 00:18:02
6 119 PAJĄK ROCH M M30 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 00:18:12 00:18:12
7 76 GOLBA KASIA K K20 MIELEC NIGTH RUNNERS/1SECOND 00:18:27 00:18:27
8 56 AUGUSTYŃSKI SYLWESTER M M30 KRAKÓW LACHO TEAM 00:18:31 00:18:37
9 30 KUCIŃSKI BENJAMIN M M30 KATOWICE NIGHT RUNNERS 00:18:38 00:18:38
10 250 MENDECKA MICHALINA K K20 ŁAZISKA GÓRNE MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 00:18:42 00:18:42
11 282 GOŁYŚ DAWID M M20 KNURÓW MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 00:19:05 00:19:06
12 220 KWIECIAK JAROSŁAW M M60 DĄBROWA GÓRNICZA STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGA 00:19:13 00:19:14
13 69 ŚWIDER MARIUSZ M M30 SOSNOWIEC #CZELADZBIEGA 00:19:14 00:19:17
14 58 LIPKA KRZYSZTOF M M20 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO 00:19:20 00:19:20
15 238 JANKOWSKI ŁUKASZ M M30 KATOWICE TRAINING- CONNECTING PEOPLE 00:19:45 00:19:47
16 156 MLECZKO MARIAN M M50 ZABRZE AKTYWNE ZABRZE 00:19:49 00:19:49
17 224 KROSNY SEBASTIAN M M30 MIKOŁÓW BIEGAMYZSERCEM.PL_BIEGATON 00:19:48 00:19:49
18 201 SZAFRON ŁUKASZ M M20 CHORZÓW SKLEPBIEGACZA.PL 00:19:55 00:19:55
19 292 KACZMARSKI KRYSTIAN M M30 SIEMIANOWICE 00:20:04 00:20:04
20 81 DUDZIK ZENON M M50 KATOWICE NIEZRZESZONY 00:20:08 00:20:10
21 226 GÓRSKI MARIUSZ M M30 TYCHY 00:20:11 00:20:12
22 321 KALINOWSKI MATEUSZ M M30 MYSŁOWICE 00:20:12 00:20:16
23 266 DOMAŃSKI JAROSŁAW M M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:20:25 00:20:28
24 113 ZWOLAK TOMASZ M M30 ZABRZE NIGHT RUNNERS 00:20:30 00:20:32
25 240 TEIJEIRO DANIEL M M30 KATOWICE KS KANDAHAR 00:20:35 00:20:36
26 289 KONDZIOŁKA MICHAŁ M M20 ORZESZE 00:20:37 00:20:41
27 330 THAMM MARIUSZ M M40 KATOWICE 00:20:39 00:20:44
28 17 JANKO KAROLINA K K20 CHORZÓW UKS KARLIK CHORZÓW 00:20:44 00:20:45
29 229 WIECZOREK DAMIAN M M40 KATOWICE NIGHT RUNNERS 00:20:53 00:20:57
30 139 WINKLER MAREK M M30 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:20:53 00:20:57
31 252 FRANKE MIROSŁAW M M50 MIKOŁÓW STS BIEGATON MIKOŁÓW 00:20:54 00:20:57
32 327 KOBEL RADOSŁAW M M30 MIKOŁÓW 00:20:56 00:21:02
33 290 GONIWIECHA RAFAŁ M M30 KATOWICE 00:21:02 00:21:03
34 50 JÓZEF TOMASZ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA RUNDOMATO 00:21:07 00:21:11
35 318 SPRYCHA SŁAWOMIR M M30 CZELADŹ CZELADŹ BIEGA 00:21:14 00:21:17
36 47 PLICH ANDRZEJ M M30 MYSŁOWICE LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW 00:21:16 00:21:19
37 236 GROCKI MIROSŁAW M M20 CHORZÓW HAZOKI 00:21:18 00:21:22
38 90 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ M M30 SIEMIANOWICE PARKRUN KATOWICE 00:21:14 00:21:26
39 91 OLEKSY KRZYSZTOF M M40 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:21:19 00:21:27
40 325 BOGUCKI JACEK M M20 KATOWICE KATOWICE 00:21:25 00:21:28
41 118 OLEJNIK RAFAŁ M M40 CHORZÓW 00:21:29 00:21:29
42 168 MAZUREK PIOTR M M30 JAWORZNO 00:21:30 00:21:34
43 313 NOWAK EWA K K40 MYSŁOWICE 00:21:36 00:21:37
44 99 PIETREK DARIUSZ M M30 RUDA SLĄSKA ADS MASNA KRYTYCZNA 00:21:36 00:21:39
45 197 BROL PIOTR M M30 SIEMIANOWICE GYMFORYOU 00:21:38 00:21:39
46 294 PALKA ZBYSZEK M M30 KATOWICE AUGUSTEAM 00:21:36 00:21:40
47 186 MARSZAŁEK ŁUKASZ M M20 SZCZYRK 00:21:38 00:21:40
48 200 GIL DOMINIKA K K30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:21:35 00:21:41
49 62 ROGOWICZ PIOTR M M50 DĄBROWA GÓRNICZA TRUCHTACZ MYSŁOWICE 00:21:40 00:21:41
50 174 SŁOMIANY ŁUKASZ M M30 KATOWICE PIANA Z PYSKA 00:21:40 00:21:46
51 134 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 CHORZÓW AKTYWNY ROZBARK 00:21:35 00:21:47
52 291 KŁODA DOMINIKA K K20 RYBNIK 1SECOND TEAM 00:21:49 00:21:51
53 261 ZIOŁA SEBASTIAN M M30 TYCHY NEXTEER 00:22:01 00:22:07
54 230 KURZ MAREK M M40 KATOWICE 00:22:01 00:22:08
55 84 GORAUS KAMIL M M30 RUDA ŚLĄSKA ADS MASNA KRYTYCZNA 00:22:09 00:22:12
56 95 KULIŃSKI MACIEJ M M40 ZAWIERCIE 00:22:11 00:22:14
57 9 SKRZYPCZAK MIROSŁAW M M40 KATOWICE NIGHT RUNNERS 00:22:12 00:22:16
58 85 JARMUŁ WOJCIECH M M20 KATOWICE STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 00:22:02 00:22:17
59 8 GEMZA ANNA K K30 KATOWICE NIGHT RUNNERS 00:22:14 00:22:17
60 204 STAJER TOMASZ M M30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:22:13 00:22:18
61 263 STACIWA SŁAWOMIR M M40 KATOWICE ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 00:22:17 00:22:24
62 133 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW M M20 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 00:22:17 00:22:27
63 190 NIEMCZYK MAGDALENA K K20 BIELSKO - BIAŁA ULTRA BESKID SPORT 00:22:30 00:22:32
64 222 GOLASOWSKI MATEUSZ M M20 KACZYCE SKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁA 00:22:33 00:22:36
65 48 KALUZNY MARCIN M M40 KATOWICE 00:22:32 00:22:39
66 159 SZNAPKA EUGENIUSZ M M60 ŚWIĘTOCHŁOWICE 3 KAWAŁY O...NA YOUTUBE 00:22:37 00:22:40
67 272 OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA K K40 KATOWICE NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 00:22:36 00:22:42
68 170 KOLONKO ROKSANA K K20 MIĘDZYRZECZE 00:22:41 00:22:44
69 157 BUJAK MAREK M M30 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:22:36 00:22:46
70 233 WIERNEK TOMEK M M40 KATOWICE GYM4U 00:22:45 00:22:49
71 191 GAUDYN ANDRZEJ M M30 SIEMIANOWICE SLASKIE SZYBCY I WŚCIEKLI 00:22:44 00:22:51
72 83 KUŚ DAWID M M20 KATOWICE RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 00:22:51 00:22:52
73 287 IZDEBSKA DOMINIKA K K20 OLKUSZ ITMBW KRAKÓW 00:22:46 00:22:52
74 32 WARSO KAMIL M M30 SOSNOWIEC ABC DATA S.A. 00:22:34 00:22:54
75 227 HOROWSKI TOMASZ M M40 TYCHY SZYBCY I WŚCIEKLI 00:22:49 00:22:56
76 264 MALEJKA KATARZYNA K K40 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:22:51 00:22:58
77 167 KAPICA RAFAŁ M M40 KATOWICE ZSGH BYTOM 00:22:51 00:23:01
78 65 RUS MICHAŁ M M30 RUDA ŚLĄSKA 00:22:55 00:23:03
79 38 MYSŁEK PAWEŁ M M20 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:22:55 00:23:04
80 22 PANEK AGATA K K30 ZAWIERCIE BIEGAJ RAZEM Z NAMI 00:23:05 00:23:08
81 337 ZĘBALA BARTŁOMIEJ M M20 KATOWICE QUECHUA TEAM 00:23:05 00:23:08
82 283 HUMPA FILIP M M30 KATOWICE 00:23:04 00:23:09
83 286 IZDEBSKI MARIUSZ M M40 OLKUSZ OSU TEAM OLKUSZ 00:23:06 00:23:11
84 13 NOGA ŁUKASZ M M30 SOSNOWIEC DARE2RUN.PL 00:23:08 00:23:13
85 177 SZCZEPAŃSKI RAFAŁ M M40 BYTOM OPEL ACTIVE TEAM 00:23:02 00:23:13
86 43 SCHMIDT MARIUSZ M M40 SOSNOWIEC POWER SILESIA 00:23:07 00:23:14
87 241 BRZOZOWICZ JAKUB M M30 ŚWIĘTOCHŁOWICE 1985 00:23:11 00:23:16
88 182 BZDYK KATARZYNA K K30 KATOWICE 00:23:16 00:23:16
89 42 GIEL WOJCIECH M M20 KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 00:23:12 00:23:19
90 345 PUCHAŁA EWELINA K K30 KATOWICE DA VINCI TEAM 00:23:08 00:23:20
91 19 DUDEK PAWEŁ M M30 KATOWICE MORDERCZE PTAKI 00:23:18 00:23:20
92 104 SZCZYPKA ALICJA K K20 BIELSKO-BIAŁA EUFORIA 00:23:22 00:23:24
93 255 FRANKE TOMASZ M M20 MIKOŁÓW STS BIEGATON MIKOŁÓW 00:23:21 00:23:26
94 89 REGUŁA ROBERT M M30 KATOWICE STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 00:23:15 00:23:30
95 92 ŻERO SEBASTIAN M M30 BĘDZIN GHOSTBIKERS BĘDZIN 00:23:29 00:23:32
96 178 NENKO BARBARA K K30 RUDA SLASKA 00:23:29 00:23:33
97 128 KOCZY MARTYNA K K20 WODZISŁAW ŚLĄSKI 00:23:36 00:23:37
98 214 BIAŁEK MARIUSZ M M30 KATOWICE 00:23:35 00:23:38
99 288 MYSTEK BOGDAN M M50 OLKUSZ OSU TEAM OLKUSZ 00:23:42 00:23:47
100 256 STACHURSKA ANNA K K20 KATOWICE PARKRUN KATOWICE 00:23:39 00:23:49
101 78 PIWOWARSKI PAWEŁ M M30 KATOWICE 00:23:42 00:23:50
102 163 PINKAWA GRZEGORZ M M30 KATOWICE 00:23:41 00:23:50
103 150 STARY DAMIAN M M40 RUDA ŚLĄSKA ADS MASNA KRYTYCZNA 00:23:43 00:23:51
104 280 KUSZ JANUSZ M M30 PISOWOWICE 00:23:40 00:23:52
105 126 KMERA TOMASZ M M30 SOSNOWIEC SAINT-GOBAIN-SQUAD 00:23:51 00:23:53
106 45 KOTNIS BOGUSŁAW M M40 SOSNOWIEC RFC ACTIVE TEAM 00:23:54 00:23:58
107 329 THAMM MARCIN M M30 KATOWICE 00:23:38 00:23:58
108 237 SUŚLIK SOBIESŁAW M M40 MYSŁOWICE 00:23:54 00:24:01
109 328 WALASZCZYK PIOTR M M30 CHORZÓW 00:23:57 00:24:02
110 11 KUCZBORSKI JAROSŁAW M M40 SOSNOWIEC HARPAGAN SOSNOWIEC 00:23:59 00:24:05
111 326 ŁYSKANOWSKA MAŁGORZATA K K30 KATOWICE 00:23:54 00:24:09
112 79 DZIUBDZIELA MARCIN M M30 KATOWICE 00:24:03 00:24:10
113 25 MICELSKI JACEK M M40 CHORZÓW AMATOR 00:24:06 00:24:13
114 142 PINKAWA OLGIERD M M40 KATOWICE 00:24:04 00:24:13
115 27 ŁYSKANOWSKI ŁUKASZ M M30 KATOWICE ABC DATA 00:24:00 00:24:14
116 155 DYRCZ ANNA K K40 KNURÓW 00:24:12 00:24:16
117 185 PARZNIOWSKI TOMASZ M M20 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:24:10 00:24:26
118 338 FELLNER RADOSŁAW M M20 SOSNOWIEC KATEDRA TECHNOLOGII LOTNICZYCH 00:24:25 00:24:26
119 6 BORUTA MARCIN M M40 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:24:21 00:24:29
120 166 SITEK MARCIN M M30 BYTOM AKTYWNY ROZBARK 00:24:18 00:24:32
121 310 BŁAŻYCA LESZEK M M40 ORZESZE USTRONISKA SZKOŁA NARCIARSTWA BIEGOWEGO 00:24:25 00:24:36
122 270 MATUSZCZYK TOBIASZ M M20 SOSNOWIEC PARKRUN KATOWICE 00:24:25 00:24:39
123 217 KOZIARZ ARTUR M M30 KATOWICE SILESIA SKATING 00:24:33 00:24:40
124 140 BANAŚ MATEUSZ M M30 KATOWICE NIGHT RUNNERS ŚLONSK 00:24:30 00:24:44
125 34 PŁOSKA MONIKA K K20 KATOWICE 00:24:36 00:24:44
126 210 MOLEDA JOLA K K30 ZABRZE 00:24:41 00:24:47
127 242 ZIELIŃSKA MALWINA K K20 KATOWICE 00:24:40 00:24:47
128 160 JUSZCZAK GRZEGORZ M M30 TYCHY 00:24:29 00:24:48
129 239 SOLIK AGNIESZKA K K30 SIEMIANOWICE KS KANDAHAR 00:24:49 00:24:50
130 106 POTOCZNY MIROSŁAW M M40 JAWORZNO 00:24:38 00:24:51
131 136 BOGUS ŁUKASZ M M30 BIERUŃ 00:24:41 00:24:55
132 4 KRZESIAK MICHAŁ M M30 KATOWICE 3SOFT S.A. 00:24:33 00:24:56
133 208 KAŁUŻA BASIA K K30 BIELSKO-BIAŁA SKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁA 00:24:53 00:24:56
134 187 WIATR KRYSTIAN M M30 TYCHY SPORTRUN TEAM 00:24:47 00:24:56
135 284 BUZE ŁUKASZ M M20 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 00:24:47 00:24:58
136 18 JANKO KAMIL M M20 CHORZÓW 00:24:57 00:24:59
137 344 KOSOBUDZKI SEBASTIAN M M40 SOSNOWIEC WIKOSS-SPORT 00:24:58 00:25:03
138 169 WINKLER AGNIESZKA K K30 KATOWICE NIGHT RUNNER ŚLĄSK 00:24:55 00:25:03
139 20 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 KATOWICE 00:25:01 00:25:06
140 198 MOĆKOWSKI ADAM M M40 CHEŁMEK 00:24:51 00:25:08
141 53 KOWALSKI TOMASZ M M30 GLIWICE 00:24:52 00:25:09
142 103 PETRYNA BARTOSZ M M30 RYBNIK INCOGNITO RUNNERS 00:25:08 00:25:09
143 158 SZELUGA JERZY M M40 ZABRZE 00:25:09 00:25:13
144 234 BEBEROK SZYMON M M30 KATOWICE NIGHT RUNNERS ŚLONSK 00:25:01 00:25:14
145 219 PAJĄCZEK DOMINIKA K K30 TYCHY 00:25:09 00:25:16
146 184 HUCHRO TOMASZ M M20 MYSŁOWICE SZYBCY I WŚCIEKLI 00:25:09 00:25:17
147 26 RYMARCZYK PIOTR M M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE NIGHT RUNNERS 00:25:11 00:25:20
148 59 WYRZGOŁ RAFAŁ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:25:17 00:25:23
149 114 KOĆFIN JUSTYNA K K30 KATOWICE 00:25:25 00:25:26
150 343 KOSOBUDZKA MONIKA K K40 SOSNOWIEC WIKOSS-SPORT 00:25:24 00:25:28
151 44 KOŚCIELNIAK MILENA K K20 MIKOŁÓW 00:25:23 00:25:30
152 248 WALECZEK KRZYSZTOF M M40 ŁĄKA - 00:25:26 00:25:33
153 39 KOŚCIELNIAK JÓZEF M M50 ŁAZISKA GÓRNE 00:25:27 00:25:33
154 215 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:25:34 00:25:35
155 124 SIPIERA TOMASZ M M40 KRAKÓW LACHO TEAM 00:25:32 00:25:38
156 67 MACIEJEWSKI ARKADIUSZ M M40 SOSNOWIEC 00:25:40 00:25:42
157 10 KOZIARZ MARTA K K30 KATOWICE 00:25:40 00:25:46
158 235 JÓZEF MAREK M M30 KATOWICE RUNDOMATO 00:25:28 00:25:47
159 281 AUGUSTYN GRZEGORZ M M30 KATOWICE STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 00:25:31 00:25:49
160 152 MAŁKOWSKI TOMASZ M M30 ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE 00:25:48 00:25:51
161 151 DZIERŻANOWSKA BLANKA K K20 ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE 00:25:48 00:25:51
162 116 DELEWSKA DOROTA K K40 ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE 00:25:48 00:25:51
163 171 BOJDOŁ MARCIN M M40 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:25:35 00:25:53
164 269 VALZ BRENTA DIEGO M M30 BIELSKO-BIAŁA 00:25:44 00:25:53
165 33 GOGOLIN JERZY M M60 ZABRZE 00:25:57 00:25:59
166 86 CIEŚLA SZYMON M M20 JAWORZNO 00:26:13 00:26:19
167 127 ZAJĄC IWONA K K30 BYTOM AKTYWNY ROZBARK 00:26:12 00:26:27
168 274 JURECKA ANNA K K30 KATOWICE LEGO PONY 00:26:26 00:26:32
169 63 DZIEWIOR ANNA K K40 SOSNOWIEC 00:26:21 00:26:33
170 293 WRÓBLEWSKA KATARZYNA K K30 ZAWIERCIE BIEGAJ Z BANANEM 00:26:13 00:26:33
171 64 HADZIK TOMASZ M M20 KOCHANOWICE DZIK LIGOTA 00:26:26 00:26:35
172 87 GAIM JACEK M M40 SOSNOWIEC 00:26:21 00:26:35
173 195 WASIOŁKA ADAM M M40 KATOWICE 00:26:18 00:26:38
174 267 KUREK BEATA K K30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SILESIA RUNNERS CLUB 00:26:38 00:26:46
175 285 MARTINEZ GARCIA YUNUEN K K30 KATOWICE 00:26:48 00:26:52
176 146 PIOTROWSKA MAGDALENA K K20 DĄBROWA GÓRNICZA 00:26:49 00:26:54
177 145 PIOTROWSKI MACIEJ M M20 DĄBROWA GÓRNICZA 00:26:49 00:26:54
178 68 MACIEJEWSKA MONIKA K K40 SOSNOWIEC HEALTHYBODY ŻELAZNY&ŻELAZNY 00:26:54 00:26:56
179 137 ĆWIKLIŃSKI JAKUB M M30 SOSNOWIEC 00:26:39 00:26:57
180 189 SIEWIERSKI ADAM M M30 FRYDEK 00:26:58 00:27:03
181 212 KAŁKA MARCIN M M40 MIKOŁÓW 00:27:01 00:27:08
182 273 ŻURAWIK TOMASZ M M40 JAWORZNO 00:26:56 00:27:09
183 183 BZDYK IWONA K K20 KATOWICE 00:27:12 00:27:13
184 249 GANCARCZYK KLAUDIA K K20 SOSNOWIEC 00:27:01 00:27:13
185 112 GLINSKA ALEKSANDRA K K30 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:27:10 00:27:19
186 194 SZYJA DARIUSZ M M40 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:27:10 00:27:19
187 231 OLSCHIMKE KATARZYNA K K30 KATOWICE NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 00:27:11 00:27:22
188 257 SULARZ AGNIESZKA K K30 SIEWIERZ 00:27:08 00:27:25
189 259 SŁOMIANY RYSZARD M M50 DĄBROWA GÓRNICZA 00:27:10 00:27:26
190 2 PERLAK MAGDALENA K K20 KATOWICE 00:27:25 00:27:36
191 97 JĘDRULOK AGNIESZKA K K20 CHORZÓW 00:27:27 00:27:44
192 123 BALSAM MATEUSZ M M20 CZELADŹ #CZELADZBIEGA 00:27:38 00:27:47
193 181 JAROSZ MARTA K K30 WŁOSIENICA 00:27:53 00:27:58
194 14 MORITZ KATARZYNA K K40 KATOWICE 00:27:51 00:28:02
195 339 POPIELEWICZ TOMASZ M M60 KATOWICE MEKI SERWIS SPORT TEAM 00:27:37 00:28:02
196 172 BARDOSZ RENATA K K40 ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE 00:28:03 00:28:06
197 15 WOŁUJEWICZ PAWEŁ M M20 MYSŁOWICE 00:27:55 00:28:11
198 117 CEŚ MARIUSZ M M40 BĘDZIN 00:27:53 00:28:12
199 196 WOJTYCZKA TOMASZ M M30 JAWORZNO 00:28:03 00:28:17
200 71 BUREK MAGDALENA K K30 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 00:28:06 00:28:17
201 57 SWOBODA JAROSŁAW M M30 KNURÓW NIGHT RUNNERS 00:27:50 00:28:18
202 132 JURECZKO JOANNA K K20 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 00:28:07 00:28:19
203 101 WYLON MAGDALENA K K30 BIELSKO-BIAŁA 00:28:03 00:28:21
204 41 KARCZ PIOTR M M30 SOSNOWIEC 00:28:09 00:28:21
205 277 MYNARSKA LIGIA K K40 BIELSKO-BIAŁA 00:28:02 00:28:22
206 135 PIĄTEK MAGDALENA K K20 OŻAROWICE 00:28:21 00:28:28
207 262 CZOPEK AGNIESZKA K K30 JAWORZNO 00:28:18 00:28:34
208 228 SNOCHOWSKA GABRIELA K K20 KATOWICE SKLEPBIEGACZA.PL 00:28:15 00:28:37
209 299 GRYCZ ADRIANNA K K20 WIESZCZĘTA 00:28:28 00:28:37
210 74 OLEJAK JOANNA K K20 BESTWINKA 00:28:30 00:28:39
211 216 LASKA RAFAŁ M M40 KATOWICE 00:28:31 00:28:48
212 109 BONK JOLANTA K K30 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 00:28:39 00:28:50
213 7 OSTROWSKA MONIKA K K30 KATOWICE 00:28:28 00:28:50
214 276 KOŁOCZEK AGATA K K30 CZECHOWICE-DZIEDZICE ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE 00:28:44 00:28:51
215 298 SIEWIESKA PATRYCJA K K30 FRYDEK 00:28:48 00:28:52
216 141 STEFAŃSKA JUSTYNA K K20 KATOWICE 00:28:42 00:28:52
217 205 ŻEBROWSKA MATYLDA K K40 MYSŁOWICE MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.1 00:28:38 00:28:54
218 258 BARON EUGENIUSZ M M50 GOSTYŃ USNB 00:28:47 00:28:57
219 260 BARON ANIELA K K50 GOSTYŃ 00:28:47 00:28:57
220 73 BŁOŃSKA-POLAK EWA K K30 TARNOWSKIE GÓRY BTM RUNNERS 00:28:45 00:28:59
221 153 PIETYRA PIOTR M M20 KATOWICE 00:28:50 00:28:59
222 180 DROZD MARCIN M M30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:28:43 00:29:03
223 93 ŻERO DAGMARA K K30 BĘDZIN GHOSTBIKERS BĘDZIN 00:28:53 00:29:04
224 102 RYSZKA MAŁGORZATA K K30 RYBNIK INCOGNITO RUNNERS 00:29:05 00:29:06
225 72 PARSZEWSKA ALEKSANDRA K K20 BYTOM BTM RUNNERS 00:29:04 00:29:19
226 199 JARCZYK KAMIL M M20 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:28:56 00:29:20
227 251 OLEKSIAK ADRIAN M M20 SOSNOWIEC 00:28:59 00:29:25
228 49 PARCHENIAK JACEK M M40 KATOWICE 00:29:05 00:29:28
229 320 DZIUROWICZ MARTA K K20 SOSNOWIEC 00:29:12 00:29:30
230 244 SZUSTER-KURZ EWA K K40 KATOWICE 00:29:26 00:29:34
231 297 KONIECZKO TOMASZ M M30 ROBIESZOWICE 00:29:19 00:29:36
232 209 MICHALIK MARCIN M M30 KATOWICE 00:29:17 00:29:39
233 247 BRZOZOWICZ JERZY M M30 CHORZÓW 00:29:38 00:29:46
234 268 KOWALÓWKA EWA K K30 BIELSKO-BIAŁA 00:29:38 00:29:47
235 332 SŁYK OSKAR M M20 KATOWICE / LIGOTA 00:29:30 00:29:55
236 211 WOLNY MIROSŁAW M M40 KATOWICE 00:29:56 00:30:02
237 254 KOTYZA DAMIAN M M20 WOJKOWICE 00:29:45 00:30:02
238 206 WOJTAŁA MAGDALENA K K30 BYTOM 00:29:57 00:30:03
239 319 WITECKA MILENA K K20 POBIEROWO FORMUŁA FIT 00:29:49 00:30:08
240 223 SKALMIERSKA NATALIA K K20 KATOWICE AKTYWNY ROZBARK 00:29:54 00:30:09
241 125 AUGUSTYN ALEKSANDRA K K30 BYTOM AKTYWNY ROZBARK 00:29:55 00:30:11
242 122 GĄSIOR ANETTA K K40 SADOWIE 00:29:57 00:30:14
243 342 LECHOWSKA JOANNA K K30 KATOWICE 00:30:03 00:30:15
244 1 ORMANIEC ELZBIETA K K20 GILOWICE NIGHT RUNNERS ŚLONSK 00:30:07 00:30:22
245 193 WOŹNIAK ALEKSANDRA K K20 CHORZÓW SKLEPBIEGACZA.PL 00:30:06 00:30:28
246 312 KAŁUŻNY KATARZYNA K K30 KATOWICE 00:30:14 00:30:28
247 161 SZNAPKA HALINA K K50 ŚWIĘTOCHŁOWICE 3 KAWAŁY O...NA YOUTUBE 00:30:17 00:30:38
248 29 LESZCZYŃSKI PIOTR M M30 SOSNOWIEC ABC DATA 00:30:16 00:30:38
249 232 EMESSAOUDEN FLORENTYNA K K40 KATOWICE 00:30:31 00:30:43
250 246 SZEWCZYK MAREK M M50 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:30:32 00:30:46
251 96 RAŁ-KULIŃSKA DOROTA K K40 ZAWIERCIE 00:30:55 00:30:57
252 21 ŻÓŁTKIEWICZ NATALIA K K20 POZNAŃ KB MANIAC POZNAŃ 00:30:44 00:30:58
253 5 KUC AGATA K K30 NOWE CHECHŁO GOMAMA GO! 00:30:53 00:31:02
254 265 GARSTKA MARTA K K20 MYSŁOWICE MK TEAM 00:30:55 00:31:07
255 314 FOKS EWA K K20 KATOWICE TINSY 00:30:45 00:31:08
256 162 ŻMUDA ROKSANA K K20 JAWORZNO 00:30:47 00:31:10
257 100 MARKIEWICZ JUSTYNA K K30 KATOWICE 00:31:04 00:31:18
258 28 MAJEWSKI ARTUR M M40 WARSZAWA ACCENTURE 00:31:22 00:31:50
259 253 ĆWIKŁA KINGA K K20 SOSNOWIEC 00:31:37 00:31:52
260 315 PADEWSKA PATRYCJA K K20 MYSŁOWICE TINSY 00:31:36 00:31:58
261 300 NAJBOR RAFAŁ M M40 #CZELADZBIEGA CZELADZ 00:31:45 00:32:04
262 164 USTJANICZ-FOLCIK JOWITA K K30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE PEDZĄCY SUWLAK 00:31:53 00:32:05
263 165 FOLCIK MICHAŁ M M40 SIEMIANOWICE ŚŁĄSKIE PĘDZĄCY SUWLAK 00:31:53 00:32:06
264 278 BUDNER JUSTYNA K K30 MIKOŁÓW 00:32:02 00:32:16
265 279 URBANEK KATARZYNA K K30 MIKOŁÓW 00:32:03 00:32:16
266 75 CHOROBA-TWARDOSZ HENRYKA K K20 KATOWICE 00:32:31 00:32:39
267 77 SOLARZ MARIOLA K K30 KATOWICE 00:32:21 00:32:45
268 129 KRAWCZYK ALEKSANDRA K K30 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:32:45 00:33:00
269 131 PSTRUCHA BARBARA K K20 JAWORZNO 00:32:53 00:33:10
270 149 PINKAWA AGNIESZKA K K30 KATOWICE 8 GZ DZIELNE ORZEŁKI 00:32:51 00:33:14
271 107 MISZCZAK ANNA K K40 IMIELIN 00:33:33 00:33:39
272 213 AUGUSTYN ANNA K K30 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA 00:33:28 00:33:51
273 66 ŚLIWA GRZEGORZ M M40 CHORZÓW 00:33:50 00:34:01
274 331 KAMROWSKI ŁUKASZ M M30 KATOWICE PAE GOOGLE TEAM 00:33:43 00:34:05
275 275 HELIŃSKI IWONA K K20 WOOD DALE 00:33:57 00:34:05
276 317 GARSTKA ROBERT M M20 MYSŁOWICE 00:34:21 00:34:31
277 147 ROGALSKA URSZULA K K30 JAWORZNO 00:34:31 00:34:45
278 311 KUREK EDWARD M M60 KATOWICE 00:34:48 00:35:12
279 36 SALIK ANNA K K20 KATOWICE 00:35:09 00:35:16
280 35 SALIK MARTA K K20 KATOWICE 00:35:12 00:35:20
281 98 KOSSOWSKA KAROLINA K K20 BYTOM 00:35:15 00:35:28
282 203 RESTECKA MONIKA K K20 RUDA ŚLĄSKA SBRT 00:35:05 00:35:28
283 202 MAKOWSKA LUCY K K30 RUDA ŚLĄSKA SBRT 00:35:08 00:35:30
284 341 WILK TADEUSZ M M60 SOSNOWIEC DĄBROWA NORDIC TEAM 00:35:10 00:35:36
285 12 BOROWY ANIA K K30 KATOWICE NIE 00:35:46 00:35:49
286 245 PASEK BERNADETTA K K20 WOJKOWICE 00:36:11 00:36:24
287 108 SOBIERAJ EWA K K20 CZELADŹ 00:37:12 00:37:30
288 295 JANICZEK TADEUSZ M M60 BYTOM-ŁAGIEWNIK TKKF MOSIR CZELADZ 00:37:10 00:37:35
289 94 SKIBA KATARZYNA K K30 SOSNOWIEC 00:37:43 00:38:01
290 188 KUC KAMILA K K20 GLIWICE MAMY RUSZAMY 00:38:14 00:38:35
291 324 JURECKO IZABELA K K30 ZABRZE 00:38:56 00:39:18
292 323 CIEŚLIK MARTA K K30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:38:58 00:39:19
293 52 KAWECKA ANNA K K30 GOŁCZA 00:39:09 00:39:26
294 173 ŁAZARCZYK DARIUSZ M M30 KATOWICE 00:39:11 00:39:28
295 316 JĘDRUŚ OLGIERD M M60 MYSŁOWICE 00:39:15 00:39:39
296 110 GĄSIOR MARTA K K20 SADOWIE 00:39:51 00:40:07
297 334 GIERCZAK MARZENA K K30 ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:40:26 00:40:48
298 335 PIETRASZEK EWA K K40 CHORZÓW 00:40:25 00:40:48
299 322 PARUZEL EWA K K40 BIERUŃ 00:40:26 00:40:48
300 336 PODWAPIŃSKA JUSTYNA K K30 BYTOM 00:41:25 00:41:45
301 333 POŁAP SYLWIA K K40 RUDA ŚLĄSKA 00:41:26 00:41:46
302 70 ZOBEK EDWARD M M60 SOSNOWIEC 00:46:46 00:47:11