Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 20.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 171 PAWŁOWSKI MARIUSZ M M40 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 00:17:04 00:17:04
2 208 JUREWICZ DARIUSZ M M40 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 00:17:15 00:17:15
3 226 WOŁOSZYK KAMIL M M20 KOŚCIERZYNA UKS OLIMPIJCZYK SKÓRZEWO 00:17:26 00:17:26
4 67 KOWALSKI KAROL M M20 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 00:17:55 00:17:55
5 207 WOJNOWSKI MICHAŁ M M30 GDAŃSK 00:18:01 00:18:02
6 149 ROGOWSKI ZBIGNIEW M M20 BISZTYNEK SA PSP POZNAŃ/ AZS UWM OLSZTYN 00:18:06 00:18:07
7 156 LISOWSKA ALEKSANDRA K K20 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 00:18:23 00:18:23
8 157 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 OLSZTYN 00:18:28 00:18:28
9 87 KAMIŃSKI ANDRZEJ M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 00:18:35 00:18:35
10 165 JACKIEWICZ MONIKA K K20 OLSZTYN CITY TRAIL TEAM 00:18:42 00:18:42
11 2 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 00:18:51 00:18:51
12 225 KOWALEWSKI TOMASZ M M30 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:19:04 00:19:04
13 213 BRZOZOWSKI PIOTR M M30 MIŁOMŁYN WWW.BRZOZOWSKIPIOTR.PL 00:19:12 00:19:14
14 125 DŁUGOSZ MAREK M M50 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 00:19:15 00:19:16
15 115 NADULSKI JACEK M M30 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:19:20 00:19:21
16 155 JABŁONKA KRYSTIAN M M30 OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 00:19:41 00:19:42
17 154 FIEODOROW TOMASZ M M30 BARCZEWO WDOWIAK AND FRIENDS 00:20:02 00:20:03
18 140 CZAPLICKI PIOTR M M30 OLSZTYN 00:20:03 00:20:04
19 180 JEZIORSKI MATEUSZ M M20 ŁUKTA 00:20:04 00:20:06
20 4 ZIENTEK ARTUR M M30 OLSZTYN 00:20:05 00:20:08
21 106 BRZOZOWSKI FRANCISZEK M M20 MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TEAM 00:20:08 00:20:10
22 212 PINIEWSKI ROBERT M M40 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:20:10 00:20:11
23 57 ZIEJA ANDRZEJ M M30 OLSZTYN 00:20:09 00:20:11
24 77 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M M30 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 00:20:10 00:20:12
25 13 ŚMIESZNY MARCIN M M30 OLSZTYN 00:20:13 00:20:15
26 28 KULESZA BOGUSŁAW M M50 OLSZTYN 4FUNEVENTS.PL 00:20:32 00:20:34
27 103 SUDZIŃSKA MARIOLA K K40 OLSZTYN 00:20:35 00:20:39
28 169 BRUSIŁO BARTOSZ M M30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:20:40 00:20:41
29 120 STAWECKI KONRAD M M40 JAROTY TEAM KOPEĆ 00:20:41 00:20:43
30 182 OŚWIĘCIMSKI WOJCIECH M M50 DYWITY LOKATOR NIERUCHOMOŚCI 00:20:46 00:20:47
31 58 SZEWCZYK RAFAŁ M M40 OLSZTYN 00:20:49 00:20:50
32 203 JANKOWSKI PIOTR M M20 IŁAWA REZERWOWE PSY 00:20:54 00:20:56
33 137 WDOWIAK WOJCIECH M M40 OLSZTYN WDOWIAK AND FRIENDS 00:20:57 00:20:59
34 100 RYNKO PAWEŁ M M30 OLSZTYN BIEGAM BO NIE LUBIĘ 00:20:59 00:21:04
35 163 WARCABA WALDEMAR M M40 OSTRÓDA ONEMANCLUB 00:21:07 00:21:10
36 186 DOLAT ANDRZEJ M M30 OLSZTYN B.A.J.M 00:21:09 00:21:11
37 167 BRUSIŁO ILONA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:21:25 00:21:25
38 119 KOSTYRA ŁUKASZ M M30 JAROTY MONT BLANC TEAM 00:21:23 00:21:27
39 84 CIESIELSKI MARIUSZ M M50 OLSZTYN SOLO 00:21:25 00:21:27
40 3 LEŚNY ANDRZEJ M M30 OLSZTYN MONT BLANC TEAM 00:21:33 00:21:38
41 83 PRUSACZYK KAROL M M20 OLSZTYN 00:21:39 00:21:41
42 17 HERMANN TOMASZ M M30 OLSZTYN TEAM BEZ NAZWY/ KW OLSZTYN 00:21:40 00:21:42
43 228 KLIMCZUK MARIUSZ M M30 OLSZTYN 00:21:44 00:21:47
44 170 KOZŁOWSKI PIOTR M M30 OLSZTYN FATHER ON THE RUN 00:21:43 00:21:48
45 11 WOJCIECHOWSKI PIOTR M M20 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:21:44 00:21:49
46 123 OTTA MARCIN M M40 GIETRZWAŁD 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:21:47 00:21:53
47 168 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:21:54 00:21:56
48 23 DROHOMIRECKI MARCIN M M40 OLSZTYN SZWAGIER POCZEKAJ !!! 00:21:54 00:21:58
49 102 WITKOWSKI MARIUSZ M M40 OLSZTYN AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 00:21:58 00:22:04
50 174 WEJKNIS ADAM M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 00:22:10 00:22:12
51 205 PODLEWSKA NATALIA K K20 OLSZTYN AZS OLSZTYN 00:22:15 00:22:15
52 223 WYPYCH KAMIL M M30 OLSZTYN 00:22:12 00:22:15
53 6 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 JEZIORANY 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 00:22:23 00:22:26
54 229 BURANDT MAGDALENA K K30 OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 00:22:24 00:22:29
55 218 ŁAGUNA ANDRZEJ M M50 OLSZTYN ALIANZ TEAM RUNNING 00:22:37 00:22:40
56 45 DUDA TOMASZ M M20 OLSZTYN 00:22:28 00:22:40
57 74 TANAJEWSKI ADAM M M50 OLSZTYN WDOWIAK@FRIENDS 00:22:32 00:22:41
58 148 ZAPADKA STANISŁAW M M60 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 00:22:39 00:22:43
59 5 BRONAKOWSKI ANDRZEJ M M30 OLSZTYN WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 00:22:41 00:22:45
60 188 ZABIELSKI PAWEŁ M M30 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:22:40 00:22:45
61 202 ZIELIŃSKA MAGDALENA K K30 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:22:44 00:22:46
62 159 WŁODARSKI DANIEL M M30 OSTRÓDA 00:22:33 00:22:47
63 136 RUDSZEWSKI DANIEL M M30 JONKOWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:22:45 00:22:48
64 16 ZAJĄC BARTOSZ M M20 KIERZLINY 00:22:47 00:22:51
65 18 SZPAKOWSKI KRZYSZTOF M M30 JAROTY 00:22:44 00:22:51
66 96 STASZEWSKI MARIUSZ M M30 OLSZTYN 00:22:47 00:22:53
67 61 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 OLSZTYN 00:22:47 00:22:54
68 227 RASZEWSKI MARCIN M M40 ELBLĄG 00:22:50 00:22:55
69 128 DANILUK STANISŁAW M M50 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM / BBL 00:22:52 00:22:56
70 211 KOSTRZEWA JAROSŁAW M M40 BARCZEWO BARCZEWO BIEGA 00:22:50 00:22:56
71 204 WASIAK MIŁOSŁAWA K K20 BURKAT PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:22:54 00:22:57
72 206 KUCZKOWSKI RYSZARD M M50 KIEŹLINY DRUŻYNA WILKA 00:22:51 00:22:57
73 110 GLEBA MARIUSZ M M20 OLSZTYN 00:22:56 00:23:04
74 26 KUFEL MAGDALENA K K20 OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 00:23:07 00:23:13
75 190 DUBOWSKI SZYMON M M30 OLSZTYN 00:23:09 00:23:18
76 129 KĘDZIA MILENA K K20 OLSZTYN 00:23:15 00:23:18
77 89 SZPENDOWSKI MAREK M M30 OLSZTYN 00:23:15 00:23:20
78 50 SZCZEPANIAK PIOTR M M40 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:23:21 00:23:23
79 215 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA K K30 OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 00:23:20 00:23:26
80 79 PODLEWSKI TOMASZ M M30 OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 00:23:23 00:23:28
81 127 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:23:27 00:23:31
82 86 JANOWSKA ANNA K K30 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:23:27 00:23:32
83 99 KIEZIK ANNA K K30 OLSZTYN 00:23:28 00:23:35
84 142 DĘBOWSKI MARCIN M M40 OLSZTYN INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 00:23:26 00:23:36
85 43 TANAJEWSKI DARIUSZ M M20 OLSZTYN SPARTANIE DZIECIOM 00:23:30 00:23:39
86 172 CIEĆKO MICHAŁ M M30 OLSZTYN 00:23:37 00:23:45
87 76 BURCHART DAWID M M20 MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TEAM 00:23:40 00:23:49
88 164 GAWRYŚ KATARZYNA K K30 OLSZTYN 00:23:46 00:23:52
89 72 ODOLIŃSKI JACEK M M40 OSTRÓDA BRZOZOWSKI TEAM 00:23:44 00:23:53
90 68 NEUMANN ARTUR M M30 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 00:23:53 00:24:01
91 146 SIWIŃSKI JERZY M M50 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYN 00:24:03 00:24:06
92 220 WODNIAK SEBASTIAN M M30 OLSZTYN 00:24:04 00:24:13
93 222 KRZTOŃ WOJCIECH M M30 OLSZTYN 00:24:00 00:24:15
94 121 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 OLSZTYN 00:24:11 00:24:16
95 178 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M M40 JANKÓW 00:24:14 00:24:16
96 177 TRĄBIŃSKI KRZYSZTOF M M30 BARCZEWO BARCZEWO BIEGA 00:24:13 00:24:20
97 145 SZYMAŃSKA EDYTA K K20 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:24:24 00:24:32
98 179 MROCZEK MIKOŁAJ M M20 BISZTYNEK 00:24:20 00:24:32
99 9 PUCZEL PIOTR M M30 OLSZTYN ZI SQUAD 00:24:21 00:24:32
100 112 KALINOWSKI TOMASZ M M30 OLSZTYN 00:24:27 00:24:34
101 41 KUPIBIDA PAWEŁ M M30 OLSZTYN 00:24:25 00:24:35
102 187 BOROWIECKI PIOTR M M50 KRAKÓW 00:24:20 00:24:36
103 201 RUDZIŃSKI MARCIN M M30 OLSZTYN 00:24:33 00:24:36
104 117 CIEĆKO ADAM M M40 OLSZTYN GEORUNGERS 00:24:35 00:24:43
105 143 WIECH ROMAN M M40 KLEBARK WIELKI 00:24:46 00:24:55
106 7 KŁOS JAN M M50 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 00:24:48 00:24:56
107 70 KOWALCZYK ANDRZEJ M M50 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 00:24:49 00:24:58
108 173 KUPCZAK NATALIA K K20 KĘTRZYN 00:24:44 00:24:59
109 29 KULESZA MAŁGORZATA K K50 OLSZTYN 4FUNEVENTS.PL 00:24:55 00:24:59
110 92 CIOŁKOWSKI MAREK M M50 OLSZTYN BIEGAMBOMUSZĘ 00:24:54 00:25:04
111 189 LUDWINIAK KRZYSZTOF M M50 BARCZEWKO 00:24:57 00:25:04
112 132 CIUPIŃSKI JERZY M M60 OLSZTYN 00:24:58 00:25:04
113 122 FARON KASIA K K30 OLSZTYN 00:24:59 00:25:07
114 82 DLUGOSZ PAULA K K20 MRAGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 00:25:02 00:25:15
115 40 MAJEWSKI MAREK M M50 OLSZTYN 00:25:09 00:25:16
116 12 LISOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 KIEŹLINY TRI NEGU 00:25:04 00:25:16
117 21 KOWALSKI JACEK M M30 OLSZTYN MOTOKLINIKA 00:25:12 00:25:20
118 184 RUTKOWSKA EWA K K40 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:25:18 00:25:22
119 144 WIECH EWA K K40 KLEBARK WIELKI 00:25:20 00:25:30
120 44 FOLGA ARTUR M M40 IŁAWA IŁAWA BIEGA 00:25:20 00:25:33
121 27 SZULC WOJCIECH M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:25:31 00:25:38
122 1 NITKIEWICZ BARTOSZ M M30 OLSZTYN DZIQ 00:25:38 00:25:46
123 59 BORKOWSKI JACEK M M30 OLSZTYN 00:25:42 00:25:51
124 109 JUDYCKA SYLWIA K K30 OLSZTYN 00:25:46 00:25:54
125 69 KURMIN PAWEŁ M M20 OLSZTYN 00:25:50 00:26:00
126 71 ODOLIŃSKA AGNIESZKA K K40 OSTRÓDA BRZOZOWSKI TEAM 00:25:58 00:26:07
127 183 TROJANOWSKA MIRELLA K K20 OLSZTYN OLSZTYN KOCHAM 00:26:07 00:26:10
128 221 OPASIAK MAGDALENA K K30 OLSZTYN 00:26:03 00:26:11
129 101 RUTKOWSKI PAWEŁ M M50 OLSZTYN 00:26:18 00:26:26
130 217 CZARKOWSKI MAREK M M30 OLSZTYN 00:26:17 00:26:30
131 124 BOGUCKI ANDRZEJ M M20 DYWITY 00:26:19 00:26:30
132 34 MOROZ KATARZYNA K K30 OLSZTYN 00:26:19 00:26:31
133 56 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 BARTOSZYCE 00:26:17 00:26:32
134 94 OSTROMECKA ANNA K K20 BARTOSZYCE 00:26:19 00:26:33
135 54 GĘBALA LESZEK M M60 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:26:29 00:26:35
136 111 MICHALSKI BARTOSZ M M30 WÓJTOWO 00:26:25 00:26:38
137 25 ORŁOWSKI GRZEGORZ M M30 OLSZTYN MONT BLANC TEAM 00:26:27 00:26:40
138 24 BANACH ANDRZEJ M M20 OLSZTYN 00:26:29 00:26:41
139 80 SOKALSKI BOGDAN M M60 OLSZTYN PRZEM-GRI 00:26:36 00:26:42
140 133 SIKORSKI ŁUKASZ M M20 OLSZTYN 00:26:54 00:27:06
141 15 KOTLARZ KAROL M M20 OSTROŁĘKA 00:27:01 00:27:09
142 166 SULEJ-DĄBROWSKA ALEKSANDRA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:27:07 00:27:10
143 73 KUCZYŃSKA KINGA K K30 MRĄGOWO 00:27:03 00:27:14
144 161 FETLIŃSKI GRZEGORZ M M30 OLSZTYN 00:27:15 00:27:15
145 135 KĘDZIORA MACIEJ M M30 OSTRÓDA TRIKENDO 00:27:08 00:27:23
146 78 PODLEWSKA ANNA K K30 OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 00:27:23 00:27:28
147 95 RĘKAWIECKI ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 00:27:20 00:27:31
148 85 WALEROWICZ DURSKA MARTA K K20 PLESZEW 00:27:22 00:27:37
149 10 WALINOWICZ PAWEŁ M M30 OLSZTYN ZI SQUAD 00:27:28 00:27:40
150 65 ŻUKOWSKI DANIEL M M30 JONKOWO 00:27:24 00:27:41
151 55 SZUBA MARTYNA K K20 HALINÓW ROZBIEGANY SULEJÓWEK 00:27:36 00:27:41
152 131 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M30 OLSZTYN CLUB CORRER 00:27:36 00:27:42
153 181 WOŹNIAK RENATA K K40 OLSZTYN 00:27:37 00:27:44
154 38 SIEŃKO MAŁGORZATA K K30 OLSZTYN TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 00:27:31 00:27:45
155 209 KRAWCZYK ROBERT M M40 WIELBARK 00:27:48 00:28:00
156 150 KOZŁOWSKA JOANNA K K30 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 00:27:54 00:28:00
157 141 WŁODARSKA LIWIA K K30 MRĄGOWO KLUB BIEGACZ MRĄGOWO 00:27:50 00:28:04
158 36 GĄSIOREK JOANNA K K20 JONKOWO 00:27:54 00:28:05
159 210 STAŃCZAK JÓZEF M M60 WODZISŁAW ŚLĄSKI 00:28:08 00:28:12
160 64 SZCZESNA KATARZYNA K K30 PUŁTUSK 00:28:05 00:28:17
161 162 RYBA TOMEK M M40 POZNAŃ 00:28:05 00:28:17
162 39 KWIATKOWSKI JAKUB M M20 BARTĄG 00:28:13 00:28:21
163 139 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 OLSZTYN 00:28:18 00:28:29
164 81 KARBOWSKI JACEK M M40 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 00:28:27 00:28:40
165 49 ŁAZICKI TOMASZ M M20 OLSZTYN 00:28:51 00:29:01
166 113 KLUCZKOWSKI PIOTR M M40 OLSZTYN 00:29:00 00:29:13
167 97 KOŁAKOWSKI PIOTR M M30 OLSZTYN 00:29:00 00:29:13
168 75 TRUSKAWA ROBERT M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:29:07 00:29:13
169 98 DUBICKI PIOTR M M30 ROZGITY 00:29:00 00:29:14
170 47 PANKOWSKA KATARZYNA K K30 IŁAWA ORKAMASTERS IŁAWA 00:29:19 00:29:32
171 151 JAŻDŻEWSKI ADAM M M30 IŁAWA TRAJKERSI 00:29:20 00:29:32
172 224 MARIAŃSKI MAREK M M60 OLSZTYN 00:29:22 00:29:37
173 37 LISEWSKI KRZYSZTOF M M50 OLSZTYN 00:29:23 00:29:39
174 126 DŁUGOSZ LIDIA K K50 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 00:29:38 00:29:52
175 176 ROMANIUK MACIEJ M M30 DYWITY 00:29:35 00:29:52
176 153 GOLON DARIUSZ M M40 OLSZTYN DZIKUSY 00:30:11 00:30:19
177 216 KOŚCIESZA ROBERT M M40 OLSZTYN TRI NEGU 00:30:07 00:30:19
178 35 KOŚCIESZA IZABELA K K40 OLSZTYN 00:30:07 00:30:20
179 219 GRZYB DANIEL M M30 OLSZTYN 00:30:20 00:30:24
180 62 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA K K40 OLSZTYN 00:30:17 00:30:28
181 31 PILSKI ANDRZEJ M M60 FROMBORK BAREFOOT RUNNERS SOCIETY UK 00:30:12 00:30:28
182 104 MICHAŁEK JUSTYNA K K30 TCZEW 00:30:24 00:30:33
183 105 KWIECIEŃ MACIEJ M M30 OLSZTYN 00:30:24 00:30:33
184 90 TUREK RAFAŁ M M40 OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 00:30:36 00:30:49
185 91 TUREK AGNIESZKA K K30 OLSZTYN SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE 00:30:36 00:30:49
186 32 GIERZ DOROTA K K50 OLSZTYN TEAM BEZ NAZWY 00:30:50 00:31:00
187 160 HULECKI DAWID M M20 OLSZTYN 00:31:09 00:31:16
188 214 HINZMANN ANNA K K20 STAWIGRUDA 00:31:03 00:31:21
189 22 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA K K30 GIETRZWAŁD #2SEKTOR 00:31:03 00:31:21
190 8 PĘDZIWIATR JOANNA K K30 OLSZTYN ZI SQUAD / PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:31:06 00:31:22
191 158 NIEWDZIĘCZNA BARBARA K K40 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:31:06 00:31:22
192 114 ŻYJEWSKA ANETA K K30 OLSZTYN 00:31:45 00:32:00
193 46 PIĘDZIA IZABELA K K40 OLSZTYN LEŚNI BIEGACZE 00:31:51 00:32:08
194 107 ZINKIEWICZ EWELINA K K40 OLSZTYN 00:31:56 00:32:12
195 130 WĄSIK HUBERT M M30 PŁOŃSK OLSZTYN 00:32:05 00:32:20
196 147 GOSZCZYCKA PAULINA K K20 BABOSZEWO OLSZTYN 00:32:05 00:32:20
197 60 ZIEJA KASIA K K30 OLSZTYN BEZ 00:32:25 00:32:36
198 185 ROMAŃCZYK IRENEUSZ M M40 WIELBARK 00:32:53 00:33:10
199 30 ASZKIEŁOWICZ PAWEŁ M M30 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 00:33:30 00:33:46
200 48 SZYMANOWICZ JOANNA K K30 GIETRZWAŁD 00:33:32 00:33:50
201 108 ZDUNEK SŁAWOMIR M M50 OLSZTYN 00:33:54 00:34:12
202 152 DŁUGOSZ KASIA K K20 DYWITY 00:35:11 00:35:31
203 118 SAKOWSKA MAGDALENA K K30 DYWIT 00:35:12 00:35:31
204 175 ROMANIUK AGNIESZKA K K30 DYWITY 00:35:12 00:35:31
205 42 CZYRKO LUIZA K K30 OLSZTYN 00:35:24 00:35:41
206 88 TKACZ JACEK M M30 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 00:35:23 00:35:41