Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 25.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 161 JANOWSKI FILIP M M20 SZCZECIN LKS OLIMPIC SZCZECIN 00:18:16 00:18:16
2 62 JUSZCZYK KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:19:04 00:19:04
3 92 ŁANGOWSKI MATEUSZ M M40 GORZÓW WLKP. LECIM NA SZCZECIN 00:19:27 00:19:27
4 262 FILIPOWSKI DARIUSZ M M40 SZCZECIN ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 00:19:34 00:19:34
5 95 PLESNER KRZYSZTOF M M30 STARGARD CITY TRAIL TEAM 00:19:49 00:19:49
6 60 ŻYWICKI JANUSZ M M40 SZCZECIN WASZCZUK TEAM 00:19:51 00:19:52
7 35 DROBCZYŃSKI BARTOSZ M M30 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:20:02 00:20:02
8 85 SIECZKOWSKI MICHAŁ M M30 SZCZECIN 00:20:05 00:20:05
9 8 BIELSKI SEBASTIAN M M20 NOWOGARD NOWOGARD 00:20:09 00:20:09
10 243 KOZIOŁ BOGUSŁAW M M40 DOBRA SZCZECIŃSKA WWW.BOKOSPORT.PL - TROFEA SPORTOWE 00:20:17 00:20:19
11 264 JARZYNA RYSZARD M M40 STARGARD SZULA STARGARD 00:20:48 00:20:50
12 242 MIŃCZUK ALICJA K K20 SZCZECIN OLIMPIC SZCZECIN 00:20:50 00:20:53
13 282 BŁONIARZ MIROSŁAW M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:20:59 00:20:59
14 14 GORSZKA DAMIAN M M20 SZCZECIN SZCZECIN BIEGA 00:21:02 00:21:02
15 260 GARBACZ KRZYSZTOF M M40 GOLENIÓW FAYMONVILLE 00:21:02 00:21:05
16 174 WOJNACH ANDRZEJ M M40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZCINIE 00:21:02 00:21:05
17 136 PLUTA GRZEGORZ M M50 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO 00:21:12 00:21:12
18 149 KUCHTA PIOTR M M20 SZCZECIN KB PIONIER SZCZECIN 00:21:12 00:21:12
19 244 BRYŚKIEWICZ BARTOSZ M M30 SZCZECIN SZYBKIE BRYŚKI TEAM 00:21:17 00:21:20
20 1 WÓJCIAK MARCIN M M20 SZCZECIN VEGE RUNNERS 00:21:26 00:21:26
21 116 KŁYSZEJKO PAWEŁ M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:21:35 00:21:35
22 257 PIETROWICZ DARIUSZ M M20 TYCHOWO PUSZCZYK BUKOWY 00:21:36 00:21:36
23 33 DERLETA MATEUSZ M M20 SZCZECIN 00:21:36 00:21:36
24 125 TELATYŃSKA SYLWIA K K30 CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO 00:21:45 00:21:45
25 20 ZEMBIK GRZEGORZ M M40 GRYFINO KB HERMES GRYFINO 00:21:45 00:21:45
26 114 BOŁUŃDŹ MACIEJ M M20 SZCZECIN BRAK 00:21:44 00:21:49
27 41 KWIT JAN M M50 SZCZECIN SŁONECZNE 00:22:10 00:22:10
28 154 PIENDYK MARIUSZ M M30 SZCZECIN 00:22:12 00:22:12
29 251 TIETZ PRZEMYSŁAW M M40 STARGARD STARGARD I JA SIĘ NIE ŚCIGAM 00:22:15 00:22:15
30 69 PIECHOCKI JACEK M M30 SZCZECIN RAZ SZCZECIN 00:22:18 00:22:18
31 141 WASILEWSKI ANDRZEJ M M30 SZCZECIN 00:22:03 00:22:19
32 131 MARKOWSKI FILIP M M20 SZCZECIN STRENGTH AND HONOR 00:22:35 00:22:35
33 112 DROBNY BARTOSZ M M30 ŁÓDŹ MORENA CZOŁOWA 00:22:41 00:22:41
34 187 CHOMONT ROBERT M M30 KRĘPSKO 00:22:43 00:22:43
35 42 GAŁAMAGA RADOSŁAW M M30 POLICE BBL POLICE 00:22:47 00:22:47
36 150 ADAMCZYK EMANUELA K K20 TANOWO LKS OLIMPIC SZCZECIN 00:22:52 00:22:52
37 103 KMIECIK TOMASZ M M40 SZCZECIN 00:22:52 00:22:59
38 272 MURAWSKA WIOLETTA K K40 SZCZECIN 00:23:01 00:23:01
39 40 MASEWICZ GRZEGORZ M M30 GORZÓW WIELKOPOLSKI KB ZOFANNA GORZÓW WLKP. 00:23:10 00:23:10
40 145 BĘDKOWSKI PIOTR M M20 SZCZECIN 00:23:09 00:23:16
41 57 ADAMOWICZ DANIEL M M30 SZCZECIN NIEBUSZEWO 00:23:21 00:23:23
42 5 IWASZKIEWICZ MAGDALENA K K20 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:23:20 00:23:24
43 278 PAPIERSKA IWONA K K30 SZCZECIN 00:23:26 00:23:26
44 266 STASIAK REMIGIUSZ M M20 GRYFINO DRUŻYNA SZPIKU / TRUCHTOWO 00:23:30 00:23:30
45 90 JASINSKI ARKADIUSZ M M30 SZCZECIN 00:23:33 00:23:33
46 275 STELMACH ARKADIUSZ M M20 SZCZECIN 00:23:34 00:23:40
47 276 KĘDZIERSKI JAKUB M M20 CHOSZCZNO 00:23:42 00:23:49
48 178 JASTRZĘBSKI LESZEK M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:23:51 00:23:51
49 172 KASPEROWICZ DARIUSZ M M40 SZCZECIN KK WIND SOLUTIONS 00:23:48 00:23:54
50 158 BZDAK MARIUSZ M M30 SZCZECIN - 00:23:57 00:23:57
51 104 KIEŁBASIEWICZ DAWID M M20 SZCZECIN 00:23:43 00:24:01
52 127 SOBOLEWSKI ROBERT M M40 SZCZECIN ROBSONBOXING 00:24:02 00:24:02
53 124 DZIETCZYK KAMIL M M30 CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO 00:24:04 00:24:04
54 192 RACINOWSKA SYLWIA K K20 GRYFINO 00:23:52 00:24:05
55 258 OŻAROWSKI ANDRZEJ M M30 ROSNOWO 00:24:07 00:24:11
56 279 GRĘDZIŃSKI ARTUR M M30 SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM 00:24:22 00:24:22
57 250 ŻMUDA DARIUSZ M M40 GRYFICE 00:24:23 00:24:29
58 259 ROMEJ ELŻBIETA K K50 ŁOBEZ LŁKB TRUCHT 00:24:33 00:24:33
59 247 BARANOWSKI WOJCIECH M M30 SZCZECIN 00:24:32 00:24:35
60 81 ZIMNY TOMASZ M M60 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:24:39 00:24:39
61 64 WRÓBLEWSKI GRZEGORZ M M40 SZCZECIN 00:24:35 00:24:42
62 75 KRUGLIŃSKI TOMASZ M M40 PRZECŁAW DBK_SZCZECIN_TEAM 00:24:29 00:24:46
63 17 ZERZUT JAROSŁAW M M40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:24:47 00:24:47
64 163 SEBASTIAN OSETEK M M20 GRYFINO 00:24:51 00:24:51
65 101 CIEMIECKI BARTOSZ M M40 WROCŁAW 00:24:42 00:24:56
66 30 MACIASZCZYK MAGDA K K40 SZCZECIN UKL ÓSEMKA POLICE 00:24:58 00:24:58
67 166 PRZYBYSZ MARCIN M M30 SZCZECIN 00:24:45 00:25:03
68 284 SENIOWSKI SŁAWOMIR M M40 DZIWNÓW SENIO DZIWNÓW 00:25:04 00:25:04
69 269 SZARMACH DARIUSZ M M40 SZCZECIN MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN 00:25:04 00:25:04
70 142 RYBICKI JANUSZ M M60 POLICE 00:25:13 00:25:16
71 285 KŁOSOWSKI SEWERYN M M30 SZCZECIN 00:25:05 00:25:22
72 267 CZAPIEWSKI PAWEŁ M M30 CHOSZCZNO CHOSZCZNO BIEGA 00:25:24 00:25:30
73 6 MAŚLANKA KLAUDIA K K20 DRAWSKO POMORSKIE WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:25:33 00:25:42
74 78 KUŁAKOWSKI MARCIN M M20 SZCZECIN 00:25:43 00:25:43
75 53 WYPYCH MACIEJ M M30 WOŁCZKOWO PRZEBIEGŁE JENOTY 00:25:50 00:25:51
76 119 ŻURAWSKI MICHAŁ M M30 SZCZECIN WWW.TOTALSHINE.PL 00:25:53 00:25:53
77 147 GIEC ANNA K K40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:25:55 00:25:55
78 58 JANUS GRZEGORZ M M30 SZCZECIN 00:25:54 00:26:10
79 10 STĘPNIK ROBERT M M30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:25:58 00:26:11
80 47 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M M60 SZCZECIN MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN 00:26:14 00:26:16
81 273 KLĘCZAR IGOR M M20 PRZYJEZIERZE 00:26:00 00:26:19
82 148 SIERANT JOANNA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE 00:26:20 00:26:20
83 165 OTOKA KASIA K K30 SZCZECIN 00:26:23 00:26:23
84 86 KOSIŃSKI MATEUSZ M M20 SZCZECIN 00:26:17 00:26:23
85 164 OPASKA MARCIN M M30 SZCZECIN PRZEBIEGŁE JENOTY 00:26:25 00:26:26
86 118 KUBIAK ŁUKASZ M M20 SZCZECIN 00:26:18 00:26:26
87 280 GUZIKOWSKI TOMASZ M M30 SZCZECIN GUZIK TEAM 00:26:27 00:26:27
88 281 BABIŃSKI SŁAWEK M M40 SZCZECIN HANMON 00:26:20 00:26:27
89 162 PODPORSKA IZABELA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:26:29 00:26:29
90 132 BOMBA PRZEMYSLAW M M30 SZCZECIN MOTO SKLEP U BOGDANA 00:26:13 00:26:30
91 155 STRZELEC TOMASZ M M40 GRYFINO WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE 00:26:32 00:26:32
92 61 GRACZYK TERESA K K50 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:26:40 00:26:40
93 105 BIENIEK SŁAWOMIR M M50 SZCZECIN BRAK 00:26:46 00:26:46
94 9 ŻYGIEŁO MONIKA K K40 CHOSZCZNO CHOSZCZNO BIEGA 00:26:49 00:26:49
95 102 SIEROCKI PIOTR M M40 GOLENIÓW KBA JA SIĘ NIE ŚCIGAM 00:26:47 00:26:51
96 94 MAJEWSKI JAKUB M M30 SZCZECIN 00:26:44 00:26:54
97 36 PATRAK ANNA K K30 STARGARD ZACHODNIOPOMORSKI KLUB OYAMA 00:26:53 00:26:54
98 91 RADOŻYCKI RADOSŁAW M M40 SZCZECIN BRAK 00:26:55 00:26:57
99 274 BUREK JUSTYNA K K20 MORYŃ MORYŃ 00:26:40 00:26:59
100 73 WIADEREK KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN 00:27:04 00:27:04
101 183 PALUSZYŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 SZCZECIN 00:27:02 00:27:14
102 180 WIŚNIEWSKI MARIAN M M60 SZCZECIN 00:27:27 00:27:32
103 93 PAIZERT KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN IRON INSANE 00:27:17 00:27:32
104 54 LICHACZEWSKI KONRAD M M40 SZCZECIN OZKB 00:27:35 00:27:36
105 169 SZYMCZYK PAULINA QQ K K30 BANIE WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE 00:27:36 00:27:38
106 19 STACHOWSKI ANDRZEJ M M40 SZCZECIN 00:27:23 00:27:39
107 120 MODZELEWSKA EWA K K30 SZCZECIN 00:27:30 00:27:41
108 38 PEDA LESZEK M M60 POLICE 00:27:44 00:27:44
109 156 WERESZCZYŃSKI TOMASZ M M40 PRZECŁAW 12 BZ 00:27:27 00:27:45
110 28 SZUDERA KAMILA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:27:37 00:27:46
111 59 BIEŁOWIEC ADRIANNA K K30 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:27:41 00:27:55
112 100 ŚLUBOWSKI DARIUSZ M M40 SZCZECIN 00:27:47 00:27:58
113 194 GONCIARZ RADOSŁAW M M30 SZCZECIN INTERDOM24.PL 00:27:51 00:28:04
114 283 BŁONIARZ ANNA K K40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:27:53 00:28:06
115 117 BIELAŃSKI MIREK M M50 STARGARD STARGARD 00:28:00 00:28:08
116 89 KUBICKA KAROLINA K K20 NOWOGARD 00:28:01 00:28:08
117 133 WIŚNIEWICZ PAWEŁ M M20 SZCZECIN 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:28:10 00:28:18
118 111 CZAJKOWSKI TOMASZ M M20 DRAWNO WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:28:03 00:28:19
119 56 MACKIEWICZ ARTUR M M40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:28:18 00:28:20
120 151 ROJEWSKI MATEUSZ M M20 SZCZECIN 00:28:15 00:28:23
121 49 SĄDEL KRZYSZTOF M M40 SZCZECIN 00:28:21 00:28:26
122 88 GANCARCZYK JACEK M M40 WARZYMICE 00:28:13 00:28:28
123 140 ADAMCZUK FELIKS M M40 SZCZECIN ERGO HESTIA 00:28:24 00:28:30
124 139 KUSIOWSKI SŁAWOMIR M M40 PRZYLEP 00:28:27 00:28:32
125 153 INGLOT MARCIN M M20 CHWARSTNICA JEDI TRAINING ACADEMY 00:28:30 00:28:45
126 4 CICHOCKI JAKUB M M30 SZCZECIN HKS SKAUT SZCZECIN 00:28:43 00:28:49
127 66 PARADOWSKA EWELINA K K30 NOWOGARD KBA JA SIĘ NIE ŚCIGAM 00:28:53 00:28:58
128 50 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA K K40 SZCZECIN :) 00:28:59 00:29:03
129 288 WRÓBLEWSKI JAROSŁAW M M40 SZCZECIN 00:28:50 00:29:06
130 22 DURAJ BARTOSZ M M30 BANIE BANIE 00:29:06 00:29:10
131 70 WIADEREK BEATA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGSNIE 00:29:10 00:29:11
132 167 TOKARZ JOANNA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:29:01 00:29:13
133 113 KUBIK GRZEGORZ M M30 SZCZECIN ZS CROSSFIT SZCZECIN 00:29:06 00:29:15
134 175 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M30 SZCZECIN SZCZECIN-BDW 00:29:26 00:29:26
135 265 JACYNA MIROSŁAW M M50 SZCZECIN GRYFUS SZCZECIN 00:29:16 00:29:33
136 195 ROZMUS TOMASZ M M30 SZCZECIN 00:29:30 00:29:36
137 249 PODKOWIŃSKI JACEK M M30 SZCZECIN BARAN TEAM 00:29:31 00:29:39
138 2 GLEBKOWICZ AGNIESZKA K K30 SZCZECIN PRZEBIEGŁE JENOTY 00:29:31 00:29:42
139 115 JARUSZEWSKA ALEKSANDRA K K30 SZCZECIN 00:29:43 00:29:44
140 189 ROZWAŁKA-PAIZERT RENATA K K40 SZCZECIN IRON INSANE 00:29:36 00:29:51
141 286 SZMYD NATALIA K K20 SZCZECIN 00:29:50 00:30:07
142 245 ŚLIŻEWSKI MARCIN M M40 SZCZECIN OSOM! RUNNERS 00:30:01 00:30:13
143 37 RUTKIEWICZ MAREK M M50 NIEDŹWIEDŹ MORSY MIEDWIANIE 00:29:54 00:30:16
144 138 ZAROBIAK PIOTR M M30 SZCZECIN OSOM! RUNNERS 00:30:11 00:30:32
145 137 ZAROBIAK KATARZYNA K K30 SZCZECIN OSOM! RUNNERS 00:30:20 00:30:32
146 130 KACZOR JOANNA K K30 SZCZECIN 00:30:22 00:30:34
147 108 ŻAK DOMINIKA K K30 SZCZECIN 00:30:19 00:30:42
148 252 ROJEK ANNA K K30 PRZELEWICE 00:30:43 00:30:43
149 159 WOJSA PAWEŁ M M20 CZARNE 00:30:34 00:30:46
150 129 HAWRYLAK MARCIN M M40 SZCZECIN SOSW NR 1 DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO W POLICACH 00:30:49 00:30:52
151 29 KACIUPA AGNIESZKA K K40 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:30:46 00:30:53
152 21 DURAJ MARIA K K30 BANIE BANIE 00:30:56 00:30:59
153 106 SOROKA JAROSŁAW M M30 SZCZECIN IRON INSANE 00:31:00 00:31:04
154 25 STUDNIAREK SYLWIA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:31:02 00:31:05
155 193 GŁAZEK SEWERYN M M30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:30:45 00:31:07
156 96 GRZEGORCZYK JAROSŁAW M M30 WOŁCZKOWO 00:31:10 00:31:10
157 122 ŻYWICKI MARCIN M M20 WOŁCZKOWO 00:31:15 00:31:25
158 55 MACKIEWICZ MAGDALENA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:31:16 00:31:26
159 44 ANDRZEJCZAK MICHAŁ M M30 STARGARD 00:31:30 00:31:30
160 157 KUSIEWICZ AGNIESZKA K K30 SZCZECIN 00:31:21 00:31:36
161 24 ROMAŃSKI WOJCIECH M M30 SZCZECIN 00:31:30 00:31:37
162 261 SULEJA JOANNA K K50 STARGARD SZULA STARGARD 00:31:22 00:31:40
163 253 KOTYNIA KATARZYNA K K30 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:31:26 00:31:41
164 146 KIELBRATOWSKA KALINA K K30 SZCZECIN 00:31:24 00:31:45
165 98 ZIELIŃSKA KAROLINA K K30 SZCZECIN KK WIND SOLUTIONS POLSKA 00:31:44 00:31:47
166 128 STAŃCZYK SŁAWOMIR M M20 STARGARD 00:31:36 00:31:50
167 32 DERLETA RYSZARD M M50 SZCZECIN 00:31:56 00:31:56
168 31 DERLETA IWONA K K50 SZCZECIN 00:31:56 00:31:56
169 184 PALUSZYŃSKA MAŁGORZATA K K40 SZCZECIN :)) 00:31:47 00:31:59
170 188 MARMURA TOMASZ M M30 STARGARD SZCZECINSKI 00:31:52 00:32:04
171 176 SMOTER PRZEMYSŁAW M M30 SZCZECIN 00:31:58 00:32:12
172 173 WÓJCIK AGNIESZKA K K20 GRYFINO 00:32:15 00:32:19
173 255 WOŹNIAK BARBARA K K30 SZCZECIN 00:32:06 00:32:21
174 186 AUGUSTYN SLAWOMIR M M30 SZCZECIN 00:32:33 00:32:33
175 287 WOBDAŁOWIA EWA K K30 SZCZECIN 00:32:37 00:32:44
176 72 TARNOWSKA-PELC MARTA K K30 SZCZECIN 00:33:03 00:33:13
177 16 RYNKOWSKA ANNA K K30 SZCZECIN NIEZRZESZONA, SZCZECIN 00:32:58 00:33:15
178 71 PELC MAREK M M30 SZCZECIN 00:33:05 00:33:15
179 168 ORSZULAK PATRYCJA K K30 SZCZECIN 00:33:29 00:33:40
180 179 KUCZEWSKA HANNA K K20 KATOWICE 00:33:22 00:33:47
181 34 GLAZA ALEKSANDRA K K30 SZCZECIN INTERDOM24.PL 00:33:40 00:33:54
182 67 CICHOCKA MARTA K K20 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:33:41 00:33:54
183 65 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M M30 DOBRA DBK SZCZECIN TEAM 00:33:41 00:33:59
184 39 SZALEWICZ MAŁGORZATA K K50 SZCZECIN SZYBCIEJ NIE MOGĘ 00:33:50 00:33:59
185 134 SZEWCZYK MAGDALENA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:33:52 00:34:04
186 97 GRZEGORCZYK MAJA K K30 WOŁCZKOWO 00:34:09 00:34:09
187 277 LITWINIAK-GRĘDZIŃSKA MAŁGORZATA K K40 SZCZECIN KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM 00:34:18 00:34:37
188 123 ŻURAWSKA WIOLETTA K K40 SZCZECIN GRYFUS & KOLARZE Z G?RKI CIŚNIJ TEAM 00:34:18 00:34:37
189 177 JANIAK JOANNA K K20 SZCZECIN 00:34:36 00:34:45
190 79 PIETKIEWICZ ANITA K K20 SZCZECIN 00:34:36 00:34:46
191 48 JAŚKIEWICZ KATARZYNA ALEKSANDRA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:34:25 00:34:47
192 87 SOROKA EWA K K60 SZCZECIN IRON INSANE 00:34:48 00:34:59
193 83 NOWICKA WIOLETA K K30 GRYFINO WIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIE 00:35:00 00:35:04
194 254 PÓŹNIAK KATARZYNA K K30 ŻABNICA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:35:02 00:35:04
195 82 WALKIEWICZ-ZDULSKA SYLWIA K K30 SZCZECIN 00:34:54 00:35:11
196 107 WELCZ PAULINA K K20 SZCZECIN IRON INSANE 00:35:16 00:35:21
197 191 GŁAZEK JULIA K K20 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:35:38 00:35:52
198 271 WYROŚLAK AGATA K K20 STARGARD 00:35:47 00:36:02
199 270 BIELAŃSKA DOROTA K K40 STARGARD 00:35:38 00:36:03
200 268 BAKALARSKA AGATA K K20 SZCZECIN 00:36:08 00:36:24
201 263 SYNAK EWA K K30 SZCZECIN EM TEAM 00:36:23 00:36:31
202 23 PIECZEK ALEKSANDRA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:36:36 00:36:56
203 80 STELMASZYK EWA K K50 WARZYMICE 00:36:57 00:36:57
204 43 GAŁAMAGA SYLWIA K K30 POLICE BBL POLICE 00:37:01 00:37:17
205 121 STOKOWSKA-SKŁADANEK DAGMARA K K30 ŁÓDŹ 00:37:35 00:37:51
206 248 MARCINIAK MARCIN M M30 SZCZECIN BARAN TEAM 00:37:45 00:37:53
207 256 WIELOCH KATARZYNA K K30 SZCZECIN 00:38:35 00:38:45
208 171 ZAKENS ANNA K K30 ŚWINOUJŚCIE 00:38:31 00:38:45
209 170 STEFANICKI MAREK M M50 ŚWINOUJŚCIE ULTTRAMP 00:38:30 00:38:45
210 3 DUSZA ANNA K K40 SZCZECIN 00:38:58 00:39:23
211 18 SZULC KATARZYNA K K30 POLICE RUN SZULCZYKI RUN!!! 00:39:13 00:39:28
212 15 SZULC GRZEGORZ M M30 SZCZECIN RUN SZULCZYKI RUN!!! 00:39:06 00:39:30
213 26 HAŁAS RENATA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 00:40:02 00:40:12
214 68 PEDA KAMILA K K30 POLICE 00:41:11 00:41:14
215 152 BOGACKA MAŁGORZATA K K30 POLICE 00:41:17 00:41:20
216 181 KWIATKOWSKA EMILIA K K30 SZCZECIN PUSZCZYK BUKOWY 00:42:07 00:42:13
217 99 MAJEWSKA JUSTYNA K K30 SZCZECIN BY ŻYŁO SIĘ LŻEJ 00:42:43 00:42:52
218 11 TARGOSIŃSKA WIOLA K K40 POLICE 00:42:43 00:42:52
219 246 CHUDZIK NOEMI K K40 ŁÓDŹ 00:46:15 00:46:31