Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 21.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 160 PIOTROWSKI RADOSŁAW M M20 GDYNIA UKS AZYMUT GDYNIA 00:17:54 00:17:55
2 132 SŁAWIŃSKI DAMIAN M M20 GDYNIA ZORZA GDYNIA 00:18:00 00:18:01
3 130 CHUCHAŁA DANIEL M M30 REDA 00:18:05 00:18:07
4 138 ŻUREK GRZEGORZ M M20 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:19:05 00:19:06
5 135 KESLINKE ŁUKASZ M M30 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:19:20 00:19:20
6 101 ŻYGENDA KRZYSZTOF M M20 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 00:19:26 00:19:27
7 19 PIONK RAFAŁ M M30 MISZEWO LKS ZORZA GDYNIA 00:19:36 00:19:37
8 10 WIERZIŃSKI PIOTR M M40 KARTUZY 00:19:39 00:19:41
9 144 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:19:54 00:19:55
10 44 PIETRZAK PIOTR M M40 GDAŃSK F3TEAM 00:20:02 00:20:03
11 125 NOWAKOWSKI ALEKSANDER M M20 LUBAWA KB UE POZNAŃ 00:20:08 00:20:10
12 60 MAKOWSKI PAWEŁ M M30 GDAŃSK AWET 00:20:31 00:20:34
13 149 RADULSKI RADOSŁAW M M30 GDAŃSK 00:20:34 00:20:36
14 3 BOROWSKI RAFAŁ M M30 WARSZAWA 12TRI.PL / PARKRUN URSYNÓW 00:20:47 00:20:49
15 11 WIERZIŃSKI KAMIL M M20 KARTUZY 00:21:11 00:21:12
16 24 SKIBA ŁUKASZ M M30 GDYNIA PARÓWYDŻOANY 00:21:13 00:21:15
17 121 TUWALSKA ELZBIETA K K30 GRABOWIEC LKS ZANTYR SZTUM 00:21:17 00:21:19
18 36 LIDZBARSKI MARCIN M M30 CHWASZCZYNO ELA&MARCINTEAM 00:21:18 00:21:20
19 89 TUWALSKA MAŁGORZATA K K30 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 00:21:21 00:21:22
20 143 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M M40 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 00:21:23 00:21:24
21 110 SIKORA ROGER M M30 GDYNIA MEWA GDYNIA 00:21:27 00:21:29
22 158 DROZDOWSKI DANIEL M M20 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:21:31 00:21:32
23 156 WITT SŁAWOMIR M M30 GDYNIA 00:21:29 00:21:33
24 120 SKOWROŃSKI DAWID M M20 GDAŃSK 00:21:37 00:21:39
25 41 SZYMANOWSKA AGNIESZKA K K20 SOPOT 00:21:42 00:21:42
26 45 LIP RAFAŁ M M30 GDYNIA PARÓWYDŻOANY 00:21:45 00:21:49
27 123 BORÓWKA RYSZARD M M40 GDYNIA 00:21:54 00:21:57
28 150 WIECZOREK DAMIAN M M40 KATOWICE NRŚ 00:21:56 00:21:57
29 34 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M30 GDAŃSK 00:22:01 00:22:07
30 114 ZYCH MAGDALENA K K20 LUBLIN AZS UMCS LUBLIN 00:22:06 00:22:08
31 231 CIESIELSKI WITOLD M M40 GDAŃSK 00:22:09 00:22:11
32 166 ŁEMPICKI KAROL M M30 GDYNIA 00:22:07 00:22:15
33 84 GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M M30 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:14 00:22:18
34 154 GOŹDZIKIEWICZ LESZEK M M40 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:22:32 00:22:34
35 104 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M30 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY 00:22:39 00:22:47
36 126 ADAMCZUK PAWEŁ M M20 GDAŃSK KWT 00:23:05 00:23:09
37 148 SZEFER MATEUSZ M M20 OCYPEL 00:23:06 00:23:10
38 137 FILA MICHAŁ M M20 LUBLIN 00:23:06 00:23:10
39 155 JURZICK ADAM M M40 GDAŃSK STOGI TEAM 00:23:12 00:23:18
40 111 SIKORA IWONA K K30 GDYNIA MEWA GDYNIA 00:23:18 00:23:20
41 63 PASCHKE ROMAN M M30 GDYNIA SHIPCUP 00:23:20 00:23:23
42 12 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M M40 GDAŃSK BIEGOWY ŚWIAT 00:23:23 00:23:27
43 61 GRABIAS ALEKSANDRA K K20 GDAŃSK 00:23:33 00:23:36
44 67 PODOLSKI MAREK M M30 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:23:39 00:23:44
45 49 MAKSYMIUK PIOTR M M30 GDAŃSK 00:23:44 00:23:49
46 27 KOPEĆ IGOR M M40 GDYNIA 00:23:38 00:23:51
47 173 WŁODARSKA MARTA K K30 WEJHEROWO MAJA TEAM 00:23:50 00:23:52
48 106 SMALEC BARTOSZ M M30 KWIDZYN RKS HUWDU 00:24:06 00:24:09
49 38 KŁOSOWSKI KAROL M M30 KRAKÓW LOS TREPOS COMPANIEROS 00:24:02 00:24:15
50 113 OWCZAREK KATARZYNA K K30 KOSAKOWO 00:24:25 00:24:26
51 119 GASZKOWSKI ŁUKASZ M M30 OCYPEL 00:24:24 00:24:27
52 22 ZALEWSKI MARCIN M M40 GDAŃSK PARÓWYDŻOANY 00:24:28 00:24:33
53 65 MALISZEWSKI ADRIAN M M30 GDYNIA 00:24:35 00:24:37
54 83 TRACZYK KONRAD M M20 GDYNIA 00:24:36 00:24:38
55 72 STOPA KRZYSZTOF M M40 TCZEW FANTASTIK FAJF 00:24:34 00:24:43
56 127 ZDUNEK MICHAŁ M M30 WARSZAWA EUROSOFT TEAM 00:24:40 00:24:44
57 93 SEMMERLING PRZEMYSLAW M M30 GDYNIA GORSKIE PEDZIWIATRY 00:24:36 00:24:46
58 78 GAWRYLCZYK PAWEL M M30 WEJHEROWO 00:24:36 00:24:47
59 152 ROGOWSKI LESZEK M M40 GDAŃSK OPRYCHY TEAM 00:24:46 00:24:50
60 105 ZIELIŃSKI JACEK M M40 REDA BIEGAMYRAZEM.PL 00:24:51 00:24:54
61 172 RYBACZEK RAFAŁ M M30 WEJHEROWO RUNEDA 00:24:54 00:24:57
62 170 BIESZKE RAFAŁ M M30 MOSTY 00:24:58 00:25:04
63 90 FORMELA JAKUB M M30 GDANSK 00:25:02 00:25:05
64 64 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ M M20 STAROGARD GDAŃSKI SGS POLAND TEAM 00:24:59 00:25:05
65 46 GUTOWSKI MICHAŁ M M30 GDYNIA 00:24:58 00:25:11
66 25 WERESZCZYŃSKA ANNA K K20 GDYNIA 00:25:09 00:25:12
67 16 DAWID MICHAŁ M M30 TYCHY TEAM PAPRY 20 00:25:09 00:25:14
68 94 HALADUS DOMINIK M M30 CZESTOCHOWA ZYCIE CZESTOCHOWY TEAM 00:25:08 00:25:14
69 59 KUBIK MARCIN M M20 GDAŃSK 00:25:13 00:25:16
70 140 MISZEWSKI ROMUALD M M60 RUMIA WINAZMOLDAWI.PL 00:25:18 00:25:18
71 162 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K K40 GDYNIA MEWA 00:25:14 00:25:18
72 87 ŻYNDUL MICHAŁ M M20 SOPOT FANTASTIC FAJF 00:25:13 00:25:22
73 71 ROBASZKIEWICZ TOMASZ M M30 RUMIA 00:25:20 00:25:23
74 15 DAWID KAROLINA K K30 TYCHY TEAM PAPRY 20 00:25:22 00:25:28
75 109 GRZENKOWICZ JACEK M M50 GDYNIA LARA FABIO TEAM 00:25:28 00:25:34
76 103 WITOWSKA ANNA K K20 GDYNIA 00:25:30 00:25:34
77 151 SPENCE MARK M M30 BERGEN STATOIL ASA BERGEN 00:25:23 00:25:36
78 17 DRAGAN KAROL M M40 GDYNIA 00:25:36 00:25:40
79 92 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW 00:25:36 00:25:42
80 47 GRZESZCZAK ADAM M M40 GDYNIA 00:25:35 00:25:43
81 31 PORZYCZ AGNIESZKA K K30 GDYNIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:25:40 00:25:45
82 153 PĘŚKO MICHAŁ M M40 GDAŃSK 00:25:43 00:25:48
83 145 ZASOŃSKA AGNIESZKA K K20 GDAŃSK SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 00:25:47 00:25:51
84 26 MAJEWSKI PAWEŁ M M30 GDYNIA 00:25:39 00:25:52
85 97 KOWALSKA KINGA K K40 POGWIZDÓW OLZA CIESZYN 00:25:54 00:26:01
86 35 NAGÓRSKI PRZEMYSŁAW M M30 GDYNIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 00:26:09 00:26:12
87 142 TOŁOCZKO MAGDALENA K K30 SOPOT 00:26:16 00:26:23
88 96 KOWALSKI JANUSZ M M40 POGWIZDÓW OLZA CIESZYN 00:26:25 00:26:33
89 68 LULIS ZBIGNIEW M M50 GDAŃSK 00:26:35 00:26:38
90 56 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K30 GDANSK GEMINI SOPOT TEAM 00:26:37 00:26:40
91 42 SZULC WOJCIECH M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:26:47 00:26:53
92 51 KRZYSZTOFIAK MAREK M M50 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 00:27:06 00:27:12
93 99 HINZ ANNA K K30 RUMIA PARKRUN RUMIA 00:27:22 00:27:29
94 136 STANKIEWICZ IWONA K K40 REKOWO GÓRNE 00:27:30 00:27:34
95 157 ARTSUKHOVICH ALIAKSANDR M M40 MIŃSK 00:27:36 00:27:37
96 14 BOBA DARIA K K20 POLANKA WIELKA 00:27:35 00:27:40
97 2 ROBLES JOSE CARLOS M M20 GDANSK 00:27:51 00:27:57
98 21 CYPRUSEWICZ JOANNA K K30 GDAŃSK PARÓWYDŻOANY 00:27:57 00:28:03
99 66 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 BARTOSZYCE 00:28:01 00:28:09
100 74 WARYLEWSKA KRYSTYNA K K20 CHWASZCZYNO 00:28:09 00:28:13
101 58 KUTNICKA EMILIA K K40 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 00:28:09 00:28:13
102 5 SERTEL ULA K K30 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 00:28:13 00:28:18
103 30 DZIEKAN ADAM M M60 GDAŃSK 00:28:08 00:28:18
104 102 JÓŹWIAK PIOTR M M30 GDAŃSK 00:28:11 00:28:20
105 139 WRÓBLEWSKA DOROTA K K40 GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ 00:28:16 00:28:21
106 70 SOWIŃSKA OLGA K K30 GDAŃSK 00:28:18 00:28:23
107 53 DRANKA EWELINA K K30 GDYNIA MOL 00:28:23 00:28:30
108 164 KOPEĆ ZDZISŁAW M M50 GDAŃSK 00:28:23 00:28:32
109 77 DZIUBAK MICHAŁ M M20 GDAŃSK 00:28:47 00:28:55
110 146 LINDA ROMAN M M60 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 00:28:59 00:29:06
111 168 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K K60 GDAŃSK F3TEAM 00:29:12 00:29:14
112 112 NAPOLSKI BARTOSZ M M30 GDAŃSK 1985 00:29:13 00:29:23
113 134 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M M60 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 00:29:38 00:29:43
114 29 MIŁCZAK MACIEJ M M30 GDAŃSK 00:29:36 00:29:44
115 122 NOWAKOWSKI ROBERT M M40 LUBAWA 00:29:39 00:29:47
116 50 GRĘBOSZ JOANNA K K30 TCZEW/GDYNIA FANTASTIK FAJF 00:29:42 00:29:51
117 165 ZIĘBA KAMIL M M30 GDAŃSK 00:29:41 00:29:52
118 82 TRUSKAWA ROBERT M M20 GDYNIA HARDKORPS GDYNIA 00:29:49 00:29:55
119 163 NABAKOWSKA BARBARA K K60 GDAŃSK MARTATON 00:29:51 00:29:57
120 108 KAS ALEKSANDRA K K20 GDYNIA II LO SOPOT 00:29:54 00:30:01
121 115 ZYCH ANNA K K40 LUBLIN SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM/LSB 00:29:55 00:30:05
122 79 BOROWIK PIOTR M M50 CZĘSTOCHOWA 00:29:57 00:30:07
123 124 NOWAKOWSKA ANETA K K40 LUBAWA 00:30:11 00:30:19
124 48 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K K40 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:30:16 00:30:23
125 20 ŚWIERZYŃSKI DOMINIK M M30 GDAŃSK PARÓWYDŻOANY 00:30:20 00:30:28
126 40 ZASZCZYRYŃSKA LIDIA K K30 GDAŃSK 00:30:23 00:30:32
127 80 BOROWIK RENATA K K50 CZĘSTOCHOWA 00:30:25 00:30:35
128 9 BRONK KATARZYNA K K20 RUMIA 00:30:46 00:30:58
129 18 DRAGAN DOROTA K K30 GDYNIA 00:30:55 00:31:00
130 39 ROSOŁOWSKA JOANNA K K30 GRÓJEC 00:31:11 00:31:16
131 76 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M M30 GDAŃSK 00:31:13 00:31:19
132 107 WIATROWSKA ANETA K K30 DĘBNO AKCJA-MOTYWACJA 00:31:11 00:31:19
133 13 STUPAK MAŁGORZATA K K30 GDYNIA 00:31:07 00:31:20
134 33 PLEWIŃSKI RAFAŁ M M30 GDYNIA KUJATT RUNNERS TEAM 00:31:09 00:31:20
135 159 ANDRAKO NATALIA K K20 KARTUZY 00:31:24 00:31:34
136 128 BARTUSIK SANDRA K K20 STRASZYN 00:31:23 00:31:35
137 147 SZEFER KAROLINA K K20 OCYPEL 00:31:28 00:31:36
138 129 ZUBRZYCKI KAROL M M20 STRASZYN RUNNING DOGS TEAM 00:31:26 00:31:37
139 54 NIEZGODA DAMIAN M M20 KOBYSEWO 00:31:52 00:31:58
140 100 PRASEK LUCYNA K K60 GDYNIA 00:31:54 00:32:00
141 230 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA K K60 RUMIA NUTRILITE / CITY TRAIL TEAM 00:32:00 00:32:08
142 131 REMLINGER MICHAŁ M M30 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 00:32:02 00:32:14
143 91 JANCZYK MARTA K K30 GDYNIA 00:32:12 00:32:20
144 43 SZYMAŃSKA ANNA K K30 GDAŃSK 00:32:17 00:32:24
145 175 FELIŃSKA ANNA K K20 GDAŃSK 00:32:19 00:32:27
146 174 MICHLEWICZ ARTUR M M20 ŚWIECIE BIG YELLOW FOOD ADVENTURE TEAM 00:32:20 00:32:35
147 167 MUSZYŃSKI ADRIAN M M30 PRUSZCZ GDAŃSKI 00:32:27 00:32:39
148 81 KOTRYCH JAROSŁAW M M20 YAROLOOPS 00:32:35 00:32:45
149 32 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K60 GDAŃSK 00:33:04 00:33:18
150 69 BŁAWAT MILENA K K30 SOMONINO 00:33:31 00:33:42
151 169 STARZEC ANDRZEJ M M60 GDAŃSK 00:33:37 00:33:45
152 6 KRZYSTEK MAGDALENA K K30 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM 00:33:45 00:33:51
153 57 KRENCA ANNA K K20 GDAŃSK 1990 00:34:31 00:34:41
154 28 DUDA- MIŁCZAK KAROLINA K K30 GDAŃSK 00:34:37 00:34:46
155 171 KONPALSKI TOMASZ M M30 GDAŃSK TEAM FAIRNOS 00:34:38 00:34:47
156 1 KONKEL ANETA K K40 GDAŃSK RUNNING DOGS TEAM 00:35:07 00:35:21
157 161 MIERZEJEWSKI RAFAŁ M M30 PRUSZCZ GDAŃSKI FC BAYERN MUNCHEN 00:36:15 00:36:26
158 88 KOWALAK KATARZYNA K K30 KARTUZY 00:36:26 00:36:37
159 4 TRZASKOWSKA ANNA MARIA K K40 GDAŃSK ARDMENA 00:36:47 00:37:00
160 86 KAS DOROTA K K40 GDYNIA LOTOS RUNNING TEAM 00:37:05 00:37:12
161 95 MŁODZIKOWSKA DANUTA K K40 GDYNIA 00:37:06 00:37:14
162 55 DAMIĘCKA JOANNA K K20 GDYNIA NIE GRZEJ SIĘ 00:38:53 00:39:03