Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 19.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 432 WASIEWICZ KRZYSZTOF M M20 PIASECZNO KONDYCJA 00:15:25 00:15:25
2 471 JABŁOŃSKI ARTUR M M30 HORODKO DREAM RUN 00:15:26 00:15:26
3 289 MIELEWCZYK PIOTR M M20 LĘBORK RK ATHLETICS 00:15:36 00:15:36
4 220 KUŚMIERZ SYLWESTER M M30 MARKI BYLEDOBIEC ANIN 00:16:12 00:16:12
5 248 KOZŁOWSKI GRZEGORZ M M20 SOCHACZEW AZS AWF WARSZAWA 00:16:36 00:16:36
6 431 MIKIELSKI DANIEL M M20 OLSZTYNEK 00:16:43 00:16:43
7 257 ORZEŁ MICHAŁ M M30 LUBLIN ENTRE.PL TEAM 00:17:04 00:17:04
8 69 WACKO MARCIN M M30 WARSZAWA SMASHING PĄPKINS 00:17:09 00:17:10
9 140 GRZEŚKOWIAK KRZYSZTOF M M20 WARSZAWA NARODOWY BANK POLSKI 00:17:14 00:17:15
10 488 BIBIK ANDRIJ M M20 PRUSZKÓW WPRUNNING 00:17:25 00:17:26
11 10 IGNATOWICZ ANDRZEJ M M40 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:17:27 00:17:28
12 264 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M M30 WARSZAWA TEAM KOPEĆ 00:17:31 00:17:32
13 67 BELOWSKI ŁUKASZ M M30 WARSZAWA NATURAL BORN RUNNRS 00:17:33 00:17:35
14 361 JOSYPENKO JĘDRZEJ M M30 WARSZAWA DREAM RUN 00:17:38 00:17:38
15 258 SOBCZAK ROBERT M M30 ŁÓDŹ RYSIOTEAM 00:17:37 00:17:40
16 462 BUDNICKI RAFAŁ M M30 WARSZAWA DREAM RUN 00:17:42 00:17:43
17 104 GŁOGOWSKI PIOTR M M40 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:17:45 00:17:46
18 297 ROSIAK PIOTR M M40 ŁÓDŹ RYSIOTEAM 00:17:49 00:17:52
19 341 KRUK PIOTR M M30 ŁÓDŹ RYSIOTEAM 00:17:50 00:17:53
20 61 KOBIAŁKA KONRAD M M30 WARSZAWIA NAPRZÓD MŁOCINY 00:17:55 00:17:55
21 1 MURAWSKI MICHAL M M30 WARSZAWA 00:18:06 00:18:07
22 441 ŚLIWA KRZYSZTOF M M30 WARSZAWA BILLENNIUM 00:18:12 00:18:13
23 354 DŁUGOSZ JACEK M M30 STARACHOWICE 00:18:17 00:18:19
24 436 SELKE RADOSŁAW M M30 MILANÓWEK DREAM RUN 00:18:24 00:18:26
25 329 STANKOWSKI RAFAŁ M M30 OŻARÓW MAZOWIECKI 00:18:27 00:18:32
26 439 TIMOFIEJUK PAWEŁ M M30 WARSZAWA ALBATROSY 00:18:31 00:18:34
27 484 HURKACZ MICHAŁ M M30 WARSZAWA MAM WSPANIAŁĄ ŻONĘ / SZYDERKA I AWANTURY TEAM 00:18:29 00:18:34
28 272 GOLIŃSKI MICHAŁ M M30 OTWOCK 00:18:33 00:18:37
29 328 PIOTROWSKI STEFAN M M20 NOWY DWÓR MAZOWIECKI JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 00:18:38 00:18:40
30 184 DRABCZYK SZYMON M M50 WARSZAWA 00:18:46 00:18:47
31 164 FREJ MARCIN M M20 WARSZAWA ZABIEGANI.TV 00:18:46 00:18:48
32 437 WASILCZYK TOMASZ M M20 EŁK 00:18:44 00:18:49
33 80 TOMCZAK JAKUB M M30 WARSZAWA 00:18:47 00:18:50
34 185 PEGO ALBERTO M M30 WARSZAWA 00:18:49 00:18:50
35 27 KOBUSZEWSKI ARTUR M M30 WARSZAWA BIEGOWY WARIAT 00:18:46 00:18:50
36 181 CHMIEL PRZEMYSŁAW M M30 WARSZAWA ALBATROSY 00:18:50 00:18:53
37 466 OLEWIŃSKI JAKUB M M20 WARSZAWA DREAM RUN 00:18:54 00:18:56
38 356 SEROCKI PIOTR M M30 MARKI MARKOWI BIEGACZE 00:18:56 00:18:59
39 479 JEŻ ADAM M M30 WARSZAWA DREAM RUN 00:18:58 00:19:00
40 103 WYSOCKI MARCIN M M30 WARSZAWA WARSZAWIAKY 00:19:04 00:19:06
41 156 MICHALSKI ROBERT M M30 WARSZAWA 12TRI.PL 00:19:04 00:19:08
42 344 KWIATKOWSKI ADRIAN M M30 SOPOT 12TRI.PL / NADYSTANSIE.PL 00:19:10 00:19:13
43 41 KĄCKI PAWEŁ M M40 WARSZAWA KB RABARBAR 00:19:13 00:19:14
44 482 OCHMAN PIOTR M M30 WARSZAWA 00:19:11 00:19:19
45 453 DĄBROWSKI MARCIN M M30 WARSZAWA OBOZYBIEGOWE.PL 00:19:17 00:19:20
46 446 CISZEWSKI KRZYSZTOF M M30 WĘGRÓW 00:19:19 00:19:23
47 301 WÓJCIK ROBERT M M40 ZGIERZ AMATOR 00:19:24 00:19:27
48 477 TITTENBRUN ALEKSANDER M M20 WARSZAWA SZYDERKA I AWANTURY TEAM 00:19:23 00:19:30
49 236 PRYJMA TOMASZ M M50 KATOWICE FUNEXSPORTS 00:19:26 00:19:31
50 286 GŁOWACKI PAWEŁ M M30 SEROCK PRZEDE WSZYSTKIM DO PRZODU 00:19:23 00:19:33
51 475 ZIELIŃSKA WERONIKA K K30 WARSZAWA 12TRI.PL 00:19:37 00:19:38
52 303 KOWALCZYKOWSKI MICHAŁ M M40 ŁÓDŻ RYSIOTEAM 00:19:43 00:19:46
53 474 STRUK MACIEJ M M30 WARSZAWA DREAM RUN 00:19:49 00:19:58
54 288 CZERWOŃSKI ARTUR M M40 ŁOMIANKI WIDŁOROGI 00:19:53 00:19:58
55 167 KOSTRZEWSKA JUSTYNA K K30 ŁOMIANKI DOLNE RK ATHLETICS 00:19:55 00:19:58
56 106 CZECHOSKI TOMASZ M M30 WARSZAWA ENTRE.PL TEAM 00:19:54 00:19:58
57 203 WYWROT GRZEGORZ M M30 ZARZECZE SODEXO RUN 00:19:56 00:20:01
58 327 KAMIEŃ DOROTA K K40 WARSZAWA AWF WARSZAWA 00:19:57 00:20:02
59 32 GIERAK KRIS M M30 WARSZAWA BZWBK 00:20:00 00:20:04
60 97 KANCIAŁA ŁUKASZ M M30 WARSZAWA 00:19:59 00:20:05
61 241 GRZELCZYK PIOTR M M30 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 00:20:05 00:20:08
62 84 SOSNOWSKA DOMINIKA K K20 ŻYRARDÓW 00:20:10 00:20:12
63 211 TREVOR ARRON M M40 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 00:20:13 00:20:19
64 353 KURZAWA SŁAWOMIR M M50 WARSZAWA ORANGE POLSKA 00:20:15 00:20:21
65 457 PULKALSKI FILIP M M20 WARSZAWA 00:20:23 00:20:29
66 206 BŁASZCZYK MARCIN M M30 WARSZAWA 00:20:16 00:20:29
67 338 LIBERADZKI HUBERT M M20 NOWY DWÓR MAZOWIECKI KB JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 00:20:29 00:20:34
68 454 MAŚLAK RADOSŁAW M M40 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 00:20:32 00:20:37
69 486 JĘDRZEJOWSKI JAROSŁAW M M40 WARSZAWA PZU 00:20:30 00:20:41
70 113 WOJTCZAK KRZYSZTOF M M30 MARKI MARKOWI BIEGACZE 00:20:36 00:20:41
71 319 PRZYBYSZ ANDRZEJ M M30 WARSZAWA 00:20:38 00:20:42
72 438 WODYŃSKI PIOTR M M20 WYMYSŁY JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 00:20:35 00:20:43
73 273 ROGOZIŃSKI ADRIAN M M20 TORUŃ 00:20:37 00:20:45
74 277 KUNDYS KAROLINA K K30 WARSZAWA PARKRUN URSYNÓW 00:20:44 00:20:47
75 449 KARCZUN AGNIESZKA K K30 WARSZAWA NEWSAUTO.PL 00:20:43 00:20:47
76 157 SENGER ROBERT M M30 WARSZAWA LTT LIPUSZ 00:20:47 00:20:56
77 333 LIGENZA NATALIA K K30 WARSZAWA 00:20:56 00:20:56
78 308 KONWA RAFAŁ M M30 WARSZAWA PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:20:47 00:20:58
79 460 OLESIAK GRZEGORZ M M50 WARSZAWA GORCE ULTRA TRAIL 00:20:59 00:21:02
80 480 SZYMANEK ANNA K K30 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:20:55 00:21:04
81 266 ROSZKOWSKI MARCIN M M40 WARSZAWA ZABIEGANI PO USZY 00:20:55 00:21:07
82 118 RETMANIAK SYLWIA EWA K K20 SKUBIANKA DRUŻYNA TVN 00:21:04 00:21:08
83 435 GMUREK MIROSŁAW M M30 WARSZAWA 00:21:05 00:21:12
84 242 JANASZ RAFAŁ M M30 WARSZAWA BIEGAM NA BIAŁOŁĘCE 00:20:59 00:21:13
85 314 ŚLIWA ANETA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:21:09 00:21:15
86 149 GRZEJDZIAK IGOR M M40 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:20:54 00:21:16
87 22 JAWORSKI ARKADIUSZ M M30 IZABELIN 00:21:10 00:21:17
88 231 ZGODA MATEUSZ M M20 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:20:52 00:21:19
89 182 MIKULSKI HUBERT M M30 WARSZAWA BLUEDOGS 00:21:14 00:21:20
90 130 MICHALCZYK TOMASZ M M30 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:21:12 00:21:20
91 54 KOWAL KONRAD M M30 WARSZAWA VEGE RUNNERS 00:21:17 00:21:23
92 86 MALUCHNIK MAREK M M40 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 00:21:05 00:21:23
93 37 MAŁECKI PIOTR M M20 LASKI NAPRZÓD MŁOCINY 00:21:15 00:21:24
94 244 KARWOWSKI MAREK M M30 TCHÓRZEW-KOL. 00:21:18 00:21:25
95 44 MĄDZIK ALEKSANDRA K K30 WARSZAWA TRENERBIEGANIA.PL 00:21:23 00:21:26
96 294 ŁUCZKÓW SZYMON M M30 WARSZAWA NATIONALE-NEDERLANDEN 00:21:19 00:21:29
97 290 SKOWRON KRZYSZTOF M M40 WARSZAWA 00:20:28 00:21:30
98 205 BITOWT GRZEGORZ M M20 PIASTÓW 00:21:26 00:21:35
99 116 ROSIŃSKA BARBARA K K50 MILANÓWEK STO-NOGI MILANÓWEK 00:21:32 00:21:38
100 489 LEWANDOWSKA KAROLINA K K30 GAMRATKA DREAM RUN 00:21:31 00:21:39
101 311 CHODNIEWICZ MICHAŁ M M30 WARSZAWA 00:21:38 00:21:41
102 15 MATYSKIEL KRZYSZTOF M M40 WARSZAWA NIGHT RUNNERS WARSZAWA ALBATROSY 00:21:37 00:21:44
103 490 KIEŁCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WARSZAWA 00:21:46 00:21:49
104 147 KAMIŃSKI STANISŁAW M M50 NADARZYN GOS NADARZYN 00:21:44 00:21:50
105 59 CIEŚLAR RAFAŁ M M30 BIELSKO-BIAŁA 00:21:49 00:21:55
106 34 SIERPIŃSKI KONRAD M M40 WARSZAWA CISOWIANKA TEAM PL 00:21:38 00:21:56
107 465 WACH MONIKA K K30 WARSZAWA DREAM RUN 00:21:52 00:21:57
108 468 WIELOGOŃSKA NATALIA K K30 WARSZAWA DREAM RUN 00:21:55 00:21:59
109 168 DĄBROWSKI ADAM M M30 WARSZAWA ALIOR RUNNING TEAM 00:21:43 00:22:00
110 342 KULBAK KAMIL M M20 WARSZAWA 00:21:54 00:22:02
111 493 NOWAK PIOTR M M30 WARSZAWA 00:21:51 00:22:04
112 207 SMOGOROWSKI ŁUKASZ M M30 WARSZAWA FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI 00:19:15 00:22:05
113 31 MAKUCH MARCIN M M30 WARSZAWA 00:21:57 00:22:05
114 239 DELA MARCIN M M30 WARSZAWA KB ERGO 00:21:21 00:22:06
115 292 KRAJNIK JONATAN M M20 BRWINÓW 00:22:00 00:22:07
116 324 TERER KIPKEMOI M M50 WARSZAWA - 00:22:10 00:22:12
117 36 JACZYŃSKI MARCIN M M30 DZIEKANÓW LEŚNY MOTOINTEGRATOR 00:22:02 00:22:13
118 28 CLAJOT FABIAN M M20 OLSZTYN FC GRABOWA 00:22:05 00:22:14
119 17 CIOK PRZEMYSŁAW M M30 WARSZAWA PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:22:04 00:22:16
120 352 GADOMSKA ANNA K K30 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 00:22:02 00:22:18
121 51 SADURA MICHAŁ M M30 WARSZAWA PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:22:08 00:22:19
122 125 GALA KAMILA K K30 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:22:06 00:22:20
123 3 MATUSZEWSKI ŁUKASZ M M30 ZĄBKI DREAMITEAM 00:22:01 00:22:24
124 152 SKOWROŃSKI WOJCIECH M M40 WARSZAWA KABATY 00:22:20 00:22:27
125 60 PANEK DAMIAN M M20 WARSZAWA 00:22:21 00:22:27
126 18 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K K30 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:22:17 00:22:27
127 114 KONARSKI MACIEJ M M30 PODKOWA LEŚNA ABE-IPS 00:22:24 00:22:30
128 487 RAFAŁO WOJCIECH M M40 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:22:09 00:22:30
129 370 DETTLAFF PATRYCJA K K30 WILCZA GÓRA DREAM RUN 00:22:23 00:22:31
130 478 ANTONIEWICZ WOJCIECH M M30 PIASECZNO DREAM RUN 00:22:26 00:22:32
131 346 LIPIŃSKI SEWERYN M M30 OLSZTYN SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL 00:22:26 00:22:32
132 240 KRYPA JAN M M60 WARSZAWA 00:22:29 00:22:38
133 447 RACHWIAŁ MICHAŁ M M30 WARSZAWA 12TRI.PL 00:22:31 00:22:40
134 461 FILA MAREK M M40 WARSZAWA 00:22:41 00:22:47
135 492 LUTEREK MICHAŁ K WARSZAWA JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 00:22:24 00:22:48
136 459 KOWALSKA MAŁGORZATA K K20 WARSZAWA KB ERGO 00:22:36 00:22:50
137 247 GAWLIK JUSTYNA K K20 CIECHANÓW RUNNERSCLUB.PL 00:22:44 00:22:52
138 194 PIĄTEK BOGDAN M M60 ZIELONKA LECHICI ZIELONKA 00:22:44 00:22:53
139 295 BOCIAŃSKI GRZEGORZ M M30 WARSZAWA 00:22:42 00:22:57
140 95 ISASI-KURAN, AGATA K K30 MARKI MARKOWI BIEGACZE 00:22:50 00:22:58
141 4 BAREJA LESZEK M M40 WARSZAWA 00:22:43 00:23:01
142 348 WOLIŃSKA MARIA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:22:43 00:23:03
143 178 ŻYŁOWSKI TOMASZ M M40 WARSZAWA 00:22:45 00:23:03
144 429 NOWAKOWSKA BEATA K K30 HIPOLITÓW SKARYMAKERSKI - SKARYSZEWSKIE CIACHA 00:22:44 00:23:04
145 174 MOLENDA MATEUSZ M M20 WARSZAWA 00:22:50 00:23:04
146 340 KRASOWSKI ROBERT M M40 WARSZAWA 00:22:50 00:23:06
147 318 WĘGLIŃSKI JACEK M M50 WARSZAWA 00:22:57 00:23:07
148 300 KOZERSKI ŁUKASZ M M40 WARSZAWA 00:22:51 00:23:07
149 148 WIERBIŁOWICZ DARIUSZ M M40 WARSZAWA 00:22:55 00:23:08
150 124 GOTZ MATEUSZ M M30 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:22:48 00:23:11
151 135 IMIOŁEK RAFAŁ M M20 WARSZAWA 00:23:01 00:23:12
152 260 SOŁTYSIK SZYMON M M30 WARSZAWA DREAM RUN 00:22:54 00:23:12
153 153 SZYBISZ DOMINIK M M20 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:22:51 00:23:14
154 227 OBŁĘKOWSKI MARCIN M M30 ŻYRARDÓW ŻYRAFA ŻYRARDÓW 00:22:40 00:23:14
155 469 MROCZEK MARTA K K40 SIEDLCE DREAM RUN 00:23:16 00:23:20
156 158 OCHAB JANUSZ M M40 WARSZAWA 00:23:14 00:23:24
157 304 KOWALSKI ARTUR M M40 WARSZAWA 00:23:13 00:23:25
158 445 WIGŁASZ ANETA K K20 BUKOWSKO SKLEPBIEGOWY.COM WARSZAWA 00:23:06 00:23:26
159 188 KAMIŃSKI WIESŁAW M M40 WARSZAWA 00:23:18 00:23:30
160 107 KLEPACKI MACIEJ M M30 WARSZAWA YOZEN.PL 00:23:15 00:23:32
161 483 OCHMAN MICHAŁ M M30 WARSZAWA 00:23:05 00:23:32
162 109 PIEKUT ANDRZEJ M M50 NOWY DWÓR MAZOWIECKI KB JOGGER 00:23:28 00:23:32
163 283 TKACZ RAFAŁ M M40 WARSZAWA 00:23:08 00:23:34
164 64 BONIECKI MACIEJ M M30 WARSZAWA GET RUN 00:23:14 00:23:38
165 279 WÓJCIK RENATA K K30 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:22:51 00:23:39
166 275 GALUHN MARIUSZ M M40 ŁOMIANKI 00:23:25 00:23:41
167 180 RYNKUN LUDOMIR M M40 NOWY DWÓR MAZOWIECKI KB JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 00:23:15 00:23:44
168 456 CZEKAJ MILENA K #N/A WARSZAWA 00:23:18 00:23:44
169 13 WYDRO KRYSTIAN M M30 WARSZAWA 00:23:38 00:23:46
170 238 WITKOWSKI RAFAŁ M M20 NOWY DWÓR MAZOWIECKI JOGGER 00:23:37 00:23:48
171 132 CIBORSKA AGNIESZKA K K40 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:23:18 00:23:48
172 358 LINDNER EWA K K30 WARSZAWA 00:23:14 00:23:49
173 100 WÓJCIK MICHAŁ M M30 STARACHOWICE KLUB BIEGACZA GIM 72 00:23:22 00:23:49
174 110 KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW M M40 WARSZAWA 00:23:21 00:23:50
175 186 KARASIEWICZ KATARZYNA K K40 ZIELONKA 00:23:37 00:23:50
176 139 BUDZISZEWSKA MARLENA K K30 WARSZAWA 00:23:28 00:23:51
177 53 BUCZEK ROBERT M M50 WARSZAWA 00:23:29 00:23:51
178 159 GORZKOWSKI JAKUB M M20 WARSZAWA 00:23:17 00:23:52
179 76 BARANOWSKI MARCIN M M30 WARSZAWA KLARA POWER 00:23:40 00:23:56
180 177 BARAN PAULINA K K20 PIASECZNO 00:23:51 00:23:58
181 75 ŻURAWIŃSKI ANDRZEJ M M30 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:23:44 00:23:59
182 233 PAJĄK PAWEŁ M M20 WARSZAWA 00:23:27 00:23:59
183 425 MATYSZCZAK KRZYSZTOF M M30 WARSZAWA EKOBIEGI 00:23:47 00:23:59
184 481 VILLHRROEI FRANK M M40 WARSZAWA DK ATHLETICS 00:23:56 00:24:00
185 424 NADOBNIK KONRAD M M30 ZĄBKI BIEGAMBOLUBIE ZĄBKI TEAM 00:23:32 00:24:04
186 92 MYKA RADOSŁAW M M40 WARSZAWA 00:23:54 00:24:11
187 284 WOLSZCZAK EWELINA K K30 WARSZAWA PARKRUN WARSZAWA 00:24:04 00:24:17
188 473 SIELECKA RENATA K K40 WARSZAWA 00:24:05 00:24:17
189 229 SIDWIŃSKI MARCIN M M30 WARSZAWA 00:24:06 00:24:18
190 71 DERESZEWSKI PIOTR M M30 WARSZAWA 00:23:48 00:24:24
191 193 JASTRZĘBSKI JAKUB M M30 WARSZAWA PKO BP 00:24:12 00:24:27
192 359 GARGAS-MARUT MAŁGORZATA K K40 JÓZEFOSŁAW PZU SOPRTTEAM 00:24:07 00:24:27
193 458 KAZAŁA PIOTR M M40 WARSZAWA ASA TEAM 00:24:12 00:24:27
194 326 GAŁKOWSKI MARCIN M M30 WOŁOMIN 00:23:50 00:24:28
195 62 BRZOZOWSKI ANDRZEJ M M60 ZAMOŚĆ 00:24:21 00:24:30
196 310 EWERTOWSKI PIOTR M M40 MARKI MARKOWI BIEGACZE 00:24:16 00:24:33
197 485 KUCIŃSKA MAGDALENA K K30 WARSZAWA 00:24:20 00:24:33
198 470 CZMUCHOWSKI TOMASZ M M30 WARSZAWA 00:24:03 00:24:33
199 337 POSS MARCIN M M40 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 00:24:15 00:24:36
200 127 SIENICKI JERZY M M50 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:24:13 00:24:38
201 444 JAZŁOCKI ŁUKASZ M M30 WARSZAWA 00:24:26 00:24:39
202 162 MISZCZUK ARKADIUSZ M M40 WARSZAWA 00:23:58 00:24:40
203 228 ODOLCZYK JERZY M M50 WARSZAWA 00:23:49 00:24:41
204 145 ZALEWSKI JACEK M M30 PIASECZNO 00:24:15 00:24:41
205 219 HULANICKI ANDRZEJ M M50 WARSZAWA GOGGLE TEAM 00:24:21 00:24:43
206 442 MIRKOWSKI ŁUKASZ M M30 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:24:44 00:24:51
207 428 KACZMARSKA KAROLINA K K30 WARSZAWA 00:24:17 00:24:51
208 281 WOJTASIK ADAM M M30 WARSZAWA 00:24:27 00:24:55
209 70 GOŁĘBIEWSKI MARCIN M M30 WARSZAWA 00:24:45 00:25:01
210 443 WITEK-PIOTROWSKA EWA K K40 WARSZAWA ORTOREH TEAM 00:24:43 00:25:01
211 232 GÓRSKI PIOTR M M30 OTWOCK HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY 00:24:45 00:25:02
212 151 POMASKA KAMILA K K30 SEROCK 00:24:54 00:25:02
213 256 ROSIŃSKI EUGENIUSZ M M50 MILANÓWEK NIEZRZESZONY 00:24:51 00:25:07
214 307 WALCZAK PIOTR M M20 WARSZAWA BIEGAM BO LUBIĘ AWF WARSZAWA 00:24:48 00:25:08
215 65 BINKIEWICZ SYLWIA K K30 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 00:24:37 00:25:10
216 222 RADEJ SYLWIA K K30 WARSZAWA 00:25:00 00:25:10
217 305 KOSMAN MAŁGORZATA K K50 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:24:54 00:25:12
218 81 BREWCZAK PAWEŁ M M30 PIASECZNO 00:24:54 00:25:14
219 46 DZIEDZIC MARLENA K K40 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:25:09 00:25:20
220 66 BINKIEWICZ GRZEGORZ M M30 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 00:24:48 00:25:21
221 332 CHĘĆ ADAM M M30 WARSZAWA ZABIEGANNA DRUŻYNA 00:25:23 00:25:23
222 467 ŚWIERSZCZ ANETA K K30 ZALESIE 00:25:10 00:25:24
223 122 OCHENKOWSKI SEBASTIAN M M20 WARSZAWA 00:24:46 00:25:24
224 291 SKRZYWAN PAWEŁ M M30 ŁOMIANKI 00:25:04 00:25:25
225 325 SZCZERBIAK AGNIESZKA K K30 WARSZAWA 00:25:12 00:25:26
226 472 PODNIESIŃSKA MAGDA K K20 WARSZAWA 00:25:13 00:25:27
227 172 SIDOR JOANNA K K40 WARSZAWA RUN THY SORROW 00:25:30 00:25:30
228 146 GOLEBIEWSKI LUKASZ M M40 WARSZAWA 00:25:15 00:25:36
229 112 WISNIEWSKA MAGDA K K20 WARSZAWA 00:25:24 00:25:40
230 196 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 BARTOSZYCE 00:25:06 00:25:41
231 202 NAGIEL JAN M M20 WARSZAWA 00:25:32 00:25:42
232 82 SZYMBORSKA DOTA K K30 WARSZAWA KOD 00:25:36 00:25:44
233 111 POPARDOWSKI PAWEŁ M M30 WARSZAWA 00:25:31 00:25:46
234 108 JÓZEFACKA KATARZYNA K K40 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA PARKRUN URSYNÓW 00:25:36 00:25:49
235 255 GRYSIAK MAŁGORZATA K K20 WARSZAWA 00:25:09 00:25:49
236 262 KUCHARSKI MARCIN M M30 WARSZAWA BRYGADA PORAJÓW 00:25:29 00:25:50
237 12 DĄBROWSKA JOLANTA K K30 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 00:25:40 00:25:53
238 123 BUKOWSKI JANUSZ M M60 WARSZAWA STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 00:25:54 00:25:57
239 495 JURKOWSKI PIOTR M M20 WARSZAWA 00:23:04 00:25:57
240 225 ODOLCZYK JOANNA K K50 WARSZAWA 00:25:28 00:26:01
241 136 LIBERADZKA MAGDALENA K K40 WARSZAWA MAMA I MAJA 00:25:59 00:26:04
242 150 PASTERNAK JUSTYNA K K30 ŁOMNA LAS MAMY RUSZAMY 00:25:32 00:26:04
243 208 WŁOCH GRZEGORZ M M40 WARSZAWA BRAK 00:25:31 00:26:04
244 77 SŁODOWNIK RENATA K K40 WARSZAWA 00:25:54 00:26:05
245 355 TUDRUJ ANDRZEJ M M40 SŁUPSK 00:25:39 00:26:06
246 29 JABŁOŃSKI MAREK M M40 WARSZAWA 00:25:45 00:26:10
247 351 SOWA MILENA K K30 WARSZAWA 00:25:45 00:26:10
248 101 MARCZAK GRAŻYNA K K60 WARSZAWA 00:25:44 00:26:13
249 129 ŚWISTAK ILONA K K30 WARSZAWA GET RUN 00:25:45 00:26:14
250 2 BUCZEL ANIA K K30 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 00:25:54 00:26:16
251 427 SZCZEŚNIAK AGNIESZKA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:25:58 00:26:18
252 430 VUCO IVO M M30 JAKTORÓW TRINEGU 00:26:04 00:26:18
253 105 TURCZYŃSKA MONIKA K K40 WARSZAWA LECZO TEAM 00:25:51 00:26:19
254 302 WOLSKI KAMIL M M30 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE 00:25:39 00:26:22
255 360 WASĄŻNIK MARIUSZ M M30 SOBIENKI 00:25:56 00:26:24
256 19 WOJCIECHOWSKA SYLWIA K K30 WARSZAWA 00:25:49 00:26:25
257 285 WNOROWSKA MAGDALENA K K30 ŁOMIANKI 00:26:02 00:26:26
258 253 ODROWĄŻ BOŻENA K K30 LEGIONOWO 00:25:58 00:26:30
259 276 LEDWOLORZ ANNA K K30 WARSZAWA VEGE RUNNERS 00:26:25 00:26:43
260 23 WILCZYŃSKA PAULA K K20 WARSZAWA 00:26:24 00:26:49
261 26 CYRNY RAFAŁ M M30 WARSZAWA NATIONALE-NEDERLANDEN 00:26:17 00:26:51
262 269 BORUC PAWEŁ M M30 WARSZAWA 00:26:27 00:26:56
263 48 ŚWISTAK PIOTR M M30 WARSZAWA 00:26:48 00:26:58
264 176 KOSSAKOWSKA JOANNA K K30 GRODZISK MAZOWIECKI MAMY RUSZAMY 00:26:43 00:27:00
265 90 KALSKA STELLA K K30 WARSZAWA POLSAT BIEGA 00:26:29 00:27:03
266 259 PIETRUSZKA ANNA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY! 00:26:46 00:27:06
267 335 ZAŁUSKOWSKI ANDRZEJ M M30 WARSZAWA BRYGADA PORAJÓW 00:26:47 00:27:08
268 299 KANIEWSKI MARCIN M M30 WARSZAWA 00:26:27 00:27:08
269 14 ZIENKIEWICZ AGATA K K30 PIASECZNO PIASECZNO RUNNING 00:26:28 00:27:11
270 224 PRZYWARA JOANNA K K30 WARSZAWA 00:26:35 00:27:18
271 334 PAKOSZ PIOTR M M40 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 00:26:45 00:27:20
272 52 WASILEWSKA AGATA K K30 WARSZAWA BIEGAM Z MĘŻEM 00:26:58 00:27:20
273 38 WASILEWSKI PAWEŁ M M30 WARSZAWA BIEGAM Z ŻONĄ 00:26:58 00:27:20
274 450 RUDNICKA ANNA K K30 WARSZAWA ZABIEGANI PO USZY 00:27:09 00:27:21
275 195 KUCZMAŃSKA JOANNA K K20 SKÓRZEWO 00:26:38 00:27:23
276 440 ZALEWSKA EWA K K20 NOWA IWICZNA 00:27:27 00:27:35
277 250 DOLATA LUKASZ M M30 PRUSZKÓW JHM TEAM 00:26:53 00:27:36
278 56 PISAREK JACEK M M50 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA 00:27:29 00:27:43
279 245 KOŚCIELNIAK MARIAN M M60 NOWY DWÓR MAZOWIECKI JOGGER 00:27:42 00:27:47
280 63 ZARĘBA BEATA K K30 BIAŁA RAWSKA KLUB BIEGACZA ORANGE POLSKA 00:27:34 00:27:49
281 497 WRÓBEL DARIUSZ M M40 WARSZAWA 00:24:30 00:27:49
282 287 STEFAŃCZYK MAGDALENA K K30 WARSZAWA 00:27:51 00:27:51
283 83 OŚWIECIŃSKA AGNIESZKA K K30 SZCZECIN 00:27:17 00:27:51
284 350 SOWA TOMASZ M M30 WARSZAWA 00:27:28 00:27:54
285 163 GĄSIOREK KAMILA K K20 WARSZAWA 00:27:46 00:28:00
286 320 MOSKAL TOMASZ M M40 WARSZAWA 00:27:29 00:28:04
287 94 BRUDNICKA MARZENA K K30 WARSZAWA 00:27:34 00:28:05
288 271 KAWECKA MAGDALENA K K30 WARSZAWA BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 00:27:23 00:28:08
289 230 PRZYBYSZ KATARZYNA K K20 NOWY PILCZYN 00:27:54 00:28:10
290 455 ŻAK ANETA K K30 WARSZAWA 00:27:45 00:28:17
291 45 ZAWADZKA MAGDALENA K K30 WARSZAWA PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:27:49 00:28:25
292 343 MROSZCZYK PAWEŁ M M20 CEDRY WIELKIE 00:26:45 00:28:27
293 357 MACIEJCZYK ANNA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:28:11 00:28:31
294 8 MARKOWSKA OKTAWIA K K30 MALBORK PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:28:14 00:28:38
295 183 SZWARC GRZEGORZ M M30 CHYLICE 00:28:10 00:28:39
296 226 ODOLCZYK NATALIA K K20 WARSZAWA 00:28:02 00:28:42
297 251 KREMPIN OLA K K20 PRUSZKÓW JHM TEAM 00:28:02 00:28:44
298 330 KUSIO-SZALAK IWONA K K40 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:28:27 00:28:47
299 243 BARANOWSKA MARTA K K20 WYSZKÓW NADLEŚNICTWO WYSZKÓW 00:28:29 00:28:47
300 464 PLUSKOTA MAGDALENA K K30 WARSZAWA 00:28:39 00:28:49
301 451 MORACZEWSKA ALEKSANDRA K K40 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 00:28:31 00:28:57
302 306 ZAWADA PAWEŁ M M30 WARSZAWA PKO BP 00:28:41 00:29:01
303 175 WOJCIECHOWSKA JOANNA K K20 WARSZAWA NATIONALE-NEDERLANDEN 00:28:28 00:29:02
304 331 PILECKA JOANNA K K30 WARSZAWA 00:28:55 00:29:03
305 154 RĘBIŚ WIESŁAW M M20 SZYDŁOWO 00:28:43 00:29:04
306 296 DYMEL ANDRZEJ M M60 WARSZAWA MARKOWI BIEGACZE 00:28:57 00:29:07
307 170 BUJAK KAROLINA K K20 WARSZAWA 00:26:06 00:29:07
308 24 KARWACKI ARTUR M M30 WARSZAWA PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:28:37 00:29:09
309 133 GAWLIK ARKADIUSZ M M40 WARSZAWA 00:29:00 00:29:12
310 134 JAKUBOWSKA-GAWLIK KATARZYNA K K40 WARSZAWA CRAZY BEES 00:29:01 00:29:12
311 142 MURASZEW - DĄBROWSKA KATARZYNA K K30 WARSZAWA 00:28:44 00:29:13
312 173 NIESIOŁOWSKA IZABELA K K30 WARSZAWA 00:28:42 00:29:17
313 155 WŁODARCZYK MIROSŁAW M M40 WŁODAWA I LO UKS KOŚCIUSZKO WŁODAWA 00:29:07 00:29:29
314 35 KLOSKE MARCIN M M40 WARSZAWA 00:29:08 00:29:38
315 120 PLASOTA ALINA K K30 WARSZAWA 00:29:09 00:29:47
316 261 PIETRUSZKA PIOTR M M30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:29:26 00:29:47
317 367 VOVK ALINA K K20 WARSZAWA 00:29:11 00:29:48
318 121 OCHENKOWSKA MONIKA K K30 WARSZAWA 00:29:17 00:29:54
319 252 KOWALSKA ANETA K K20 WARSZAWA 00:27:42 00:29:58
320 426 TARGOŃSKI GRZEGORZ M M30 ŁOMIANKI ŁGB 00:29:39 00:30:05
321 213 GAWEDA MONIKA K K30 KLAUDYN VRC 00:27:34 00:30:06
322 214 GAWĘDA MARCIN M M40 KLAUDYN 00:26:01 00:30:07
323 141 DELA EDWARD M M60 WARSZAWA KB ERGO 00:29:26 00:30:10
324 165 SETA BEATA K K30 WARSZAWA 00:29:41 00:30:10
325 190 BUJAK BOGUSŁAW M M40 IZABELIN 00:29:46 00:30:10
326 198 PETRYCKI MARCIN M M30 MARKÓW-ŚWINICE PUMP!T 00:27:01 00:30:14
327 199 SZAFRAN BEATA K K30 MARKÓW ŚWINICE PUMP!T 00:27:04 00:30:17
328 434 PATER ADAM M M20 ŁOMIANKI ŁGB 00:29:54 00:30:19
329 433 BUBROWSKI MARIUSZ M M40 ŁOMIANKI ŁGB 00:29:54 00:30:19
330 237 ORDOŃSKA SANDRA K K20 NOWY DWÓR MAZOWIECKI KB JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI 00:30:03 00:30:20
331 423 BARTOSZEWSKA MAŁGORZATA K K40 WARSZAWA 00:30:06 00:30:21
332 102 POLIŃSKA ANNA K K50 WARSZAWA PARKRUN 00:29:51 00:30:22
333 476 KUTYNA DANA K K30 WARSZAWA CZY NAM SIĘ TO OPŁACA 00:29:57 00:30:28
334 280 WOJTASIK JOANNA K K30 WARSZAWA 00:30:02 00:30:30
335 234 KALINOWSKA DOROTA K K40 NASIELSK 00:30:21 00:30:39
336 215 LISOWSKI PIOTR M M30 MIŃSK MAZOWIECKI PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:30:12 00:30:42
337 99 KOTLĘGA ANNA K K30 WARSZAWA 00:30:12 00:30:48
338 212 TRZEMESKA ŻANETA K K30 GRAJEWO 00:30:12 00:30:53
339 137 TUROWSKA ANNA K K20 WARSZAWA 00:30:18 00:30:59
340 78 MALDIS MAREK M M60 WARSZAWA 00:30:51 00:31:07
341 274 STALKOWSKA-GALUHN KATARZYNA K K40 ŁOMIANKI 00:30:45 00:31:09
342 254 FABROWICZ KATARZYNA K K40 WARSZAWA 00:30:54 00:31:10
343 312 WOJCIECHOWSKA-NOWACZYK ILONA K K30 WARSZAWA MAMY RUSZAMY 00:30:27 00:31:11
344 491 WIŚNIEWSKA KATARZYNA K K40 WARSZAWA INDYWIDUALISTKA 00:28:07 00:31:14
345 315 RZEPKA MIREK M M50 WARSZAWA 00:30:59 00:31:19
346 115 SZELĄG ALEKSANDER M M40 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 00:30:52 00:31:30
347 79 KOCHMAN IWONA K K50 WARSZAWA 00:31:04 00:31:44
348 191 SASIN ANDRZEJ M M40 WOŁOMIN 00:31:09 00:31:48
349 87 MARSZAŁEK JERZY M M50 WARSZAWA 00:31:18 00:31:50
350 322 MIERNICKA MAGDALENA K K30 WARSZAWA 00:31:12 00:31:50
351 452 MORACZEWSKI MACIEJ M M40 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 00:31:24 00:31:50
352 93 MARCZAK MARTA K K20 BRZEZINKA 00:31:20 00:31:56
353 144 GAJDA SŁAWOMIR M M40 DĘBLIN 00:31:37 00:32:07
354 313 BAJOREK MARTA K K30 WARSZAWA 00:31:27 00:32:08
355 316 ANTOLIK ANETA K K20 WARSZAWA 00:29:57 00:32:12
356 246 ZARĘBA MARTA K K20 WARSZAWA 00:32:20 00:32:20
357 204 ROŻKO ELA K K40 BRWINÓW 00:31:57 00:32:30
358 187 ZAKRZEWSKA JOANNA K K20 WARSZAWA 00:31:56 00:32:31
359 336 PLĄCZKOWSKA JOANNA K K20 WARSZAWA 00:31:58 00:32:32
360 364 KRÓL GRZEGORZ M M40 WARSZAWA ADIDAS POLAND 00:32:10 00:32:47
361 494 UŚCIŁOWSKA SYLWIA K K30 ŁOMIANKI DOLNE 00:32:21 00:32:48
362 179 ŻYŁOWSKA MAGDALENA K K30 WARSZAWA 00:32:29 00:32:48
363 6 DANIELEK EWA K K30 BYDGOSZCZ BIEGAM, BO LUBIĘ CIASTKI ;) JEM CIASTKI BO LUBIĘ BIEGAĆ 00:32:28 00:32:56
364 270 ANIELAK KAROLINA K K20 WARSZAWA 00:32:15 00:32:59
365 96 KANCIAŁA ALEKSANDRA K K20 WARSZAWA 00:32:40 00:32:59
366 91 MATYJEWICZ KLAUDIA K K20 WARSZAWA BIEGOWE ENDORFINY 00:32:24 00:33:03
367 218 KĘPIŃSKA KAMILA K K30 WARSZAWA 00:32:24 00:33:03
368 49 TUBACKA PAULINA K K20 POLICE 00:32:40 00:33:08
369 217 KOPER IRENA K K50 LEGIONOWO UKS SIÓDEMKA LEGIONOWO 00:33:04 00:33:17
370 117 PRZYK KRZYSZTOF M M60 WARSZAWA RUN-LOG.COM 00:33:00 00:33:17
371 372 OGONOWSKA SYLWIA K K30 KIEŁPIN 00:32:44 00:33:21
372 366 RADGOWSKA ANNA K K30 WARSZAWA 00:32:44 00:33:22
373 166 KOLEK MAŁGORZATA K K40 WARSZAWA 00:32:48 00:33:24
374 160 SIEMIOŃCZYK EWA K K30 WARSZAWA 00:33:16 00:33:45
375 21 KOSACKA KATARZYNA K K30 WARSZAWA 00:33:19 00:33:48
376 5 KUKLA AGNIESZKA K K30 WARSZAWA 00:33:21 00:33:55
377 268 GĄSIOR MARTA K K20 SADOWIE 00:33:56 00:33:56
378 362 GOLON KAMILA K K20 PRUSZKÓW 00:33:37 00:34:14
379 189 GĘBARSKA ANNA K K30 ŁOMIANKI SMARTTECH3D DREAM TEAM 00:33:46 00:34:19
380 25 ABDALLAH YOUSRY M M60 WARSZAWA 00:33:58 00:34:19
381 347 WIŚNIEWSKA EWELINA K K30 WARSZAWA TRENERBIEGANIA.PL 00:33:57 00:34:29
382 345 KOLIBABSKI RADOSŁAW M M20 WARSZAWA TRENERBIEGANIA.PL 00:33:57 00:34:29
383 323 SOLIWODA AGNIESZKA K K20 WARSZAWA 00:34:13 00:34:29
384 448 PRĘDKI WALDEMAR M M60 WARSZAWA 00:34:11 00:34:32
385 278 WIĘCKOWSKI PIOTR M M30 WARSZAWA BIEGAM DLA SCHRONISKA NA PALUCHU 00:34:24 00:34:48
386 368 BONCŁAWEK WERONIKA K K20 WARSZAWA 00:34:43 00:35:02
387 11 JURKOWSKA IRENA K K60 WARSZAWA 00:34:56 00:35:14
388 9 JURKOWSKA JAGODA K K30 WARSZAWA DREAM RUN 00:34:56 00:35:15
389 496 ŻAKOWSKA-BĄK KATARZYNA K K40 WARSZAWA 00:29:53 00:35:15
390 143 BĄK MACIEJ M M40 WARSZAWA ORANGE POLSKA / NIGHT RUNNERS 00:29:49 00:35:16
391 68 NOWOCIEŃ EWA K K30 WARSZAWA PROSERVICE AGENT TRANSFEROWY 00:34:46 00:35:17
392 57 BRZOZOWSKI ARTUR M M50 WARSZAWA 00:34:58 00:35:30
393 363 KOMOSA BARBARA K K20 WARSZAWA 00:35:06 00:35:42
394 349 ŚMIGALSKA KATARZYNA K K30 WARSZAWA 00:35:37 00:35:56
395 171 WIERZBICKI RAFAŁ M M30 CHOTOMÓW 00:35:59 00:36:25
396 40 SOLIWODA MARTA K K20 WARSZAWA 00:36:24 00:36:41
397 223 HAJNUS WOJCIECH M M50 WARSZAWA 00:36:29 00:37:16
398 126 PIOTROWSKA EDYTA K K30 WARSZAWA 00:37:22 00:38:09