Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 27.07.2016 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 142 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 WROCŁAW MKS PARASOL WROCŁAW 00:15:32 00:15:33
2 186 PERZ KRZYSZTOF M M20 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 00:15:32 00:15:34
3 298 WITEK ANDRZEJ M M20 SZKLARSKA PORĘBA 140MINUT.PL 00:15:46 00:15:47
4 267 SOBCZYK TOMASZ M M30 WROCŁAW LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW 00:16:25 00:16:26
5 46 SAMOTIJ DOMINIK M M30 WROCŁAW TRENUJZNAMI.PL 00:16:36 00:16:37
6 183 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 WROCŁAW INSERT TEAM 00:17:06 00:17:07
7 280 BANAŚ DAWID M M20 KOBIERZYCE 00:17:17 00:17:19
8 299 SOWICKI MACIEJ M M20 PACZKÓW 00:17:27 00:17:29
9 264 KONONOWICZ LESZEK M M30 ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD 00:17:30 00:17:32
10 179 GAPSKI MATEUSZ M M20 GDAŃSK PROGRAMISTABIEGA.PL 00:17:51 00:17:52
11 271 MIELECKI RADOSŁAW M M40 WROCŁAW WOSIEK TEAM 00:18:14 00:18:16
12 289 FICNER ANNA K K30 ZŁOTORYJA SOBCZYK TEAM 00:18:16 00:18:17
13 215 WENNE ARTUR M M40 KRZEPTÓW INSERT TEAM 00:18:24 00:18:26
14 270 KRĘZEL KRZYSZTOF M M20 WISZINIA MAŁA NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:18:31 00:18:33
15 190 TUBEK SEBASTIAN M M20 WROCŁAW #SOBASTEAM / PRO-RUN WROCŁAW 00:18:32 00:18:34
16 265 FIGIEL JAKUB M M30 WROCŁAW 00:18:40 00:18:42
17 255 BEHRENDT PAWEŁ M M20 TORUŃ KALOS KAGATOS / OIRP WROCŁAW 00:18:47 00:18:49
18 82 PRZYSTARZ ARTUR M M40 OBORNIKI ŚLĄSKIE ŚLĘZAK TEAM 00:18:54 00:18:56
19 229 PISKOROWSKA DANUTA K K30 WROCŁAW TEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW 00:18:57 00:18:57
20 189 LISZKA KAMIL M M30 JAROSZÓW STRZEGOMSKA DWUNASTKA 00:18:58 00:19:01
21 261 LAMPERSKI MARCIN M M20 RAWICZ ROZBIEGANY RAWICZ 00:18:58 00:19:01
22 22 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 00:19:04 00:19:07
23 248 SPINELLI GABRIELE M M30 WROCŁAW CHONCOS 00:19:11 00:19:13
24 304 PRZYKUCKI TOMASZ M M30 MROZÓW 00:19:11 00:19:13
25 207 BIERNACKA KATARZYNA K K20 SYCÓW OLIMPIA SYCÓW/SOBCZYK TEAM 00:19:18 00:19:19
26 303 SOERADZKI MARCIN M M20 WROCŁAW MITUTOYO WAK AZS WRATISLAVIA SPORT-PROFIT 00:19:22 00:19:25
27 83 BUDNIK ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 00:19:22 00:19:25
28 184 WÓJCIK MICHAŁ M M30 WROCŁAW SPARTA WROCŁAW 00:19:20 00:19:25
29 177 STĘPIEŃ MARCIN M M30 WROCŁAW 00:19:21 00:19:25
30 161 WÓJCIK SŁAWOMIR M M40 WROCŁAW 00:19:24 00:19:27
31 206 SZWARNÓG JOLANTA K K20 WROCŁAW WSOWL WROCŁAW 00:19:29 00:19:31
32 66 KRUPA ŁUKASZ M M20 CHOJNÓW FENIKS LEGNICA 00:19:29 00:19:32
33 226 JERZYK DAWID M M20 KĘPNO K.S. LENIWIEC 00:19:33 00:19:35
34 212 CHRUSZCZ MAGDALENA K K20 WROCŁAW SOBCZYK TEAM 00:19:39 00:19:40
35 277 DZIĘBAŁA ALEKSANDER M M20 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:19:41 00:19:44
36 33 SAMSON KRZYSZTOF M M20 WROCŁAW 00:19:44 00:19:47
37 141 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M20 OPOLE SOBCZYK TEAM 00:19:50 00:19:52
38 295 GAMBAMCZYK RAFAŁ M M20 WROCŁAW ASPLEX TEAM 00:19:59 00:20:02
39 71 MAZUR ADAM M M20 LUBIN 00:20:00 00:20:03
40 243 BIENIEK JAKUB M M30 WROCŁAW 00:20:01 00:20:04
41 1 KWAŚNIK ROBERT M M30 WROCŁAW 00:20:01 00:20:07
42 301 WILK CZESŁAW M M50 WĘGROWS PRO-RUN WROCŁAW 00:20:10 00:20:13
43 293 BEHOLANEK LESZEK M M50 ZAKOPANE TG SOKÓŁ ZAKOPANE 00:20:15 00:20:17
44 149 PRUSEK PIOTR M M40 ŚRODA ŚLASKA 00:20:20 00:20:21
45 97 MELNYK IVAN M M30 WROCŁAW LUXOFT POLAND 00:20:22 00:20:27
46 90 WAŻNY DARIUSZ M M30 WROCŁAW WAŻNY TEAM 00:20:27 00:20:30
47 153 DROBNY BARTOSZ M M30 ŁÓDŹ MORENA CZOŁOWA 00:20:39 00:20:41
48 40 TOMASZEWSKI MATEUSZ M M30 WROCŁAW BERNARD 00:20:38 00:20:43
49 275 OLEJNIK PIOTR M M20 WROCŁAW 00:20:40 00:20:50
50 222 ŁOPOSZKO CYPRIAN M M20 KOBIERZYCE 00:20:54 00:20:58
51 157 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M M30 SMOLEC ZADYSZKA SMOLEC 00:20:53 00:20:59
52 176 GRZEGORCZYK WOJCIECH M M30 WROCŁAW 00:21:01 00:21:05
53 108 KURTA GRZEGORZ M M30 WROCŁAW CS RUNNING TEAM 00:21:05 00:21:11
54 128 MARIOTTI ANDREA M M20 WROCLAW 00:21:06 00:21:12
55 252 KOWALCZYK PAWEŁ M M40 WROCŁAW ARDENTCODE 00:21:13 00:21:20
56 116 DUDA JAKUB M M30 WLEŃ 00:21:25 00:21:32
57 245 WÓJCIK MONIKA K K20 ZIĘBICE LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW 00:21:32 00:21:35
58 137 SOBCZAK KAROLINA K K20 WROCŁAW OIRP WROCŁAW 00:21:33 00:21:37
59 35 ŁOWICKA MAGDALENA K K30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:21:38 00:21:45
60 173 WCISŁO TOMASZ M M30 WROCŁAW 00:21:43 00:21:46
61 118 CHYLAK MARCIN M M20 WROCŁAW NIEMAFUTBOLUBEZALKOHOLU 00:21:41 00:21:46
62 171 FURLEPA WIKTOR M M20 WROCŁAW SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 00:21:48 00:21:50
63 67 CHMIEL PAWEŁ M M20 JANÓW LUBELSKI 00:21:46 00:21:51
64 111 KOPACZ MICHAŁ M M20 WROCŁAW PERŁA TEAM 00:21:44 00:21:51
65 150 KOCHMAN KATARZYNA K K30 WROCŁAW #SOBASTEAM 00:21:49 00:21:53
66 292 STANIEC PIOTR M M40 KIELCE ŚLĘZAK TEAM 00:21:51 00:22:00
67 28 POMIANOWSKI SZYMEK M M30 WROCŁAW KURACJUSZE 00:21:42 00:22:00
68 5 CZAJA MAŁGORZATA K K40 WROCŁAW MINICLASSIC.PL 00:21:57 00:22:01
69 236 BOROWIEC BARTOSZ M M30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:21:56 00:22:04
70 105 TREGUB IGOR M M20 WROCLAW 00:21:52 00:22:07
71 115 KASPERSKI MARCIN M M20 WROCŁAW SOLIDBODY 00:22:08 00:22:14
72 188 KRYM KATARZYNA K K30 SMOLEC NIGHT RUNNERS WROCŁAW/MATNER RUNNING TEAM 00:22:10 00:22:16
73 96 ZIELIŃSKI SEBASTIAN M M40 WROCŁAW TRENUJZNAMI.PL 00:22:11 00:22:18
74 120 POTOCKI SŁAWOMIR M M20 BOLESLAWIEC SRTG WROCLAW 00:22:18 00:22:24
75 148 ZOMERSKA RENATA K K40 WROCŁAW 00:22:22 00:22:26
76 92 WIKTORSKA MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW TRENUJZNAMI.PL 00:22:32 00:22:37
77 26 KRZYŚKÓW PIOTR M M30 WROCŁAW VELICANTE SPORT TEAM 00:22:28 00:22:38
78 113 NALEWALSKA JOANNA K K20 BOLESŁAWIEC/WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:22:38 00:22:42
79 3 CZAJA MACIEJ M M40 WROCŁAW MINICLASSIC.PL 00:22:43 00:22:47
80 56 WOJTKO RAFAŁ M M20 WROCŁAW 00:22:42 00:22:51
81 129 KRAUSE TOMASZ M M30 WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 00:22:54 00:22:54
82 84 RYCHEL RADOSŁAW M M40 SMOLEC 00:22:53 00:23:00
83 155 GUŁA SŁAWOMIR M M30 KOBIERZYCE 00:22:58 00:23:03
84 104 CZAPLIŃSKI JAROSŁAW M M30 LUBLIN UM.RATOWNIKI.2015 00:22:55 00:23:03
85 139 JURECKI ZYGFRYD M M50 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:22:25 00:23:04
86 253 KRĘŻEL JOLANTA K K30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW/SOBCZYK TEAM 00:23:00 00:23:06
87 76 LISS RAFAŁ M M40 WROCŁAW VELICANTE SPORT TEAM 00:23:00 00:23:07
88 197 DZIWISZ TOMASZ M M20 PRUDNIK 00:23:03 00:23:09
89 21 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M40 WROCŁAW 00:23:08 00:23:15
90 263 ANTOSZCZUK ARKADIUSZ M M40 WROCŁAW PRORUN 00:23:08 00:23:16
91 43 CHROBOT KRZYSZTOF M M50 WROCŁAW ŚLĘZAK TEAM 00:23:15 00:23:24
92 93 HOŁOWACZ WOJCIECH M M30 NAMYSŁÓW SRTG WROCŁAW 00:23:20 00:23:26
93 266 KOSARZYCKA ANETA K K20 ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD 00:23:24 00:23:27
94 232 FLIS KAROLINA K K20 TRZEBNICA 00:23:29 00:23:33
95 234 OLACZEK ŁUKASZ M M30 MROZÓW WIECZORNI BIEGACZE 00:23:24 00:23:33
96 158 SKALIK WOJCIECH M M30 WROCŁAW 00:23:31 00:23:36
97 134 BIAŁOBŁOCKA ALICJA K K30 WROCŁAW 00:23:28 00:23:40
98 57 WIELGUS PIOTR M M30 WROCŁAW PTHW WROCŁAW 00:23:38 00:23:43
99 221 WOJTCZAK ŁUKASZ M M20 WROCŁAW 00:23:43 00:23:43
100 101 ŁAMPIKA KINGA K K30 SMOLEC NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:23:08 00:23:44
101 260 PALERZNA WERONIKA K K20 BARANÓW 00:23:42 00:23:45
102 250 MIELCZAREK TOMASZ M M40 WROCŁAW 00:23:22 00:23:45
103 279 BOWKUN KAROL M M20 LEGNICA DECATHLON LEGNICA 00:23:38 00:23:46
104 216 KOLEBUK ROBERT M M40 WROCŁAW BIEGAMY WE WROCŁAWIU 00:23:40 00:23:47
105 273 FRYDECKI SŁAWOMIR M M50 ŹRÓDŁA 00:23:43 00:23:47
106 224 BIENIADA PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:23:37 00:23:49
107 16 NOWAK DANIEL M M40 WROCŁAW 00:23:43 00:23:51
108 239 SIKORA AGNIESZKA K K40 KARWIANY MATNER RUNNING TEAM 00:23:43 00:23:52
109 87 DROZD PIOTR M M20 LUBIN 00:23:48 00:23:54
110 68 HRYŃCZUK PIOTR M M20 WROCŁAW 00:23:47 00:23:54
111 98 ZIMOŃ ADAM M M40 WROCŁAW RAKOWSKI-KAGLIK BROKERZY UBEZPIECZENIOWI 00:23:47 00:23:58
112 309 GAJOWNICZEK MATEUSZ M M30 WROCŁAW 00:23:48 00:24:02
113 203 SZUMSKA ANNA K K20 WROCŁAW 00:24:00 00:24:08
114 258 BAŁA PIOTR M M30 BUKOWA NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:23:56 00:24:08
115 199 GROŃSKI ROBERT M M40 WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 00:24:03 00:24:11
116 208 DRZEWIECKI PIOTR M M30 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:24:01 00:24:11
117 235 BIENIEK MICHAL M M30 WROCLAW SKLEP BIEGACZA 00:23:48 00:24:13
118 231 KŁOCZKO MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:24:14 00:24:19
119 194 DUPLA KONRAD M M30 WROCŁAW 00:24:05 00:24:20
120 38 OZIMINA HUBERT M M30 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:24:14 00:24:22
121 122 LECHOWSKI JAN M M50 JELCZ-LASKOWICE VOLVO POLSKA 00:24:14 00:24:24
122 20 JĘDRZEJEK BENIAMIN M M30 WROCŁAW VEGE RUNNERS 00:24:14 00:24:25
123 210 SKORUPSKI SZYMON M M20 STRZELIN 00:24:19 00:24:28
124 102 FISHCHUK OLEH M M20 WROCŁAW SLAWA UKRAINIE 00:24:14 00:24:29
125 276 CHMIEL PATRYCJA K K20 LEGNICA DECATHLON LEGNICA 00:24:23 00:24:32
126 178 LESZCZYŃSKI KAROL M M20 ANNOPOL INSERT TEAM 00:24:24 00:24:36
127 268 ANTONISZYN DARIUSZ M M30 WROCŁAW 00:24:30 00:24:41
128 182 KONIKOWSKA KLAUDIA K K20 WROCŁAW TRENUJ Z NAMI 00:24:31 00:24:42
129 196 KRYSZCZUK PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:24:32 00:24:53
130 172 BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA K K30 WROCŁAW KOŁOTEAM 00:24:47 00:24:54
131 214 SYNOWIEC PIOTR M M20 ŻMIGRÓD KLUB BIEGACZA SUKCES ŻMIGRÓD 00:24:49 00:24:58
132 278 ŻUK KAROL M M20 ŚWIEKÓW 00:24:49 00:24:59
133 192 SKOWRON MAGDALENA K K20 WROCŁAW TRENUJZNAMI.PL 00:24:52 00:25:03
134 300 MINKINA KAROLINA K K20 WROCŁAW 00:24:56 00:25:05
135 154 BONDAREWICZ AGATA K K30 WROCŁAW BONDZIKI 00:24:56 00:25:06
136 34 ZIELIŃSKA MIRONA K K40 WROCŁAW NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:24:32 00:25:08
137 140 LUBOIŃSKI MACIEJ M M30 BIELANY WROCŁAWSKIE 00:24:52 00:25:13
138 204 OROZCO PEGO ARMANDO M M30 GOGOLIN 00:25:06 00:25:14
139 112 URYGA AGNIESZKA K K20 OPOLE BRAK 00:25:11 00:25:17
140 10 KRÓLIKOWSKI PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:25:01 00:25:20
141 73 MAJKA EWA K K30 WROCŁAW 00:25:27 00:25:32
142 77 LISS MAGDALENA K K40 WROCŁAW VELICANTE SPORT TEAM 00:25:27 00:25:35
143 198 LASKOWSKA MARTA K K20 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:25:30 00:25:40
144 164 ŻABSKI ANDRZEJ M M50 WROCŁAW 00:25:29 00:25:42
145 95 KOPCZYŃSKI HENRYK M M60 WROCŁAW K-TEAM 00:25:38 00:25:46
146 23 SZCZEPAŃSKI DAREK M M50 WROCŁAW 00:25:37 00:25:47
147 272 FRYDECKA ELŻBIETA K K50 ŹRÓDŁA 00:25:51 00:25:57
148 99 WŁODARCZYK PAWEŁ M M30 ŚRODA ŚLĄSKA K-TEAM 00:25:43 00:26:02
149 58 CHAŁUPA BARTOSZ M M30 WILCZYCE 00:25:45 00:26:06
150 165 BUDZIK KRZYSZTOF M M30 BRZEG DOLNY 00:26:01 00:26:11
151 143 MIKOŁAJCZYK KATARZYNA K K30 WROCŁAW DRUŻYNA BIEGOWA GETBACK 00:26:03 00:26:12
152 307 JĘDRUSIAK BARTOSZ M M30 WROCŁAW 00:26:14 00:26:18
153 256 PRZYBYSZ MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW 00:26:06 00:26:27
154 152 BRODOWSKA MARTA K K30 WROCŁAW MARTA BRODOWSKA 00:26:13 00:26:30
155 8 POKOJOWCZYK MAGDALENA K K30 SMOLEC 00:26:24 00:26:31
156 151 SZUCHNIK WALDEMAR M M30 WROCŁAW 00:26:17 00:26:34
157 64 SERAFIN MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:26:18 00:26:35
158 31 ZIEMBA DARIA K K20 LAMKI 00:26:58 00:27:04
159 156 GORZKOWSKA ANNA K K30 WROCŁAW 00:26:58 00:27:06
160 72 KRÜGEL DENNIS M M30 WROCLAW 00:26:52 00:27:12
161 78 BARTOSZEK AGATA K K30 OPOLE 00:27:09 00:27:18
162 7 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 SMOLEC WKB PIAST WROCŁAW 00:27:23 00:27:35
163 119 JANICKA ANDŻELIKA K K20 WROCŁAW ITMZM 2016 00:27:21 00:27:39
164 114 KOŁODZIEJ KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW KOŁOTEAM 00:27:34 00:27:43
165 59 GUZIK AGNIESZKA K K30 WROCŁAW 00:27:28 00:27:57
166 94 JAROSZ PAWEŁ M M20 WROCŁAW AMATOR WROCŁAW 00:27:44 00:28:01
167 223 PIĄSTKA KAMIL M M20 WROCŁAW 00:27:45 00:28:03
168 51 PAZDEJ ŁUKASZ M M30 PRZECŁAWICE ZCHATYNAKONCUWSI.BLOGSPOT.COM 00:27:48 00:28:07
169 117 SPURTACZ MARCIN M M20 WROCŁAW SZANUJ ZIELEŃ 00:27:45 00:28:09
170 14 SOBCZAK BEATA K K40 WROCŁAW - 00:28:11 00:28:18
171 269 GWARNA ŁUKASZ M M30 WROCŁAW 00:28:05 00:28:20
172 88 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M M20 WROCŁAW 00:28:07 00:28:24
173 294 BEHOLANEK MAŁGORZATA K K50 ZAKOPANE TG SOKÓŁ ZAKOPANE 00:28:19 00:28:29
174 247 KUCAB ANDRZEJ M M50 LUBIN 00:28:34 00:28:34
175 63 KLIMOWICZ JOANNA K K30 WROCŁAW 00:28:22 00:28:37
176 80 POŚLEDNIK GRZEGORZ M M20 ŻMIGRÓD 00:28:20 00:28:40
177 274 SMAGAŁA WOJCIECH M M30 WROCŁAW SMAGI TEAM 00:28:26 00:28:42
178 254 SMAGAŁA EWELINA K K30 WROCŁAW SMAGI TEAM 00:28:26 00:28:42
179 60 GRZEGORCZYK IZABELA K K30 WROCLAW 00:28:22 00:28:50
180 147 LIPIEC EWA K K30 WROCŁAW 00:28:39 00:28:56
181 166 WALASEK KLAUDIA K K20 WROCŁAW OIRP WROCŁAW 00:28:45 00:28:57
182 306 SMOLUK OLGA K K20 WROCŁAW 00:28:54 00:28:58
183 123 JAGODZIŃSKI WALTER M M30 WROCŁAW KARSTEN OBARSKI'S FUNCLUB 00:28:42 00:28:59
184 244 JANUS NATALIA K K30 WROCŁAW SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 00:28:35 00:29:00
185 79 MAZUROWSKA ANDŻELIKA K K40 TCZEW 00:28:57 00:29:08
186 41 CIESZKOWSKA-KUCHTA MAGDALENA K K40 BRZEZINA 00:28:54 00:29:11
187 220 KOLEBUK FRANCISZEK M M20 WROCŁAW 00:29:00 00:29:15
188 13 BARTOSIK KAMILA K K30 SMOLEC NIGHT RUNNERS WROCŁAW/SMOLECKA ZADYSZKA 00:29:02 00:29:19
189 44 GRZEBYK AGATA K K30 WROCŁAW 00:29:02 00:29:19
190 241 SMYK ANNA K K20 WROCŁAW 00:29:25 00:29:31
191 86 RYCHEL MARIOLA K K40 SMOLEC 00:29:23 00:29:37
192 24 CIOSK ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KLUB BIEGACZA KP 00:29:21 00:29:41
193 297 JANICKA ANETA K K40 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:29:36 00:29:50
194 246 WYSZNIEWSKA KAMILA K K20 WROCŁAW 00:29:50 00:29:54
195 169 KOWALIK OLGA K K30 WROCŁAW 00:29:42 00:29:54
196 106 AGATOWSKA ANNA K K30 WROCŁAW 00:29:36 00:29:54
197 159 SZYMANIS RENATA K K40 SOBÓTKA JACKOWICZ TEAM 00:29:39 00:29:57
198 205 WIESNER AGATA K K20 GOGOLIN 00:29:54 00:30:00
199 296 MALURCZAK EWA K K30 KIEŁCZÓWEK 00:29:49 00:30:01
200 138 KOSIK AGNIESZKA K K40 WROCŁAW 00:29:54 00:30:05
201 54 WOŹNIAK KONRAD M M30 WROCŁAW 00:29:41 00:30:07
202 110 MARCHUK KATERYNA K K20 WROCLAW 00:30:00 00:30:14
203 195 ANDRZEJCZYK ALEKSANDRA K K30 KEDZIERZYN-KOŹLE / WROCŁAW 00:30:05 00:30:24
204 62 LEŚNIEWSKI MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:30:06 00:30:28
205 162 BOREK MATEUSZ M M20 WROCŁAW 00:30:21 00:30:35
206 163 MARZEC DOMINIK M M20 WROCŁAW 00:30:28 00:30:42
207 32 SADOWSKA AGNIESZKA K K30 WROCŁAW 00:30:38 00:30:49
208 25 KŁEPO MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW 00:30:46 00:30:54
209 308 RYŚ MONIKA K K30 WROCŁAW 00:31:00 00:31:14
210 305 MĄDRY MARTA K K20 WROCŁAW TRENUJZNAMI.PL / 21K.PL 00:31:06 00:31:20
211 200 KONOPACKI MICHAŁ M M20 WROCŁAW 00:31:13 00:31:22
212 45 CHLEBOWSKI KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW 00:31:01 00:31:22
213 2 ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA MARTA K K30 WROCŁAW O CO BIEGA 00:31:09 00:31:22
214 109 SPRYSZYŃSKA KAROLINA K K30 MIRKÓW 00:31:09 00:31:22
215 15 STELMASZAK EWA K K30 WROCŁAW 00:31:12 00:31:24
216 89 PAWLAK PAWEŁ M M20 WROCŁAW 00:31:13 00:31:30
217 240 SIEBER WIEBKE K K20 WROCLAW 00:31:10 00:31:30
218 217 NOWICKA KATARZYNA K K40 WROCŁAW 00:31:18 00:31:31
219 39 KARMOWSKA MAGDALENA K K30 WROCŁAW 00:31:27 00:31:41
220 81 KASPERCZYK MARLENA K K30 SIECHNICE 00:31:14 00:31:42
221 213 MICHALEWSKA KATARZYNA K K20 WROCŁAW TRENUJ Z NAMI 00:31:29 00:31:43
222 37 FOLTA BENIAMIN M M30 WROCŁAW 00:31:43 00:31:43
223 291 KNOUSE THADDEWS M M30 BROOKLYN NY 00:31:46 00:31:51
224 53 CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA K K30 WROCLAW 00:31:34 00:31:53
225 160 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ M M30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:31:41 00:31:55
226 100 STACHAŃCZYK WOJCIECH M M40 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:32:02 00:32:13
227 219 KOLEBUK KATARZYNA K K40 WROCŁAW 00:32:05 00:32:22
228 233 BINKIEWICZ AGNIESZKA K K20 WROCŁAW 00:32:11 00:32:24
229 302 ŁOZIENKO ANNA K K20 MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 00:32:19 00:32:37
230 225 BIENIADA KAROLINA K K20 WROCŁAW 00:32:33 00:32:45
231 211 TOMASZEWSKI MICHAŁ M M20 WROCŁAW 00:32:39 00:32:48
232 29 JAMRÓZ EWELINA K K20 WROCŁAW KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA 00:32:30 00:32:50
233 257 MIĘDZYBRODZKA MALWINA K K30 WROCŁAW 00:32:31 00:32:51
234 127 ŻAK-RATAJCZAK KATARZYNA K K30 WROCŁAW 00:32:38 00:32:52
235 259 KACZYŃSKA PAULINA K K30 WROCŁAW 00:32:37 00:32:53
236 249 POLAKIEWICZ MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW 00:32:32 00:32:54
237 181 LUBOIŃSKA MAGDA K K30 WROCŁAW 00:32:44 00:33:07
238 17 KOSTERNA JOANNA K K20 WROCŁAW 00:32:58 00:33:14
239 49 SYNOWIEC ADAM M M40 ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD 00:33:03 00:33:18
240 50 SYNOWIEC MAŁGORZATA K K40 ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD 00:33:03 00:33:18
241 136 WIŚNIEWSKA ANETA K K20 WROCŁAW 00:33:00 00:33:19
242 135 KOŁOSOWSKI KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW O CO BIEGA 00:33:00 00:33:19
243 145 CICHOŃ MAJA K K30 WROCŁAW 00:32:57 00:33:23
244 262 KURASIŃSKI KRZYSZTOF M M40 WROCŁAW PRORUN WROCŁAW / KOLEJARZE BIEGAJĄ 00:33:20 00:33:44
245 230 PŁECHA KAROLINA K K20 WROCŁAW SRTG WROCŁAW 00:33:38 00:33:45
246 218 ZAJĄC MAŁGORZATA K K40 WROCŁAW 00:34:05 00:34:18
247 144 RAJSEL KATARZYNA K K30 WROCŁAW 00:34:02 00:34:27
248 146 PIDGOLA LARYSA K K20 WROCŁAW 00:34:23 00:34:39
249 107 PIEKARCZYK KATARZYNA K K20 WROCLAW 00:34:54 00:35:12
250 175 FRYSIAK GRAŻYNA K K30 WROCŁAW 00:35:11 00:35:22
251 12 JANOWSKA KATARZYNA K K20 WROCŁAW 00:35:55 00:36:09
252 237 BIELECKA BARBARA K K20 WROCŁAW 00:35:57 00:36:09
253 85 RYCHEL JULIA K K20 SMOLEC 00:35:59 00:36:15
254 27 SŁAPEK MAGDALENA K K20 WROCŁAW 00:37:31 00:37:43
255 170 BŁASZCZYK RÓŻA K K20 WROCŁAW NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:38:18 00:38:30
256 91 TRYBALSKA MARTA K K20 WROCŁAW 00:39:27 00:39:51